Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

zosia lezy obok mnie a ja sobie stukam na necie...jets taka kochana, w tej chwili z pelnym zoladkiem sobie lezy i nie wie chyba sama co z soba ma zrobic czy spac czy jednak utrzymac w gotowosci oczka hehe moja mala wydaje niezliczne dzwieki z siebie, jak ja to nazywam charczkami :) jest przy tym niesamowita ...zadziwia mnie tym ile rodzajow tych charczkow z siebie wydobywa:) napiszcie czy wasze tez takie glosne sa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
wisienka -- gratulujemy :) telimena -- nie odeszly. ale skurcze mam i chyba zaraz ide do wanny a potem do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko gratuluje!! Jak widzisz my się jeszcze męczymy a ty już w pełni szczęścia!!!! Mam nadzieje, że nieprzystawiałaś brzucha do ściany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyżbym ja była ostatnia????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
telimena nie jestes sama ;/ ja mam termin na 29 lipca... i ciagle czekam.. a to czekanie mnie rozwala.. na ktg nic nie wychodzi... a od wczoraj czuje sie beznadziejnie.. boli mnie glowa, brzuch twardy, ale nie boli (odstawilam fenoterol tydzien temu, ale wczoraj byl brzuszek tak twardy, ze wzielam jedna tabletke, po czym w ogole czulam sie jeszcze gorzej).. w niedziele mam jechac na ktg i wtedy lekarz mi powie czy mnie juz zostawi... a tak chcialam urodzic 27.07.2007 bo to taka ladna data :D dziewczyny... najbardziej boje sie tego porodu ;( tzn bolu ;( mialyscie jakies znieczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od tego karmi dostałam takiego pokarmu , ze jestem w szoku! w nocy obudziłąm sie, bo mi ciekły strużki po brzuchu, a mały tak sie najadał, ze spał po pare godzin :) w nocy obudził sie tylko raz, za to na półtorej godziny, bo 4 razy go przebierałam :) najpierw był przesikany, wiec przed karmieniem go przebrałam, potem podczs karmienia kupka, potem go położyłam, to ciumkał, ze sie jeszcze nie najadł, to okazało sie ze przelany znowu, potem jak go przebrałam to chciał do piersi i znowu kupka :) wam tez tak dzieci przelewają kazde ubranko? ja w nocy 3 pajace zurzyłam :) a do południa 2 śpichy :) pieluch to chyba ze 20 mi dziennie schodzi :) ale nic to, tatus zarobi na pieluszki, chocby miałsobie od ust odjać ;) w sumie mielismy duzo smiechu, ale jak zasnął to do rana :) ale zaczełam jesc tłustawo, wiec pokarm tez jest chyba wartosciowszy :) no i chciałam sie pochwalic, ze mój Kubuś ma dzisia jpierwsze imieniny :):):) Justka gratulacje :):):) Zatroskanawszystkiego najlepszego 🌼 🌼 wisenko witaj z powrotem :) faktycznie poród miałas nieciekawy, ale dobrze, ze juz z maleństwem jestescie razem w domku :) aneczko współczujębólu nogi. takie nieprzespane nocy z powodu bólu są okropne :( a szarlotke zrobiłąm \"na oko\" : wymieszałam masło, mąke, cukier, cukier waniliowy, czesc żółtek i całych jaj, w ostatniej chwili przypomniałam sobie o proszku do pieczenia ;) na to jabłka utalpane w cukrze i cynamonie, a na wierz duuuuużo kruszonki, tez \"na oko\" :) takie ciasta są najlepsze, dzisiaj juz nie ma śladu :) dzisiaj zjadłam 3 sliwki, jezeli małemu jutro nic nie bedzie, to z reszty zrobiędrożdowca ze śliwkami, znając mnie, proporcje tez pewnie będą kombinowane :):):) robienie ciast z przepisu troche mi nie wychodzi, techniki \"na oko\" nauczyła mnie mama :) marylko faktycznie teściowa cudeńko :) to super, ze masz w niej takie wsparcie :) aniu ja odciagałąm pokarm dopiero jak piers miałam twardą i obolałą. Bałąm sie zapalenia piersi, drugi traz odciagnełam w nocy, jak przy twardej piersi mały nie umiał brodawki wyciągnąć, bo mam malutkie i sie meczył biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trusski ja przy mojej córci 10 lat temu miałam znieczulenie zewnątrzoponowe, nie wyobrażam sobie porodu bez tego znieczulenia, po podaniu zero bóli, leżąc na ł\\óżku śpiewałam! Teraz wjeżdżając na porodówkę będę darła się z dołu o zaszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro ide do szpitala. Jak do poniedzialku nic sie nie ruszy to prawdopodobnie cesarka. Trzymajcie kciuki!!!! Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zaczęłam czytac co u Was przez te pare dni się działo a w międzyczasie studiowałam wklejenie fotosika, aby wkleić zdjęcia. No i długo sie zastanawiałam czy to zrobić, po tym co się zdarzyło ostatnio. No ale jak obiecałam to i wklejam. Mam nadzieję że wyjdzie. Na początku - pierwsze zdjecie Jasia, około 20 min. po porodzie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56ee2d34ded83dd8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wczoraj o 22 padlismy to ja od 5.30 juz nie spie:) ktg ksiazkowe, skurczy brak:) tylko dziwne, ze dopiero na 31 mnie umowily babki na kolejne:O rozwarcie na 3 cm, szyjka skrocona, jak przez pol godziny bede miec regularne skurcze co 10min. to mam jechac. wody czysciutkie, ale ich badanie koszmarnie nieprzyjemne:O badala mnie taka mlodziutka lekarka, bardzo delikatnie, strasznie sympatyczna, tylko chyba niezbyt doswiadczona, wole pewniejsze rece przy porodzie;) zmierzyla mi brzuszek na moja prosbe, na oko mowi, ze duzy, ale wyszlo jej \"tylko\" 3700 maluszka, to ja spokojnie chyba moge liczyc na 4000g za tydzien:O po wszystkim ruszylismy do reala, polecam, sliczne, swietne gatunkowo bodziaki za grosze:) 6 czy 7 zl za sztuke, kupilam trzy:) no i w okolicznych sklepikach, na galerii tez fajne promocje, anulko, jak bys miala ochote to polecam reala(byly geant) na gumiencach, maja naprawde wielkie promocje, ja nakupowalam maluszkowi bodziaki i koszuleczki, tyle ze w neutralnych barwach, glownie zolte i jasno niebieskie:) i mam problem. w realu kupilam bluzeczke z klapouszkiem, tez chyba 6 zl kosztowala, zaplacilam za nia i wszystko byloby pieknie, tylko babka w kasie nie odczepila zabezpieczenia:O a ze mezus pakowal to nie zauwazyl:O i teraz mi glupio, bo wyglada, jakbym ukradla, a nie wiem jak to odpiac. na rachunku ja mam skasowana, ale co z tego, jak moglam druga przemycic. jakies pomysly jak sie tego dziadostwa pozbyc??? wisienko, ja profilaktycznie cie pogonilam z gornej tabelki, mam nadzieje, ze sie nie gniewasz;) zaraz cie wpisze do dolnej:) wspolczuje korzmarnego porodu:( ale dobrze, ze juz po wszystkim i jestescie razem:) gratuluje:) poprosilam wczoraj meza, zeby mi pstryknal zdjecie z brzuszkiem. masakra:O wszystko wzglednie normalne i gigantyczne brzuszysko:) kolege z podstawowki wczoraj spotkalam jak wychodzilam ze sklepow, sie zdziwil, ze ja z brzuszkiem:) mowie mu, ze na dzisiaj mam termin, a ten do mnie, \"to co ty tu robisz?\":) zatroskana, mam nadzieje ze nie bolalo. ja mam szybko gnac do szpitala jak cos sie zacznie, ale oksytocyny miec nie chce:O wisieneczka przeszla to samo co ja za pierwszym razem, brak miejsc i przyspieszanie na sile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Ja nadal w dwupaku, w nocy 5 bolecnych skurczy a teraz lekkie pobolewania. Jadę właśnie na KTG, także dam znać jak wrócę, Justyna to może jednak nie będę ostatnia ;) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......40.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......40.....25.07.07…. + 20 s? madzik80....Magda...26.........Wrocław......40.....30.07 .07..+16 c ? MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a..Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc Agacia.......Majka.......26.06.07.......09.47.....3740.. ......54.......sn sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......c JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..Julka........10.07.07... 20.00...3500. ........58........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Olcia81......Semira.....16.07.07.....12.45.....4240..... .59..........sn Ania1706.....Amelia......18.07.07....21.30.....3550..... .55..........sn balladynka32...Wojtuś...19.07.07.....02.15.....3390.... ...54........sn Terka 76.....Faustynka...19.07.07...12.45....3580........53....... ...sn justka_......Szymon......20.07.07....15.30.....2800..... ..55.........sn wisienka23..??????????.....22.07.07.....3.00.....3370........58.........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkigo najlepszego dla wszystkic hAń Anus i Anulek :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja juz zalatwilam urzedy dzisiaj, w koncu mamy PESEL Krzysia (czekalismy w sumie 5tyg) i moglam zlozyc o becikowe a przy okaz ji zlozylam takze o rodzinne, niby to majatek nie jest ale na Krzysia 48zl a na Gabrynie 64zl (bo ma skonczone 5lat). warto pilnowac swojego, na pielluchy na miesiac starczy a propos pieluch - Basiu pisalas ze maly ci sie przesikuje, jakich pieluszek uzywasz? ja tak mam przy pampersach dlatego z nich zrezygnowalam i teraz tylko HAPPY uzywamy. sa ciut wieksze niz pampry nie zostawiaja prazek na udkach no i maly ani razu jej nie przesikal a ostatnio od 22 do 8 rano mial jedna pieluche bo matka ani ojciec nie miali sily przewinac :) a i jeszcze cos a propos malcow - Krzys ma za soba pierwsze szczepienie. tak jak zalecali nam w centrum zdrowia dziecka, neonatolog z poradni ryzyka i znajoma pediatra tudziez ciocia pielegniarka wzielismy szczepienie panstwoe. dla tych co planuja wziac platne mala przestroga - jak raz podacie platne to juz caly czas bedziecie musialy szczepic odplatnymi a to dlatego ze wtedy zmienia sie harmonogram szczepien, no i uwaga to nie tylko te niemowlece odplatne ale wszystkie do 6 roku zycia!!! szkoda ze tego leakrze normalnie nie mowia tylko po znajomosci mozna sie dowiedziec :O no i pochwale sie jeszcze ze Krzys w tydzien przybral kolejne 400gram, w 2tygodnie w sumie 900 wiec zupelnie jak zdrowy brzdac a nie maluch po takich przejsciach... na chwile obecna wazy 4265 i ma 55cm dlugosci (wychodzi ze rosnie 1cm tygodniowo) takze mama jest dumna i blada ze mleczko mu tak dobrze sluzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Normalnie wpędzacie mnie w kompleksy - widzę, że większość jest \"aktywna\" na forum, a ja na nic nie mam czasu :( Mateusz ciągle ma żółtaczkę i słabo przybiera na wadze, mimo ze co godzinę wisi na cycu :( Jak tylko się pozbieram, mam nadzieję, że wrócę do Was :) Nie wiem, czy moja dwójka jest wyjątkowo absorbująca, czy ja taka nieudolna, że ciągle mam zaległości... Pozdrawiam serdecznie wszystkie lipcóweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia spi, wię korzystam z wolnego :) Przyłączam się do życzeń dla wszystkich solenizantek :) Dzisaiaj w nocy zamiast spać -zabijaliśmy komary!! Ja nie wiem skąd te poczwary się wzięły!! 6 sztuk naliczyliśmy, a jednego przyłapalismy jak siedział na niuni powiece... Naszcęście nie zdążył jej dziabnąć. Dzisiaj zajdę do sąsiadki bo coś mówiła że moskitiere będzie mogła mi pożyczyć. Jak niunia wstanie dam jej cyca i pójdziemy do sklepu-kupię karmi bo warto spróbować. Uciekam bo sie obudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj słonecznie!!! wyruszamy na spacer na naturalną fototerapie :) buźka troszke żółta jeszcze jest, ale juz lepiej, tylko oczko maluchowi ropieje, a kropelek nie da sobie wlac :) nie denerwuje sie, tylko zaciska mocno powieki i sie usmiecha :):):) cwaniaczek mały ;) dla wszystkich Aneczek najlepsze życzenia 🌼🌼🌼 aneczko ja właśnie używałąm ostatnio Bella Happy i mi przesikiwał, wczoraj jak przerzuciłąm sie na pampersy, to pierwszą noc od paru dni przespał w jednej pizamce :) wydaje mi sie, ze te Happy so mu jeszcze po prostu ciut za duze, bo nawet jak mocniej zawine, to i tak ma luźno koło nóżek :) a jak na razie schodzi nam paczka na jakies 6 dni, wiec w takim tempie przetestujemuy chyb wszystko co jest na rynku dla niemowlaczków ;) a z Krzysia faktycznie juz kawał faceta :):):) pestka no to trzymamy kciuki!!! następny twój wpis mam nadzieje bedzie do tabelki niżej :):):) gosdam twój Jaś jest przesliczny!!! a jaka poważna mina! i głowinka taka łysiutka, zupełnie jak moja jak sie urodziłam :):):) tylko w co go ubrali w tym szpitalu :) w domu w maminych ciuszkach to już prawdziwy przystojniaczek :):):) justynko ja bym poszłą do skepu i poprosiła o odczepienie. no trudno, każdemu moze sie zdarzyc, a tak mozesz zniszczyc tylko ubranko :) a jak fajne, to byłaby szkoda :) jumik nie jestes jedyna :) ja tez góra raz dziennie potrafie dorwac sie do komputera i cos poklikac, a juz słysze, ze moje szczescie na dole domaga sie cyca ;) mój Kubuś tez ma jeszcze ślady żółtaczki, ale pomalutku to blednie. Na poczatku tez mało przybierał, ale teraz wszystko sie powoli normuje. zobaczysz, u ciebie tez tak bedzie :) mi pediatra kazała poić Kubusia glukozą 5% (taka kroplówka) pare razy dziennie po ok 20, 30 ml, aby wypłukiwac żółtaczke szybciej. moze tez zapytaj, czy nie warto spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz posprzatalam pranie powiesilam, 2 pralki zalegle poprasowalam i nawet troche udalo mi sie poczytac. Maly sobie ladnie spi wiec mam chwile. znajac zycie obudzi sie niedlugo zebysmy sobie mogli isc pospacerowac :D piekne slonko swieci tylko ten wiatr... no ale nic to trzbea isc troche stare gnaty rozprostowac :) WIsienko ciesze sie ze juz jestes! widze ze przeszlas sporo nim Malutki sie z wami przywital ale najwazniejsze ze juz obydwoje macie sie dobrze. 3mam kciuki zebys jak najszybciej wrocila do siebie Jumik maly moze nie przybierac wlasnie przez zoltaczke, moja neonatolog przy corci kazala mi ja odstawic od piersi na 4dni i podawac jej nutramigen lyzeczka (zeby nie przyzwyczaic do smoczka) lub moje mleko ale podgrzane do 40stopni. ponoc jak jest konflikt grup krwi to tak moze byc. ja mam B a corcia po mezu 0 i dopiero ta metoda na mleczko podzialala! Basiu a jaki ty rozmiar happy mialas??? my w dalszym ciagu lecimy na tych newborn z wycietym pepuszkiem 2-5kg bo te normalne 1 to pod pachy Krzysiowi siegaja :) a jesli idzie o oczko sproboj polewac oczko sola fizjologiczna i delikatnie przecierac sterylnym gazikiem, powinno troszke pomoc! Blada no nie ma jak to babcia :) ja tez bym chciala czasami podrzucic ale moja mama dopiero Krzysia 2 razy na reku miala bo sie... boi :) twierdzi ze on taki malutki ze strach, no to teraz jak 4kilo stuknely to moze sie bac przestanie :D Anulka karmi warto sprobowac nie tylko ze wzgledow laktacyjnych ;) ale tak jak pisala Basia pozniej po butelce mam wodospad niagara jesli o mleko idzie :D takze ja juz teraz mala nawet na 2 dni dziele heheh Pestka wywolywany porod polega na zastrzyku z oksytocyny, coooz powiem tak dopoki tego nie dostalam byl lajcik, pozniej przestalo byc tak milo ale szlo wytrzymac. zalezy duzo od progu bolu. 3mam kciuki zeby wywolywania nie bylo Lalik to widze ze tez masz niezlego glodomora, fajnie ze te dzieciaki nam tak ladnie rosna :) Gosdan no to i Ty ujawnilas swojego slodziaka :) alez Jasiek ma fajne buciki!i w ogole duzy z niego szkrab!!! Marylko jak tam Tatianka? dala ci dzisiaj troche pospac??? Zatroskana Teklimena 3mamy kciuki zeby sie cos ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac, jak wczoraj przebieralam w bodziakach, gabi dorwala sie do buteleczek i nie wiem jak i kiedy, ale wrzucila mi butle do koszyka:) w sumie to moze ma jakis dar i wie ze sie przyda, bo my narazie nie kupowalismy, bo ona nie korzystala:) dzis maluszek ja pokopal, a ona sie zaczela tulic do brzuszka:) tez juz sie niecierpliwi, a ja ciagle pokazuje jej wasze maluszki i mowie, ze tez niedlugo bedziemy miec takiego dzidziusia w domku:) wiec wklejajcie zdjecia, bo maja wartosc edukacyjna:) boze, mam nadzieje, ze bardzo zazdrosna nie bedzie:( jak ja sie boje tego porodu:O ze zacznie sie w drodze, albo w ogole przegapie i przez sen urodze:D a gdzie madzik sie ulotnila??? bo jakos tak mi jej brakuje:) chyba faktycznie bede ostatnia i wierze, ze to dzieki waszym kciukom tak sie trzymam;) tylko juz macica cala mnie boli przy najmniejszym ruchu:( to potrzymajcie zeby mnie dzis w nocy ruszylo:) maz jak wroci z pracy ma potynkowac drugi pokoik, jak skonczy, to mozemy jechac:) boje sie tylko tesciowej, prosilam go, zeby wstawil zamek w drzwiach, bo boje sie, ze babcia jak zwykle zrobi wlam i zabierze sie za porzadkowanie naszych rzeczy:O jak ostatnio wyszlam na moment z mala na ogrodek nie chciala nam odpuscic, juz odwiazuje plandeke z hustawki(a ja wzielam krzeselko), nie zdarzylysmy nic zrobic, ona juz sciaga pokrywe z piaskownicy i wygrzebuje robaki, usiadlam sobie, a ona juz ustawia stolik i wklada parasolke... bylysmy jakies 20 minut, z czego 10 babcia wokol nas skakala. czulam sie jakbym byla conajmniej uposledzona... ja wiem, ze to mile jak ktos chce pomoc, ale ja niecierpie jak mi ktos na sile pomaga, kiedy o to nie poprosze. no glupia jestem i tyle. przeciez mozna ewentualnie zapytac, czy nie trzeba pomoc, a tesciowa mimo odmowy i tak robi po swojemu:O grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłam z KTG zero skórczy, smocza jama nadal zamknięta, niedowiary, zwariuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ja tez wczoraj tak do konca szczesliwa nie bylam:) nie martw sie, w koncu cie wezmie. a jak z rozwarciem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ponieważ nie badała mnie dopochwowo, ponieważ nie ma takiej potrzeby, tak pani doktor stwierdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko- wszystko jedno o jakiej porze wypić Karmii?? No i czy nic nie zaszkodzi niuni bo widze że jast tam 0,5 % alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, mnie standardowo zbadali, natomiast mnie zdziwilo, ze dopiero na wtorek mnie na ktg umowily... ale... lipcoweczki znakomicie trzymaja kciuki, bo na 100% pewna nie jestem, ale mi chyba czop sluzowy odchodzi, tyle ze u mnie to tez zielonkawa galaretka i malo tego; z mezem sie juz na noc umowilismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulko, jesli raz w tygodniu mozna wypic kieliszek wina do obiadku, to te 0,5% nie powinno zaszkodzic, jak nie bedziesz pila tego litrami. to moja opinia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja karmi pije jak czuje ze mlody mase mleka odciagnal i cyc sie pustawy robi, czasami pije z rana czasami w srodku dnai a czasami wieczorem. moja polozna powiedziala ze te 0,5% to jest DO 0.5 czyli ze nie moze byc wiecej a jest raczej mniej. wg niej mozna wypijac mala butelke codziennie i bez zadnej szkoldy dla dziecka, wielu lekarzy tez wlasnie na pokarm zaleca karmi. ja nie pijam codziennie bo nie mam takiej potrzeby, na poczatku duza butelke miaalm na 2-3dni a teraz mala sobie na tyle dziele. no i czasami jeszcze ten srodek mlekopedny tez popijam i oczywiscie mineralnej ze 3l dziennie :D aaa i jeszcze cos misie przypomnialo - moja polozna mowila zeby jesc sporo masla ale tego naturalnego 82% a nie margaryny bo ma ono dobry wplyw na tlustosc mleka ;) tlustych mies nie mozna wiec mi kazala sie ratowac maslem lub 2lyzkami stolowymi oliwy z oliwek ale juz wole zjesc cwiartke masla niz oliwe wypic ;) kurcze strasznie u nas wieje ale co tam, mlodego w czape zapakuje i idziemy na spacer... ile wy z dzieciakami chodzicie? ja tak od 2 do 3godzin z reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam małe :) i później se strzele a co tam w koncu dzisiaj święto mam hihihi. Jak chciałam żeby niunia spała to oczyska miała otwarte, a teraz jak z chęcią przytuliłabym ją do cycunia (no i przy okazji podjadłaby sobie) to ona śpi kamiennym snem. Nawet łapki ma bezwładne ;) i spokojnie mogłam obciąć jej paznokietki :) Justyna może w sobote wyśle męzulka do Reala, bo w ciągu tygodnia nie ma szans :(. A, i trzymam kciuki co by to był czop i żeby w nocy zaczęło sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×