Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczka-możesz podać namiary na tych sprzedawców od komputerów??? Ostatnio kupowaliśmy komputer i balismy sie kupić na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariować idzie!!! czy dzwoniąc do jakiegokolwiek urzędu, czy instytucji można liczyć na odebranie telefonu????? nie wiem który raz dzwonię na poczte i nic.......to samo do salonu ery.....faks sie włacza. wrrrrrrrr ja parasolki nie kupuje, jak cos to budka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja też kiepsko spałam tzn wieczorkiem zasypiam wcześnie...o 22-23 już chrapię (nie dosłownie :P) ale za to budzą mnie w nocy bóle kolan i pachwin i tak się przewracam z boku na bok do rana bo jak się już w nocy obudzę to trudno mi się potem ułożyć...nie wiem jak ten mój chłop ze mną wytrzymuje w tym łóżku jak mu się tak wiercę pół nocy ;) a potem jak zadzwoni budzik i on pojedzie do pracy to mi się zasypia bosko i śpię długo...jestem trochę zmęczona po tych nocnych przygodach więc zaraz wybiorę się w ramach spacerku do przychodni po zwolnienie. fajnie że pogoda ładna i pewnie będzie miło się przejść kawałek :) zainspirowałyście mnie nawet do zjedzenia lodów :) więc po drodze sobie spałaszuję :) a jutro mam znowu zajęcia więc całe 2 dni na uczelni.. z jednej strony to fajnie bo się spotkam z koleżankami a z drugiej ciężko wysiedzieć tych 7 godzin ze względu na kręgosłup. zwykle jak mnie rozboli tak porządnie to się urywam i tyle. wkurza mnie to trochę bo płacę za nie dużo kasy a nie mogę w pełni tego wykorzystać, ale cóż dzidzia najważniejsza :) Aneczko superaśna wiadomość :) bardzo się cieszę że się udało i ze cię przyjmą :) powodzenia.. dobra dziewczyny spadam do przychodni bo już sie prawie południe zrobiło :P potem sie odezwę słonecznego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WSZYSTKIM RANNYM PTASZKOM :D Az sie zwatpilam czy to ten topik :p tak sie rozpisalyscie,ze jest o czym czytac :) Brzuszki macie ladniutki ja mam troche mniejszy czasem sie zastanawiam czy jest odpowiedni na ten miesiac :O A ja tak pozno wskakuje,bo ciezka noc mialam zabek nie dawal mi spokoju :O a na dodatek moja maluda sie wiercila :( Gdyby nie kosiarka to bym pewnie spala dalej :) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka brzusio masz fajowy ;-) a Twoj męzuś to ma fajną żonke a nie zołze!;-) ja Cie odbieram jako zawsze wesolutką i pogodną Marylke ;-) a gdzie tam zołza z Ciebie? moze Twoj mąz mial na mysli tą zarozumiala szwagierke co? hihihi dobra ja lece na spacerek bo juz po 12.stej a ja nosa z domu nie wychylilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uspokoiłyście mnie trochę z ta praca i zakupami. Ja umowilam sie z szefem, ze bede jeszcze do polowy czerwca :D Basiu - napisz prosze gdzie zrobilas wiekszosc zakupow? W jakijsc hurtowni tj.Bajka czy moze w Askocie albo Baby-Maxx? Gdzie sa najlepsze ceny? W Baby-Maxxie jeszcze nie bylam wogóle. Bo Bajke i Askot juz odwiedzilam raz, w ramach oswajania sie z zakupami dziecięcymi, choc jeszcze nic wtedy nie kupilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba mnie z nerwow brzuch rozbolal bardziej :( nie mam nikogo umowionego na dzisiaj co do odbioru malej z przedszkola a obiecalam jej ze przyjde ja i ze przyjde w miare wczesniej i jak mi nie przejdzie to bedzie klops... zaraz sobie lykne kolejna porcje lekow chyba bo czuje sie z lekka niepewnie zwlaszcza ze mam po mala isc do przedszkola niedlugo.... Istraa ja do IMID kwadrans dzisiaj dzwonilam, sukces bo z reguly godzine trzeba! nie wpsomne juz o dzwonieniu do urzedu miasta czy do zusu gdzie jak w koncu ci sie uda polaczyc to cie przelaczaja z pokoju do pokoju wrrrr Marylko to ja jeszcze poprosze brzuszek w zblizeniu, na tym to ledwo co widac :) ja sie smieje ze specjalnie robie takie bliskie bo wtedy lepiej widac zmiany z tygodnia na tydzien wyglada inaczej. a co do ZOLZY to moje drugie imie :) teraz w ciazy sie bardzo ponoc zmienilam i moj maz nawt twierdzi ze on prosilby zeby ta moja wrednosc i zolzowatosc nie wracala no wiec musze sobie to przemyslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :D Dzis slonko od rana wiec juz pierwsze pranie dla maluszkow wstawione ;) A ze tak ladnie na dworzu to pozniej wyskocze do sklepu po pare drobiazgow dla maluchow. Pranie niby proza zycia a tyle przyjemnosci moze sprawic... :) :) Ktos sie dopytywal o moj brzuszek ?? Musze Was poczytac bo jeszcze nie mialam czasu ;) Ok. to brzuszek- Rosnie w oczach ale co sie dziwic skoro w srodku 2 dorodne chlopy mieszkaja :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c33b93d10dbde7e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3916a0cdd6272b1.html Jakosc nienajlepsza ale z braku innej osoby sama \"do lustra\" fotki pstrykalam ;) Mam nadzieje, ze sie otworza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka szczupaku!!! jeeeej gdzie tam sie 2 kawalerow ci miesci!!! piekny ksztalt brzuszka masz, po prostu cudenko Marylka lezalam i maluch tak mnie skopal ze wole siedziec ;) normalnie zeber nie czuje a no i dzisiaj pecherz maminy tez sobie upodobal/a :D chyba czas sobie zrobic 3 sniadanie... dzisiaj twarozek ze slodka smietanka cukrem waniliowym i cynamonem... mniaaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko ja parasolkie nie kupuje. wyglądają jakos tak dziwnie na tym wózku, wydaje mi sie, ze zwykła narzutka przeciwdeszczowa wystarczy. madzik w Bajce jest najtaniej, ale maja tez rzeczy najtańszych firm :) w Askocie mają wiecej markowych rzeczy. W sumie jak narazie prawie wszystko kupiłam w Bajce, tylko wózek w BabyMaxx, tam tez pojade po łóżeczko bo maja ich najwiecej :) ale w sumie wszędzie jest podobnie :) do innych sklepów nie chodziłam :) W Bajce maja takie fajne duze miekkie przewijaki i bardzo tanie rożki i te pościele z allegro w tej samej cenie :) co do ciuszków to nie wiem, bo mam po mojej chrzesniaczce i nie bede kupowac :) a co do humorków ciazowych, to nie denerwuje was, ze kazdą nasza zmiane nastrojów przypisuje sie do hormonów ciażowych? bez przesady, w koncu tez mamy prawo sie zdenerwowac. mi jak cos nie pasuje, to kazdy sie smieje i gładzi mnie po głowie, a wydaje mi sie, ze naprawde ciąza nie wpyneła jakos szczególnie na moje postrzeganie rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wazse zdanie o parasolkach, dzisiaj o tym z kolezanka dyskutowalysmy i ona twierdzila ze jest niezbedna (ona jest teoretyczka bo to 1 ciaza i 7miesiac) a ja ze mozna sie bez niej obejsc... cale szczescie ze wiecej z was ma takie zdanie jak ja :) koszt w prawdzie przystepny bo ok 30zl wiec w sumie w razie czego jakby slonce dawalo sie we znaki to mozna zajsc i od reki dokupic bo pewnie one sa uniwersalne... Marylko tu masz linka na moje wsyztskie brzuszkowe fotki - taka mala kronika rodzinna mojego powiekszania sie ;) http://pg.photos.yahoo.com/ph/nasz_skarb/album?.dir=/b441scd&.src=ph&.tok=ph02CxGB1dEQJati mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu dorzuce jeszcze kolejna fotke a sziptal dopiero od czerwca bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukces dodzwoniłam się na pocztę !!! bo czekam i czekam na paczkę z mamo-tato i doczekać się nie mogę, chociaz napisali, że już wysłali. A wy dziewczyny ile czekałayście na tą paczke? zadzwoniłam po tatę żeby podjechał ze mną do salonu zobaczyć te telefony, oczywiście już w progu napadlam dlaczego nie można się dodzwonić, na co usłyszałam, że jak maja klientów to nie odbierają i po jakimś czasie włącza się faks.....tyle, że pustki w salonie a faks włacza się po jednym dzwonku!!! nie omieszkałam tego nadmienić... ale nic mi nie powiedzieli, pewnie stwierdzili baba w ciąży to się czepia :-) i stwierdziłam, że duzo bardziej opłaca się rozmawiać z konsultantami, bo dają dużo atrakcyjniejsze oferty na przedłużenie umowy niż w salonie i tańsze telefony. no nic teraz pozostaje mi czekac na kuriera z aneksem i telefonem, bo oczywiście telefon tańszy jak kurier z ery przywozi i to ponad 50 zł. ale macie fajne te brzuszki, ja w takim razie idę do lustra i zobaczę czy cos nafocę. Jak wyjdzie cos uczciwego, to wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa priorytet z reguly do 2 dni idzie, 2-3doby gora a zwykla coooooz kiedys szla do mnie 12 dni roboczych... to byl koszmar bo kupilam ksiazke potrzebna mi na studia :O daj znac jak dojda rzeczy mam nadzieje ze ci sie spodobaja i mnie nie przeklniesz ;) co do konsultantow to popieram no chyba ze masz znajomosci w erze. my akurat mamy kolege od VIPow i zawsze dostajemy cos atrakcyjniejszego :) zbierasz pkt w era premia?? jesli tak to uwazaj bo oni czasami dzownia i ci za 2tys oferuja 20min miesiecznie a jak wg strony czy w salonie to tylko 10min. ja juz sie raz przejechalam na tym!! czekam na fotencje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryklka w pelni cie rozumiem ja tez co chwile obrazam sie na mojego faceta, to pewnie tez moje ostatnio wieksze przewrazliwienie ale co tam, wazne ze po burzy wychodzi slonce Madzik ja pracuje ale dzis juz mysle ostatni dzien i od poniedzialku L4 tylko szkoda bo nie bede miala jak pisac:(z wami Aneczka ciesze sie ze takie dobrze wiesci:)pewnie kamien spadl ci z zserca:):):) Trzymam kciuki za was wszystkie bo pewnie juz mi sie nie uda napisac:( A tak w ogole boje sie porodu, nasluchalam sie strasznych opowiesci i boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za komplementy- przekaze chlopcom, ktorzy mi ten brzuszek ksztaltuja ;) ;) Aneczka- no ja w sumie nie wiem gdzie oni tam sie mieszcza ;) Super, ze u Ciebie wszystko ok. i wizyta umowiona.Nie martw sie- wszystko sie uda mimo strajkow!! :) Marylka- a ty moze dalej w ciazy jestes niz ja dlatego jest wiekszy...No i ja jestem tez wysoka wiec brzuch ma sie gdzie \"rozrosnac\" ;) Ok. uciekam rozwiesic pranie a pozniej na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wrzucam i mam nadzieję, że sie otwierają, to moje brzusiątko :) http://img129.imageshack.us/img129/9476/pict0013pk4.jpg http://img291.imageshack.us/img291/6774/rotationofpict0009gk9.jpg http://img129.imageshack.us/img129/5043/rotationofpict0011vf9.jpg co do pościeli, zamawiałam we wtorek i tego samego dnia dostałam maila, że wplata doszła i że wyślą najprawdopodobniej na dzien nastepny priorytetem. Może jutro dojdzie, bo sie doczekać nie mogę. zamówiłam pościel 6-elementów, pościel 3-elementy, 2 frotowe orześcieradla, rożek i prześcieradło z falbanką. Jedna pościel misie na podusi, czy jakoś tak, a druga myszki na serku w błękicie i taki sam rożek i falbankę. Ta falbanka to taki wybryk, ale nie mogłam sobie odmówić. I napisali, że gratis dołożą poszewkę na jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneczka, cieszę się bardzo, ze Cię przyjmą. Trzymam kciuki żeby wszystko było jak najlepiej. Swoja drogą tak sie zaczytałam na forum ze dopiero czytajac twój post przypomniałam sobie że ja też muszę skoczyć do przedszkola po córę. Co do brzuszków to wszystkie są śliczne, Dominisia, faktycznie masz spory:) natomiast bliźniaki jakoś specjalnie duzo miejsca nie zajmuja. Postaram się dołączyć swoją fotkę. Aha, parasolki nie kupuję. Ania1706, ja też najprawdopodobniej zdecyduję sie na cyprysa lux. Fajny jest , miękki a spacerówka moze być z niego całkiem niezła. U nas ceny w zależności od sklepu ok 570-620. Nie podoba mi się w nim tylko to nosidełko bo jakoś załamuje sie przy główce ale możliwe ze jak sie tam włoży jakąś posciel to będzie ok, bo się ładnie ułozy. Oglądałam też inne ale nie znalazłam niczego lepszego w podobnej cenie. Najbardziej mnie przekonują paski i przekładana rączka. Składa sie też szybko i bez zdejmowania gondoli. Muszę tylko pochodzić za kolorkiem. Poluję na czerwony z beżem ale ostatecznie może być zielonkawy. Chciałam dziś poprać jeszcze trochę ubranek ale okazało się ze nie ma wody bo panowie kopią niedaleko i pewnie włączą ok 15tej i zacznie lecieć pomidorówka więc włączę pewnie dopiero na noc. Jeszcze sie pochwalę że w lipcu przyjedzie do mnie siostra z rodziną! bardzo się cieszę! Pewnie załapią sie na mój pobyt w szpitalu ale to nawet dobrze, bo zajmą sie córka i nie będzie jej smutno. Poza tym moja mama się nią bardzo chętnie zajmie. Ale to jeszcze trochę czasu. Zmykam po córcię, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo dziewczynki! ja tez musze dołączyc sój brzuszek, tylko owiedzcie mi, jak to robicie, bo nigdy nie próbowała i nawet nie wiem, na jakiej stronie to sie wrzuca :) tylko moge zrobic co najwyzej telefonem zdjecie, bo nie mam cyfrówki :) myslicie ze da rade? :) stonka to czeka cie mnóstwo atrakcji w lipcu :) fajnei ze bedziesz miała pomoc przy córcie :) no i wszyscy bedą mieli okazje zobaczyc twoje nowonarodzone słoneczko :) terka musze spróbowac tej kawki sie napic :) cos sama zbozowa mi nie podchodzi, z mlekiem jeszcze gorzej, a bezkofeinowa nawet jes ttroszke ostra :) n oale w ciaży pora na wynalazki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już w pracy :), po drodze zjadłam ulubionego tosta (poprostu rewelacja!!!!!!!!!-szkoda ze tylko jednego kupiłam :) ). No i oczywiście przez was musiałam kupić truskawki (krajowe). No to będzie wyżerka ;). Brzuchy superaśne!!!!!!! Wieczorem swojego wkleje. Śmiesznie, że każdy brzucho jest inny. U mnie pępek wylazł ;), a że nigdy do małych nie należał to teraz jest gigantem hihihihi. No i mój brzucho z natury jest nisko (lekarz powiedział ze taka jego uroda). No nic wieczorkiem go wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka- ale Ty masz brzucho! No naprawde, każde brzucho inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja skonczylam juz sprzatac i ugotowalam obiad dla meza i siebie. Zadna wielka rzecz ale rybka i surowka bedzie ;P Pytalam mojej ginki o ten OMEGA 3 no i ona czegos takiego nie zna. Poleciala mi jesc wiecej ryb a efekt bedzie ten sam no a ze ja lubie ryby to jej grzecznie posluchalam. Ale macie fajne brzuszki. Faktycznie kazda z nas ma inny. Ale jakie sa piekne 🌼 Powiem nieskromnie ze mi moj brzuszek tez sie podoba :) Aneczko ja tez nie kupuje parasolki. A tak apropos dodatkow to w sklepie dowiedzialam sie ze do bartatiny mozna dokupic wszystkie dodatki ale od innego producenta ( kolorystyka taka jak wozek ) ale ponoc sa tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez jestem zmeczona... dopiero do domu dotarlam a wyszlam o 13.30. Dzieciaki mialy w przedszkolu festyn i corcia chciala zostac. no a ze moja szkola jest przez plot to najpierw poszlam na ploty do kolezanki pielegniarki i do pani dyrektor a pozniej od 15do 16 znowu w przedszkolu bylam. podziwiam panie przedszkolanki ze tak dzielnie znosza te piski i wrzaski ;) z obiadkiem na kolanach zasiadam do czytania co wystukalyscie i do ogladania brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa alez piekny brzucholek!!! kurcze ale trzymasz linie, az zazdroszcze szczuplaku!!! no to zaszalas z zakupami :) ale w sumie jak sie nic nie ma to taki zestawik jest na start konieczny. Stonka ja to w sumie rzadko po mala chodze bo mi maz nie pozwala ale skoro go nie ma w miescie to jakos bylo trzeba, chcoaiz mama i psiapsiolka sie oferowaly ze odbiora (ciocia odprowadzala hehe) to ciesze sie ze poszlam sama bo rpzynajmniej popatrzylam sie jak dzieciaki szaleja :) Terka a no to jak ona z tych co pogoni to ja podziekuje ;) mnie i tak ostatnio od 3 do 8 razy dziennie gania ;) patrze ze my tak troche podobnie z tym dokupowaniem podeszlysmy do calej sprawy ;) znalazlam na allegro uniwersalne folie i moskitiery po 10zl podczas gdy te kupowane z jedo sa po 36!!! wlasnie wlaczylam fotosiki i rewelka!! nic ci nie idzie nigdzie wiecej tylko w brzuszek!!! cudna kulka Anulka mowia ze jak pepek na wierzchu to chlopiec a u was ma byc dziewuszka :) coz juz paru osobom ktore znam to sie nie sprawdzi :) Meggie Basia to my czekamy na wasze brzuszki!!! www.fotosik.pl i tylko dodaje sie plik z kompa i wkleja to co pokazuje sie jako link do zdjecia i gotowe :) kurcze takie szczuplusie jestescie i te brzuszki takie male ze zaraz chyba w kompleksy popadne!!!! moj maz to sie smial ktoregos dnia ze za duzo wody pije i dlatego mam taki bebenek ale moze kurcze ma i racje bo ja dziennie doje 3 butelki mineralnej po 1.5l plus jeszcze jakas inka czy sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no no co ja widze piekne brzyszki ,różne wielkości i krztałty.Musze nadrobic zaległości i też golutki brzuszek wam pokazac ale najpierw poprosic meze zeby pare zdjatek porobił.Mój mąż mówi ze arbuza połknełam,a w pierwszej ciąży piłke do kosza,hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam mieć gosci więc nakupowałam dużo słodkości :). Niestety w ostatniej chwili zadzwonili że nie przyjdą :( a słodkosci zostały :). No to i ja wklejam brzucho (ze sznytką od poparzenia ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b054d6388b40a1ba.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae00d75a93709c5e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d5e57564ea4444f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-81- no malusi, nie da sie ukryc ;) ;) Ale jak jest wszystko ok. to tylko sie cieszyc!!:) No rozniaste te nasze brzuszki:) Ale kazdy piekny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie wrocil moj mezul i juz mi lepiej. czuje sie mniej zagrozona przynajmniej. Patrze ze te nasze brzuszki to faktycznie jeden tylko pkt wspolny maja - dzidzie w srodku :) Anulka78 slodkosci powiadasz... czyli bedzie co przegryzc wieczorowa pora... zazdroszcze bo ja ze slodkosciami tocze walke i staram sie wygrywac batalie ;) Basia laska z ciebie ze ho ho, moj M jak zobaczyl to zdjecie to tez zapytal czy ty na jesien masz termin :) no ale trzeba wziac pod uwage ze ty masz termin koncowolipcowy a my z Anulka78 poczateczke wiec mamy te 3tygodnie przewagi wielkosciowej i kilogramowej przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×