Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Balbinka-2 - dziękuję Ci! Ja też trzymam bardzo mocno zaciśnięte kciuki - za Was wszystkie Drogie przyszłe Mamusie! Nie daję rady czasem pisać do każdej z osobna, choć bardzo bym chciała! Ale bardzo się ucieszyłam, gdy na końcu posta napisałaś, że u Ciebie w porządku! Zaglądaj, ale łóżka na długo nie opuszczaj, bo teraz najważniejsza jesteś Ty i dzieciątko! Asiu b - dołączam się do opini o wierszyku. :) Monikapie - gratulacje z powodu Waszego gniazdka. Słuchaj się psychologa - musisz być dobrej myśli, żeby uspokoić newry! Całuję Cię. Mozzarella - super, że opisałaś dokładnie co i jak z tymi wstrętnymi robalami, dzięki Tobie pójdziemy się przebadać razem z moim mężem. Buziaki! Zmykam popracować jeszcze, papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Rzadko się ostatnio udzielam, bo mam nawał pracy, a wieczorami padam na twarz - zupełnie tego nie rozumiem, bo teoretycznie powinnam tryskać energią... :( U nas wszystko w porządku. Byłam wczoraj na USG, ocenić serduszko dzidziusia. Było z tym trochę problemów, bo nasze maleństwo wyraziło swój stosunek do świata, lekarza i rodziny, wystawając rewers :D Ostatecznie jednak lekarzowi udało się wszystko obejrzeć i jest w jak najlepszym porządku. Więc nasz dzidziuś jest zdrowy :) Ma 14,8 cm, waży 300 g i jest jak na razie... szczupłą panienką :):):) Buźkę widzieliśmy tylko przez sekundę, ale i tak było super. Dostaliśmy \"fotkę\", czyli ten jeden kadr, na którym widać buziaczka. Mój mąż troszkę pewnie zawiedziony, bo marzył o synku (choć za żadne skarby swiata się do tego rozczarowania nie przyzna). Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam mocno kciuki za staranka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z rana:) Asiulka-> dzięki za dobre rady... tak jak pisałam, niestety u nas w mieście nie ma żadnego seksuloga, a psycholog też chyba nie jest za darmo:( wczoraj próbowaliśmy, ja zainicjowałam... nawet zaczęliśmy się kochać- ale znów klapa:( zanik erekcji:( pocieszłam go, ze następnym razem będzie ok, ze najważniejsze, że na początku erkcja była duża... on sam twierdzi, ze nie wie, czemu tak się przejmuje sprawami przyziemnymi, np. teraz sprzedażą samochodu- mam nadzieję, ze dziś go sprzedamy... czy za wizyty u psychologa trzeba płacic? i czy on będzie chciał w ogóle rozmawiać o problemach z seksem??? Pozdrowienia dla wszystkich! I jeszcze raz dzięki, ze jesteście... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dawna Justy - cudowne nowiny. WSPANIALE. wspaniale, wspaniale że wszystko z dzidzią oki :) joka- bądź dla swojego mężczyzny wsparciem, to naprawde ważne, oni tak ambicjonalnie do tego podchodzą, jakbysmy były z nimi tylko dla kopulacji. DZielnie sobie radzisz i trzymaj tak dalej I naprawde uważam, że platnie czy nie - musicie wybrać sie do kogos kto wam pomoże, sami nie dacie rady, i może własnie psycholog da rade zaradzić bo przecież TE problemy u Twojego mężą wynikaja z innych przyziemnych, wątpię niestety czy znajdziesz państwowego psychologa a jesli już to będzie trzeba długo czekać, musicie zainwestować w siebie. Powodzenie i trzymam kciuki. U nas w tej materii na szczęście wszystko gra, tzn mój kochany tez miewa czasem \"kiepskie\" momenty, zadko to się zdarza a i tak jest załamany:( trzeba tłuc i tłuc żeby go przekonac, że nic się nie stało:P Asiulka - obiecuje, że przebrne przez MASE waszych wpisów i przeczytam o Twojej mamie, bo nie wiem o co chodzi , tyle czasu Was zaniedbałam. W każdym razie sle mase uścisków. aletko - nikt Cię nie wykreśli, i ja nie umiem sie ustosunkowac do zmian w tabelce gawit - 10marca jestesmy z Tobą :) niuuusia - 11 marca pisz tu do nas o swoim smutko, nie smuć się :) ja nie mysle o dniu mojego porodu, nie chce, to miało być jakoś pod koniec marca. Balbinko - pewno, że nie jest pechowy nasz topik - fluidy ciążow wyłaża mi przecież z monitora :D wykażą NAM ! jesteśmy tu dlatego, że chcemy, myslimy i pragniemy tej malej istotki, tej kruszynki która przewróci nasz świat, tej miłości ogromnej która juz w nas sie rodzi :) Będzie dobrze, dla nas wszystki nadejdzie słonaczny czas :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-> naprawdę się staram... zdaję sobie sprawę, że jemu jest ciężko... przecież wziął już serię zastrzyków testosteronu- i trochę pomogło, zaszłam przecież w ciążę... później- wiecie co sie stało... on to moje poronienie na swój, męski sposób bardzo przeżywał... teraz łyka jakieś witaminy poprawiające erekcję, ale myślę, że to wszytsko kwestia psychiki:( poranne erekcje to standard, tyle, ze wtedy to on nie ma ochoty:( nie chcę znów zaczynać rozmowy na ten temat, bo on reaguje bardzo nerwowo i jeszcze bardziej się dołuje:( naprawdę o rozumiem, bo sama mam ostatnio problem z orgazmem, i też zawsze w głowie mam myśl, czy tym razem będzie ok... i jak tu mówić o przyjemności z seksu:( spróbuję, narazie nic mu nie mówiąc, poszukać psychologa... zobaczymy, czy w ogóle będzie chciał nam pomóc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
Witajcie dziewczyny!wpisalam sie w ostatnia tabele,bo nie wiem czy wypada wpisywac sie w inne,ja swoje pierwsze dzieciatko stracilam sama niewiem dlaczego,ale raczej przez stes i leki psychotropowe które brałam po smierci mamy,objawów brak,poza brakiem tentna plodu w 8t.i w 13t.krwawienia!a badania podst.krew i mocz,toxo,beta hcg...jezeli bedziecie chcialy to mnie wykreslicie bo niewiem czy i jak czesto bede was odwiedzala:(wczoraj naprzyklad nie wchodzilam wogóle,gdyz bylam u gin.i on stwierdzil ze mam anemie,jakies zapalenie tam na dole i cos z miednica,musze lezec zeby jej zabardzo nie obciazac...biore teraz jakis antbiotyk,i wogole mase tabletek,i sie bardzo martwie bo moj maluszek jest przez to bardzo osowialy,a ja sie o niego boje,niechce mu zaszkodzic,chyba mam dola...choc lekarz chyba wie co mi moze przepisac zeby mi ani bobo nic nie zaszkodzilo:s TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń 07 niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82....24.. Radlin(ok.Rybnika)........11tc_19.11.06...luty/mar 07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02....13tc_02.10. 06....marz07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. ....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...17.02.07...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska ...23 ...Gdansk21.03.2006...22.05.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
MADZIU79-dziekuje za rade pasta do zebów dziala super ekstra choc mnie bola usta bo bardzo wysuszone...jeszcze raz z góry dziekuje:)) p.s.dziewczyny czy koras z was brala duomox badz nystasyne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacuska - malenka brała duomox a moja koleżanka w ciązył zaąywał nestatyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Witam Was wszystkie po długiej przerwie.Siadł nam komputer,zastrajkował i tak o to spadł na nas nowy kredycik do spłacenia:) no cóż trzeba czasem wybrać troszkę przyjemnosci czy wyrzeczeń,tak czy tak i tak zostaliśmy zmuszeni do kupna nowego,troszke zamotałam. Jutro ide na kolejną wizyte tym razem na USG prenetalne,po tym badaniu powinnam sie troszeczke bardziej uspokoic,hihihiii sama za bardzo w to nie wierze,ale zobaczymy. Jeżeli chodzi o Lole to każdy ma prawo do własnego zdania,i każda znas mimo że przeżyła to samo może sobie z tym różnie radzić,nikt nie lubi być oceniany a tym bardziej krytykowany. Całuje Was mocno i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
w marcu zaszlam w ciaze z pierwszym bobem,w maju mialam zabieg... -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska..........23 .....Gdańsk.... 21.08.2006...22.05.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
TIKI!az boje sie zapytac czy one go braly w ciazy?ja mam jakies dziwne dolegliwosci,boli mnie brzuch i mi niedobrze a poza tym mym ciagle spala:((duomox,bralam juz wczesniej ale na jakies zapalenie pluc czy cos?i wtedy tez niezadobrze sie czulam po nim,zrzucilam to na chorobe,ale powiedzialam o tym lekarzowi a on ze misi mi go przepisac bo jest bezpieczny dla ciezarnych,a poza tym wyprobowany i zalecany przez niego a wiec jak niemoge go polykac to mam go rozpuszczac i pic,blee...a ja i tak mam wizje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wczoraj rozmawiałam z przyjacielem, który chwilowo mieszka w Anglii. Poznał tam fajnych ludzi. Wzięli ślub, a zaraz potem okazało się, że spodziewają się dziecka. No i dowiedziałam się wczoraj, że ta dziewczyna poroniła 2 tygodnie temu w 10 tc. Bardzo to przeżyłam. Dlaczego tak się dzieje, że jacyś menele robiący dzieci dla becikowego, pijący, palący itd. mają dzieci bez żadnych problemów? Dlaczego ludzie, którzy bardzo chcą mieć dzieci, mają dobre warunki, w miarę ustabilizowaną sytuację mieszkaniową, finansową itp. z wielkim trudem, długo, albo wcale nie mają dzieci? Ja wiem, że życie jest niesprawiedliwe i nigdy nie wiadomo co komu jest pisane gdzieś tam na górze, ale chyba nigdy tego nie zrozumiem. joka spróbuj znaleźć poradnię psychologiczną, która ma podpisaną umowę z NFZ- wizyta jest darmowa. Trzymam kciuki. asiulka29: robale nie przeszkadzają w normalnym życiu, nawet dobrze nam się współpracowało :) ;), ale chodzi głównie o toksyny, których organizm się nie potrafił pozbyć. A wszystko na skutek zbyt dobrego współżycia robali i mojego organizmu. Za dobrze im było, więc mi zaszkodziły. Balbinka- wypoczywaj. Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacuska Ja w tej ciąży i brałam Duomox, i stosowałam nystatynę. Duomox na zakażenie układu moczowego, które nieleczone stanowi zagrożenie dla ciąży. Nystatynę w postaci globulek waginalnych na zakażenie grzybicze. Ona też powinna być wyleczona przed porodem, bo chociaż w okresie ciąży nie stanowi zagrożenia dla dziecka, może dojść do zakażenia podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Czesc Dziewczyny.Co ja tu widze jakies dziwne spory??O tabelki wykreslanie pisane itp:-(Nie ladnie.Ten topic ma nazwe PLANOWANIE I STARANIA PO STARCIE CIĄŻY i niech tak zostanie.A my tu jakies dziwne spory poruszamy jak juz cos wykasowywac to ostatnie kilka storn z tymi niefajnymi tekstami ;-)Nie odzywalam sie bo doba dla mnie ejst za krotka:(Nadal walcze w lazience, z pecherzem lepiej, czekam na @ i mysle ze kolo 14-15 marca wybiore sie na badanie ktore zlaecil gin (biocenoze pochwy i chlamydie)Mam nadzieje ze wyniki beda ok i pozowli sie starac.Pozdarwiam Was wszystkie serdecznie.I jak mam byc szczera KOchane to kilka dziewczn zrezygnowalo tez pewnie dlatego ze przez jakis czas na naszym forum mal bylo i o tym planowaniu i staraniu sie zauwazcie:( TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń 07 niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82...24.. Radlin(ok.Rybnika).....11tc....19.11.2006...mar/kwi07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02....13tc_02.10. 06....marz07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. ....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...17.02.07...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska ...23 ...Gdansk21.03.2006...22.05.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kacusko w ciąży go brały, no przecież o to pytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki A ja uważam że nie ma co ruszać tabelki - tak na nia popatrzyłam i tak na prawdę to ja nie kojarzę tylko Nicoli i z tego co widzę to Żaba z Krakowa przestała się odzywać - ale może jestem w błedzie. A reszta dziewczyn wydaje mi się być znajoma i nie ma co ich usuwać:) Miłego dzionka Kacuska cieszę się że pasta pomogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
ja tez bralam duomox w jakims 4/5 tc. oprocz duomoxu bralam jeszcze clamastin, mucosolvan i teraz te sterydy :-( ach. moj lekrarz jednak w kolko powtarza, ze leki to o wiele mniejsze zlo niz infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
hm,DAWNA JUSTY_mam pytanko jeszcze czy po nystatynie mialas jakies dziwne upławy???ja mam jakies takie żólte ale takie "rażące"JASNE I WYRAZNE...mysle ze to po niej bo kolor podobny do tej tabletki a w ulotce przeczytalam ze tabl.sie rozpuszcza ale nie wchlania sie tzn.ze musi wyplynac?boje sie ze to moga byc upławy zwiazane z zatruciem,ale wtedy to chyba wody sa zielone i smierdzace(sory ze pisze takie paskudztwa)a nie uplawy,moje sa bez wonne... Dzieki dziewczyny!jakos mi lepiej z mysla ze ten antybiotyk jest tak popularny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
TIKI*w sumie tak,o to pytałam:)wybacz ale jestem strasznie zakrecona... wiecie co ja to tak jakos sie zfilmowalam!mam starszego brata(ma 27lat)jest fajny ale on jest taki pusty,po smierci mamy zamieszkalismy razem,choc mamy osobne mieszkanka,a wiec i czesto sie widzimy...on bral duomox na cos tam,i tak wczoraj przyszedl:o duomox przeciez to atybiotyk,bierzesz go?(moj brat mysli ze poronilam bo wczesniej bralam bardzo silne leki psychotropowe)potem kilka innych zdan...i nagle tekst:znowu dziecko zabijesz!!!powiedzial to niby z zartem,ale wiecie co,załapałam takiego dola ze poprostu szkoda gadac!nie chcial mi sprawic przykrosci, czesto mówi cos bez zastanowienia,a i z nim nie rozmawialam o tym co czuje na mysl o moim pierwszym bobo...przeraza mnie mysl,ze ktokolwiek moze myslec ze to moja wina ze stracilam to dziecko,jakby niewystarczyło ze ja nosze to brzemie w swoim sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacuska to co sie stalo to na pewno nie Twoja wina.Kazda z nas czesto zastanawia sie czy to co sie wydarzylo to przypadkiem nie bylo spowodowane tym co zrobilysmy albo mogłysmy zrobic.Takie pytania bedziemy sobie zadawaly juz zawsze i nigdy nie dostaniemy na nie odpowiedzi.Teraz trzeba myslec o dzidziusiu które nosisz pod serduszkiem zeby bylo wszystko ok.Skoro lekarz Ci przepisal te leki i wiedzial ze jestes w ciazy to chyba wiedzial co robi....:) wiec nie przejmuj sie niczym a tym bardziej tym co ktos mowi.Ciesz sie malenstwem i wszystko bedzie dobrze a my wszystkie trzymamy za Ciebie i bobo kciuki.:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawna Justy ciesze sie ze wkoncu sie odezwałas.O Tobie tez bardzo ostatnio myslalam :) ogromnie sie ciesze z Twojej coreczki i ze wszystko jest ok:) oby tak dalej.:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to rozpuszczona tabletka. Myślę, że jeśli chodzi o zatrucie ciażowe, to są wyraźne objawy, które by na nie wskazywały. Gestoza (EPH-gestoza, zatrucie ciążowe) to występujący w drugiej połowie ciąży (po 20. tygodniu), głównie u pierwiastek, zespół objawów chorobowych wyrażający się nadciśnieniem tętniczym, białkomoczem i obrzękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Czesc dziewczynki bardzo sie ciesze, ze podoba sie wm moj wierszyk na pewno odzwierciedla on nie tylko moje uczucia ale pewnie nie tez nie jednej z was. Mam nadzeieje ,ze mnie nie wykreslicie z tabeliki przeciez dopiero sie taam wpisalam i juz nie moge sie doczekac kiedy wpisze sie do starajacych a pozniej do oczekujacych dzidziusia tak wiec tak szybko sie mnie nie pozbedziecie. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Forumkowiczki Stęskniłyście się za mną?? Bo ja za Wami tak:):) Ja melduje swoją obecność:). Wpadłam tu tylko na chwilę. Ostatnio jestem bardzo zabiagana i zapracowana. Wraz z wiosną budzą się do życia nowe inwestycje, a tym samym nowe zlecenia:):). Zajrzałam do Was ponieważ znalazłam tzn. mój lekarz znalazł przyczynę poronienia.Mam bardzo dużo przeciwciał przeciwplemnikowych we krwi. Musze odłożyć starania na 3 miesiące i zażywać sterydy. No i pewnie wiecie jak to jest, z jednej strony jest mi smutno a z drugiej ciesze się, ze zapobiegnę kolejnemu dramatowi w moim życiu. Pozdrawiam Was gorąco i ściskam ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia b Twoj wierszyk jest przepiekny az mi sie łza zakreciła w oku:) a o tabelke sie nie martw ,nie wykreslimy Cie przeciez jestes \"swieża\" :) sory za określenie ale takie mi przyszło do głowy:) bądz z nami jak najdłuzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacuska - ja też uważam, że to tabletka wypływa, ja teraz biore ginalgin dopochwowo i on tez ze mnie wypływa. asia b - Twój wierszyk jest piekny rudi - z moją mama, moją rodziną, ach chyba jednak nie chcę o tym pisać narazie bez zmian w postaci przeprowadzki, chcemy się pożądnie zastanowić, poczekac, aż ojciec wyleczy noge - bo jesli w kwietniu nie będzie zdolny do pracy to go zwolnią duga kwestia i główna - to sprawy finansowe :( i prosze nie oceniajcie, tylko wysłuchajcie ja wiem, że moja mama i mój brat, my wszyscy powinnismy sie od alkoholika uwolnic, ale to takie trudne... I JA TEWAŻAM , ŻE FAJNIE ŻE GADAMY TU O WSZYSTKIM, ODRYWAMY SIE OD TEJ JEDNEJ MYSLI, CIĄGŁE UMIEJSOWIENIE JEJ W GŁOWIE BY NAS WYKONCZYŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mania no z jednej strony świetnie, że znacie przyczyne a z drugiej pewno smutek bo trzeba odłożyć \"zabiegi\" powiększające rodzine, ale pomysl, że jak już po leczeniu \"zajdziesz\" to już nic złego Cie nie spotka:) swoja drogą - to możliwe , że jeśli masz za dużo tych przeciwciał to udało się wogóle zajść w ciąże? myślałam, że jak ktos je ma to wogóle nie zachodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - a jak Ty się czujesz kochana? Co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82...24.. Radlin(ok.Rybnika).....11tc....19.11.2006...mar/kwi07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02....13tc_02.10. 06....marz07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. ....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09.. marzec 07 OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12... ..23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12.... 13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków......02.03.....10tc_23.10. . . .styczeń joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...17.02.07...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska .........23 .......Gdansk.........21.03.2006...22.05.2007r to i ja poprawiam tabelke, bo wiecie odkąd po raz pierwszy sie do niej wpisałam, to jeszcze nigdy jej nie uzupełniałam, czynie to po raz pierwszy i mam nadzieje, że następna zmiana to będzie już tylko do oczekujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×