Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 protestuj臋

skandal! sadowski odpad艂!!!

Polecane posty

rowniez jestem zaskoczona tym ze przemek z ewa odpadli....to niemozliwe zeby z pierwszego (zazwyczaj)miejsca w glosowaniu widzow spadli na ostatnie, teraz jestem juz przekonana na 100%ze wszystko jest ustawione a program to jedna wielka mistyfikacja...co do skrzyneckiej do tej pory ja lubilam ale dzis praktycznie w kazdym wejsciu antenowym wypowiadala sie w tak niepoprawny gramatycznie sposob ze asz uszy wiedly i to troche zweryfikowalo moje zdanie co do niej bo skoro nie umie sie poprawnie wyslowic na wizji to moze pora poszukac kogos innego na jej miejsce....a co do jej biustu to tez zwrocilam na to uwage ze moglaby nalozyc stanik pod te sukienke bo piersi ma strasznie obwisle...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 he he he
myslam ze dzis mroczek wyleci a ten znow zostal!!! sadowski najlepszy tancesz odpadl...kur..odpadaja najlepsi!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katranka
eee nie przesadzajcie, oni tam wszyscy ta艅cz膮 teraz na jednakowym technicznie poziomie:) znaczy gwiazdy:) a niestety na og贸艂 jest tak, 偶e publika g艂osuje z sympatii na tych co kocha ( Mroczek) i na z lito艣ci ( Lucas):) Ja z kolei nie mog臋 ju偶 patrze膰 na Wodeckiego i pani膮 Beat臋. Gadaj膮 od rzeczy, na ta艅cu si臋 nie znaj膮, g艂osuj膮 zawsze na plus - no ile偶 mo偶na. Niech w 5 edycji zmieni膮 ta par臋, b艂agam:) Skrzyneck膮 te偶 by mogli - tyle wpadek co ona to chyba nikt nie zalicza:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katastrofa sie sta艂a
to nie mozliwe.. nie wierze.. chwile przed og艂oszeniem wynik贸w przebieg艂a mnie my艣l 偶e przemek odpadnie.. KURWA NO. KURWA:| JAK TO JEST JURWA MO偶LIWE?????? swoj膮 drog膮 jest co艣 grubo nie tak z tym ca艂ym systemem g艂osowania, skoro KOLEJNY RAZ!!!! kurwa odpada KTO艣, KTO MIA艂 KURWA NAJWI臋CEJ PKT贸W OD S臋DZI贸W!!!!!!!!!!! NIE S膮DZE 偶E to jest ustawiane, s膮dze 偶e po prostu to wina umys艂owych pasztet贸w, kt贸re g艂osuj膮 (bo kto normalny mo偶e wysy艂ac sms-y na audio tele haha) aczkolwiek jest opcja te偶 taka, 偶e chodzi o zbijanie kasy przez bukmacher贸w. dzis na onecie artyku艂 pt "sadowski wygra?" - wszyscy postawi膮 na niego najwi臋cej $ a wygra kto艣, kto faworyzowany nie by艂 na kogo najmniej ludu postawi艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a wygra
rusin, bo wysy艂aj膮ce SMS-y "gospodynie domowe" wsp贸艂czuj膮 jej z powodu lisa..:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MarMaga
JA ostatnio obliczylam cos...kiedy Liszowska odpadla mieli najwiecej glosow z Przemkiem czyli 4pkt......a Mroczek mial 1 punkt....musial wiec dostac max glosow od telewidzow.....5 pkt co dalo by mu 6pkt lacznie a po przeliczniu calosci to jest niemozliwe....patrzac jak sie glosy rozlozyly. Jedno wielkie oszustwo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Persymona Salak
stawiam na Kinge i tez by艂am zaskoczona ze Przemek odpad艂. No ale tak samo jak Liszowska maja niebawem swoje wyst臋poy i wyjazdy z teatrem i Przemek musia艂 odpasc bo sam wszesniej m贸wi艂 ze niedawo od艂ozyli teatr i wyst臋p na korzysc ta艅ca no al eteraz nie m贸g艂 prze艂ozyc tego i ustalili ze musi odpa艣c. To on chcia艂 !!! . gdyby nie chcia艂 i wtedy mroczek by odpad艂. Jakby ne patrzec to i lukas dobrze ta艅czy ...a co do kingi. Ona tak sie zawstdza jak dziewczynka, tak sie cieszy jak dziecko.:) fajna niunieczka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PANI S臉DZIA MARIA
NIE M脫WCIE MI ZE MROCZEK DOBRZE TANCZY艁 - 2 TANIEC PO艁O呕Y艁 NA MAXA WSZYTKO JEST USTAWIONE KINGA - PRACOWNICA TVN LUKAS - ROMANS Z PRODUCENTKA PROGRAMU TYLKO JAKOS MROCZKA NIIE MOGE SKLASYFIKOWAC A MYSLA艁AM ZE W TANCU Z GWIAZDAMI LICZY SIE TANIEC LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KTO NA NIEGO G艁OSOOWA艁?????????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no wlasnie tez sie
zastanawiam kto na mroczka glosuje skoro wszyscy na roznych forach internetowych tak po nim jada i marza o tym zeby wreszcie odpal.To dziwne ,prawda? ja juz naprawde przestalam wierzyc w cuda-TO WSZYSTKO JEST USTAWIONE -JESTEM PEWNA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam efekt wymiotny
偶ygam ju偶 mroczkami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pami臋tacie jak Herbu艣 ta艅czy艂a z Weso艂owskim?? Jury po nim jecha艂o, rusza艂 si臋 jak mucha w smole, 艣lamazarny, bez wyczucia rytmu, a mimo to zaszed艂 bardzo daleko i to dlaczego?? Bo Herbusiowa jest pi臋kna, to taki typ kobiety, kt贸ra podoba si臋 m臋偶czyzniom, a tacy napale艅cy na ni膮 g艂osowali, by艂o na co popatrze膰, to i trzeba by艂o zag艂osowa膰:( Taka sama sytuacja ma miejsce z mroczkiem, o ma艂y w艂os nie odpad艂, a mimo to wci膮偶 tam jest i wykosi艂 nawet Sadowskiego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ewa i Przemek byli te偶 moimi faworytami:( bardzo szkoda:( Kinga jak dot膮d dobra by艂a tylko we wczorajszej rumbie....ale pewnie i tak wygra. Nie wiem co o tym my艣le膰, odechciewa mi si臋 dalszego 艣ledzenia los贸w pozosta艂ych par.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no wlasnie tez sie
ja tez zaczynam wierzyc w romans petera lucasa z producentka programu bo przeciez ludzie glosuja albo na tych ktorych znaja i lubia albo na tych ktorzy dobrze tancza a on wcale nie tanczy rewelacyjnie ani nie jest znany bo ja na przyklad w ogole nie wiedzialam kim on jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ustawione wyniki
Ta edycja wyra藕nie pokazuje, 偶e wyniki sa ustawione. 3 ostatnie wyniki s膮 absolutnym zaskoczeniem, co wydaje si臋 nieprawdopodobne, 偶eby ludzie TAK zag艂osowali, pamietaj膮c poprzednie 3 edycje. I oczywi艣cie 2 najlepsze wyniki to kto? Rusin (TVN) i Lucas (TVN- romans z producentk膮). Przestaj臋 to oglada膰!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 BIZNEZ TVN
SADOWSKI Z EWA - UZYSKALI MAXYMALNA ILOSC PUNKT脫W A MROCZEJ NAJMNIJSZA ILOSC (MOWI O SEDZIOWANIU) WIEC ILE MROCZEK MUSIA艁 DOSTAC SMS-脫W ???????????? 8 MILION脫W??????????????? KURWA LEKKA PRZESADA TVN ROBI TAKIE ZAGRYWKI ABY LUDZIE CORAZ WIECEJ G艁OSOWALI - DO WYGRANIA SAMOCH脫W - W POR脫WNANIU Z TYM ILE TVN KASY TRZEZPIE NA SMSACH - TO TE AUTKO TO KOSZTUJE GROSZE I TAK NAKRECA SIE BIZNES - A MY OBYWATELE SIEDZIMY W TYM PO USZY

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A nie pomy艣leli艣cie o tym, 偶e mo偶e po prostu Sadowski przejad艂 si臋 telewidzom?? Ruchy te sama, ta艅ce te same, kiepskie piosenki i nudna choreografia. Na pocz膮tku na niego g艂osowa艂am, p贸藕niej przesta艂am i g艂osowa艂am na kogo艣 innego. Lucas mo偶e nie ta艅czy profesjonalnie, ale jego boska partnerka ratuje sytuacj臋 i to mistrzowie show na scenie, a taniec grupowy w ich wykonaniu by艂 doskona艂y i chocia偶 za samo to nale偶a艂o im si臋 przej艣cie do nast臋pnego odcinka. Sadowski sta艂 si臋 nudny jak flaki z olejem i ziewa艂am podczas jego wyst臋pu:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂膮czenie temat贸w
kto odpad艂 09:08 kto odpad艂 w ta艅cu? Dzi臋ki 09:08 Calamity Jane sadowski "Zrozumienie tego co mo偶liwe i niemo偶liwe odr贸偶nia bohatera od awanturnika" 09:12 kto odpad艂 SUPER Nie lubi臋 go,no ale 艂adnie ta艅czy 09:12 on odpad艂 pewnie to ty oddawalas g艂os na tego mroczka - wymoczka poczwaraaaaaaaaaaa 09:13 Calamity Jane Ja go wczesniej nie znalam Ale polubilam "Zrozumienie tego co mo偶liwe i niemo偶liwe odr贸偶nia bohatera od awanturnika" 09:14 Calamity Jane a glosow zadnych nie oddawalam. Nie mam komorki "Zrozumienie tego co mo偶liwe i niemo偶liwe odr贸偶nia bohatera od awanturnika" 09:14 kulawa_gazela 呕ARTUJESZ? Przeciez on by艂 najlepszy, m贸j (nie tylko) faworyt! No masz. A Mroczek nadal tam dup臋 grzeje? No tak. 09:15 Calamity Jane Mroczek juz powinien odpasc 3 tygodnie temu Nie rozumiem dlaczego tak sie nie stalo "Zrozumienie tego co mo偶liwe i niemo偶liwe odr贸偶nia bohatera od awanturnika" 09:15 pijawka Dobrze ze odpadl Ciagle sie prosil o te glosy juz mnie mdlilo Kiedy mam racje, mam racje .... A kiedy nie mam racji, mog艂am miec racje ... Czyli mam racje bo mog艂am sie mylic ... I teraz tez mog艂abym sie mylic ale mam racje ... 09:16 Calamity Jane Kazdy sie prosil... On nie bardziej niz ktos inny. A poza tym ladnie dziekowal "Zrozumienie tego co mo偶liwe i niemo偶liwe odr贸偶nia bohatera od awanturnika" 09:17 kto odpad艂 Mroczka te偶 nie lubi臋. Kto tam jeszcze zosta艂? Nie wierz臋 w to ich g艂osowanie.Wszystko jest ustawione i tyle 09:17 Calamity Jane czasem mysle, ze dobrze nie znac nikogo i nie byc obciazonym jakimis sympatiami przed programem "Zrozumienie tego co mo偶liwe i niemo偶liwe odr贸偶nia bohatera od awanturnika" 09:18 pijawka Bardziej niz inni...wyrywal mikrofon Figurze i blagal o glosy Teraz jeszcze ten plastus Mroczek powinnien odpasc Kiedy mam racje, mam racje .... A kiedy nie mam racji, mog艂am miec racje ... Czyli mam racje bo mog艂am sie mylic ... I teraz tez mog艂abym sie mylic ale mam racje ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂膮czenie temat贸w
09:20 Calamity Jane A, to ja nie widzialam gdzie wyrywal... To pewnie w kulisach bylo Bo w programie nie zwrocilam uwagi... Za to zrazilam sie do Mroczka i nie pzepadam za nim. "Zrozumienie tego co mo偶liwe i niemo偶liwe odr贸偶nia bohatera od awanturnika" 09:21 kulawa_gazela Jakiej Figurze wyrywa艂 mikrofon? No tak. 09:21 Calamity Jane ucielo mi "r", zeby nie bylo, ze orta zrobilam "Zrozumienie tego co mo偶liwe i niemo偶liwe odr贸偶nia bohatera od awanturnika"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Persymona Salak
No ale tak samo jak Liszowska maja niebawem swoje wyst臋poy i wyjazdy z teatrem i Przemek musia艂 odpasc bo sam wszesniej m贸wi艂 ze niedawo od艂ozyli teatr i wyst臋p na korzysc ta艅ca no al eteraz nie m贸g艂 prze艂ozyc tego i ustalili ze musi odpa艣c. To on chcia艂 !!! . gdyby nie chcia艂 i wtedy mroczek by odpad艂. Jakby ne patrzec to i lukas dobrze ta艅czy ...a co do kingi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bxbxbxbxxb
Mroczek tanczy jak drewniany ko艂ek. Ma antyfaceciarskie ruchy w tancu jak jego brat.... :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie fan
zauwazylyscie jakie mroczek ma krotkie nogi? dluuugi tolw i kacze nogi do tego opona na brzuchu oblesny typ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fryderyka
Bardzo dobrze, 偶e odpad艂. Teraz trzymam spokojnie kciuki za Rusin!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
teraz to ju偶 kciuki nie s膮 konieczne;)najwi臋ksi rywale Kingi ju偶 odpadli:P Rusin na pewno wygra, cho膰 moim skromnym zdaniem niestety na to nie zas艂uguje....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kity
PROTESTUJE !!!! To chyba jaki艣 wiekszy przekr臋t, pewnie wszystko jest ukartowane bo to co si臋 ostatnio dzieje w Ta艅cu z gwiazdami to ju偶 gruba przesada. Odpadaj膮 najlepsi, a same ko艂y zostaj膮 i wdzi臋cz膮 si臋 chichraj膮c jak np. Kinia. Jak odwalili Joasi臋 z Robertem to by艂am w szoku. Postanowi艂am ju偶 nie ogl膮da膰 tego pseudo programu. S膮dzi艂am, 偶e Przemek i Ewa s膮 bezkonkurencyjni. A tu niespodzianka...Mama powiedzia艂a mi, 偶e odpadli. Noooo a to ci dopiero. Co艣 tu nie艂adnie pachnie. Pozdrawiam all forumowicz贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 julitaaaa
Zgadzamsi臋, to wszystko jakis przekr臋t. Najlepiej ta艅czyli Liszowska i Sadowski i oczywi艣cie wylecieli. Zosta艂 Lukas(przez romans) i Kinga(TVN) i Mroczek(BLE) beznadzieja.馃槧 robia z ludzi ba艂wan贸w faktycznie skrzynecka ma straszne zwisy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×