Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość bv15645
ale co jest takiego przyjemnego w tym rozmnażaniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nikogo nie ma, a ja postanowiłam sprawdzić co \"u nas \" nowego. Jestem zmęczona bardziej niż normalnie przed Świętami. U rodziców sprzątałam jak mróweczka (sprzątanie jak po remoncie + Świąteczne) - ledwo widzę, tym bardziej że po kilku drinkach tracę zooma w oczach. Przyjechała teściowa (mąz już dzisiaj był u niej az dwa razy) a ja o po 20ej spotkałam się z dobrą koleżanką (jeszcze z ogólniaka i ze studiów), wypiłam dwa drinko i z tego zmęczenia nieźle mnie trafiły!!! niestety jak ma się psa w domu, to czekają mnie jeszcze jutro poprawki w sprzątaniu (gdyby śnieg był to pies nie nanosiłby piachu i błota do domu). Mąż w naszym nowym gniazdku troszkę posprzątał...mam nadzieję, że w Sylwestra tam zamieszkamy!!!!!! Na mnie już czas, także jeszcze raz dziewczyny Wesołych Świąt, oby nasze największe marzenie spełniło się w tym nadchodzącym roku, dużo zdrowia (szczególnie dla synka Peppetti) i miłości - bo bez tego życie nie miałoby sensu. p.s. Pewnie i tak jutro tu wpadnę, albo pojutrze!!!! :) Ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Mielismy zrabanego kompa ale podczas imprezki przedswiatecznej zostal naprawiony.Życzę Wam wszystkiego naj z okazji Świąt dużo miłości radości i gromadki dzieciaczkow.Dzieki Bogu mamy wszystkom porobine i mozemy dzis spac do woli.Wigilai u tesciow na 16 potem idziemy do mamy tam juz dom pelen ludzi i wesolutko.Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Lidka tez tu zagladam, spojrzeć co nowego. Mam nadzieję ze te świeta choć dla nas wszystkich smutne to jednak stana sie wiarą w przyszłość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu tylko na chwilę wpadłam. Prócz życzeń Świątecznych dla wszysktich, wszystkiego najalepszego dla Panny Młodej mojej ziomalki z Lubelszczyzny Marty 77. Nawet nie myśl o płakaniu w USC masz być szczęsliwa i cały czas się uśmiechać. Pomyśl sobie, ze Ci strasznie zadzroszczę, że masz to swoje święto jeszcze przed sobą. No to miłego świętowania :):):):):):):):):): ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Święta bez śniegu :( . Marta77 masz być wesoła w USC a ne płaczliwa...ja na swoim ślubie miałam głupawkę i całą msze rechotałam (aż ksiądz się smiał odprawiając mszę) i zostało mi tak do tej pory!!! Życzę ci wszystkiego naj na nowej drodze życia :) . U mnie już super extra czysto!!! Nareszcie....po tylu trudach :) . Niestety przy tej magii Świąt teściowa musi mnie drażnić. Chce żeby Sebastian (mój małżonek) zawiózł ją na wigilię do jej rodziców....przecież sprawnij byłoby gdyby pojechała taksówką!!! Ale ona musi zaznaczyć swoją obecność i utrudnić innym życie! I w ten sposób mój mąż zrobi cztery kursy do dziadka w dniu dzisiejszym. A ja już nie mam ochoty się z nią dziś widzieć!!! Może brzuch z przejedzenia mnie zaboli... Jeszcze raz dziewczyny Wesołych Świąt!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taka fryzurę ze szlag mnie zaraz trafi. Jak umyłam włosy to sie okazało ze mam włosy jak kretynka. Normalnie sama bym sie tak sciachała nozyczkami. Kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT❤️❤️❤️ ja tam na teściową nmie narzekam:-Dtrafiła mi się świetna babeczka:-) Ewa z włoskami zawsze można coś zrobić:>przystrzyc bardziej albo wymyślić jakaś fajną fryzurkę:>ja raz jak wyszłam od fryzjerki to nie chciałam głowy spod kołdry wyciągać i przeleżałam w łóżku 2 dni udając chorobę-chociaż i tak wszyscy wiedzieli o co kaman:-P a poza tym..zaczynaja mi się przed @ humorki:-Pstrasznie jestem zmierzła i w ogole nie mam ochoty na sex:-(:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie mam trzeci dzień @ i jestem bardzo osłabiona. Zaraz jadę na obiad do tesciowej ale w głowie mi sie kreci i najchętniej bym sie połozyła spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........08 01.....24tc_01.08....luty Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03.06.......kwiecień -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień ma-lenka20....20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole ob. tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mam nadzieję,że świeta upływają wam w spokoju :) Ja od dwóch nocy jestem na czopkach pyralginowych i saridonie,bo mnie boli mój cholerny woreczek żółciowy!Zaczał mnie bolec zanim cokolwiek zjadłam na świeta :( Powiem wam ,że jest to upierdliwa dolegliwoś która mam od wielu lat,ale ostatnio sie nasiliły te bóle i coraz bardziej zaczynam się bac jak bym tak była znowu w ciąży a zaczeło by mnie bolec ??!!Lidka,pisałaś cos kiedys o swojej koleżance zpodobnymi sprawami...Albo może któras wie cos na temat woreczka,może ktos z rodziny chorował?Jeden lekarz powiedział,żeby go wyciąc,ale ja nie mam kamieni,tylko mnie boli co jakis czas i nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trochę po czasie,ale życzenia dla was: http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf Dzięki kochane za życzenia!Trzymajcie za mnie jutro kciuki.Jak narazie nie jest dobrze-wkurzyła mnie Wojtka \'mamusia\',nie odzywałam się do niego,teraz on do nich pojechał a że ja nie chciałam,to jest na mnie zły.No i popijam sobie winko z moją rodzinką (ups,co za rym).W końcu mam wieczór panieński!A co! Zdrówko moje kochane dziewczynki!Piję za was i wasze marzenia! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Marta77 trzymam kciuki!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica niestety nic nie wiem na temat takich dolegliwości. Współczuję i zycze zdrówka. Marta powodzenia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta powodzenia życzę:-) i zero stresów:-D a życzenia dopiero po ślubie:-P Celica a byłaś z tym u lekarza?? ja niestety nic na ten temat nie wiem. eh przejadłam się:-P i zdążyłam pokłócić-albo raczej mieć cichy dzień z mężem i się pogodzić:-P poza tym zaczynam dopiero odczuwać urok świąt-a one już się jutro kończą..zaprosiliśmy na dzisiaj teściów do nas:-)hehe szkoda, że nie widziałyście jak teściu z tatą śpiewali jak popili:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!! Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Hej dziewczynki Marta wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia.Od nas wlasnie wyszli tescie moja mama ciocia wujek i kuzynka wesolo bylo oprucz tego ze ja od rana plakalam bo dzis mija pol roku od porodu zaraz idziemy na cmentarz w wieczorem winko i ploty z przyjaciolka.Celcia ja mam usuniety woreczek jak chcesz pogadac na ten temat zapraszam na gg 304 6584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. witam was w ten świąteczny wieczór ;) dawno tu nie zagladałam i dziwnie sie czuje po takiej przerwie a nie zagladalam bo..... znów wszystko odżyło i płakac mi sie ciagle chciało...ale juz mi chyba mija strasznie tu pusto widze...hehe po swietach penie wszystko wróci do normy dziewczyny ja znow jestem w kropce zastanawiam sie czy jestem czy nie jestem....... co prawda nie mochalismy sie tak czesto jak planowalismy bo w trakcie bylo kilka cichych dni ale.... w te najbardziej \"mokre\" mochanko bylo.... i w skok temperatury tez pozatym wydaje mi sie ze te cykl juz nie bedzie tak dlugi jak poprzedni tzn 37 dni bo w tym skok temp byl okolo 6 dni wczesniej. czyli mozliwe ze wszystko wróci do normy i cykle bede 30 dniowe... albo bedzie dzidzi. wiecie co?? jak bylam w ciazy to mialam jeden jedyny objaw (wtedy jeszcze nie wiedzialam ze to objaw) otóz całkowicie przeszlami ochota na mochanie, ba nie tylko. kazdy dotyk misia mnie wkurzal. pamietam jak sie wtedy denerwowal. i teraz jest to samo!! od kilku dni on próbuje a ja nic!! tyle ze teraz on jest bardziej wyrozumialy i pamieta jak to bylo wtedy wiec nie naciska... moze nam sie udało ;) a jak nie to nie wiem czemu mi sie nie chce..... moze to tez w sumie byc znak ze @ nadchodzi chociaz nigdy tak nie mam..... pozostalo tylko czekanie ;) mój mis ma dzis 27 urodzinki ;) zaraz sie goscie zejda.. a jutro mamy 1 rocznice zareczyn ;) tez bedzie fajnie.... ale sie rozpisalam no ale kros musi ozyic to forum ;) lidzia prosze o filmik :) niuuusia@poczta.fm buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia -> trzymam za Ciebie kciuki;) U mnie dziś jajeczkowanie, boli mnie jajnik... wczoraj miałam śluz zabarwiony lekko na różowo, nigdy tak wcześniej nie miałam, ale to się podobno zdarza podczas owulacji... minęły już 3 miesiące od zabiegu, niby możemy już się starać, ale poczekamy do lutego... chciałabym trochę pobawić się na weselichu siostry:) a poza tym- boję się kolejnego poronienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka ja nie wiem jak to mozliwe ale nie ma we mnie mysli ze moglabym poronic jeszcz raz. ja ciagle wierze w to ze moje dziecko umarło dlatego ze zostalo poczete w egipcie i w najwazniejsze dni ja szalalamm w sloncu miedzy innymi bylam caly dzien na postyni w 45 stopniach celsjusza potem sie zatrułam brałam jakies egipskie lekarstwa a na koniec grypa i goraczka. i innej mozliwosci nie biore pod uwage. teraz wiem ze w ciaze zajde w normalnych warunkach. uwazamy na przeciagi i biore witaminki i wogóle. i wiem ze bedzie dobrze ;) najwazniejsze dla mnie jest zafasolkowac a potemw iem ze uroodzi sie sliczna zdrowa dzidzia i wam wszystkim dziewczyny zycze takiej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i uaktualniam TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........08 01.....24tc_01.08....luty Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03.06.......kwiecień -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..03.01...9tc_12.08........grudzien Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień ma-lenka20....20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomegalia, posiewy --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole ob. tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No i w sumie już po Świętach...ja zmęczona jestem. Mało zjadłam przez te dni, a czuję się jak słoń! niuuusia filmik wysłałam, no i może Ci się uda! Zazdroszczę , że nic nie stoi wam na drodze w staraniach. U mnie niestety i stety nowa praca, tabletki antykoncepcyjne od @ zaczynam brac, ech...ale jak to się mówi \"nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło\". Celica tak to ja wspominałam o koleżance. Ją juz od kilku lat boli coś. Najpierw lekarze mówili, że to wlaśnie woreczek - zrobiła badania i wyszły książkowe, to samo z wątrobą, żołądkiem (a robiła badania z krwi, gastroskopię, usg - wszystko co możliwe). Badania robiła po poronieniu i teraz przed ciązą, no i teraz przed świętami jak ją na patologii z tych boleści zatrzymali. Generalnie nic jej nie dolega, a boli ją jak coś zje, ja się śmieję że ona udaje :) . Jednak bardzo jej to doskwiera. Kiedyś wódka jej pomagała (znieczulała :) ), no ale teraz w ciąży trudno, zeby wychylała pół litra :) . No to myslę, że już niebawem zaczniemy się schodzić.....:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uaktualniam, na jakiś czas wypisuję się ze starających :( TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........08 01.....24tc_01.08....luty Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03.06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.10.06...luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..03.01...9tc_12.08........grudzien Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień ma-lenka20....20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomegalia, posiewy --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole ob. tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc A ja wpisuję się do starających :) Mam już dwa \'mochania\' za sobą. Zobaczymy jaki będzie efekt :P TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03.06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.10.06...luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..03.01...9tc_12.08........grudzien Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomegalia, posiewy --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam! No troche mi brzuszek urósł od przejedzenia, ale nie zadużo. I pomyślec ze byłabym juz w 5 miesiacu. I jadłabym za dwoje.Na szczescie do pracy idę dopiero 2 stycznia. Więc teraz bede wypoczywac po świetach które właściwie spedziałam przy stole tesciwej. A stół był nonstop czymś zastawiany. Jak nie obiad to przekąski, albo ciasta itd. No teraz do sylwestra a potem czekam na trzeci @. Juz widze ze zaczęło leciec z górki - miesiac za miesiacem. Pozdrawiam. Lidka ja też chce film. evawer@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Święta, święta... U mnie prawie już po... Wciąż mnie męczy myśl co z tym @ ! Plamię już czwarty dzień i ciśnienie mi rośnie. Bo do pełnego @ brakuje pełnego kr...... Próbowałam włączyć męża w te moje dylematy. Skoro ja sie dręczę... ale on zapytał, czy coś poradzę na to jeśli już... ? Ma rację, tym bardziej, iż miesiąc temy jak pamiętacie w nerwach zrobiłam test a na drugi dzień była ,,powódź". Wciąż jestem jakaś cherlawa, ale chciałabym zacząć staranka w innym stylu. Bez leków. Już je odstawiłam, ale myśl o tym ile wzięłam jest okropna! Kiedyś pisałyście, że początek @ zaczynający sie brązowym plamieniem jest objawem problemów z progesteronem. A czy któraś też zaczyna @ plamieniem czerwonym? Czy to norma: plamienie @ plamienie całość tydzień i dłuzej? Ale mi smutno. Objawy mam jak na @ , ale i tak mam obawy. Brrry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
EvaWer, witaj! Piszemy niemal w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po czasie nie będę składała życzeń by lipy nie robić, poprawię sie przed nowym rokiem;) Tak jak wcześniej wspominałam święta spędziliśmy w łodzi...nie były to święta tak wspaniałe jak bym chciała...no ale cóż. Kobiety jak u was wyglądaja święta Bożego narodzenia (chodzi mi o wasze rodzinne tradycje) bo to co w łodzi zobaczyłam to mnie przeraziło:( Lidka tak jest kwas foliowy 5mg i 15mg...ten drugi to generalnie dla alkocholików:p Ja ten salfazin kupiłam bez problemu:) A w prezencie od męża na imieniny i gwiazdkę dostałam kredki...wiem że brzmi śmiesznie...ale to są jak ja to mówię specjalistyczne kredki:D, zostałam baaardzo mile zaskoczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa a do czego Ci kredki? To są jakies profesjonalne kredki do malowania?? Powiedz coś więcej...i co było innego w Łodzi na Święta?? A ja jak przed Świętami się cieszyłam że ubyło mi 3kg to teraz chyba przybyło dwa razy więcej...:( i wszystko od początku! U mnie @ zaczyna się też plamieniem, ale już na drugi dzień jest normalna. Hm tak się nakręca...za to teraz już widze po twarzy, ze organizm szykuje się na 3 po zabiegu, bo rośnie mi wielki pryszcz na brodzie i na czole ... takie z tych bolesnych. Jak wasze plany sylwestrowe? My mieliśmy w domu siedziec sami. Mieliśmy zaproszenie od znajomych - odmówiliśmy. I ci znajomi zaprosili naszych lepszych znajomych i oni nas zmolestowali na tego Sylwestra ( w sumie z nimi chyba od 5 lat go spędzamy - to już tradycja). Mi się nie chce, ale chyba bardziej ze względu na tą bardzo dobrą kolezankę, która zaszła w ciążę dwa tygodnie po mnie...same rozumiecie. Im jej ciąża jest bardziej widoczna tym bardziej mi to przeszkadza. Inne ciąże jakoś są mi obojętne, a tu we dwie robiłyśmy plany na szkołę rodzenia i takie inne pierdoły (np wspólne zakupy przed porodem...) A to już byłby u mnie zaczęty 6 miesiąc!!!! strasznie szybko czas leci. U nas z mochaniem się polepszyło - bo skończyły się dni płodne :) . A już nie moge się doczekać jak będziemy sami - damy czadu (szkoda tylko, że będę brała tą antykoncepcję). Nastawiam się psychicznie na nową pracę i coraz bardziej mi się nie chce - to znaczy, ze będzie fajnie - u mnie wszystko na odwrót. I już zaczynam siębac 2 stycznia, bo 3 wazne sprawy mam do załatwienia - laryngolog (czekam na tą wizytę 3 miesiące), Urząd pracy (żeby zasiłek za grudzień dostać) no i spotkanie organizacyjne z pracy... Ciekawe może któraś z was wie czy jak pójdę do PUPu wczesniej to mi zaliczą tą wizytę? Tym bardziej, ze od stycznia już będę zatrudniona. O juz całkiem późno, a mi się znowu spac nie chce :( . Do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×