Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

A ja sobie nie radzę z tymi zdjęciami... W każdym razie remont był straszny! Przyszło do nas dwóch metroseksualnych hydraulików. Zdejmowali bransolety i markowe ubranka przed kuciem podłóg. Smieszni byli, choć sprzątanie po tym wszystkim wcale mnie nie bawiło. Po robocie hydraulicy szli na solarium i na siłkę :) A ja napierdzielałam :( Joaśka, była zmiana hasła. A co do zeszłego roku, to oprócz \"remontu\" i poronienia (kolejność chronologiczna), to przed samym Sylwestrem zmarła moja babcia. Więc gorzej być nie mogło. Dzień przed pogrzebem jechałam z moją mamą do domu babci i znalazłyśmy przy drodze kundelka. Szedł sobie biedaczek tuż koło szosy. Był zmoknięty i zziębnięty. Zabrałyśmy go z drogi. Potem pojechałam z nim do weterynarza. Miał około 5 tygodni. Był zarobaczony i zapchlony. Wiercił się bez przerwy. Szukaliśmy dla niego domu przez parę dni (nie mógł z nami zostać-mój pies był nieziemsko zazdrosny). W końcu przypadkowo spotkaliśmy znajomego i spytaliśmy czy nie chce psa. Okazało się, że jego brat chce szczeniaka. Oddaliśmy go więc z czystym sumieniem. Do dziś mam nadzieję, że mimo tych niesprzyjających okoliczności zeszły rok zakończył się pozytywnie, to i ten rok będzie dla nas szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kropelki juz kupilam. Tak jak ewamarchewa napisala nie sa zalecane w ciazy (bo nie robiono badan). Dodatkowo nalezy ostroznie stosowac przy nadcisnieniu i chorobach tarczycy. :( Jednak jestem zdesperowana, bo oko bardzo mnie boli i juz zaczynam wygladac jak po meczu bokserskim. Moj gin za granica, wiec zadzwonilam do mojej endo i pozwolila mi je wziac. Mowila, ze dzidzius juz jest na tyle duzy, ze nie zagrozi mu stosowanie tych kropli przez dwa trzy dni. Mam nadzieje, ze szybko poczuje ulge. Nigdy nie mialam czegos takiego. sysunia27 - rozumiem Cie, ja tez bylam zdesperowana, mysl o dziecku i ciazy byla moja obsesja... Oby jak najszybciej ziscilo sie to pragnienie. Bardzo życzliwa - :) Asiulka29 - tez jestem pod wrazeniem niespodzianek przygotowanych przez Twojego meza. No, no, no. Tylko pozazdroscic! asia b - cos malo Ciebie tutaj ostatnio.. TORI11 - w takim razie witam Cie na naszym topiku. Madusia3 - az lezka w oku zakrecila sie.... Wszystkie formalnosci i bariery przebrniecie z latwoscia. ewa-marchewa1984 - dzieki za pocieszenie w sprawie kwiatow, niestety polamane lodygi nie zregeneruja sie :( Odnosnie Musteli - to sa rewelacyjne. Przynajmniej krem p-ciw rozstepom. Wczesniej uzywalam Fissanu, wydawalo mi sie ze jest ok, ale coraz czesciej swedziala mnie skora na brzuchu. Zdecydowalam sie na mustele - skora nie swedzi, krem jest niesamowicie wydajny, starcza na dwa razy dluzej niz inne kremy. A i trafilam na super promocje. Kupilam dwa kremy za 145 zl (juz z przesylka) , a w aptekach sa po 100-120 zl. :) Reszte przrczytam jutro. Dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Spac nie moge :( Od piatej rano tluke sie po lozku i rozmyslam. Nie wiem co sie stalo, ale mysle o sytuacji w pracy. Zastanawiam sie co robic - czy po macierzynskim wracac do banku, czy szukac pracy gdzie indziej. Ale czy ja znajde inna prace z dwojka malych dzieci? Czy znajde dobra prace, dajaca szanse jakiegos rozwoju? Czy ja umiem szukac pracy? Od prawie dwunastu lat tkwie w jednej firmie, przyszlam tu bez doswiadczenia, jako stazystka i tak sobie pracowalam, zmienialam stanowiska, obowiazki.... A teraz musialabym komus w ciagu kilkunastu minut rozmowy pokazac, ze jestem cos warta, ze potrafie dobrze pracowac. Jak to zrobic? I czy w ogole warto szukac pracy? Moze lepiej zostac, przeczekac ciezki dla firmy okres? Moze sytuacja kiedys sie zmieni i bedzie dobrze? Jejku, jakie to zycie jest trudne.... Takie oto mysli nie pozwalaja mi spac... Pomyslalam, ze musze oderwac sie od tego i zrelaksowac. Jak to zrobic? Oczywiscie zajrzec do moich przyjaciolek. :):) EvaWer - kochana, a kto nie choruje na brak kasy :):) a do wrzesnia bliziutko, ani sie obejrzysz, a bedziesz remontowac lazienke. Pamietam jak pisalas o mieszkaniu, wydawalo sie, ze tyle jeszcze czasu...a Ty juz sie przeprowadzasz. :) Odnosnie zmiany forum, to tak zrobily moje kolezanki z listopada 2006. Maja spokoj, ale jest ograniczony do nich dostep i rzadko dochodza do nich nowe osobki. Nie wiem jak Wy, ale ja lubie poznawac nowych (normalnych) ludzi i tego brakowaloby mi bardzo na nowym forum. Zauwazylam, ze wiele z Was nie lubi swoich bratowych. Ja mam szczescie - mam super bratowa. Bardzo sie lubimy. Ale za to szwagra (brata meza) mam do dupy. Gowniarz mysli, ze zjadl wszystkie rozumy. Jest niesamowicie arogancki, bezczelny i gburowaty. Nie ma szacunku do nikogo, nawet wlasnych rodzicow traktuje \'z gory\', a mamusia jest wpatrzona w niego jak w obrazek. Nie widzi tego, ze przez takie zachowanie przegral swoje zycie. Nie ma ani jednego kolegi, kolezanki. O dziewczynie juz nie wspomne. Jego dzien to praca, dom, praca, dom. Nigdzie nie wychodzi, bo nie ma z kim. Smutne.... Mozzarella - takich remontow to ja nie lubie. Ale meblowanie, urzadzanie... To moj zywiol. JoaśkaPelaśka - to znaczy, ze urlop sie udal! Podaj mi jakis e-mail, gg! No wlasnie dawno nie bylo Monikapie i Celicy. Gosia pewnie intensywnie pracuje albo wypoczywa w Italii u tesciowej :) a Monika???? Mam nadzieje, ze u niej wszystko ok!! tiki* - wyglada, ze coraz blizej zmiany adresu. :) Wygadalam sie, a teraz ide pozmywac, bo wczoraj zostawilam gore naczyn w zlewie. :) Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Peppetti a mnie dzisiaj czeka cd. mycia okien..bleeee ale ktoś niestety musi to zrobić... a ty jak długo starałaś się o tą ciążę...bo mi ostatnio udało się za pierwszym razem..szkoda tylko że z takim rezultatem..a teraz to mam nadzieję, że uda się jak najszybciej....zauważyłam, że jeśli chodzi o tą kwestię to jestem strasznie niecierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam co chciałam napisać:):) Peppetti nie zadręczaj się teraz myślami o pacy...będziesz miała jeszcze na to czas...jesteś zdolną młodą osóbką i jeśli będziesz chciała to pracę znajdziesz...tym bardziej z doświadczeniem... ale nie za bardzo wiem dlaczego chcesz zmieniać pracę??? chodzi o zarobki czy, może będą likwidować ten bank??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Asiulka 🌼 🌼 🌼 dużo zdrówka i wiele optymizmu na każdy dzień, spełnienia marzeń w każdej sferze Twojego życia :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Dla Twojego męża za urodzinową kreatywność - 100 punktów!!! :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Balbinka, życzonka: zdrówka, gorącej miłości i wielu doznań na dalsze wspólne lata dla Was Dwojga :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, dzięki za przepis :) Celica, Kochana Ty też możesz z niego skorzystać ;) Gdzie się podziewasz? Italia ? Justy, Ty se kochana sprzątaj i gotuj, pierz pieluszki, a do neta dawaj Matyldkę i spoko! ;) A tak poważnie to trzymam kciuki za Twoje Mamusine początki i wprawki!!!!!!! Czy Matyldka była już nad morzem? Eva, trzymam kciukasy za te Twoje gipsowane ściany... Poprostu musisz załozyć, że przy tej robocie efakty przysłania niesamowity pył, ale potem ??? widok cieszy oczy i duszę niesamowicie ;) Ja miałam to w gorszym wydaniu. Mąż gipsował jeden pokój, a kurz był niemal w szafkach w drugim pokoju... Jednak jak zobaczył, że to tak się kurzy to zamykał drzwi a pod drzwiami kład mokre szmatki, no i wszędzie gdzie chodził po podłodze. Pracował w specjalnej maseczce aby nie wdychać kurzu, a czasem w ochronnych okularach. Mycie szafki (osłoniętej folią), czy paneli przypominało pracę syzyfową. Ale teraz w tych pomieszczeniach mogę tylko przemalować na świeżo i ściana gładziutka, że hej!!! A tym bardziej, że mój blok ma już dwadzieścia lat i był budowany systemam ,,komunistycznym" = gdzie majstrowi zostało betonu tam wylał, a gdzie brakło to pisku dosypał, a poziomicy to wtedy nie mieli ;) To opis dla młodszych dziewczyn, które znają może mieszkanka budowane przez prywatne firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i życzę miłego weekendu, odezwę się w poniedziałek bo dzis jadę tam gdzie jechac nie chcę:(:P A mi chyba juz odbija, zaczełam kupować różne akcesoria dla kobiet w ciąży by później było mniej wydatków....czy to już choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znow ja sysunia27 - to jak juz umyjesz te okna to wpadnij do mnie. Moze z rozpedu umyjesz moje. ;) nie mylam ich od grudnia i na pewno nie umyje do porodu. sa strasznie brudne. kochana, moje ostatnie staranka byly blyskawiczne. :) bylam w tabelce planujace starania - planowalam rozpoczac od lutego. I w styczniu przeskoczylam do tabelki oczekujace dzidziusia :) Staralismy sie tylko dwa razy -w wigilie i drugi dzien swiat. :) W poprzednie ciaze tez latwo zachodzilam. Gorzej bylo potem.... Odnosnie hasla na bloga - przede wszystkim daj swoje fotki. No i moze zrobimy glosowanie?? DZIEWCZYNY, czy Sysunia moze dostac haslo? A co do pracy, to tak maja pracoholicy. Nawet gdy sa juz tyle na zwolnieniu to czasami napadaja mnie stresy zwiazane z praca. Dziekuje za pocieszenie, tak prawde mowiac nie boje sie o bezrobocie. Ze prace znajde to wiem, ale ja nie chce jakiejs tam pracy. Chcialabym lepsza - to znaczy mniej stresow i nerwow, ale za co najmniej podobne pieniadze. Dlaczego chce zmieniac? miedzy innymi dlatego, ze jest bardzo stresujaca oraz dlatego, ze ostatnio postawilam wszystko na jedna karte (czyli ciaza), zrezygnowalam z zajmowanego stanowiska, nie chce teraz od nowa przecierac starych sciezek... :( Celavie - ha ha przypomnial mi sie film Alternatywy. Doskonaly!! Tam m.in. ukazane bylo nasze budownictwo. Niestety taka byla kiedys rzeczywistosc. Nie wiem dlaczego, te czasy mialy swoj urok, a moze dlatego, ze po prostu bylam wtedy dzieckiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla przypomnienia wklejam: TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierpNicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 -------------------------------------------------------- -------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda........... ......3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti wysłałam Ci zdjęcia na pocztę:) a ztymi oknami to mnie rozbawiłaś:)ja mam ich w domu 10 i też nie myłam od grudnia a w ciąży nie jestem...Ty to przynajmniej masz wytłumaczenie:) całe szczęście że w zeszłą sobotę umyłam już 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni poranek:) ja dzis niestety znow do pracy, i tak do srody i potem upragniony dzien wolny. ale w srode niestety przeprowadzka.klamka zapadla.moze kilka dni, moze 2 tygodnie.oby jak najkrocej, bo juz chcialabym byc na swoim. pozdrawiam wszystkie bardzo goraco i zycze milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwalam sie do komputera. nastoletnie Francuzki nie odchodza od niego na krok. teraz wybraly sie na rowery. wczoraj mialam fataln schize. znowu odnosnie ruchow. bo ta moja mala jest taka delikatna. musze sie wczuwac zeby cos poczuc. ogolnie rusza sie duzo ale slabiutko i sobie ubzduralam, ze owinela sie pepowina i ma skrepowane ruchy. ale dzis lezalam na boku przed lusterkiem i widzialam jak mi sie brzuch rusza na dole pod pepkiem wiec nie moglam tego inaczej zobaczyc.troche mi juz lepiej. w ogole ostatnio mam jakis obnizony nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem, pogoda nie była rewelacyjna, ale nie dla pogody jechaliśmy - tylko co by pies się wybiegał:) Dużo chodziliśmy, podjechaliśmy też i do Gdańska i do Malborka. Ogólnie odpoczelismy, kwatery w porządku z wyjątkiem kanap, w życiu nie spałam na tak niewygodnej wersalce, codziennie budziłam się z innym bólem jak nie barki to krzyż:) starość nie radość:D:D:D Tiki jak chodzi o Trufla, to przy głównych wejściach na plaże i owszem zakaz wprowadzania psów był, co w bardzo prosty sposób omijaliśmy wchodząc wejściami poza plażami strzeżonymi i ogólnie szukaliśmy raczej odludnych miejsc, żeby wariat się wybiegał, naszczekał, naganiał za mewami i napływał za kijami nie przeszkadzając przy tym plażowiczom. Niestety od powrotu ma depresje - z lekka się z niego nabijamy co prawda, ale faktem jest, że snuje się po mieszkaniu smutny i bez życia, nawet jedzenie mu nie podchodzi... Peppetti zapukałam do Ciebie na gg w sprawie hasła, Rudi jak tam brzuszek? My ogólnie czujemy się ok, brzuszek rośnie, ale minimalnie, na wieczór odrobinę wysadza, waga od początku na -3 kg, a w czwartek jade znowu do Bydgoszczy tym razem odebrać i zinterpretować wyniki, przy okazji mam pytanie czy któraś z Was miała amniopunkcję??? Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam każdą z osobna!!! PS. co prawda temat już dawno przeszedł, ale nie byłabym sobą... w pełni popieram zdanie Ewy nt. żałoby.... co do pomarańczek - nie karmić trolów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! zaraz uciekam na miasto zrobić zakupki :)jutro już wyjeżdżamy :) Eh tak bym chciała będąc w Polsce spotkać się zktórąś z Was, ale obawiam się, że nie dam rady :( JoaśkaPelaśka mi pewien lekarz powiedział, że jak teraz zajdę w ciążę to w 15 tc warto byłoby zrobić amniopunkcję,tylko, że ja się na nią nie zdecyduje! jest to badanie inwazyjne, może spowodować poronienie :( A ja to dziecko i tak będę kochać!nie ważne czy będzie zdrowe, czy chore!będzie moje!zrodzone z miłości!wyczekane, wypragnione, więc wiem, że żadna amniopunkcja nie wchodzi w grę! Z tego co pamiętam Dawnej Justy ją proponowano, ale też się nie zgodziła. Buziolki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No i tak jak mówiłam, maz dzis kładzie pierwsza warstwe gipsu. Całe szczescie ze w duzym pokoju jest gipsówka , tylko w tym małym musielismy robic bo były tapety wczesniej. Joaska Pelaska fajnie ze wyjazd sie udał. Ja tez dwa lata temu zwiedzałam Malbork i byłam w Gdansku, wiec wiem że napewno miałas udany wypoczynek bo to fajne miejsca. Peppetti narazie nie mysl o pracy. Przyjdzie na to czas. A co do kasy, to fakt ciagle jej za mało. Ale jak napisała Balbinka ja tez jestem happy ze mam te cztery wlasne kąty. W poniedziałek idzemy podpisac dokumenty do banku o pozyczke. Szkoda ze to 5 tys na remont łazienki juz mi teraz nie mogą wypłacic tylko dopiero po spisaniu umowy na kupno sprzedaz mieszkania. Dlatego musze poczekac z remotem tej brzydkiej - teraz- łazienki. Tiki czy to znaczy ze juz na jakies mieszkanko jestescie zdecydowani????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) joaska pelaska super ze jestes zadowolona z wyjazdu i ze u Ciebie wszystko ok:) moj brzuszek rosnie po malutku.Juz jest wystajacy tylko tak troszke i jak mowie ze jestem w 4 miesiacu to nikt mi nie wierzy bo mowia ze wyglada na poczatek trzeciego i wszyscy wroza mi synka:) a co bedzie czas pokaze:) zastanawiam sie tylko co zrobic bo 9 sierpnia mam wizyte i bede miała robione ktg ale wyjezdzam za granice i chyba mu powiem ze chce jeszcze usg zebym była spokojniejsza bo ktg jeszcze moze nie wyczuc tetna wiec chyba bedzie musiał mi zrobic to usg bo jak nie to sama sobie zrobie:) ogolnie chyba jest ok bo nic sie nie dzieje a brzuszek tak jak napisałam troszke juz jest widoczny:) EvaWer to remont idzie pełna parą:) była dzisiaj u mnie kolezanka ze swoim synkiem ktory urodził sie 8 maraca,taki sliczny i duzy nie mogłam sie napatrzec na niego i przywiozła mi cała siate ubranek dla mojego szkraba takie maciupenkie i słodkie ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie mogę wejśc na blooga. Wpisuję nasze magiczne słowo i wychodzi nieprawidłowe hasło. Czyżby znów była zmiana hasła a ja o niczym nie wiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebieeeska
i co? macie juz dane osoby która was denerwuje? zawiadomiłyście już policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha...... dobre ,ale sie usmiałam:D niektorzy to maja nawalone ehhhh.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wredne niebieszczysko. Spadaj!!! Nikt Cie tu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ok!juz zmniejszam literki ;),dzieki dziewczyny za mile powitanie. musze sie Wam czyms pochwalic ,otoz wlasnie wrocilismy z Rafciem od jubilera i wybralismy pierscionek zareczynowy , jest bardzo ladny ale cholernie drogi,ale co mi tam w koncu bede go nosila do konca zycia.Tylko szkoda ze musze poczekac az mi go sprowadza z innego miasta. dobra lece sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja lecę się pakować :) buziaki i pewnie teraz odezwę się już z Polski, no i oczywiście \"boję\" się ile będę miała stron do nadrobienia :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebieeeska
a wy bidulki cały czas my slicie ?KTO TO?KTO TO? To Ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh widze że utaj dalej pomarańczowa, wczoraj chciałam Wam dziewczyny dużo napisać i na temat adopcji i na temat jęczmienia i jeszcze o czym ale oczywiście mi skasowało a ja jestem choleryk więc oczywiście stwierdziałam że \"głupi komputer, drugi raz nie piesze\" i wyłączyłam. Odezwe sie jak nadrobie to co napisałyście, a wtedy może już bardziej czarno sie zrobi. asiu_b hasło jest nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebieeeska
hahaha jakie nowe hasło?ty raria na tych swoich fotkach z mikrofonem jesteś poprostu wstretna jak nic! i ten dowód spotkania z madusią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×