Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

uff dzieki za odp dziewczyny ja chyba tez Basiu bede uzywala jednorazowych bo tez kupilam tetrowych 10szt:) Mi tez klina co do pieluch wbila wlasnie teściowa mówiła ze jka bedzie cieplo to malemu nalezy zalozyc pieluche tetrowa na gore tylko kaftanik i do rozka,hmm jakos mi to nie pasuje?co wy na to? Ja to w ogóle pewnie bede miec dylemat w co ubrac :)moze w szkole rodzenia troche mi rozjaśnią ta sprawe. Acha a u mnie koleżanki w pracy tez mówiły ze tylko jednorazowe i nie bylo żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha chcialam jeszcze zapytac o foczke do kąpieli?pisały dziewcyny z ekupuja jak to wyglada?macie moze link do allegro?Ja chce wanienke kupic w IKEI a tam one maja na dnie takie gumowate paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myslalam ze sie zrelaxuje a po tej 4godzinnej wizycie jestem tak padnieta jakby to conajmniej juz wieczor byl... chyba sie robie antyspoleczna :) Basia swietny tez sposob skurczowy, o tym przykladaniu do zimnego nigdy nie slyszalam wiec jakby co to wyrpobuje :) Dominisia co do imion u nas nim zaszlam w ciaze (a staralismy sie prawie 3lata!!) bylo postanowione ze Zuzia albo Krzys takze imionka zaklepane. Jestem zwolenniczka dawania dziecku 1 imienia a biorac pod uwage ze mamy dosc dlugie nazwisko to juz w ogole innych kombinacji nie ma :) Meggie swietne wiesci poginkowe!!ojjjj ja to bym chciala zeby pzry tym moim 33tygodniu maluszek wazyl tak z 2200 juz... lekarze mowia ze jakby dobil do 2500 przed porodem to operacja latwiejsza takze sie tuuuucze :) Mysle ze ten cukier nie ma tutaj wplywu, raczej witaminki ciazowe (jakie bierzesz??? bo ponac po maternie dzieci najwieksze sa) zebys miala cukrzyce ciazowa to owszem moglaby miec wplyw ale jesli jest w normie to sie nie ma co przejmowac. Istraa zazdroszcze tej urody tyciowej ciazowej :) bedziesz najszybciej z nas wszystkich w swoich ubrankach wczesniejszych smiagala szczesciaro!!! no i mam nadzieje ze grzecznie stosujesz sie do zalecen lekarza i leniuchujesz, a ze masz fortece do kompa to moze i czesciej nas odwiedzisz na temaciku lipcowym :D ja sie ciesze ze mam klawiature i myszke bezprzewodowa to przynajmnije z lozeczka moge stukac :) Anulka26 czekamy na wiesci poginkowe. mam nadzieje ze plecy w koncu odpuszcza a jesil nie to zostaje ci duuuuzo polegiwac, maluszki moze na jakis nerw naciskaja w pozycji siedzacej czy stojacej wiec tylko czekac na zmiane ich pozycji zostalo Anulka78 mi to wyglada na skurcze braxtona hixa ktore przygotowuja mamuske do porodu, moga sie pojawic jak sie nie myle po 24tyg ciazy czyli u nas to juz w ogole sie rozgoscily juz na stale. dopoki ten bol nie jest staly i brzuch nie twardnieje w ciagu dnia czesciej niz 10razy to nie ma sie co martwic, to naturalne ze macica sie przygotowuje zeby jakos nam w tym wielkim dniu pomoc :) Nowa na szczescie to nie mamy ani tesciowe decyduja o imieniu dziecka, tylko pilnuj zeby twojego faceta nie przekabacila bo to one maluszka w USC rejestruje :) Myszko co do pieluch to tylko i wylacznie od was zalezy jakich bedziecie uzywali. Nam na poczatku szlo po 15pampersow dziennie bo mala ciagle baczkowala zreszta byla z tych dzieciaczkow co po kazdym siknieciu mlaskaly o zmiane pieluchy i sie wircily niemozebnie. Zreszta podobnie jak Istraa jestem zdania ze pupka malsuzka musi oddychac a niestety jednorazowki anwet nie wiem jakie by byly tego nie zapewnia. Nam neonatolog z poradni ryyzka polecila zeby uzywac tetrowke i w sumie uzywalismy ich przez pierwsze 4 miesiace. pozniej mala zaczela sie juz zalatwiac z umiarem ;) i stosowalismy jednorazowki caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka co do foczki wyglada to tak: http://www.allegro.pl/item195829051_fotelik_do_kapieli_foczka_cena_hurtowa_.html a co do pieluch to wiadomo jednorazowki sa wygodniejsze bo zn imi mniej zachodu ale ja jakos jestem w tych sprawach tradycjonalistka :) w ogole malej latem to rzadko zakladalam pieluchy, podkladalam ceratke na lozko, na to pledzik bawelniany jakis i pieluszke flanelowa i kladlam ja bagutka zeby sobie pofikala przykrywajac nozki tylko tetrowka. ja jestem za lekkim ubieraniem dzieciaczkow bo nic gorszego od przegrzania nie ma takze poniekad zgadzam sie z twoja tesciowka ze nie trzeba zbytnio ubierac malca :) i jeszcze slowko slowko na temat wozkow - dziewcyzna z innego forum na ktorym sie udziela na poczatku marca zamowila x lander xt w kolorze zielonkawym no i obiecali jej przywiezc i obiecali i obiecali no i wczoraj uslsyzala ze nie ma szans na ten model w takim kolorze. jako ze termin ma za 2tyg zaczela poszukiwania i dorwala gdzies 4kolowy x lander xa i kupila od reki. ponoc deltim nie wyrabia sie z produkcja i maja straszna \'obsuwe\' jesli idzie o zamowienia, podobnie jest z mutsy. to tak ku przestrodze chociaz ja sama bartatine palnuje ze maz kupi dopiero jak urodze - raz ze chce zeby byla pewnosc ze ze szkrabem wszystko ok a dwa nie wiemy kto w brzuszku pomieszkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aneczka:) to jeszcze zobacze jak z tymi pieluchami zrobimy zawsze po porodzie mozezy dokupic tych pieluch + majtasy hihi zobaczymy w prajtyce z czym lepiej nam bedzie i juz:) a co do tej foczki fajna rzecz chyba. Aneczka uzywałas juz jej wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja osobiscie foczki nie mialam ale moje kolezanki jej uzywaja i bardzo sobie chwala, ja mialam na poczatku gabke i jak pisalam poszla na przerob a pozniej kapalismy po prostu na tetrowce. dodam jeszcze ze kolezanki na poczatku mialy i gabki i lezaczki ale dopiero z foczki sa zadowolone... swoja droga taka foczka u nas w sklepie kosztuje 9,50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko a ta foczke monuje sie do normalnej wanny, czy do plastikowej wanienki dla dzieciątka?? przyznam,z e myslałam, o zykłej wanienecce plastikowej dla malca z tetrówką w środku, ale ta foczka wygląda fakrtcznie ciekawie :) a diecko nie zsunie sie z tego? a co do polegiwania na golaska jak jest ciepło, to tez sie zgadzam, ze to swietny sposób, aby dziecku skórka całego ciałka sie przewietrzyła :) sa nawet takie fajne ceratki z bawełenką ciepłą na wierzchu, aby nic sie nie przelało na łóżevczko czy materacyk w wózku :) ja rodze pod koniec lipca, wiec moze nie bedzie juz upałów, no ale nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :-) ja dzis po ogromnej porcji tortu czekoladowego :-) kolezanka zza biurka odprawiala dzis urodziny w pracy i przyniosla niezle ciacho :-) Dziewczyny wiedza co lubie wiec po mnie juz wczoraj dzwonily zebym wpadla. A mi sie juz w nocy ten tort snił :-)) mam pytanie co do wozkow.... bo Wy takie ekspertki jestescie. Zastanawiam sie nad x-landerem x1 i xa. roznia sie tym ze model xa ma obrotowe koła przednie. A ja nie wiem ktore kola są lepsze??? Poradzicie mi kobitki???? caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ta foczka jest przeznaczona wlasnie do takiej plastikowej wanienki dla maluszka :) ma takie jakby przylepce, kurcze jak to nie raz maja te druciane rzeczy kuchenne (np wieszaczki) no i dzieki temu sie nie przesuwa w wanience. sa 2 rozmairy foczek ale mi sie wydaje ze ten duzy jest za duzy, moje kolezanki polewaja foczke najpierw cieplutka woda zeby malca nie polozyc na zimne i tak kapia. jedna to kladzie na to tetrowke jeszcze zeby bylo przyjemniej, ja zobacze w praktyce jak to wyjdzie ;) poza tym z rad - proponuje ta duza wanienke a nie ta mniejsza, w tych duzych maluch ma wiecej miejsca na pofikanie w wodzie no i pozniej jak jest juz starszy a jeszcze sie duzej wanny boi to wklada sie taka wanienke do duzej wanny i szalenstwo na calego :) ja sie zastanawiam nad kupieniem stelazu ale nie wiem czy warto bo to 60zl. przy malej stawialismy wanienke na lawe ale teraz lawy nie mamy wiec zostalyby nam stolki a to jednak juz ciut mniej stabilne. justka nie mam pojecia jak z tymi xlanderami do konca jest bo nie \'macalam\' tych konkretnych modeli, wydaje mi sie ze kolka skretne sa ok dopoki je mozna zblokowac. nie wiem czy czytalas wyzej w ktoryms moim poscie jakie sa problemy z xlanderem, takze jak planuejsz ten wozek to mysle ze czas zamowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przykomputerowa forteca sprawdza się jak należy, niby na leżąćo a trochę na siedząco, nóżki odpoczywają, klawiatura pod reką.....ehhhhh tak więc szaleję na allegro...pościele juz zamówiłam, rożek, prześcieradlas i inne duperelki też....najlepsze jest to, że wczoraj jak wracalismy z mężulem od lekarza zajrzeliśmy do dzieckowego sklepu i ku mojemu zdziwieniu pani miała posciel w identyczne wzory jak te na allegro z mamo-tato....tylko cena nie ta sama... pościel z wypełnieniem 6 elementów 156 zł na allegro 95, 3 -elementowa po 92 zł!!! a na allegro 50 zł, odpadłam, wiec jedyne co wczoraj zakupiłam w tym dzieckowym to ręcznik z kapturkiem z termofrotty z żabką, taki kochaniutki jest :-) a jeszcze buszuję u tego galiano.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski za wsparcie teraz juz wiem ze nazwe tak jak ja chce!! w ogole musze sie pochwalic dzownilamdo dziekanatu w sprawie wynikow z kolokwium i dostalam 5, i 5+ z konwersacji !! z angola!:) takze jestem dumna z siebie ,dziewczyny mam nadzieje ze wkoncu powklejamy swoje fotki i naszych dzidziusow fajnie by bylo co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko moze faktycznie pomysle o tej foczce :) a co do stelazu, to tez zastanawialismy sie nad kupnem, tylko koszt troche drogi i moze faktycznie na razie siewstrzymamy i zobaczymy, jak małego bedzie sie kompac na krzesełkach :) justka ja generalnie preferuje wózki bez skrętnych kół :) pare razy sie do nich przymierzałam i zawse wózek skrecał mi w inną strone niz chciałam ;) ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, niektórzy nie wyobrażają siebi innej opcji :) ale aneczka ma racje, najważniejsza jest blokada. istra u was strasznie dorgie sa te rzeczy co od mamo-tato na allegro. u nas w najtanszej hurtowni kompet 3-elementowy kosztował 50 zł, czyli tyle samo, w troche droższej zdaje sie ze 65, czyli porównywalnie :) ja kupiłam feretti DoDo kolor niebieski i chyab dokupie z tej samej firmy posciel z serii Jungle, aby mały miał troche radośniejszy akcent w łóżeczku. jestem zachwycona ta pościelą, a ze pierwszą kupili dziadkowie, to mysle, ze sama zaszaleje i kupie tej samej firmy :) tym bardziej ze posciel jest duża (100X135), wiec troche małemu posłuzy :) no i ochraniaczjest wysoki za główką, bardzo mi sie ta opcja podoba :) przesyłąm link do strony firmowej http://www.feretti.pl/PL/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj sobie troszke pospałam (kilka razy w nocy sie budziłam). Jestem w trakcie sprzątania, niestety nawet przy ścieraniu kurzy się męcze, więc co chwile odpoczynek. W weekend byliśmy u teściowej, wczoraj nie miałam ochoty więc sprzątam dzisiaj. Mąż w pracy więc ja sobie spokojnie, powolutku poodkurzam. Dominisia ja też dopiero zaczynam porządne zakupy na początku czerwca. Kilka rzeczy już mam, ale to tylko drobiazgi zakupione przeze mnie lub przez moją mamę, bo nie mogłyśmy się oprzeć. Teraz jeszcze kończymy remont. Właściwie zostało tylko malowanie, ale mój mąż niestety nie ma czasu. Po urlopie musiał nadgonić zaległości w pracy. No ale obiecał, że w weekend pomaluje. No i trzeba będzie kupić komodę dla dziecka bo w naszej szafie nie ma miejsca. Co do imienia to nadal nie wybraliśmy. Rodzice i teściowa też mają swoje propozycje, no ale nic nam nie narzucają. Tylko by spróbowali. I tak myślimy, żeby imię wybrane przez nas nie za bardzo podobało się jednej ze stron, bo potem w ogóle będzie kłótnia. Najlepiej to aby nam się tylko podobało, reszta sie przyzwyczai. Myszka, Basia ja też będę używać jednorazówek od samego początku. Siostra chciała też używać na zmianę, ale szybko przerzuciła się na jednorazówki. No a ja jednak też za wygodna jestem. Dobra idę dalej sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....33........05.07 .07 ???......+10 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......33.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....32.....08 .07.07..+12synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...33.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....31 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...30.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...31.. . ...22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...23......sląsk......30. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..30....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......28...30.07.07. +9 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mnie dzisiaj strasznie brzuch boli, ani pozycja siedzaca ani lezaca dzisiaj nie sprzyjaja. lezac na boku czuje az klucie w pachwinie i takie nieprzyjemne skurcze, na plecach jest ciut lepiej ale tez niezbyt. tak sie zastanawiam czy to nie jest kwestia tego ze po jakims czasie tabletka przestaje dzialac i moze stad ta wieksza odczuwalnosc. czy ktoras z was w 1 ciazy (bo wiem ze sa juz mamuski przeciez) brala spasmophen i tez cos takiego z godzine przez lyknieciem jej sie robilo????? Istraa to ja mam nadzieje ze bedziesz tak samo zadowolona i z zakupow poscielowych i z tych u galiano jak ja :) gaciorki porpoodowe hartmann bralam u niego i jak je zoabczylam to mnie wrylo... siateczka na pierwszy rzut oka taka byly jaka ale jak sie rozciagnie to przypominaja gatki. sexy po cholerze ale czego sie nie robi zeby pieluchy nie wystawaly po bokach :D Basia bardzo duzo dobrego slyszalam o poscieli feretti, czesc kolezanek tez ja kupila tyle ze np dla mnie jest ona za droga a waidomo 2 komplety to takie minimum. Jesli idzie o ceny tej zwyklej poscielki takiej jak u mamo to ja to u nas niestety ceny podobne do tych co u Istry i wiekszosc dziewczyn z netu tez kupuje wlasnie online bo duzo taniej (od 30 w zwyz) niz w sklepach... aaa nie wiem czy widzialas z feretti mozna dokupic maluszkowi sliczniutkie rozki w kolorach i wzorach poscielowych. a tak w ogole - skoro zdecydowalas sie na taka duza posciel to rozumiem ze i lzoeczko bedziesz miala te wieksze tak?? Gosdan - milego sprzatania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko zastanawialam sie nad wiekszym łóżeczkiem, ogladałysmy z mamą rózne opcje i chyab jednak wezmę to mniejsze. tak myslimy, ze jak mały podrośnie kupi mu sie normalne ciut wieksze łóżecko. zreszta te łóżeczka wieksze sa u nas duzo droższe, a ze tez kupuje je moi rodzice, to mam opór zeby brac z wyzszej pólki cenowej. a pościel kupłam wiekszą, bo w zasadzie kazda zmiana poscieli z różnych firm w hurtowniach była w tym wiekszym rozmiarze, a wypełnienia pościeli w sklepie w ogóle nie spotkałam mniejszego. zobaczymy jak to wszystko sie sprawdzi :) chce tylko aby łóżeczko miał szuflade bo sie przyda, a tak, t okupuje takie najprostrze :) a co do tych majteczek to faktycznie seksowne to one nie są :) ostatnio oglądałam staniki do karmienia i wszystkie wyglądają mało romantycznie :) moja siostra śmiała sie ze mnie pół dnia jak jej powiedziałam, ze chciałabym poczuc w tej bieliźnie chociaz namiastke kobiecosci ;) a wkoncu to nie o to chodzi :):):) a co do spania, to przestałam miec jakiekolwiek problemy z wygodną pozycją, jak leżąc na doku podkładam sobie miedzy nogi poduszke :) baaaardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a u nas znwou wypelnienia i posciel w tym mniejszym rozmiarze, pytalam dlatego ze ta wieksza jest sporo za duza (wg mnie i 2 kolezaneK) do tego standardowego lozeczka 120x60 wiec jak cos to najpierw popros pania w sklepie zeby ci taka poscielke wpakowala do tego mniejszego lozeczka i zobaczysz czy nie za bardzo ci sie \"falduje\" posciel po bokach, ja to jestem cholernie upierdliwa jesli idzie o takie rzeczy ;) a co do szuflady to ok jesli nie planujesz miec w tym pokoju dywanu ani wykladziny, inaczej bedziesz ja przeklinala jak robi to moja sasiadka, zeby otworzyc szuflade to maz musi piodnosic lozeczko a ona wysuwa szuflade bo po dywanie juz nie pojdzie. ja przy malej opatentowalam kartony tzn pakowalam rzeczy ktorych nie potrzebowalam (za duze) w te ozdobne kartony i wkladalam to pod lzoeczko z adnotacja na kartonie co tam mam. jak byl czas zeby te rzeczy wyjac to po prsotu maz podnosil lozeczko i migiem to wydostawalismy :) Basiu romantyczne staniczki znajdziesz na tych stornkach... tylko uwaga bo ceny sa juz mniej romantyczne ;) http://www.anita.sklep.pl/ http://www.intymnie.com/alles_p-26_bielizna.htm http://www.quelle.pl/pl/extern/index.html?EMBPERL_UID=:0c7cda62fd2e0dddf95aca18c86aec20&fsreloaded=1&referrer=http%3A%2F%2Fwww.google.pl%2Fsearch%3Fq%3Dquelle%26ie%3Dutf-8%26oe%3Dutf-8%26aq%3Dt%26rls%3Dorg.mozilla%3Apl%3Aofficial%26client%3Dfirefox-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny..właśnie odebrałam wyniki....magnez 0.88 (NORMA 0.66-1.07), POTAS 3.8 ( 3.5- 5.5) ,myślałamże mieszczę się w normie,ale według lekarza są beznadziejne i mam brać asmalgin 3x1 ,i w czwartek zjawić się na usg...,moja prowadząca gin nie dawała mi wcześniej takiego skierowania..(OSZALEĆ MOŻNA Z TYMI LEKARZAMI) ,mam też wyniki moczu..mam liczne bakterie( wcześniej nie miałam i szczawiany wapnia bardzo liczne) czy wy tez macie te szczawiany wapnia..zastanawiam się czy to nie od tego że ostatnio jadłam zupę szczawiowa i ciasto z rabarbarem ,a tam sa szczawiany wapnia...i jak tu się nie denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zmachałam! Ufff. Poprasowałam wszystkie rzeczy, oprócz wczorajszych zakupów oczywiście :). Wczorajsze zakupy już sie suszą a jutro je wyprasuje, i to będzie wsio! A, chociaż nie! Jeszcze pokrowiec od fotelika i nosidełko powyżej 3 miesiecy :) :) :) Malwinistka-ja miałam 3 miesiące temu miałam szczawiany wapnia, tyle że pojedyncze. Lekarz wtedy nic mi na to nie powiedział. Wiem, że moja siostra w ciąży wiecznie miała liczne bakterie i szczawiany wapnia. Lekarz wtedy przepisał jej jakieś specyfiki. Chciałam jeszcze coś Wam powiedzieć. Wczoraj jak kupowałam pościel to dość długo przebierałam aż wybrałam taką która mi sie spodobała, nie zakodowałam wtedy jakie to wzorki-poprostu mi się podobała. W domu jak przeglądałam zakupy to okazało się że ta posciel jest w żyrafki ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinistka ja też przy którymś badaniu mialam szczawiany w moczu, ginka powiedziała, żeby się tym nie przejmować, bo w ciąży rózne rzeczy pojawiają się i znikaja w moczu. zmienia sie próg nerkowy dla róznych składników resorbcja i filtracja są trochę zmienuione.W następnych badaniach po szczawianach śladu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do cen pościeli, to u nas wsio takie same w każdym dzieckowym sklepie. a po hurtwniach raczej nie poszlaeję, bo mam leżeć, a nie chodzić, więc allegro moim zbawieniem. Wyszukuję różne rzeczy, robie listę, mężu w sklepie porównuje ceny i ocenia jakościowo i potem zamawiam na allegro. Aneczko też planuję te majtki hartmana i z tego co rozumiem to są tylko 2 rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze mi dzisiaj brzuch rozsadzi skora jest tak napieta a on sie tak czesto robi twardy no i az wzielam centymetr bo mi jakos ciasno w bluzce bylo i aaaaa ratuuuunkuuuuuu w obwodzie 115cm a jeszcze nie tak dawno bylo 108... nie wiem czy to malec sie tak dzisiaj ulozyl czy moje tycie i picie wody ale czuje sie dzisiaj jak wieloryb... Istraa tak hartmana sa 2 rozmiary ale znajoma polozna kazala mi brac te wieksze ze wygodniej bedzie. no to kupilam, spokojnie bym jeszcze pol dupska w nie wlozyla :) a swoja droga ty to niezle sobie wymyslilas z tym mezykowym wysylaniem zeby ceny i jakosc porownac :D Malwinistka na moje oko wyniki sa jak najbardziej w normie a biorac pod uwage ze u kobiet w ciazy ta norma jest zawsze nizej to nie wiem o co ginkowi chdozi... czy on ci aby nie przepisal leku o nazwie ASPARGIN? bo ta toja brzmi mi jakos obco... ja to mialam po porodzie jak mi rece dretwialy no i moze twoj gin woli dmuchac na zimne. a co do szczawianow to ja nie mialam ale kolezanka miala i to wlasnie tak ze w 1 wynikach sie pojawilo a w innych juz nie. bakterie teraz tez mialam tyle ze ja jeszcze duzo leukocytow mam wiec dlatego lece na antybiotyku. Anulka widze ze polubilas prasowanie, moze masz ochote uporac sie z tymi 3pralkami jeszcze i u nas co??? :D a teraz lece mixowac jeszcze delikatnie zamrozone truskawki i jagodki (jeszcze zeszloroczne zapasy) i zsiadle mleczko, bedzie dzisiaj zdrowy deserek dla calej rodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny dzięki za odpowiedz..tak aneczka własnie o to mi chodziło (to jest magnes z potasem) ,myślę że to mi nie zaszkodzi bo faktycznie drętwieją mi ręce i nogi..ja wierzę że jest z moim synkiem wszystko ok...sama wiem po sobie że lekarze czasami się mylą,i każdy uważa że jest najlepszy...ale naprawdę wczoraj się zdenerwowałam kiedy zaczął mówić o wcześniejszym rozwiązaniu...och ci lekarze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja niespodziewanie wybieram sie na USG 3D. Nie planowalam tego ale wczoraj moj malzonek wrocil z pracy bo jego kolega ktorego zona tez rodzi w lipcu przyniosl do pracy plytke z takiego usg i maz tak sie zachwycil ze koniecznie tez chce miec taka pamiatke. No i przyniosl mi numer telefonu i kazal natychmiast sie zapisac no i jade 31 maja. Ja tej plytki nie widzialm wiec mam pytanie do dziewczyn ktore juz mialy robione USG 3D czy rzeczywiscie warto???? Ale mnie dzis moja dyra wkurzyla bo wielce jest zdziwiona ze ja juz na zwolnienie chce isc i ze nie bedzie mnie w czerwcu. Beszczelna zupelnie jakby nie sluchala co do niej mowie od kilku miesiecy. Ale ja jestem nieugieta pod tym wzgledem i za 8 dni ide na zwolnionko i zegnam ta glupia szkole i dyrke pracoholiczke!!!!! Co do skretnych kol to ja osobiscie polecam. Przy moim xlanderze xa chodza rewelacyjniei wozek bez wysilku skreca tam gdzie chce. Zablokowac tez je mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....33........05.07 .07 ???......+10 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......33.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....32.....08 .07.07..+12synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...33.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....31 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...31.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...31.. . ...22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...23......sląsk......30. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..30....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......28...30.07.07. +9 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U gin. wszystko ok. Na dzien dzisiejszy wskazanie do cesarki bo dzieci sa zle ulozone- oczywiscie to sie jeszcze moze zmienic. Do tego mniejszy dzidzius lezy jako pierwszy do porodu i to tez jest minus bo pierwszy powinien rodzic sie ten wiekszy- jesli dojdzie do porodu naturalnego. No zobaczymy... Bedzie co ma byc... A teraz poczytam o czym dzis piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko faktycznie fajen te staniczki, ale ceny ,mało wyjsciowe ;) oczywiscie na internecie nie kupie bo do karmienia musze spokojnei przymierzyc jak bedzie najlepiej, ale pochodze po sklepach z bielizna, moze cos znajde ciekawego za rozsądna cene :) nie zaszkodzi poszperac :) właśnie zastanawiam sie nad łóżeczkiem, faktycznie dopasuje posciel do łóżka i zobacze. my mamy podłogi wszedzie, wiec łóżeczko z szufladą (pod warunkiem ze bedzie na prowadnicach) to dobre rozwiazanie. no i te węższe łóżeczka są ok 100 zł tańsze :) no nic, zobacze :) malwinistko masz wyniki absolutnie w normie i tak powinnas je traktowac! wczoraj w szkole rodzenia lekarka mówiła, ze nie rozumie lekarzy, któzy zamiast odpowiedniej diety faszerujaswoje pacjentki lekami, bo co to znaczy, ze nie zaszkodzi. Aspargin faktycznie nie powinien byc grozny. zaleca sie go szczególnie dla osób pijacych duzo kawy, tylko jezeli oprócz tego cierzesz jakies ciażowe witaminy to zastanów sie, czy dawka nie bedzie za duza i czy nie warto uzupełnic niedobory (chociaz w twoim przypadku nie ma niedoborów) w naturalny sposób :) pestka ja tez z meżem nastawiłam sie na cudne widoki na USG a mały tak sie ułóżył, ze nie dało sie go podgladnąć:) robilismy dwie próby i obie skonczyły sie fiaskiem, ale jezeli wam sie uda, t opamiatka fantastyczna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
PESTKA jasne że warto mieć taką płytkę ,ja już mam dwie i naprawde to fajna pamiątka...mam nagrane np jak dzidzia sspie palca i jak liże rączkę....mam też zdjęcię w kolorze,jak mój synus trzyma się za główkę...naprawdę coś pięknego ..polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki tak patrze na moja wyprawke i pbrakuje mi jednej rzeczy i chyba dosc waznej -wiekszosc wozkow ma juz w sobie nosidelka a ja nie mam:( wiec chyba bede musiala kupic dziewczyny moze wiecie gdzie sa tanie nosidelka dla bobaskow albo na allegro cos dla mnie wypatrzycie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko mój synek ma na imię Krzyś-super chłopak z niego,jak chcesz to sobie obejrz www.krzysiaczek.bobasy.pl miłej nocki mamulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×