Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

JoaskaPelaska witam Cie serdecznie .Bardzo jestmi przykro ze do nas dołączyłas.Bądz dobrej myśli a przy braku nadziei zawsze mozesz nam sie wyzalic i kazda z nas Ci pomoze jak tylko bedzie umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
EvaWer,bierz kredyt,kupuj chate i zobaczysz,ze wszystko bedzie OK :) Ja juz w zyciu kilka kredytów wzięłam i spłaciłam. Teraz tez cos musze wziąc w zwiazku z ta moja szkoła jazdy... i tez sie zastanawiam ostro jak to bedzie,ale z doswiadczenia wiem,ze jak mam kredyt to sie bardziej mobilizuje do pracy i jakos sie to wszystko kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś wszystkiego dość od 4h czuje sie fatalnie, mam wys temp i nie wiem może to wirusówka? do tego w pracy szykuja się ogromneeeeeeeeeeeeeeeee zmiany i to mi spędza sen z powiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czuje sie fatalnie.... a do tego na czole wyskoczyl mi ogromny tłusty pryszcz!!!!!!!!!!! masakra!!! nigdy nie mialam problemów z pryszczami i nigdy nic takiego mi na twarzy nie wyskoczylo!!! feeeeeee ide zaraz do pracy a jka wróce do popadne w słodkie lennistwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Wczoraj nieźle napierdzielały mnie jajniki - tak więc owulacja na pewno...i co dalej.... kurcze ale się nakręcam...Jestem chyba nienormalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaskapelaska bardzo mi przykro- mialam nadzieje ,ze bedzie u ciebie dobrze , bo ja juz po 1-szym usg wiedzialam na czym stoje( a lacznie ich mialam 5) przykro ,ze az 3 trafilysmy tutaj z jednego topiku mam nadzieje ,ze razem bedziemy sie starac ale tym razem juz z powodzeniem--ja mialam zabieg 18.01 ( poprzedni 1.08) dziewczyny ja mysle ale o zamianie mieszkania--mam 40m ,a chcialabym tak do 60 chociaz z tego co obserwuje u siebie chyba lepiej by bylo moje sprzedac i poszukac do kupna wiekszego niektore mieszkania sa do kapitalnego remontu a przy zamianie chca cene za roznice w metrazu a ja 6 lat temu remontowalam od podstaw wszystko, co w porownaniu z mieszkaniem w ktore wlasciciele nie inwestowali od przeszlo 25 lat ---wiecie jak to sie ma korzystniej by mi bylo chyba sprzedac moj pojechal w tym celu do Anglii--jak wroci bedziemy cos dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia_3- GRATULACJE!!:-) widzę, że nam się pieknie tabelka rozrasta:-D joaskapelaska-bardzo Ci współczuję! Madzia ja już jestem od aru dni taka nakręcona..już po owu i po dnich płodnych czekam teraz na @:-P oby się nie pojawiła:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny U nas ziiiiiiima... :) Siedzę przed kompem, patrzę przez okno na ogród i wszędzie biało, biało, biało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi się wierzyć nie chce, ze u Was pada śnieg:| u mnie jedyne co może spaść teraz z nieba to deszcz..lunąć powiedziałabym:-P mamy czystą jesień za oknem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnilo mi się dzisiaj, że byłam u lekarza. Ale nie na wizycie u gina, tylko tak jakby na USG. Lekarz głaskał mnie po brzuchu i mówił, że z brzuszkiem wszystko w porządku. Niestety, nie zdążyłam się dowiedzieć, co z dzidzią, bo się obudziłam :( Normalnie zeświruję, widzę to wyraźnie. Zamiast się uspokoić, jestem coraz bardziej nerwowa. Wczoraj znowu się wkurzyłam i ryczałam. M. chyba kompletnie nie wie, co się ze mną dzieje... Może powinnam pić jakieś zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka20 - bardzo ładne zdjęcia, pasuje do ciebie ten kolor włosów. U mnie samopoczucie falalne, dziś powiedziałam o tym, że dziecko się nie urodzi koleżance z którą razem byłyśmy w ciązy. Nasi synowie chodzą razem do szkoły i edzidzie też miały być w podobnym wieku tak się jakoś złożyło. Nie wylrzymałam odrazu poszłam do domu i ryczałam jak bóbr. Pisać mi jest łatwiej i myśleć ale mówić nie mogę zaraz wszystko wraca. Przez to wszystko wczoraj 2 razy skasowałabym auto. Mąż się boi jak ja dziś pojadę do tego lekarza ale ja chcę jechać sama, w szczególności, ze musielibyśmy wziąć ze sobą synka. Ale wiecie co doszłam już do wniosku co mnie jeszcze trzyma, zeby nie zwariować. Myśl, że jak najszybciej chcę starać się o drugie dziecko! Tak myślę, że podieliśmy tą decyzję, a strach - już wiem - przyjdzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie nie - blond odpada.... A poza tym ładnie Ci bardzo w ciemnych włosach...Ja sobie też nie wyobrazam abym mogła być blondynką... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba mnie bierze, wszystko mnie boli i źle się czuję, a gripexu wolę nie brać. Cały czas jem vitC i rutinoscorbin, ale nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech to ja pomyślę ile kolorów miałam...czarne, kurczakowy blond, czerwone, rude, brąz, machoń, śliwke...może uda mi sie zrobic pokaz slajdów w każdym z kolorków? biorę się za szukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Justy, MELISA! Te Twoje nastroje są być może uzasadnione. Burza hormonów. Możesz się denerwować, bo nie wiesz co u Maleństwa. Ale jak nerwy przejmują nad Tobą kontrolę to melisa je uspokoi. Przynajmniej spróbuj wypić parę razy i ocenisz skuteczność. Kładź się też wygodnie i oddychaj sobie przeponką wolniuteńko: 10wdechów i wydechów: wdech- licz do 3 wydech- licz do 6 przerwa -policz do 9 ----wdech nosem -wydech ustami. Dziś mi dopisuje szczęście: 1. Zaspałam z mężęm, ale tak w normie:) 2. Zapomniałam komórki, a jak się po nią wróciłam trafiła mi sie podwózka do pracy :) 3. Fajnie mi się pracowało:) 4. TP.SA uznała moją reklamację :) A jeszcze dzień się nie skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):) Madusia31 bardzo Ci gratuluje. Dziewczyny, które do nas dołączyły trzymajcie się i piszcie jak najwięcej. Dawna Justy bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki i bądż dobrej myśli, jestem pewna, ze wszystko dobrze się skończy i niedługo będziesz szczęśliwą mamą:) Ma-lenka śliczna z Ciebie dziewczyna. Eva Wer powodzenia w zdobuciu kredytu i w kupnie mieszkania. Kredyt nie bedziesz miała wysoki więc powinno Ci się udać. No i urządzanie mieszkanka suuuper sprawa. Ja jestem na koncu ale zostały mi najfajniejsze rzeczy typu: firanki, zasłonki dywany, jakieś fotografie na ścianę itp. Ja przez weekend miałam doła a poniedziałek i dzisiaj był bardzo pracowity w terenie. Udało nam się zdobyć jedno zlecenie ale jest to za mało żeby dostawać normalną pensje. No i mam dalej strasznego doła, ponieważ chciałabym się przebadać ale państwowo jest to nie mozliwe, a tu kasy brakuje :( Zapisałam męża na zrobienie spermiogramu, natomiast ja w poniedziałek zrobię sobie pozostałe hormony tarczycy. Poza tym dzisiaj w terenie jeden z naszych klientów był świeżo chory i na nas kaszłał . A ja mądra ubrałam sobie jeszcze spódnicę i zmarzłam, więc szanse na jakąś infekcje mam dużą. Teraz siedzę owinięta kocem i zaraz zrobię drugą herbatkę. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, najlepiej rozgrzać mozna się właśnie od środka. Ja w drodze z pracy do domu też wymarzłam. Ale byłam w spodniach! Po drodze kupiłam sobie pierogi z jagodami i zjadłam w domu na ciepło. Teraz gotuję brukselkę. No i przebrałam się w ciepłe sztruksy, skarpety, bawełniana bluzkę i wełniany sweterek. Czuję, że wychodzi ze mnie ,,zamróż\" to znaczy jeszcze mi zimno, ale twarz mi płonie i jakoś mi sennie. Może jeszcze jakaś kawka i wrócę do siebie. A jutro ciepła kurtka i coś ciepłego na skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale u nas sypie!!! jest bajkowo:) Ile dni po owulacji jeszcze się mochalyście?? Bo jak u mnie owu była wczoraj to jeszcze chyba dziś zadzialamy co :P Grzejcie się zmarzlaczki - mnie jeszcze czekaz droga do domku więc mam to przed sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28.......Kraków.........06.02.....10tc_23. 10....stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 No niestety wczoraj moje male ziarenko polecialo.Ale coz dalej o siebie dbam i czekamy na nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem- u Justy- śypie śnieg, U Madzi- w Krakowie- sypie śnieg... Na ziemi mazowieckiej zero śniegu... przynajmniej u mnie. Taki miałam plan, żeby padał w ferie i chyba się uda. Przynajmniej nie będę marzła dojeżdżając. A w lutym to i dzień dłuższy juz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia bardzo mi przykro:(((( Trzymaj się :))))) Celavie wygrzewam się jak mogę. Zaliczyłam już gorący prysznic i 3 gorące herbaty z sokiem i miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Madusia,nawet nie zdazyłam pogratulować .... :( ma-lenka 20 bardzo fajne te włoski i fotki tez.No malenka jestes malenka ,heh prawie jak moja córcia:) Chyba zdecyduje sie i cos wam podesle ode mnie tylko ciagle nie mam czasu przygotowac tych moich fotek...Heh jakbym miała 20 pare latek to bym wysłałą co leci,ale niestety teraz to musze cenzurowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Widze,ze wiekszosc z was uzywa gg a nie lubicie Skype ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja lubię ale chociaż czasem jest lepiej napisac niż powiedzieć;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×