Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

witajcie moje kochane:) wysłalam juz zdjecia z wyjazdu do tych do których miałam adresy:) prosze sprawdzic poczte i jesli kt.óras nie dostała zdjec a chce to prosze o info:) tiki tak zdecydowanie zapytałas o te fotki ze az sie wystraszyłam i wzi.ęłam sie za wysłanie:) lidka ja tak czuje ze Ty bedziesz nastepna bo czytałam wszystkie Twoje wypowiedzi:) i wniosek moj jest jeden:) mam nadzieje ze tak jak u Madzi79 przeczucie mnie nie myli:) trzymam kciuki:) joka bardzo mi przykro ze sie nie udało i ze musisz teraz czekac ale ja i tak bede cały czas trzymała za Ciebie kciuki:) peppetti teraz musisz odpoczywac .Czasami tak jest ze zrobimy cos spontanicznie a pozniej dopiero zastanawiamy sie nad tym co zrobilismy ale wierze ze u Ciebie nic złego sie nie stało:) mika przepis na pewno wypróbuje:) niuusiu trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo i gratuluje decyzjii o wyjezdzie:) a czy ktos wie co sie dzieje z Celica? pozdrawiam wszystkie a zwłaszcza ciezaróweczki nasze kochane:) mam nadzieje ze jeszcze w tym miesiacu dołacze do Was;) jesli kogos ominełam to przepraszam ale nie oamietam wszystkich postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chcialam dodac link ze zdjeciem ale nadal kombinuje jak to zrobic tamto nie wyszlo przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti jak ty to zrobilas ze masz link do 1 zdjecia kamilka? yyy oj dla mnie to jeszcze czarna magia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - wykasuj ten znaczek po adresie i wciśnij enter. wtedy będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, coś masz z tym linkiem nie tak...chciałam Ci go poprawić ale mi nie wychodzi, spróbuj jeszcze raz wstawić fotkę do fotosika, potem wrzuć link do stopki i zaraz po linku musi być enter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny udalo mi sie wejsc!!! :D czy wam tez? ?? jak tak to to jest moj kacpreus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem gdzie jest Międzyrzec - to prawie moje strony -jeden brat mojej mamy mieszka w Bialej Podlaskiej a drugi w Wisznicach :) Swojskie klimaty :P Grono dziewczyn z prawej strony Wisły sie powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka Twoj synus przesliczny:) jeszcze czekamy na Twoja fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za pomoc :) jaka jestem z siebie dumna ze mi sie udalo w koncu bo dlugo nads siedzialam ;) ja tez wiem gdzie jest miedzyrzec, no moze to nie sa moje strony bo ja pochodze z drugiej strony lublina ale moj wujek w radzyniu podlaskim mieszka ;) fajny taki psikus spodziewac sie chlopca czy dziewuszki a tu na odwrot :) caluski 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - gratuluje. Synuś bomba. Wrzucam jego fotkę na bloga. Moge???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi, mika dziekuje za mile slowko o kacprusiu:) no jest kochany :) (mowie tak bo to moj maly:) , zobaczycie jakie wasze beda dla was kochane :) ) tam po prawo pod autorem: \"aneczka12\" sa ikonki: \"zobacz inne zdjecia uzytkownika\" sa zdjecia jeszcze inne min jest tez moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koobitki, własnie zjadłam obiadek. musiałam zamówić sobie na telefon ale nie ma tragedii bo za 20 zł mam dwudaniowy obiadek na dziś i na jutro. dzwonił mój m żeby mi powiedziec ze troche sie dowiadywał w sprawie mojego wyjazdu i..... w najbliższym miesiacu czeka nas ślub bo bez tego nie bede miała tam wszystkich świadczeń zdrowotnych. on tam płaci podatki i wogóle wiec wszystko mu przysługuje wiec mi jako jego zonie automatycznie też by przysługiwało. od razu przypomniała mi sie sytuacja z \"na wspólnej\" jak grzesiek żanecie tez ciagle o ślubie bo wtedy świadczenia w irlandii bedzie miała :) no ale ja i tak mialam w planach teraz tylko cywilny a kościelny razem z chrzcinami wiec jakos to bedzie. pepetti ta piosenka z blogu....pamietam ja ze wspaniałego filmu\"spacer do wspomnień\" za każdym razem jak ja slysze to łezka mi sie w oku pojawia, a swoja droga widziałyscie ten film?? ostatnio leciał w telewizji ale pod innym tytułem....z trudem powstrzymywałam łzy jak go ogladałam. zreszta....ciezarówki wy tez takie płaczliwe jestescie??bo ja teraz strasznie. ostatnio jechałam autem stałam na swiatłach i babce sie auto zepsuło i pchała przez całe skrzyżowanie. wkoncu jakies auto sie zatrzymało wybiegło dwóch facetów i jej pomogli a ja sie rozpłakałam......tak mnie ta sytuacja wzruszyła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti oczywicie ze mozesz wrzucic zdjecie ktore chcesz na blooga :) kacper to nasz caly skarb :) babo przestan bo sie rumienie :P hihi hihi niusia to teraz szybko i sprawnie wszystko sie wam ulozy :) ciesz esie razem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki już są - dwie Twoje i jedno Kacperka. Bardzo słodki dzieciak. Mój też jak był taki maluszek to śmiał się od ucha do ucha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa
do Mika23: a jakie badanka zlecil Ci lekarz? czy tylko genetyczne/ Po drugim poronieniu to już przysługują ci rózne badanka. A robiłaś może przeciwciała antykardiolipinowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Balbinko!!!Jestem,tylko czasami jakos nie mam nic do powiedzenia...Czytam was oczywiscie,ale,ze co jakis czas dopadaja mnie doły i to dosyc silne....nie odzywam sie bo nie chce tu smęcić,a ostatnio ten topik jakis radosny!!!!Poza tym to troche nie zgadzam sie z pewnymi osobami,a moze raczej wypowiedziami pewnych osob i wole milczeć niz rozpętac jakąś wojne :) mozzarello,a gdzie ty sie chowasz????Mania i marta 77 was tez dawno nie słychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA witaj tez juz tesknilam vza Toba pisz jak masz dola wesprzemy cie.Ja jak mi sie cos dzieje to najpierw Arkowi sie zale i zaraz lece sie tu wypisac mam nadzieje ze ja ci nie podpadlam hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti -> napisałaś, ze też miałaś robiony zabieg prostowania przegrody nosowej. Chciałam Cię zapytać, czy miałaś znieczulenie ogólne czy może tylko miejscowe? Memu mężowi bardzo zależałoby na ogólnym, a słyszeliśmy, że raczej lekarze wolą miejscowe, żeby \'pacjent współpracował\'... i napisz, proszę, jak zniosłaś zabieg, czy bardzo bolało, czy mocno opuchłaś i w ogóle- jak szybko doszłaś do siebie? Czy są efekty, czy było warto robić ten zabieg? CELICA -> ja też czasem tylko czytam, bo miewam doły... ale niekiedy już nie wytrzymuję i \"smęcę\'... i chyba nikt mi tu tego nie ma za złe. Zawsze ktoś napisze dobre słowo... spróbuj i Ty... a co do niezgadzania się z opiniami innych- też uważam, że powinnaś pisać, o ile oczywiście chcesz... takie jest moje zdanie, ale pewnie nie tylko moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa
do Mika23: sorrki, teraz dopieoro przeczytałam, ze juz pisałaś o przeciwciałach antykardiolipinowych, wiec juz wiesz o tym badanku. No ale tak jest tak dużo piszecie, ze na poczatku czytam tylko ostatnią stronkę, a poźniej jak mam czas nadrabiam zaległosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj CELICA chyba chce dostać klapsa w tyłek:P masz tu do nas pisac o wszystkim czy sie z tym zgadzasz czy nie❤️ my jestesmy tu po to zeby sie wspierac i pomagac sobie w trudnych chwilach wiec bardzo prosze pisac o wszystkich dolach i dołkach:) mam nadzieje ze tez nie ja Ci podpadłam z wypowiedziami:P pozdrawiam Cie i tule mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
joka,nie bede pisac bo to nie takie wazne:) A tak wogole to bardzo ci współczuje,ze dostałas @ Ja tez dostałam na poczatku maja i dopadł mnie dół :( chociaż wcale nie było mochanka w takim czasie ,ze mogłoby cos byc,a jednak sie podłamałam :( Zle na mnie wpływa widok @ Ale dzisiaj byłam w aptece i kupiłam sobie testy owulacyjne i tak mysle,ze moze ty tez spróbuj w ten sposób.Chyba,ze już próbowałas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
rudi26,wiem ,wiem,ale było zle ze mną,tak bardzo,ze az mi wstyd...nie byłam w stanie siasc do kompa,bo byłam zacpana ;) nerwosolem na przemian z czerwonym winem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mika23-ten kosztował 21 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mika23 ja tez jestem z lubelskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×