Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

cholerna 8😠 połowa mi wyszła i muszę chyba iść na rozcięcie dziąsła bo ból jest okropny...chyba nie może wyjść (mówiąc połowa mam na myśli szerokością:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczynki rozgadały:) Zazdroszczę Wam wysmienitego humoru - mnie jakiś dołek dopadł - chyba zaczynam panikowac - Boże a co będzie później???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Madzia79 - ja tez nie wiem czy dobrze zrobilam mochajac sie w dni pldne, raz ze mialam plamienia po @ a dwa ze nadal jestem podzibiona. ale lecze sie jak moge. za tydzien ferie, wiec nie bede wychodzic z lozka. dzis bylam w aptece i taka strsza pani bardzo chciala mnie przepuscic bo pewie sie spiesze do dziecka. aj mowie, ze dziekuje ale mi sie nie spieszy. a ona na to: to nie ma jeszcze? ja mowie, ze nie ale mam nadzieje ze niedlugo bedzie. a ona mowi, ze ma byc jeszcze w tym roku. i ze bedzie chlopaczysko podobne do matki a jak bedzie dziewczynka to nich bedzie podobna do ojca. na koniec zyczyla mi wszystkiego naj.. taka kochaniutka byla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też panikuję:-D ale nie dlatego, ze coś nie tak..tylko chciałabym wiedzieć od razu czy sie udało..a tak sie nie da:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za przywrócenie mnie do poziomu:-D wrrr ale mnie kolega irytuje na gg.. kłóci się ze mną, że działka budowlana lepiej jak jest mniejsza, bo mniej do koszenia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:-P już się dogadaliśmy;-) nudzi mi się..ostatnio jak rodziców nie było tydzień to sama robiłam obiadki, sprzątałam itp- śmiałam sie, że jesteśmy rodzinką, a mój brat to nasze dziecko, a teraz tata sie wziął za gotowanie sprzątanie i nie mam co robić:-P z nudów zaczynam szaleć:-P ewa masz gg? 4952913-mój;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) kurcze ale zmarzłam. bylam na myjni z moim autkiem i tyle sie wyczekalam ze jak wsiadalam to mialam wszystko skostniale. i teraz myk do wyrka goraca herbatka i leżymy ;) jejku dziewczyny powiedzcie co zrobic zeby sie nie nakrecac?? az drugiej strony jak ja przezyje rozczarowanie jak sie okaze ze pomimo tych testów i mochanka na calego we wszystkie płodne nic nie wyszlo?? czy to wszystko musi byc takie pokrecone?? zastanawiam sie czy nie isc jeszce dzis zrobic testu z krwi. no bo taki test to chyba prawde powie a wlasnie dzwoni moj misio zebym sobie zarezerwowala bilet na samolot do szwecji i do niego przyleciala.wiec postanowilam ze jak dzidzi nie bedzie to polece ale musze byc na 100% pewna. zawsze pod górke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mam dziś owulację- no 100%. Ależ mnie bolą jajniki:( niby to jest świetna sprawa, bo wiem, kiedy najlepiej się starać, ale po zabiegu bóle są jakby gorsze:( dobrze, że to tylko kilka godzin... u mnie dziś okropny dzień w pracy... po południu mam radę, więc pewnie wrócę około 20:00. Odwołałam kółko, wrócę do domu około 16, coś tam zjem (dobrze, że zostało z wczorajszego obiadu z rodzicami i tesciami) i na 17 znów wracam do szkoły:( a w tym tygodniu jeszcze w czwartek kolęda, a w piątek-wywiadówka... a podobno nauczyciel ma tygodniowo tylko 18 godzin pracy??? a propos suwaczków, czy ten mój drugi to jest o d owulacji, czy raczej od @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
joka - wiem cos o tym. ja w sobote mialam choinke - bylam. w niedziele dzien Babci i dziadka - wymigalam sie :-). Jutro rada a w czwartek zebranie. na szczescie juz ferie tuz tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia -kochana z miłą chęcią podzieliłabym się z Tobą receptą, na to, by się tak nie nakręcać i nie denerwować tym wszystkim..jakbym..sama ją znała:/ u mnie termin @ dopiero na 4. Chociaż sama nie wiem jak długi będzie ten cykl, bo to dopiero drugi po zabiegu. nie pozostało nic jak tylko czekać i czymś się zająć żeby nie myśleć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka-> mnie jajniki bolą co miesiąc... wcześniej nigdy nie narzekałam, bo przynajmniej wiedzialam, kiedy mam owulację... po zabiegu bole stały się niestety mocniejsze:( dobrze, że to tylko kilka godzin... monikapie-> ferie mam dopiero od 12 lutego, w ostatnim terminie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Cześć dziewczynki dawno mnie tu nie było ale jakaś taka zalatana byłam i nie do zycia gratuluje ciezarowka.Ja chyba bede nastepna dzis na USG widzialam mala fasolke w brzuszku ktorewj wczesniej nie bylo objawy sa ciazowe wiec na 99% procent to dzidzia jutro jeszcze bete zrobie.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28.......Kraków.........06.02.....10tc_23. 10....stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 Madusia_3......32......Świnoujście....08.01.2007......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia - gratuluję!!! A czy ty specjalnie poszlaś na usg - czy wyszło przez perzypadek. Bo to niedawno musiało dojść do zapłodnienia skoro 8 stycznia miałaś@. Ja miałam 10 stycznia i jeszcze teoretycznie się staramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Specjalnie poszlam bo okres byl spozniony i inny niz po porodzie, a po za tym mam silne nudnosci odrzucilo mnie nagle od fajek,piersi mnie bola temperatur podwyzszona cisnienie nizsze tak jak poprzednio.no i jest male ziareneczko w brzuszku mamy widzialam na wlasne oczy.A wiecie co bylo najfaniejsze ta radosc poloznej jak zobaczyla ziarenko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
I to moje kochanie usmiechniete chodzi dumny jak paw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jako ostatnią @ wpisz ta z grudnia?? A to traktuj jako plamienia - krwawienia w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zmyliła mnie ta data 8.01 - to juz się chyba nie powinno liczyc jako@. Tak więc Madusia wpisz do tabelki @ z grudnia - Jeszcze raz gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28.......Kraków.........06.02.....10tc_23. 10....stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 Madusia_3......32......Świnoujście....04.12.2006......?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×