Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Witam weszystkie dzeiwczyny a w szczególności Aneczke i Krzysia🌼 🌼 🌼 🌼 Cieszę się ze już jesteś z nami. Ja zrobiłam sobie kawe i biorę się za czytanie waszych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczke1979 witamy cie goraco i krzysia:):* super ze juz jestescie tu znami i wszystko zakonczylo sie pomyslnie!:):):) Ja wlasnie nie dawno w stalam i wybieram sie na miasto ale zimko sie zrobilo na dworku kolo 15-16 stopni...nie wiem jak sie ubrać .Buziaczki kochane muaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię Aneczko :)) ciesze sie ze jest juz wszytsko za wami :)) czytajac twoja historie to widac ze to krzysiu dzielna istotka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny....jeszcze nie nadrobiłam tego co napisałyście... ALE JESTEM JUŻ W DOMKU Z MOJĄ CÓREŃKĄ.....URODZIŁA SIĘ W SOBOTĘ, póżniej kliknę troszkę wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledzizna
GRATULACJE ISTRA :)))) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;-) jejku az sie popłakałam ze wzruszenia. Maja juz w domku, dzielna Aneczka wrocila no i istraa ;-) ta ostatnia to nas zaskoczyla ;-) Aneczka, ciesze sie ze tak szybko wrociliscie. Co przeszlas to Twoje.... ale Ty twarda i dzielna babeczka jestes ;-) a Krzys jak widac bierze z Ciebie przykład :-) Maja, odezwij sie jak znajdziesz chwilke czasu i sily ;-) pozdrawiam Cie bardzo serdecznie. Istraa, Ty tez daj znac jak bylo :-)) a dzis nasza Sendi Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aneczko 1979,dobrze że ta historia zakonczyła sie dobrzei ze jestes już w domu i cieszysz sie swoim szczesciem. ISTRA GRATULACJE DLA CIEBIE I TWOJEJ CÓRECZKI.Czekamy na zdanie relacji z twojego porodu. Sendi dla ciebie buziaki dzis jest twój dzień,trzymam kciukasy za Ciebie i Maleństwo.Jak wrócisz to odezwij sie jak najszybciej. Oj dziewczyny ale już zaczeło sie sypać,ciekawe która nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko super ze sie odezwałaś i opisałas nam wszystko takdokładnie.Ucałuj małego Krzysia 👄❤️🌻 Istra SERDECZNE ❤️❤️❤️ GRATULACJE dla dzzielnej mamy i dzielnego dzieciątka :) u nas nockaznów nieciekawa ,wiał halny i robił tyle hałasu ze nawet nie szło oka zmrużyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko super że już jesteście z nami :) i ze z tobą i Krzysiem wszystko oki. fajnie że już będziesz teraz z nami jak wszystkie zaczną sie sypać i będziesz mogła nas podtrzymać na duchu :) jestem bardzo szczęśliwa że wszystko u ciebie się dobrze skończyło. Istraa gratuluje córci :) odpolitycznij sobie i napisz nam więcej ... Sendi pewnie już po cesarce, ciekawe jak tam u niej...napewno poszło ok. :) i już może w pełni cieszyć się swoją dzidzią :) ja wczoraj miałam fazę sprzątania :) wysprzątałam pokój i zrobiłam miejsce na łóżeczko i rzeczy naszej niuni, przy okazji wyrzuciłam masę niepotrzebnych rzeczy. narobiłam się jak dzika... potem po południu załapałam jakiegoś dziwnego doła i ryczałam nawet sama nie wiem o co :P doszłam do wniosku ze tak nie może być bo się dzidzia denerwuje i ze musze niedobory magnezu uzupełnić żeby się uspokoić i zjadłam prawie całe pudełko czekoladek. pomogło :) w nocy dobrze mi się spało. przespałam całą noc bez wstawania i prawie bez budzenia. miałam sie zabrać za naukę od rana ale wpadła moja mamuśka i siedziała do 12 więc trochę pogadałyśmy i tak jakoś czas zleciał. czuję się dobrze, bóle brzuszka rzadkie i minimalne, skurczów zero, fizycznie ok (zwłaszcza że sie ochłodziło) psychicznie różnie. pozdrawiam was serdecznie mamuśki i życzę miłego dzionka :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa odpocznij miało być :p tak mi ten głupi komp poprawił błęda automatycznie :P jak to przeczytałam to aż sama się z siebie uśmiałam :) :) :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, dzięki za relację. Jesteś naprawdę dzielna! Tak się cieszę że Krzyś jest silny i szybciutko wrócił do formy. Istraa, gratuluję! fajnie że masz to już za sobą, Sendi pewnie też już po... Ciekawe, która następna. Jutro idę do chirurga i może już wyznaczy konkretny termin o ile się wykuruję. Miałam dziś straszny zapał do sprzątania ale po umyciu podłóg w 2pokojach i rozwieszeniu prania brzuszek pokazał gdzie moje miejsce - czyli na dwójeczce. Poleżę jeszcze z pół godzinki i muszę skoczyć do przedszkola. Oczywiście jeszcze tu zajrzę. Trzymajcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy już 4 bobasy!!!!!!! no moze 5 bo Sendi być moze już jest po :) :) Istra-gratulacje z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istra gratulacje 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Ale super, czekamy na Twoją relację ;) i fotki małej oczywiście Kurcze ale sie porobiło Aneczka, Majeczka, Istra, Sendi może też już po wszystki, chyba się na dobre zaczęło Marylka trzymamy jutro za Ciebie kciuki, daj popis na obronie i nie rozłóż sie nam tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki..ale się wzruszyłam... ANECZKA jak milo że już jesteś w domku i że wszystko jest ok..synuś i ty jesteście naprawdę dzielni... ISTRA dla ciebie też gratulacje ,dziewczynki..mam nadzieję że jak będzięsz miała chwilkę to się odezwiesz!!??? ale się dzieje ostatnio na forum..jutro idę do lekarza i zobaczymy co powie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supser wiadomości z rana! Aneczko, wspaniale, że juz jesteście w domu i wszytsko w porządku! Gratulacje! Istra - grastulacje córeczki :D Napisz konieczie jak wrażenia z porodu, jak mała i jak sobie dajesz radę :) Ja jutro mam wizyte u gin - zobaczymy jak moja szyjka i czy nadal mam leżec - u mnie \"dopiero\" leci 36 tydzien, takze jeszcze min 2 tyg muszę odpoczywac i na sibie uważać. Tyle ze i tak muszę skoczyć do okulisty w przyszłym tygodniu, zeby mi zbadał oczy przed porodem i powiedział czy mogę rodzić naturalnie - mam wadę wzroku - któtkowzroczność (-4), ale z tego co wiem to muszą zbadać dno oka. No zobaczymy, ale mam nadzieje, ze wszytsko bedzie ok, bo sie nastawilam na porod naturlany i w wodzie :D A teraz czekam na mebelki dla maluszka -zamowilismy 2 tyg temu i wczoraj dzownili, ze sa juz gotowe i ze dzis przywioza ja miedzy 12 a 14:00. Nie moge sie doczekac :) Wczoraj z tej okazji poprałam maluszkowe ciuszki - w Loveli - i zaraz mam zamiar wziąc się za ich prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko - czy pieluszki terowe i flanelowe (których będą użyuwac do wszelkich innych celów niż siusiowo-kupkowe ;) ) trzeba prac i prasowac przed pierwszym użyciem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik-ja mimo wszystko wszystkie pieluszki tetrowe i flanelowe wyprałam w proszku dla dzieci i wyprasowałam. Tak na wszelki wypadek żeby dzidziuś nie miał alergi po zetknięciu z taką pieluchą. A tak w ogóle pieluchy fajnie i szybko prasuje się :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, ja tez wszystko prałam w loveli i wszystko prasowalam. wlasnie koncze prasowanie sterty pieluch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade zaraz po Majke do szpitala. Oskarek i Klara piękniochy:D Istra gratki❤️🌼 Aneczko nareszcie jestes ...❤️👄🌼 tęsniłam:) Dobra wybywam po szczęściwą trójce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istra gratulacje:) to nas mile zaskoczylas ,czemu ja nic nie wiem ze rodzilas?;>:>:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wieści od rana :) jeszcze lipiec sie nie zaczął, a już dzieciaczki sie sypneły :) istraa gratulacje!!!! 🌼 🌼🌼 no nie powiem, zaskoczyłąs nas :) cszekamy na wiesci z placu boju! aneczko musze przyznac, ze twój synek wyssał wolę do życia z mlekiem matki :) przeszliscie swoje, to fakt, ale to bardoz budujace ,, że wszystko tak dorbze poszło :) ty tez sie wymeczyłas, ze zgrozą czytałam o przygotowaniach do cc, ale podziwiam, jaką znalazłąs siłe w sobie, aby wszystkiemu podołac :) bardoz sie ciesze, ze jestesmy juz wszyscy razem i teraz spokojniej bedziesz zaglądac na forum, dzieląc sie doświadczeniami po raz kolejny świeżo upieczonej mamy :) no i trzyamm kciuki za sendi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka i justka - dzięki za info o pieluchach :) Takze jeszcze czeka mnie ich wypranie i prasowanie, ale chyba beda musiala poczekac az cos jeszcze kupie, bo na razie nie mam z czym ich wyprac, a nie bede wkladac do pralki kilku rzeczy tyko. Hmmm...chyba ze wypiore recznie??? Ma to sens, cz lepiej w pralce??? Marylka - co do szyjki, to mi gin powiedziala tlyko, ze powinna miec długosc ponad 3 cm, a u mnie ma ok.2 cm.... Zobnacze jutro cz jeszze sie skrocila, czy lezenia dało rezultaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie zmobilizowałąm się do prania. Wstawiłam dwie praliki jedną ciuszków a drugą pościele, prześcieradła, ręczniczek, kocyk, i 10 tetrówek. Jak tylko wyschnie biore sie za prasowanie. Już sie nie moge doczekac te rzeczy są takie słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. po pierwsze to gratuluję mamusiom, które urodziły!! 🌻 no i mam nowinę... jestem w ciąży!!!!!! pozdrowionka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie sie ciepło :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za mile powitanie 🌻 Istraa Maja gratuluje dzieciaczkow 🌻 mam nadzieje ze macie sie dobrze a maluchy rosna jak na drozdzach :) Ali-cja - alez mnie uradowal Twoj post!!!! super bardzo sie ciesze ze sie udalo, dbaj o siebie i dzieciatko a my tu juz mocno kciuki pozaciskamy!!! przeczytalam ostatnie 2 strony bo padam z nog, nie dam rady nadrobic tego co pisalyscie zwlaszcza ze teraz to sama nie wiem w co rece wlozyc. staram sie nacieszyc corcia w miedzy czasie przygotowujac jakies zarelko i chwile pozniej juz pora cycania bo wg zalecen lekarskich co 2godziny mam karmienie w nocy co 4godz. jestem z lekka \'udupiona\' jesli idzie o moje jedzonko bo dieta matki karmiacej przy mojej to pikus, z oowcow moge tylko jablka (najlepiej pieczone) i banany raz na kilka dni, z warzyw buraczki i marchewke gotowana, ziemniaczki i raz w tygodniu brokuly. miesko moge tylko chude gotowane. pieczywo biale w ograniczeniu raczej razowe czy wielozbozowe... z nabialu tylko kefir i raz na jakis czas zolty ser. nie wolno mi slodkiego i to nie tylko czekoladowego ale ogolnie slodkosci, biszkopty ewentualnie ale to nie czesto. nie mam pomyslu na jedzenie a pulpety gotowane z ziemniaczkami i buraczkami/marchwka juz wychodza mi bokiem. jestem ciekawa czy moglabym jesc arbuza, zapomnialam sie wczoraj lekarza zapytac a zadnych info online nie znalazlam, czy arbuz ma wlasciwosci wzdymajace lub zatwardzajace??? moze ktoras z was wie czy karmiac mozna go jesc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_74
Dziewczyny właśnie przez przypadek weszłam na forum. Powiedzcie gdzie rodzi w Białymstoku. Lekarz zaleca mi PSK, ale słyszałam, że tam jest nieciekawie jeżeli chodzi o warunki i o personel. A termin porodu zbliża mi się wielkimi krokami (11 lipca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×