Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczka -fajna dziewczyna z ciebie. Inaczej sobie ciebie wyobrazalam,myslalam ,ze masz dlugie wlosy,nie wiem dlaczego. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahhaha ale mnie pocieszylyscie dzisiaj nie dosc ze mlodo ponoc wygladam to jeszcze czesc wyobrazen spelniam no i jeszcze dzieciaki chcoiaz troche do mnie podobne ;) coooz te jedne foto z mezem co wyslalam to takie jak pisalam nie teges... akurat w sobote imprezka byla i swietowanie wejscia do euro heheheh no ale ogolnie mowia ze dzieci mieszane sa... ee nie wazne do kogo podobne wazne ze kochane i zdrowe :) no a teraz kompa gasze.... do jtura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :* ps. no i czar tajemniczosci prysl... ehhh a tak lubie byc tajemnicza ;) a w ogole to chyba wlasnie ostatnia z nas zostala ujawniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie ja też już mykam od kompa bo głowa mnie boli. dopiję sobie naleweczkę i mykam nyny. dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie pisze na tabelke,moje odchudzanie wyglada tak,ze wlasnie zjadlam prince polo. Wlasnie wrocil moj maz i mnie wygania,powiedzialam mu,ze musze sie pozegnac,a on teraz mi mowi,ze jakos dlugo sie zegnam. Nie chce mi sie wyciagac mojego laptopa wiec musze sie niestety pozegnac,dobranoc,do jutra.Ale namotalam z tym zegnaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-niestety jeszcze nie ostatnia,bo ja jeszcze nie jestem ujawniona,ale nie mam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uruchomilam laptopa,wlasnie wtrynilam sie corce na komputer i ona tez mnie wygania,wiec ide do Raoulka spac,mysle,ze on mnie nie wygoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to jeszcze raz ja do tabelki odchudzania to ja też sie pisze,aneczko ja należe do ciekawskich i jak bys mogła to też poprosze czarnula0@op.pl Kurczę w moim poście ani ładu ani składu oczy mi sie kleja i już na śpiocha piszę ,męzul się niecierpliwi mówi że że mnie pozytku nie ma i że jak sie klade do ł,uzka to spac idę i ze ja z nim ślub brałam a nie z komputerem,dobra spadam pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_ia
oj dzien dzisiaj dłużył mi sie niemiłosiernie. od 8:00 rano do 14:00 ustalalismy z mezem koncepcje okafelkowania łazienki :) nie wiedziałam ze to taki problem :) oczywiscie pare razy liczyłam ile potrzebujemy kafli w danym kolerze i za kazdym razem wyszła mi inna suma :):):) wiec albo bedziemy mieli gigantyczny niedobór albo nadmiar :) ale kwota wychodzi jakias astronomiczna, mam nadzieje, ze z pożyczkami, ale jakos damy sobie rade :) no a teraz mamy gosci i mama z ciotką są nieźle wciete i opowiadają ciekawe historie ;) Kubus ma katar. Frida chodzi cały dzien i obawiam sie, ze w nocy tez bede sciagac mu katarek co chwile. kupiłam mu dzisiaj specjalną poduszkę, która ustawia główke dziecka pod odpowiednim kątem, aby katar nie ciekał mu do gardła, zobaczymy czy pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny troche mnie nie było ale myśle ,ze mnie pamiętacie ;) hi hi hi U nas dzisiaj nocka zarwana,bo starszy synuśmocno mi gorączkuje a ja przy nim czuwam piszecie o wadze,moja niestety też idzie coraz wiecej w górę niż w dół i już 3 raz zaczynam od niedzieli dietke odchudzeniowa ,którą sama ułożyłam :) piersi mam ostatnio tak pełne ,że Bartuś nie nadąża ich opróżniac:) już jest 4miesięczniakiem a do tego fajnym chłopakiem sprawdzcie same www.bartoszmazurek.bobasy.pl za 1min nieustraszeni cz.3 w tv wiec uciekam i do dzisiaj do tabeli też sie dopisze tylko niech któraś ją zbuduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czulam ....lol...ze sobota i wszyscy spia;):))... kurde wiecie co z justyna???? nie pisala ze jej nie bedzie ...a tak milczy od wczoraj rana a miala sie tylko pzespac... widze ze w nocy sie wiele dzialo piwka bala... i aneczka sie ujawnila;):))... aneczko ja tez czekam na meila ...pele_to@o2.pl... mam nadzieje ze tez dostane;):)) u nas wsio ok ... jula juz nie spi lezy u mnie w lozku i sie bawi ...ja zaraz ide sobie kawu skrecic ... Foty dzidziusiow oczywiscie superanckie .... a Jasiu normalnie miodzio jak je dobra narazie zmykam ...tez chyba zaczne na tej klasie szukac i grzebac ;):))...tylko poczekam jak te serwery zaczna lepiej chodzic;):)) aaaa Aneczko ale ze mna to mam nadzieje ze chcesz sie spotkjac???? wsumie mam nadzieje ze wypijemy ta wspolna kawe .... ja to mam przechlapane do kazdego mam daleko:) dobra zmykam poznije sie odezwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki :-) zaczynamy weekend :-) długo sie wczoraj żegnłyście :-)) Gosdan a na myślalam ze masz jasne włoski i troche dłuższe ;-) a Jasiu na tych fotkach to taki słodziutki bobas :-) Asiulek pisałaś o świetach ;-) zeszłoroczne były juz wyjątkowe, ale te bedą naprawde niesamowite ;-) Olcia a jak Ciebie mozemy znaleźć w naszej klasie? Gdzie Ty mieszkasz? W Tarnowskich Górach? i zgadzam sie z Tobą co do Kokopelasi :-) Marylko Ty sobie nie bierz do siebie głupich spojrzen, czy uwag. Bo fajnie wyglądasz :-) mamusia i córusia śliczne :-) Kokopelasia body space to moze byc rowerek, bieżnia albo steper (ja chodze akurat na rowerek) jeżdże pol godziny dwa razy w tygodniu. Ten rowerek jest w takiej kapsule i tam w środku jest ciśnienie, to powoduje szybsze spalanie i wiekszy wysiłek. Skóra jest po kilku razach gładka i jędrna. Polecam :-) no i kg oczywiscie w dol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_ia
hej dziewczynki :) przepraszam ze jak tak cały czas z doskoku i was zaniedbuje, ale mamy gosci i jakos nie mam jak pisac :) ale czytam wsyzstko!!! tylko czasu na odpisywanie nie starcza :) Kubus noc przespał nawet spokojnie, obudził sie dopiero rano o 6:00 na mleczko potem jeszcze dospa łpół godzinki i teraz zasnął znowu. troche kaszlał, ale katarek cały czas sciagam mu Fridą, wiec mam nadzieje, ze na oskrzela nie pójdzie. Spi pod kątem, temperatury nie ma, wiec mysle ze bedzie ok :) Nop i odkrył dzisiaj rano spółgłoskę "b". Powtarzał ja z takim zachwytem, ze cały sie opluł :):):) No a tu juz krok do pierwszego słowa "baba" ;) Super ze sie odnalazysmy na naszej klasie!!! Wszystkie jestescie super laski mamusie :) Tworzymy coraz to lepszą gromadkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co raz bardziej podoba mi sie macierzynstwo :wink: Krzys dzisiaj obudzil sie na jedzenie o .... 7:20 a poszedl spac o 20tej (karmienie przez sen ok 22:15) niby obydwoje dzieci z tej samej matki i ojca a takie zupelnie rozne ;) Gabrysia byla mega niespiacym dzieckiem i w dzien spala gore godzine – Krzys sumujac ok 4. ona w nocy wstawala co 45min i pierwsza noc przespala majac ok 3lat a Krznio od kilku ladnych dni spi do rana i wstaje z budzikiem i o ile przy Gabryni wygladalam jak zombie padajac ze zmeczenia to teraz normalnie egzystuje mam czas i sile na wszysko :) czyzbym z wiekiem stala sie bardziej zorganizowana? Basiu ydrowka dla Kubusia Eva aaaa no faktycznie... ty pokazywalas tylko zdjecie Raula z tatem :) no kochana to teraz nie masz wyjscia i skoro ja sie juz ujawnilam to ty tez sie pokaz :) kokopelasa sprawdz skrzynke ;) Lalik ty zresztea tez :) a co do kawy to mysle ze obowiazkowo :) jestemy w warszawce 15lutego na bank takze bedzie trzeba cos pokombinowac ;) Dviki widzialam widzialam a ten gryzaczek nawet kolezanka ma i o ile maly ciagal jej smoka tak tego gryzaka za diabla nie chce... no ale wszystko zalezy od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta basia_ia na czerwono, to oczywiscie byłąm ja :):):) a dziwiłąm sie dlaczego nie pyta mnie o hasło ;) aneczko ja tez poprosze zdjecia!!!!! basia_ia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Raoul mnie nie wygonil wczoraj,wiec sie wyspalam.Wlasnie dziecko nakarmione,lezy w lezaczku i bawi sie zaba,a ja czytam,jem bulke z paprykarzem szczecinskim i mysle o Justynie,ze jej jeszcze na naszej klasie nie znalazlam. Justka-ja mam w domu rozne przyrzady do cwiczen,ale nie moge sie zmobilizowac,niestety,moze od jutra?;) Aneczka-najpierw pokaze corke,a jak zrobie sobie fotke,to sie ujawnie. A co do zjazdu,to mozemy spotkac sie w pol drogi od kazdej. Jak tak sobie o drodze pisze,to juz sie ciesze,ze na swieta jedziemy do polski. A jak ze zjazdem nic nie wyjdzie,to moze dziewczyny z Wroclawia sie spotkaja,bo ja mam tez rodzinke we wroclawiu i olesnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka-jak tam twoja trzustka?Tylko wczoraj przeczytalam,ze cie brzuch boli,to juz mi sie snilo,ze bylam w szpitalu i robili mi badania usg i mowilam,ze mnie trzustka boli,ale okazalo sie ,ze wszystko ok. Taka podatna jestem na sugestie.Chyba nie moge czytac o zadnych chorobach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dzieci i maz -wszyscy tacy grzeczni,maz ,corka jeszcze spia,a Raoulek grzecznie sie bawi,a ja moge pisac,tylko jak zwykle nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale wy macie tempo pisania, masakra. A ja nie mogłam z wami popisać, bo Amelcia pierwsze nie spała a potem spała tak nie pewnie że bałam się wychodzić z pokoju że mi się rozbudzi. Aneczko ja też chce cię zobaczyć :) :) wyślij mi swoje zdjęcie proszę 🌼 bo nikogo nie byłam tak ciekawa jak ciebie: Oto mój mail: ania1706@poczta.onet.eu Buziaki lece sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva super plan aby spotkać sie we Wrocławiu !!! a daleko w Niemczech mieszkasz? tez mam tam rodzine ale w Ludwigshafen, to kawałek drogi stąd. Myslisz że Raoulek dzielnie zniesie podróż? wisienko podsyłam link :) http://www.nutricia.com.pl/klub_przylacz_sie.php a Arkadiuszek w koncu odkryje uroki spania, zobaczysz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ...no no ...fajna z ciebie kobietka ..i wiesz co ci powiem ze dokladnie tak sobie ciebie wyobrazalam ... nie wiem czemu ale czuc od ciebie nawet jak sie cie nie zna jakies cieplo ...zdiecia super ...a co do podobizn rzeczywiscie wymieszaliscie cie te genyaaa co do spotkania to spotkamy sie u mnie przeciez nie bedziemy sie wloczyc... zreszta nie wiem albo mi sie zdaje albo od was jedziecie radzyminska ... a z tamtad do mnie to rzut kamieniem:) cos mialam jeszcze nastulac ale nie pamietam co hehehe skleroza nie boli;):))... za chwile koncze sprzatanie ...Jula wstala czs sie pobawic cos zjesc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do dziewcyzn ktore maja maty edukacyjne... czy wasze dzieci sie jeszcze na nich bawia? nasza juz ponad miesiac temu powedrowala do szafy bo Krzys z niej uciekal... ogolnie to ciesze sie ze ja dostalam anie sama kupowala\\m bo bym kasy odzalowac nie mogla... starczyla na 2 miesiace w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,Raoulek tez zrobil sie spiacy,wiec go polozylam,cala trojka spi,jestem ciekawa jak dlugo? Basia-ja mieszkam na poludniu niemiec ,na bawarii,niedaleko austriackiej granicy.Do opola mamy 630 km.Juz 2 razy bylismy z Raoulem we francji,wiec droge znosi dobrze. Aneczka-fajnie masz sie,ja musialam sobie sama zrobioc sniadanie,bo pewnie do obiadu nie doczekalabym sie gdyby mial mi zrobic moj maz. Udanych zakupow wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile bo trzeba troche posprzątać w domu. No i Aneczka ujawniona. A ja tak właśnie wyobrażałam sobie ciebie i dlatego od razu wiedziałam że to ty. Troche przypominasz mi moją znajomą, zresztą też ma na imię Ania. Justka, dviki moje prawdziwe włosy to ciemny blond. Wczoraj pozrzucałam zdjęcia do kompa, więc musiałam się pochwalić Jaśkiem. A tak w ogóle to patrzę na moich ostatnich znajomych w naszej klasie, a tam same kobiety z dziećmi i dzieci w tym samym wieku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka-ja mam do granicy jakies 18 km,a jezioro bodenskie ,to jeszcze bardziej na poludnie,i daleko ode mnie.Ja jestem miedzy passau a monachium.No to byla bardzo udana wycieczka wisienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys zasnal i nim maz wroci przegladam allegro zobaczcie co wyniuchalam prezentowego jeszcze http://www.allegro.pl/item268622909_taf_toys_skrzynka_skarbow_nowosc.html http://www.allegro.pl/item272371491_bawi_3m_edukacyjna_poduszka_9funkcji_30x30_2wzory.html http://www.allegro.pl/item269518915_fisher_price_kula_niespodzianka_wolomin_.html a moze ktoras z was zna te zabawke??? http://www.allegro.pl/item269622112_fisher_price_bawiskoczek_krowka_biala.html wyglada ciekawie tylko zalezy jaka jest w \"zachowaniu\" a cos takiego chce kupic kolezanka swojemu synkowi tylko ani w sklepach ani na allegro nie ma nowyhc: http://www.allegro.pl/item269766229__kula_pelzak_fisher_price_bcm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva no to macie niezlego podroznika :) a jezdzicie autem czy latacie samolotem? kurcze mam takiego lenia ze jeszcze w pizamie latam. totalnie nie chce mi sie ubrac a co dopiero wyjsc z domu... mgla jest straszna i mimo ze na termometrze 5 stopni to jakos siakos totalnie nie chce miu sie dupska ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×