Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Ania gratuluję. Sendi ja też bym się zdecydowała na cesarkę. No i mam nadzieję, że żadna cię nie wyprzedzi i będziesz druga po Aneczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratulacje :) :). Bardzo ładne ocenki :) Wróciłam od lekarza-z niunią wszystko dobrze i jak sie okazało jest sporawa!!! Ratunku :) Pomiar główki i kości udowej nie mieścił się w normach usg ciążowego!!!!! (główka i nóżki zawsze były większe gdzieś tak o 2 tygodnie niż aktualny tydzień ciąży), brzuszek natomiast ma wymiary 39/40 tygodnia ciąży. A chciałam nadmienić że jestem w 5 dniu 38 tygodnia !!! Orientacyjna waga to 4,200 kg. Ja wiem, że to jest orientacyjnie i że moze być mniej ale mimo wszystko jakoś mnie to wystraszyło. Lekarz mówi że na jego oko 4 kg max ma niunia. Dzidziuś jest już bardzo nisko (niestety narazie jest ułożona twarzyczkowo zamiast czułkiem ale lekarz mówi że powinna się jeszcze prawidłowo ułożyć). Powiedział, że w każdej chwili mogę urodzić. Znając realia te \"w każdej chwili\" moze potrwać nawet 2-3 tygodnie ;). W każdym razie mam nadzieję ze urodzę przed terminem skoro niunia taka duża. O siebie się nie boję tylko o niunię żeby łatwo i sprawnie przecisnęła się podczas porodu... Teraz idę troche ochłonąć, bo emocje trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka jak ty wychodowałaś takiego gigancika???? kurcze ja jutro zaczynam 9 miesiąc. Pewnie do czasu kiedy zostanę mamą większość lipcówek już bedzie rozpakowana. Aneczka już mamuśka na całego teraz Sendi potem pewno Anulka ze swoim olbrzymkiek Olcia co ja bym dała żeby być teraz nad morzem zazdroszcze wszystkim, któzy mogą w te upały wejść do naszego zimnego bałtyku Jutro robię pranie dziecięcych rzeczy. Mam nadzieję że temperatura 40 stopni będzie ok. No i muszę skoczyć po ostatnie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Anulka nie wiem czy ty Sendi nie wyprzedzisz. Rzevczywiście córcia troche urosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, to ja się przyłączam do klubu grubasów :) Byłam wczoj na USG - jestem w 36 tyg a mały wazy 3 400 g. Pani dr powiedziała, ze dobrze by było gdybym urodziła za tydzień-dwa :D nogi mi puchna niesamowicie, aż mam łydki od tego posiniaczone a na stopach skóre tak napiętą jakby zaraz miała pęknąć :| Od kilku dni pobolewa mnie brzuch, a dziś miałam pierwsze skórcze. Wczoraj jeszcze ponoć szyjka była w miarę długa.. no zobaczymy co to będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no musze do was napissac:D Byłam dzisiaj na USG i okazało sie ze moja panna waży juz 3,210kg!! Normalnie szczęka mi opadla. Do porodu 2 tygodnie a ta juz z taką waga.:D I najśmieszniejsze jest to ze w tych ostatnioch 2 tygodniach dziecko bardzo przybiera na wadze:D Widze ze aktywnie temat łóżeczek i kołysek:D Ja ustawione mam juz wszystko i nawet pościel założyłam ale przykryłam folia. Jestem juz gotowa na poród. A boje sie jak cholerka:D sendi79 to co pchasz sie na 2 miejsce?? w tabelce:D A z Mają tez nie za dobrze. Połozyli ja znowu do szpitala na obserwacje i czekają do 4 lipca na CC. Ktoś wie co u Aneczki i Krzysia?? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Przepraszam, że się wcinam na Wasz topik, jestem z Pażdziernikówek 2007 i mam krótkie pytanko. Czy któraś z Was jeszcze pracuje? zastanawiam sie jak długo mnie się uda, chciałabym jak najdłuzej, ale nie iem czy dam radę. Będę wdzięczna za odpowiedź, życzę szczęśliwych porodów i zdrowiutkich maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Platynowa- ja chyba od marca jestem na L4 czyli gdzieś tak od 6 miesiąca. Pracowałam w sklepie z częściami motoryzacyjnymi a podanie 5 litrowego płynu czy jakiejś ciężkiej części raczej nie było by wskazane w moim przypadku, a poza tym szef sam mi powiedział żebym sobie szła na L4 (chciał mieć w pracy osobę w pełni sprawną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko ja czekam z niecierpliwością na przyjazd mojej przyjaciółki i właśnie na powspominanie takich sytuacji kiedy to jeszcze byłyśmy nastolatkami. CZasami tęsknie za tymi czasami, ale nie żałuję niczego co teraz dzieje sie w moim życiu. Im bliżej lipca, tym bardziej pragnę już końca ciąży. Jutro zaczynam 9 miesiąc, a wizytę mam mieć dopiero 11 lipca czyli niecałe 2 tygodnie przed terminem i chyba do tego czasu padne z ciekwaości ile waży mój \"bajtelek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka musisz wejść do preferencji (opcja obok spis tematów, nowy temat, szukaj i preferencje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sie tam zrobić również na czarno a kwiatki i serduszka robisz w ten soposób że wpisujesz \"kwiatek\" lub \"serce\" w kwadratowych nawiasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bardzo wam wszystkim dziekuje za opinie na temat proznociagu skoro napisane mam ze przez cesrake to lepiej tak zrobic niz tym wacum czy jak to sie nazywa! mam nadzieje ze do srody gabryska poczeka jeszcze i pojde normalnie na cc. Wiecie co to takie dziwne bo kazda z nas nie wie kiedy urodzi a ja wiem tak pol na pol hihihihihi boje sie ale... nie moge sie doczekac mojej malej coreczki naprawde to jest takie fajne uczucie w srodku...chyab lzoeczko sobie przywioze w weekend albo i nie sama nie wiem...chcialabym zeby wszytsko bylo ok i tak mi sie fartnelo z tym terminem...na planowana cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi wszystkie będziemy tu za Ciebie 3mać. Już niedługo będziesz ze swoim skarbem. Już się nie mogę doczekać pierwszych fotek i relacji z porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnika, z tą opuchlizną powinnaś leżeć z nóżkami lekko uniesionymi !!! Sama tak puchłam i lekarka kazała się położyć i to naprawdę pomaga. Jedna noc przespana z nogami na zwiniętej kołdrze i przeleżany dzień - no z wyjatkiem ugotowania obiadu i drobnych takich a opuchlizna duuużo mniejsza. No i mierz ciśnienie czy nie masz wyższego bo to ci pozwoli wyłapać zatrucie w razie by wystąpiło. Tak sobie sama tłumaczę że tyle było ok więc te ostatnie półtora czy dwa tygodnie poleżakuję bo szkoda by było nabawić się żylaków czy innego świństwa i walczyć z tym przez lata. Czuję że moja dzidzia jest troszkę niżej i uciska nie tylko na pęcherz ale i jelita. Aniu, gratuluję świetnych ocen ! Widzę że już robicie końcowe USG, moje będzie w czwartek i wtedy ustalimy datę porodu. Wstępnie przebąkiwał na 2-3lipca. Powoli zaczynam mieć stracha. Ach, jak już się rozpisałam to powiem wam jeszcze coś. Byłam dziś u spowiedzi i trafiłam na radosną chyba rodzinkę. Pewnie szykowali się na jakieś chrzciny albo ślub bo wszyscy z kartkami. Ksiądz spowiadał niemiłosiernie długo ale że w osobnym pomieszczeniu więc było ok. Rodzinka omal sie nie zaczęłą awanturować jak w kolejce na poczcie. Sypały się komentarze że tak długo, że która godzina i żeby iść po innego bo drugi konfesjonał pusty(zupełnie jak pokrzykiwanie w kolejce że okienko nieczynne). Szczytem tych komentarzy był tekst faceta po 50-tce do drugiego, żeby poszedł po jakiegoś innego bo tam trzech Mszę odprawia a tylko jeden w konfesjonale siedzi. Myślałąm ze fiknę. Szkoda że nie zgarnęli jednego prosto od ołtarza. Widowisko niesmaczne i żenujące, ale cóż, bez komentarza. Dobrze, zmykam spać, trzymajcie się dzielnie i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale super ze tyle piszecie ,czytam wszystko ale nieraz jak dojezdzam do konca tojuz oczka takie zmeczone i brak checi na naskrobanie paru słówek. Jutro czeka mnie ostatnia długa podróz przed porodem.Jest to tylko 50kg w jedna strone samochodem ale to japrowadze a w czasie ciązy to strasznie rozczepana jestem i spowrotemn tez 50km.Jade na ślub do kuzynki ale tylko na msze. Słyszałam ze nieraz oszukuja na allegro,ale nie myslałam ze z takimiwartosciowymi przedmiotami.Jakupiłam fotelik samochodowy i tez czekamy chociazto dopiero 3 dni temu wpłate robiłam to juz teraz sie nie pokoje,a z tą kołyską to naprawde wielka przesada. Dzisiaj byłam na pobraniu krwi i zważyłam sie takzciekawosci ,noi jestem 2kg na plusie :),a w poniedziałekwizyta u ginka i rozmowa oporodzie. Dziewczyny bardzo spodobał mi sie pomysł czerwcówek z tym blogiem,moze my cos podobnego bysmy sobie zrobiły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj niestety nie wyspałam się :(. Sąsiad zza ściany robił \"dziką imprezę\". W końcu impreza ucichła bo zwrócono mu uwagę. Zreszta jak tylko go spotkam to nie omieszkam powiedzieć co o tym myślę. Jesteśmy tolerancyjni ale nie lubie przeginania, a taka impreza nie była poraz pierwszy! Potem jak już ucichło myślałam o niuni :) i znowu spać nie mogłam. Troszkę zazdroszczę dziewczynom z planowaną cesarką ;), bo przynajmniej wiecie kiedy przywitacie swoje maleństwa :). Ja w każdym razie bacznie obserwuje co się ze mną dzieje :). Zauważyłam tylko że moje twardnienie brzuszka jest bardziej odczuwalne !! (no nie zawsze, ale jednak) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja późno dziś wstałam bo wczoraj z moim facetem robiliśmy prezentację dla niego na studia na zaliczenie do 2 w nocy. niunia była przy tym bardzo aktywna i wciąż wystawiała pupę raz z jednaj strony pępka raz z drugiej. strasznie śmiesznie to wyglądało. wczoraj dostaliśmy smsa od kolegi ze jego żona urodziła śliczną i zdrową dziewczynkę, 3200. kolega już zupełnie zafascynowany i wkręcony w swoją niunię :) pewnie niedługo z moim będą przeżywać narodziny córeczek :) dziewczynki gratuluję pięknych, zdrowych i dorodnych dzieciaczków, przy nich moja mała ważąca 2900 jest naprawdę kruszynka, ale napewno jeszcze podrośnie :) Ania gratuluję świetnych ocen :) mam nadzieję że i mi sie uda dotrwać do obrony i takie piękne oceny dostać (tzn. ocenę ) :) Sendi cieszę się że po wszystkich przejściach dotyczących cesarki (których zresztą nie zazdroszczę bo to niezła jazda była ) w koncu się udało ustalić termin. dobrze ze się zdecydowałaś na cc bo o tych próżnociągach i innych ustrojstwach to nie mam najlepszego zdania, słyszałam mnóstwo niepochlebnych opinii i sama w życiu nie zdecydowałabym sie na użycie czegoś takiego przy porodzie. fajnie że już niedługo zobaczysz swoje szczęście :) ja tez już nie mogę się doczekać, ale wolę żeby urodziło sie w terminie bo mam jeszcze kilka spraw do załatwienia przedtem :) zmykam na śniadanko :) coś wogóle jakaś zaspana jestem. to chyba przez pogodę, bo u nas pochmurno i tak sennie, ale cieszę się że upały narazie przechodzą na trochę :) a wieczorkiem mam imprezkę małą urodziny mojej przyjaciółki :) fajnie że sobie gdzieś z domku wyjdę :) a za tydzień jak dotrzymam będę robić swoje, mam taką straszną ochotę spotkać sie ze znajomymi jeszcze przed porodem, wyluzować, pogadać, nabrać pozytywnej energii...moje koleżanki to się ze mnie śmiały że mogę sobie zrobić prezent urodzinowy w postaci urodzenia córci:) ale by było....:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 1706 super ze takl adnie zdalas!!! gratulacje teraz faktycznie mozesz juz spokojnie rodzica a JA MAM JUTRO EGZAMIN I MALO UMIEM:( MAM NADZIEJE ZE ZA BRZUCH MI DADZA TA TROJKE:( BOJE SIE NIEMOLOSIERNIE DZIEWCZYNY JAK NIE ZDAM TO SIE CHYBA ZABIJE Z ROSPACZY:( BOJE SIE!!!!!!!! aaaa!!!! TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECIE CO MNIE JESZCZE WCZORAJ ZDENERWOWALo bylam na zakupach w realu z tata i tak jak sie na mnie z pgoarda ludzie patrzyli to nie wiedzialam czy komus kogos zabilam czy na noge nadepnelam??? na dodatek sklepowe z osiedla dzis jak mama byla w sklepie pytaly sie o mnie ile ja mam lat ze wciazy chodze ,ze pewnie szkoly jeszcze nie mam skonczonej..az mi sie przykro zrobilo .Nie rozumiem ludzie ktorzy jak widza mloda dziewczyne w ciazy mysla same najgorsze rzeczy ze jakas kurweka ,bez szkoly biedna pewnie mieszka u rodzicow nikt nie wie ze studiuje ,mam wlasne mieszkanie i kochanego mezczyzne ..czasami to mam dosc szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczynki :) miałam dzisiaj wybrac sie na zakupy koszulowe do szpitala, bo w sumie tylko to mi zostało, ale jakas taka nieciekawa pogoda od rana. wczoraj z meżem i przyszłym ojcem chrzestnym robilismy u rodziców małe przemeblowanie na przyjscie maluszka. przenieslismy meble i złożylismy łóżeczko :) wszystko pasuje idealnie, wiec kłopot z głowy. teraz tylko szykowanie ciuszków, pranie prasowanie, no i jakąs lampke trzeba skombinowac nad łóżeczko :) słyszałam ze w Ikei sa ładne, wiec chyba sie tam wybiore :) a dzisiaj leniuchowanie! juz zadzwoniłąm do mamy i siostry z zamówieniem obiadku, wiec dzien zapowiada sie całkeim sympatycznie :) gosdam zamówiłam w babymaxx, ale przez allegro :)nie mogłąm sie doczekac, az w koncu bedą mieli na magazynie to zaczełam szperac po sieci i okazało sie, ze sprzedajątez na allegro identycznew i prawie za 100 zł taniej! tak wiec polecam, bo łóżeczko naprawde fajne :) do tego kupiłam materac kokosowo gryczany w Askocie na sztabowej :) tu jest storna z łóżeczkiem http://www.allegro.pl/item205080867_lozeczko_dzieciece_mlodziezowe_grapi_140x70_buk.html ja kupiłąm to bukowe, oczywisice w rzeczywistosci jest jaśniejsze i bardzo ładne :) no i starczy na dłużej dla malca, bo słyszałam, ze maluchy baaardzo szybko wyrastająz tych małych :) anulka faktycznie nieciekawa historia z bratem :( sama miałam w rodzinie alkoholika, wiec doskonale wiem, co przezywasz. I niestety nikogo nie mozna zmusic do leczenia, jest to trudne, jezeli chory sam chce, a jezeli nie chce, to powodzenie terapii graniczy niestety z cudem. no ale mam nadzieje, ze twó brat zrozumie, co w życiu traci przez swój nałóg zanim bedzie za późno. bardzo mocno trzymam za to kciuki i bardzo współczuje z powodu śmierci babci :( a co do dzidzi, to faktycznie sporawa :) ja na ostatnei USG ide w czwartek, ale tez mam przeczucie, ze mały bedzie wyrosniety i troche przyjdzie mi pomeczyc sie przy porodzie :) ale najwazniejsze ze twoja dzidzia jest zdrowa i ze wszystko w porządku!!! a na ułożenie czułkiem podobno pomaga zrobienie hamaka z brzucha, tj. oparcie sie na kolanach i podparcie łokciami na sporej ilosci poduszek, aby brzuszek wisił spobodnie :) dviki jezeli podobał ci sie iluzjonista, to polecam też Prestiż, jest jeszcze lepszy! a co do pielęgnacji pępuszka, to ja chyab bede małemu przemywac gancjaną. wydaje mi sie, ze to maluszków bedzie strasznie piekło, jak na taką ranke poleje sie spirytusu. olcia ja tez na razie nie widze, aby mój brzuszek posuwał sie ku dołowi :) a co do babymaxx, to chyab miałam wiecej szczescia niz ty, przesy łka faktycznie zostałą nadana ze sporym opóźnieniem, no ale jak doszła, to wszystko było bez zarzutu, a łóżeczko ładniejsze niz na zdjeciach. sendi to ty już tuż tuz!!! dobrze, ze wyznaczyli ci termin, teraz spokojnie bedziesz mogłą czekac do godziny \"0\" ;) a co do formy porodu, to w twoim przypadku tez bym zrezygnowała z próżnociagu albo kleszczy i rodziła przez cc. aniu moje gratulacje 🌼 🌼 🌼 wisieńko ja tez uwielbiam takie wspominkowe spotkania :) a co do niani to ja planuje taką zakupic, tylko kompletnie nie wiem jakiej firmy. nie chce, aby byłą za tania, bo wydaje mi sie, ze moge nie usłyszec małej jak bedzie płąkac. myslałam o philips, tylko kupioną na allegro, bo w sklepie kosztująjakies 300 zł, a to za duzo jak dla mnie. myslałam o jakies za 150 zł. nowa trzyamm kciuki za jutrzejsze egzaminy :) na pewno wiesz wiecej niz ci sie wydaje ;) a co do tzw. \"życzliwych\" to sie nie przejmuj. kazdy jest madry jak ma komentowac cudze zycie, a ze swoim sobie nie radzi. po za tym co to kogo obchodzi, takie wtrącanie nosa w nie swoje sprawy, nienawiedze tego :/ i nie gadaj głupot co zrobisz jak nie zdasz, bo po pierowsze zdasz, a po drugie egzaminy to nie koniec świata, wierz mi :) trzymamy kciuki!!! dziewczyny powiedzcie mi, czy nie za wszesni ide na koncowe USG, bo w 36 tygodniu. tak mi kaze moja gin, ale nie jest to za wszesnie? no i rozmawiałam z internistą :) powiedziała, ze spokojnie da mi zwolnienie na ostatnie tygodnie, a nie macierzyński, tylko mam jej przypomniec, ze to bedzie na zapalenie dróg moczowych, bo musi byc na cos :) a ze to czeste schorzenie to nikt sie czepiac nie bedzie ;) poza tym, dostałam pare cennych rad na droge i komplement, ze widac ze mamusia dba o siebie i swoją diete w ciaży, takie mam wyniki :) mój mąż nie mógł tego przebolec, bo uważa ze za mało jem i za mało przytyłam, a każdy lekarz wokól niego mówi co innego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na aukcje slicznych ciuszkow dla przyszlych mam i nie tylko ... takich ciazowych ubran nie znajdziesz w POlsce !!! http://www.allegro.pl/item208732041_4_przeslic zne_sukienki_h_m_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item208734189_4_przeslic zne_bluzki_h_m_z_londynu_gratis_.html http://www.allegro.pl/item208735815_komplet_4_ szarych_sweterkow_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item208737935_3_pary_mod nych_butkow_prosto_z_londynu_w_panterke.html http://www.allegro.pl/item208739685_2_pary_sli cznych_koturn_prosto_z_londynu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa nie przejmuj się \"głupimi\" ludźmi. To fakt, że jesteś młoda, ale ważne jest to co masz w głowie. Jesteś odpowiedzialna i wiesz czego chcesz. Zawsze się znajdzie jakiś idiota, a może poprostu ci zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i nie stresuj sie jutrzejszymi egazminami, bo będe za ciebie trzymać i inne lipcówki pewnie też. Popatrz ile osób za mnie trzymało i udało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyny czy imiona Blanka i Gabriela sa świete? bo szukam w internecie bo moj facet sie uparl ze jedno musi byc swiete koniecznie a ja chcialam dac gabriela blanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za slowa otuchy:) pewnie macie racje a ludzimi nie nalezy sie bzytnio przejmować ... . Cala chodze w stresie przez ten jutrzejszy egzamin ale no coz co bezie to bedzie wlasnie skonczylam sobie powtarzac zaraz ide ise wykapac ,zjesc i spotykam sie dzis z moim misiem mam nadzieje ze moje nerwy nie odbija sie na nas ,bo wszystko mnie drazni dookola i nawet magnes nie pomaga:D hehe ,dzidzia kopala do 15 teraz chyba spi bo cisza w brzuszku zapanowala .A co zauwazylam interesujacego to ze bardzo lubi mnie kopać w wątrabe to chyba jej ulubione miejsce nieraz jak fiknie to z bolu sie zwijam hehe:) ale nie potrafie byc na nia zla to wkoncu moja ukochana corusia. Mam pytanie czy ktos z was ma moze w domu obraz wykonany technika cyfrowa na płotnie bo sa takie obrazy na allegro zanstanwiam sie nad kupnem nie jest to tani wydatek bo ok 300zl ale boje ise ze bedzie to wygladalo tandetnie ,jak plakat... moze ktora mi cos powie wiecej na ten temat? Jesli chodzi o moje nastawienie do porodu to jakos nie panikuje ,nie boje sie .to jest glupie co teraz napisze ale chcialabym miec taki bol brzucha i krzyza zebym nie czula jak mi cipke rozrywa bo to nadole jak wychodzi to chyba najbardziej boli ,nigdy nie rodzilam i nie wiem jakiego rodzaju bolu moge sie spodziewac w jakich miejscach i do czego ten bol jest porownywalny. Juz meble stoja w mieszkanku i czekaja na nas az sie wporwadzimy po niedzieli kupuje firanki moja tesciowa obszyje ,pokoik dla dziecka tez juz stoi wyszykowany ,kupilismy tam segment taki uroczy ktorego uchywy sa w przerozne rybki ,zwierzatka wszystko ladnie pieknie ale mam 3 duze worki z ciuchami i nie wiem czy mi sie wszystko zmiesci !!!jak nie to bede musiala gdziei ndziej poupychać Juz od poniedzialku zaczynam 38 tydzien z nastawieniem ze moge rodzic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie boję się za bardzo porodu, bo nigdy nie rodziłam i nie wiem jak to jest, jedynie o co się boję to o moją maleńką, żeby jej się nic nie stało i żeby szcześliwie przyszła na świat. Wiem że zniosę każdy ból, byle by już mieć ja przy sobie Taki mam smutny dziś dzień, jeszcze po przeczytaniu tej okropnej wiadomości na czerwcówkach... JEscze tydzień i zaczyna się nasz miesiąc, nareszczcie lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno z dzieciątek od czerwcówek zmarło wczoraj o 15 Łącze się z Kamikami w smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to faktycznie przykre co piszesz :( nie wyobrażam soebi, aby cos takiego mogło przytrafic sie któres z nas :( a faktycznie cos chyab dzisiaj wisi w powietrzu, bo tez jestem cały dzien przygnebiona i rozdrażniona. nawet mojemu mężowi sie oberwało, absolutnie za nic. ale ale jest kochany i wyrozumiały, wiec zniósł to z godnością ;) dzisiaj przyłożyłam tą posciel którą kupiłąm do łózeczka jak pasuje i wygląda ślicznie :) musze jeszcze jednana zmiane kupic, troszke weselszą, bo niebieska w misie która mam jest dosyc poważna. no i moja mam śmiałą sie dzisiaj ze mnie, bo zrobiła mi przepyszne spagetti, na które miałam ochote, a jak przyjechałąm do rodziców i zobaczyłam na gazie rewelacyjny gulasz, to kazałam ugotowac sobie kaszy i pałaszowałam az mi sie uszy trzęsły ;) a nigdy takich specjałów nie trawiłam :) oczywiscie spagetti zabarałąm w pudełku i czeka jutro na odgrzanie :) nic sie nie zmarnuje przy mnie teraz ;) wisienko mam podobnie jak ty, przez dwa miesiace bedziemy mieszkac u moich rodziców w dwupoziomowym mieszkaniu. jak zobaczysz jakaś fajną nianie, to daj znac, ja tez napisze, jak spotkam cos sensownego :) nowa, ja mam na ścianie małą reprodukcje plakatową \"pocałunku\" Klimta i wyglada super :) jest oprawiona jak normalny obraz, paspartu i rame za szkłem :) mysle ze w antyramie tez bedzie ładnie wygladac :) a jest na sieci to co chcesz kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×