Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Czesc dziewczynki!!!!!!! Boże jak mi brakuje forum :(. Jestem teraz u rodziców a tu nie ma nawet internetu. Tzn. teraz pieszę u siostry :). Wracam w piątek rano także więcej napiszę no i poczytam co naklikałyście ;). W sobotę chrzciny, mam kreację od siostry ;). Zrobię zdjęcia i wkleję. Nie mam możliwości poczytac was :(. No dobra uciekam ;(. Pozdrawiam serdecznie !!!!!!! A! spóźnione życzonka od Martynki dla kolegów z forum z okazji dnia chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za komplementy,mala dzis w noc yznowu kolki teraz tez a ja dzisiaj mam impreze koncze 20 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku!!! nie poddawaj sie!!! ja wczoraj 2 egzaminy zdawalam i jakos przeszlo, fakt ze z opoznieniem, ale na dzien dzisiejszy mam studia skonczone:) jeszcze tylko sie obronic:) jutro koncze praktyki i wioze wszystko na uczelnie:) figielku, ja dalam rade z dwojka to i ty sobie poradzisz;) a wszystkim co to wczoraj obchodzili swoje swieta wszystkiego dobrego zycze:) nowa, wagi sa najlepsze;) a za kilka dni wkraczam na allegro jako ta druga strona, czyli sprzedajacy:) tylko kabel od aparatu musze skombinowac:( jak zaczne to wam podam linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za zyczenia :) ja juz wykąpana, pachnaca, maseczka zmyta, paznokietki zrobione, teraz tylko na meża czekam, az z pracy wróci :) wisienko ale ci w dzieciaczki obrodziło!!! i gdzie ty takie chuchro masz energie na piastowanie takiej gromadki ;) nowa wszystkiego najlepszego!!!! 🌼 🌼 🌼 piekny wiek :):):) anulka to zycze udanej imprezki chrzcielnej :) no i czekamy na fotki :) marylko nam Kuba od rana tez tak rozdzierajaco płącze. wyglada na to, jakby go brzuszek bolał, bo jak spał, to rozdzierająco zapłąkał przez sen, az sam sie obudził. tylko troche to dziwne, ze wszelkie bóle przechodzą jak tylko weźmie sie og na rączki ;) nawet jak dotyka sie go płączącego w łóżku jakby sie go chciało brac, to od razu usmiech na twarzy ;) mały cwaniaczek. justynko super ze juz po egzaminach :) niezła babka z ciebie, ja nuie wiem czy bym podołała 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze niezle napykalyscie znowu :) ja wlasnie wystawilam polowe rzeczy na allegro czesc poKzrysiowych mam juz \"zarezerwowanych\" wsrod znajomych na sztuki wiec na allegro poszly zestawy Nowa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Justyna - gratuluje zdania egzaminow!! przeciez my od razu mowilysmy ze dasz rade :) Marylko co do kombinezonow to moim zdaniem na zime konieczne sa 2. ja polecam kazdy inny - jeden a la spiworek a drugi normalny z nozkami. jakby co to ja mam rozowy spiworek do sprzedania to zostaw mi jakis @ czy nr gg to ci linka podesle Wisienko no to mnie troche pocieszylas z ta waga chociaz jak widze twoje foto to normalnie nie wiem o jakiej wadze mowisz!!!ja juz normalnie krecilam sobie filmy i wizje co tu zrobic zeby \"schusc\" ale jak tu sie odchudzac jak przy niejedzeniu systematycznym mleka malo :O a super niania jestes faktycznie... ja tez na 2 wozki kiedys jezdzilam i przyznaje to nie lada wyczyn a ty tu na 3!!!! chyba ten trzeci to popychalas kolanem albo brzuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, już nie pamiętam kiedy do was zaglądałam ale jakoś tak nie mogę sie zorganizować. Smutno mi, bo strasznie lubie z wami poklikać. Dziś było ogłoszenie wynikó i dostałam sie na studia magisterskie na AP i bardzo się cieszę. Teraz to dopiero będzie mi brakować czasu. Założyłam Amelii albumik na bobasach, adres umieszczę w stopce. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. A teraz postaram sie cokolwiek poczytać i nadrobić zaległosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zdąrzę doczytac bo mała już krzyczy. A zauwałyzłam że pisałyście o jakichś tabletkach na laktację czy coś w tym stylu. Proszę was napiszcie mi o co chodzi bo nie jestem w stanie teraz sie cofać, mała jest strasznie absorbujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Weszlam na chwile na kafe bo ogladam nowy serial tvn - twarza w twarz. Hmm nawet ciekawy.... A ja dzisiaj przeszlam pol miasta w poszukiwaniu gazety z plytka i niestety nie znalazlam :( jutro poszukam w drugiej czesci miasta. Basiu - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu no i zycze Wam samych cudownych chwil. Justyna - gratuluje zdania egzaminow. Naprawde szacuneczek ;) Nowa - wszystkiego naj naj z okazji urodzin Marylko ja tez przyzwyczailam mloda do mojej obecnosci i teraz jak chwilke jest sama to zaraz jest placz no i to konczy sie raczkami :( Aneczko a jak sie sprawuje nowy aparacik bo juz chyba dostaliscie Co do szcepionek to nam tez neurolog podobnie jak Lalik zalecil skojarzone bo sa lagodniejsze - no i my nie dyskutowalismy z nim. A poza tym zyjemy niestety w takich czasach ze niczego nie mozna byc pewenym - np Gerber. O rany wspolczuje dziewczynom ktore podawaly ta wade swoim maluszkom bez gotowania. Ja tez bede podawac Juli wlasne zupki i przetwory. Oki zmykam bo reklamy sie skonczyly no i sory za literowki ;) Zycze dobrej nocki no i malo pobudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
hej lipcóweczki :) Witam z samego rana :) My już niestety nieśpimy prawie od dwóch godzin,Agatka rozmawia z miśkami z karuzelki a ja mam chwilke zeby cos naklikac:) Justyna dzięki za wsparcie - to i ja dam rade ;p (mam nadzieje bo Ty to jestes wogóle debeściak :) ) Gratulacje !!! Wisienko niezła z Ciebie super niania :) Trzy wózeczki:) Nowa wszystkiego naj naj:) Oj jednak nie naklikam dużo bo już mnie woła:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiotam ranne ptaszki !!! ja dzis troszku spozniona szykowalam meza na wyjazd ....teraz szamam sniadanko i mam chwilke dla siebie ... Julcia oczywiscie spi ...nocka minela spokojnie .... ogolnie ostatnio jakos juzlia mniej placze nawet wieczorami... pewnie dlatego ze zbliza sie do tzreciego miesiaca... sama nie wiem ..buzdzi sie pogodna gaworzy smieje sie na glos ...wczoraj wieczorem myslalam ze sie posikam jak sie smiala przez sen ...ale tak glosmo ze maz przylecial z drugiego pokoju ...bo zastanawiam sie z czego tak sie smieje myslal ze ja ja rozsmieszam ...i zdziwil sie strasznie kiedy zobbaczyl ze ona spi a ja stoje tylko i patrze... Marylko co do czapusi to ja juz sie nie moge doczekac .... mam nadzieje ze dzis albo jutro przyjdzie ....no to wystroimy nasze damy tak smo Marylciu.... Aniu 1706 te tabletki o ktorych pisalysmy to lek homeopatyczny wspomagajacy laktacje ....nazywa sie ricinus comunis 5ch... aaa dziewczyny ktore zaczynacie to brac .... odstawcie wszytkie herbatki i inne srodki na laktacje ... tak mi powiedziala pani z poradniej laktacyjnej ... bo tez pilam ziolka herbapolu ... i jakos na poczatku nie czulam roznicy ...dopieru po paru dniach ...jak odstawilam ziola... Aniu Amelia slodziutka ... i jak zarypiscie w tej czpuni wygladala szok ... dobra narazie koncze ..ide troszku dom ogarne ...bede do was kukac ...buziaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za zyczenia:* mam do was pytanie bo wczoraj odkrylam cos niepokjacego jak dotykam brzucha to czuje takie twarde nad rana jakby jakies guzy mi wystawaly(dodam ze bylam po cesarce) czy to normalne i jak sie dobrze przyjze to nawet widac jak wystaje pod skora szczegolnie z prawej strony odpiszcie mi bo nie wiem czy isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy wieczor byl pod znakiem zabaw z aparatem :) na razie wiecej w trybie auto ale juz sie troche i manualnym pobawilam. nie powiem ciekawe to jest i trosze trudne ale sie naucze przeciez :D Kolejna przespana nocka. Krzys ma stala pore nie budzi sie przed 4 juz a raczej blizej 5 wiec nawet idzie sie wyspac od tej 23 (wtedy go karmie przez sen) no a wstajemy o 7... dostalam zaproszenie na szkolna impreze na dzien nauczyciela i na razie powiedzialam ze nie przyjde bo jest na 19 a o tej porze usypiamy malego ale zobacze. moze tak ok 20tej pojade sie przywitac i wroce za 2 godzinki... chcoiaz z drugiej strony jakos mi sie srednio teskni do moich wspolparcownikow ;) mam pytanie - czy ktoras z was zdecydowala sie wziac urlop wychowawczy?? Meggi a co z woda gerbera jest nie tak?? ja tylko o sloiczkach czytalam... Ania super zdjecia Amelki... Nowa te guzki to normalka. niestety... dopeiro jak bedzie cie bolalo to jest sens isc do lekarza... guzki i zgrubienie z prawej storny moze oznaczac ze na ta strone bylas szyta tzn ze ci sie tam szwy konza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) trochę ,mnie nie było, b o w weekend prawie cały czas spędzaliśmy z małą na dworze taka była super pogoda. w sobotę byliśmy na tej wystawie a potem wieczorkiem z wizytą u mojej koleżanki. ale było fajnie :) kawa ciasto wiśnióweczka i ploteczki :) malutka w gościach grzeczna jak aniołek tzn. spała prawie cały czas. w niedziele byliśmy na wyścigach konnych. pooglądaliśmy sobie koniki, ale jak zwykle nic nie wygraliśmy, bo konie które obstawiamy zawsze przybiegają ostatnie lub przedostatnie. popołudniu miałam rozdanie dyplomów na studiach podyplomowych a po nich poszłam z koleżankami na rynek :) i tak mi minął weekend. malusia jest ostatnio bardzo śpiąca, pewnie to przez pogodę. wczoraj przespała w dzień ok. 5 godz. na spacery za bardzo nie ma jak chodzić bo się pogoda popsuła...szkoda. acha i jadę na weekend z koleżanką do szklarskiej :) ona jest lekarką i mają takie szkolenie na temat cukrzycy bodajże ale to najmniej ważne. jedziemy do chyba najlepszego hotelu w szklarskiej z basenem, pełna wyżerka i dyskoteka w klubie w tym hotelu :) niezły wypas. patrzyłam to noclegi w tym hotelu w 2 osobowym pokoju 280-320 zł. nieźle sobie lekarze balują nie? ale biorąc pod uwagę ile taki młody lekarz zarabia to niech sobie korzysta ile wlezie. Basieńko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu dla ciebie i męża :) Dużo szczęścia radości i miłości. i żeby wam się układało jak najlepiej :) Nowa tobie również wszystkiego naj.... zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń :) trochę spóźnione te życzonka, ale lepiej późno niż wcale :) mam nadzieję że dziś listonosz przyniesie mi kaskę, bo od soboty domofon u nas zepsuty i nie miał jak wejść na klatkę. a mi jak na złość wszystko się pokończyło i muszę zrobić duże zakupy dla dzidzi i do domu więc czekam na tą kasę jak na zbawienie. miłego dzionka dziewczyny :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik no chcialam wrzucic ale nie wiem gdzie slubny wpitolil plyte z oprogramowaniem :O no ale jak sie uda to wrzuce chociaz na razie robie foty i kasuje bo jeszcze pamiec nie doszla a na wbudowana tylk o6 fot wlazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ja bym chętnie poszła na wychowawczy chociaż aż mała skończy rok, ale ze względów materialnych nie da rady. nasze cudowne państwo sobie wymyśliło że matkom na wychowawczym się nic nie należy a my się we 3 z pensji męża nie utrzymamy nawet jakbyśmy dostali ten śmieszny zasiłek. 500 zł :P co to za pieniądze...szkoda gadać. także bardzo bym chciała ale się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aneczko zajebiscie robi te fotki .... jednak co aparat to aparat ... ja mam smarfon ... wsumie jak na telefon tez robi zajebiste ale chyba czas sie rozejzec za czyms lepszym ... Marylko ja tak samo ...kurna wogole ostatnio mam wene do wyszykiwania niby pierdolek ale niepowtarzalnych...jak cos fajnego oblukam wkleje wam link .... Marylko babasy chyba lepsze nie????...ja tez zmienilam wsumie nie zaluje ...a jak bede chciala pokazac jakas pojedyncza fote zawsze moge wkleic do fotosika;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ale mielismy wczoraj sympatyczny wieczór :) kino,kolacyjka, a potem spotkanie z przyjaciółmi :) podszlismy do kina na Katyń, bo nic innego nie było. troche dziwny film na rocznice, ale był naprawde dobry :) nie przepadam za twórczoscia Wajdy, ale ten film wart jest obejrzenia :) babcia uspiłą małego o 20:00, potem obudziłsie dopiero o 3:00 i rano o 7:00. rano dokarmiłąm go troszke piersia to pospał jeszcze do 8:30 :) teraz mały wypiłmleczko i znowu zasnął :) a mam pytanie. jak to jest, jezeli wypije sie l wino albo piwko? jezeli odczeka sie ok 8-10 godzin to starczy? trzeba potem mleko sciagnac? aneczko to troche przerzedzi ci sie szafa :) Kuba nie ma jeszcze 3 miesiecy, a ja juz nie wiem, gdzie chowac rzeczy po nim :) strasznie ich dużo!! no ale planujemy dziecko za jakies 3 lata, wiec szkoda mi wszystkiego wyprzedawac, bo na pewno mi sie to nie skalkuluje :) a co do urlopu to bardzo bym chciała chociaz ze dwq miesiace, ale obawiam sie, ze wzgledy finansowe przeważa. dobrze ze mam niewykorzystany urlop z całego roku i jeszcze 3 dni z poprzedniego. do pracy wróce wiec w styczniu :) aniu gratuluje dostania sie na studiA!!! no ale mam nadizeje, ze nie zapomnisz o nas ;) lalik a KArmi mozna pic przy tych granulkach? nowa a to nie zgrubienie od bliny przypadkiem? w koncu pocięte miałysmy tez wewnetrzne warswty brzuszka :) ja tez mam takie zgrubienie, troche to denerwuje, no ale nie jest strasznie :) asiulek ale zazdroszcze ci wyjazdu!!! korzystaj i wypocznij za nas wszystkie :):):) oj tez musze znaleźć chwilke na powrzucanie zdjec Kuby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu co do karmi powiem ci szczerze ze nie wiem ...a mnie jako tako karmi nie dzialalo ... a pilam litrami ...do tego herbapol ...i cuda nie widy a pokarmu i tak bylo coraz mniej ... polozna z poradni kazala mi odstawic herbatki wrzucic na luz ..i brac same granulki ...po tygodniu poczulam przyplyw mleka ...i od tamtej pory zadnych wiekszych kryzysow nie mialam ....teraz biore granulki raz dziennie ...a chwilemi budze sie jak w pologu z piersiami jak kamienie ...jak czuje ze pokarm,u jest ciut mniej zaczynam brac dwa razy dziennie ...i nastepnego dnia juz jest wsio ok ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie mamusie ;) Mam pytanko - czy Waszym dzieciom poca sie raczki i nozki? Bo mojej Julce bardzo a no i zaznaczam ze jej nie przegrzewam. Pytalam mojego pediatry ale powiedzial ze dopoki glowka sie nie poci to wszystko jejst w porzadku- sprawdzil jak zrasta sie ciemiaczko i powiedzial ze jest ok. Tyle ze ja sie i tak martwie bo spocone raczki ma od dwoch tygodni. Czy powinnam isc na kos=nsultacje do innego lekarza? I to by bylo na tyle pisania bo Julka juz sie obudzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik sliczne sa te rajstopki :) musze zaczac poszukiwania ciuszkow na allegro bo w sklepach nie ma az takiego wyboru - jedynie w H&M. Hmmm tak sobie mysle czemu Jula taka grzeczna a ona tak sie odwrocila w lozku ze oglada TV . Kurcze musze ja pilnowac z telewizorem - a szkoda bo to taaki fajny uspokajacz... no ale wzrok jest wazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Dzięki za odpowiedź. Muszę odwiedzić aptekę. niby Amelka jest spokojna i śpi po cycku, ale mam takie flaki że przydało by mis ie w coś takiego zaopatrzyć. Próbowałam już karmi i herbatki ale jakoś nie widzę rewelacyjnych efektów. Dzięki za miłe słowa o Amelii 🌼 MArylko ja na fotosiku też jej założyłam album, ale jakoś nie umiałam się tam połapać. Na bobasach jest bardzo miło, fajnie się wgrywa fotki a poza tym tam jest wiele miłych rodziców. Zostawiają bardzo miłe komentaże i atmosfera jest tam bardzo przyjemna. Aneczko super fotka. Jakość zdjęcie bardzo dobra. Basiu my też planujemy dziecko za jakieś 3 lata więc podobnie jak ty nie sprzedaję rzeczy Amelki. Tylko że jak będzie chłopiec to i tak połowa rzeczy sie nie przyda. Bo jakoś głupio by mi było chłopca ubrać w różową bluzkę z kwiatowymi aplikacjami Meggie moja ma spocone nie tylko rączki i nózki ale wogóle cała jest spocona. Tę się zastanawiałam czy jej nie przegrzewam ale jak tylko np nie przykryję jej kocykiem to od razu ma czkawkę. A jesli chodzi o tv to ja jestem wyrodna matka bo czasami sama ją ustawiam tak zeby widziała tv bo wtedy jest spokojna a ja np lece na neta Lalik ale słodkie rajstopki. Właśnie też się muszę w takie zaopatrzyć., bo już ta pora na cieplejsze rajstopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wychowawczego to ja tez sie troche boje jak to bedzie chociaz z drugiej strony moze nie bedzie tak zle. teraz obydwoje z moim macierzynskim i meza pensja mamy tyle co maz bedzie mial w nowej firmie a ze mamy niski dochod to dostaniemy jeszcze te 400zl (plus 128rodzinnego) wiec moze jakos damy rade. troche mam wyrzuty sumienia ze kupilismy ten aparat ale w sumie mialam dosc tego starego ktory pozeral baterie w 20minut :O Lalik - no ja dopiero naszego FUJIaka mam 1 dzien ale juz jestem nim zachwycona :) a skoro i nasza Basia tyz to mysle ze ty tez smialo w taki mozesz przyinwestowac hehehe a co do rajstopek to fajniaste tylko cos drogo... u nas takie dla maluszkow przesliczne kolorowe sa po 10-12zl. jest taki sklep gdzie maja w sprzedazy tylko rajstopy skarpetki i ponczochy.. normalnie moglabym tam lazic codziennie.... czy myslicie ze to mocno \"pedalsko\" bedzie jak chlopcu kupie rajstopki?? w sumie na spacery wydaje mi sie ze to lepsze rozwiazanie niz skarpetki pod spodnie a mam takie cieple spodziany ze jeszcze bez kombinezonu maly moglby sporo pochodzic... Basiu pytalas o alkohol.. matko ja to chyba wyrodna matka jestem w takim razie... zdarza mi sie wypic np baileysa kieliszek (ok 25ml) po 20tej a pozniej karmie ok 23 albo kieliszek wina ok 23 po karmieniu wieczornym i karmie nadranem... ani z Gabrysia ani teraz z Krzysiem nie odczekiwalam... oczywiscie nie zdarza mi sie to notorycznie ale ja nie jestem z tych co to rozpamietuja ;) a co do szafy Krzysiowej to nie bardzo sie przerzedzi bo juz sis dzwonila ze kolejne paczki szykuje :D zrezsta czesc rzeczy po prsotu stala w kartonie na dnie naszej szafy wiec w Krzysiowej znowu scisk jest... czasami sie obawiam ze nie widzac niektorych rzeczy nie zdaze mu ich zalozyc :D co do pocenia sie to u mnie Krzys sie najczesciej poci wlasnie na brewkach. rozmawialam z lekarka i powiedziala ze to norma i zeby sie nie martwic wiec sie nei martwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggie Kubusiowi jezeli sie poci to raczej tylko główka, wiec bardzo pilnuje witaminy D3, bo to podobno sugeruje jej brak. a co do telewizora, to Kuba tez zawsze patrzy jak zahipnotyzowany. n razie dla niego to migające obrazy, ale mam nadzieje, ze nie stanie sie to niebezpiecznym nawykiem ;) aniu my wiekszosc rzeczy mamy po mojej chrzesniaczce, wiec Kubus i tak chodzi w różowych p[izamkach i jest ok :) jak przesikuje 3 pizamki w nocy, to jest mi juz wszystko jedno w jakim sa kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×