Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gosdan - milych szalenstw w PePco :) czasami trzeba sie naszukac ale zawsze na cos trafisz, ja np zaluje ze ten sklep u nas w miescie ma taka mala powierzchnie a przebieralnia jest tyciusienka i z brzucholkiem jest tam ciezko manewrowac bo fajna tuniczke tam widzialam ale bez mierzenia na cyc sie boje kupowac Jumik na biegunke czekolada gorzka taka conajmnie 60%, na wselki wypadek wypij smecte i mozesz kupic gastroli (uzupelnia elektrolity), nie wiem jak jest z weglem bo na ulotce nasiali - do chwili obecnej nie sa znane przeciwwskazania do stosowania leku w czasie ciazy wiec chyba tez mozna... ja bym zaczela jednak od kleiku ryzowego i czekolady, jak to nie podziala to wez leki. Co do gina to moj jest dociekliwy no i badanie mialam 2tyg temu - szyjka sie skraca a skurczybyki czeste i bolesne niestety. u nas kazdy tydzien jest na wage zlota teraz wiec dostalam zakaz noszenia zakupow, szybkiego chodzenia i spacerowania max godzina dziennie. chyba zwariowac przyjdzie!!! Meggie u nas tez rozne rodzinki mieszkaja - mieszkam w bloku na 1 pietrze na szczescie w szczytowej klatce wiec chociaz od 1 strony spokoj :) sasiedzi pod nami to z tych co to w rury walili jak mala plakala w nocy przy temp 40stopni a sasiad na gorze robi imprezki np w wielki piatek czy srode popielcowa i to takie ze policje sie wzywa bo po polnocy nie idzie wytrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, czekoladka to coś dla mnie, choć raz bez wyrzutów sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ja faktycznie glodna bylam ze tak literki pozjadalam - przede wszystkim lek nazywa sie GASTROLIT a na ulotce wegla nie \"nasiali\" a napisali jumik co do czekolady gorzkiej to ona jes ogolnie zalecana przy problemach z magnezem wiec ciazowki spokojnie moga ja jesc zeby uniknac skurczybykow w lydkach :D taka 60-70% to jeszcze ok ale tej 90% lindl to ja juz nie trawie :D a teraz spadam na obiadek bo od 12.30 nie jadlam i mnie ssie nieziemsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, sąsiedzi to w ogóle przykry temat. Moi też mi umilają na maxa. Szlag ja trafia na mój remont i złożyła skargę do nadzoru budowlanego. Przyjadą na wizję we wtorek i już mnie w dołku gniecie na samą myśl i jej darciu mordy. Nas nawet nie zapytała co robimy tylko od razu skargi pisze. A jak ma coś do nas, to są to pretensje sprzed wojny, której zresztą nie pamięta bo ma niecałą 50-tkę. Zastanawiam się jaki urzędnik przyjedzie na tę wizję bo przepisy to jedno a interpretacja to drugie. Kurcze, jak by mi sie przydała niewyparzona gęba i chamstwo we krwi...... Trzymajcie sie dziewczyny. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
a wy dziewczynki znowu o jedzonku piszecie..jak tak sobie poczytam to zaraz musze iść do sklepu bo mnie zasysa..dzisiaj miałam ochote na ziemniaczki młode pieczone z koperkiem do tego kptlecik ,a całość popiłam z siadłym mlekiem z dodatkiem rzodkiewki i ogórka..i tak się najadłam ,że się zmęczyłam i zrobiłam sobie małą drzemkę..dodam żę synkowi to chyba też smakowało bo tak mi brzuszek skakał... a teraz to chyba pójdę po sorbet jabłkowy,i po karmi ...na samą myśl mi slinka cieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze sie cos was spytac to BRDZOWAZNE ile kosztuje zrobienie sobie badania krwi bez skierowania n toksoplazmoze? ???prosze jesli ktos sie orientuje odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
oj dziewczynki widzę,że nie tylko ja mam smaka na karmi...właśnie pochłąnęłam princesse kokosową i popijam karmi...ale pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie poplacze zaraz... jestem zalamana... uslyszalam w tv wlasnie ze na 15maja jest planowany ogolnopolski strajk lekarzy a my mamy wizyte w Instytucie Matki i Dziecka... mam nadzieje ze uda mi sie na jakis inny termin wizyte przelozyc bo jak nie to nie wiem co zrobie.... ponoc wizyty przesuwaja na pozniejsze terminy a mnie czas nagli bo musimy jakies decyzje podjac i to w miare szybko.... boje sie a za razem jestem wsciekla i zrozpaczona ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dzisiaj koncze maraton wizytacji lekarzy :) mam nadzieje, ze nastepna bedzie dopiero za miesiac, bo juz jestem zmeczona ciagłym czekaniem w recepcji. no ale przynajmniej chodze po dobre wieści :) jezeli dzisisaj bedzie wszystko ok to jutro wybieram sie na kolejne szaleństwo zakupowe dla maluszka :):):) ja zdecydowałam sie na kosmetyki Bubchen za namowa mojej kuzynki w niemczech, ale udało mi sie dostac niemiecką serie, a nie polskie odpowiedniki, wiec mam nadzieje, ze dla mojego maluszka bedą równie dobre :) marylko mam nadzieje, ze dzisiaj troszke juz lepiej sie czujesz. problemy gastryczne w ciąży to okroopieństwo, chyab wszystkie miałysmy sie okazje o tm przekonac. nowa z tego co wiem robi sie dwa badania na toksoplazmoze (IgG i IgM), oba cos sprawdzają i sa wazne ale nie pamietam co :) ja miałam oba badania robione i zapłąciłam jakies 60 - 70 zł z tego co pamietam, ale to było przed ciażą. W ciążu moze nie ma koniecznosci robienia obu. Podejrzewam ze teraz jedno z tych badan kosztuje ok 30-40 zł, zaleznie od laboratorium. aneczko faktycznie pech z tym lekarzem. to niestety jedna z tych sytuacji, których nei mozemy przewidzec, a które powodują, ze ręce opadają. faktycznie na wszelki wypadek przełóż szybciutko wizyte i mam nadzieje, ze sie uda. a co do odpoczynku, to dorbze, ze masz przykaz nie dźwigania i oszczedzania sie. twoje 7 - kilowe zakpuy i spacery po schodach mroziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis nie mam najlepszego dnia moj maluszek sie malo rusza :( moze cos mu jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny jestem mega zdolowana :( IMiD przystepuje do strajku 15maja i wstepnie wyznaczyli wizyte na 22maja tyle ze nie wiedza czy wtedy nie przystapia juz do tego starjku generalnego na stale... siedze i rycze, nie wiem co mam robic i boje sie co bedzie dalej bo czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :-) Aneczka, trzymajmy kciuki zeby nie przystąpili do tego strajku. Kurcze przed 15stym to juz nie ma szans na wizyte co? dzis juz mamy 11.sty. Ty sie nie mozesz denerwowac. Wiem fajnie zawsze mowi nie martw sie, wszystko bedzie dobrze... ....a jak nie to wszystkie Lipcówki pojada tam z Tobą i tez zrobia strajk- specjalnie o dobrą opiekę dla Aneczki :-))) Nowa czasem tak jest ze nasze maluchy sa mniej ruchliwe, ja dzis tez mam \"spokoj\", nawet pobudki o 4.00 rano nie mialam. Maly jak sie źle poloze i mu niewygodnie to sie rozpycha z calej sily az sie mamusia obudzi i ulozy inaczej :-) Nieźle sobie mnie juz wychowal co? :-))) Basia, ja tez chyba poprosze rodzinke z Niemiec zeby mi tam zakupila kosmetyki. Zastanawiam sie nad penaten albo bubchen. To śmiesze ale naprawde wiele \"niemieckich\" produktów ma lepsza jakosc. Malwinistka, Stonka, Gosdan- ja tez czasem pozwalam sobie na karmi :-) jak wam smakuje to malinowe? Maylka poszalals z jedzonkiem, mam nadzieje ze cierpienia juz sie skonczyly? napisz co u Aleczka ;-) Pestka, dzieki za Info o x-landerze. My w przyszlym tygodniu pojeźdizmy po sklepach i moze cos zamowimy. Nie sądzilam ze na wozek trzeba tyle czekac i ze moga byc problemy z zamowiniem. Dobrze ze mi napisalas. milego dzionka zycze caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova, badanie na toxoplazmozę u nas kosztuje 32 zł. Aneczko, moze uda się to badanie wykonać przed 15? Może trochę \"podkoloryzujesz\" sprawę ginkowi i zleci konsultację na cito??? Trzymaj się dzielnie i dzwoń tam - może zwolnił się jakiś termin lub są wcześniejsze przesunięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie nic szybciej bo po prostu w tej poradni wad do ktorej jedziemy przyjmuja raz w tygodniu we wtorki, pani i tak byla mila bo pierwszy wolny termin byl na czerwiec ale powiedziala lekarzowi ze ja mam skurcze wiec sie na 22go zgodzili… kwestia tego ze mi zalezy na czasie bo musze sie tam jakos dostac i zakwalifikowac bo przeciez nigdy u nich nie bylam i jestem pacjentka zupelnie innego szpitala, nie wiem czy oni sie zgodza zebym tam rodzila a mi zalezy zeby maluch mial operacje w tym samym szpitalu co bedzie porod… wszystko jest mega skomplikowane i mowiac szczerze mam dosc. jesli idzie o 22gi to owszem moge poczekac i mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo bo skurcze mecza mnie co raz bardziej ale przede wszystkim boje sie o malenstwo – usg powinnam miec robione czesciej a wyjdzie ze to miesiac od poprzedniego i nie wiemy jaki jest stan jelitek maluszka a to jest przeciez najwazniejsze zeby czegos nie przegapic... pozostaje mi byc tylko dobrej mysli bo inaczej to chyba sie wykoncze!!! justka - jak masz rodzinke w stanach czy w anglii to mozesz stamtad zamowic tez kosmetyki, nie tylko niemieckie sa dobre... u nas malej johsnon amerykanski nie uczulal podobnie jak amerykanskie pieluszki huggies byly ok a te nasze juz niestety wysypka na cala pupke... nowa - u nas prywatnie badanie na toxo kosztuje 140zl jednorazowo. nie wiem czemu tak drogo ale kolezanka tyle zaplacila. jesli gin twierdzi ze powinnas miec takowe badanie zrobione to powinien ci dac skierowanie bo wiem ze na NFZ tez daja. Basiu co planujesz kupowac ze az tak szalala bedziesz???? ja mam nadzieje ze w koncu uda nam sie odebrac ten przewijak z zaglowkiem bo jesli teraz nie przywioza to kupuje zwykly, nie mam juz sily za nim lazic... w ogole to stwierdzilam ze w lodowce mega pustki i chyba jakies domowe dzisiaj czy jutro trzeba zrobic. w niedziele mezyk ma urodziny wiec moze jakiegos blina machne chcoaiz nie wiem czy na latwizne nie pojde i nie beda to pieczone w najblizszej cukierni ;) wiecie co... jak sie wali to wszytsko razem - mala ma 38temperatury, do przedszkola nie poszla i jest mega marudna i w ogole tak mi jej szkoda ze sama sie chora zrobilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Aneczka :(nieciekawa sytuacja!!! a z tym lekarzem moze chociaz za kase da sie jakos umówic?moze tak sie da?tylko za ile i jak to zrobic?juz sama nie wiem moz ejednak uda ci sie poczekac do 22 tylko pod warunkiem:żadnego chodzenia na 7pietro!!!!!!!spokoj spokoj i lezenie moze nawet jakies pieczenie na urodizny sobie odpusc lepiej kup gotowe przynajmniej sie nie zmeczysz:) Dziewczyny ja tez ostatnio polubilam karmi:) a pilyscie takie malinowe?wlasnie takie zakupilam i bede dzis kosztowac czy dobre:) co do zlosliwych sasiadów to juz zaczelismy miec watpliwosci czy to oni nam buchneli ten plastik bo ktos to zrobil tak jakby tego potrzebowal a zlosliwiec raczej by tylko cos zniszczyl a nie bawilby sie chyba w konkretny demontaz takiej listwy hmmm juz nie wiem.Ale widze ze co dos tukania wkaloryfer macie podobne przejscia:)ech ci ludzie.........tez marzy mi sie jakis domek BEZ SASIADOW za sciana:)moze kiedys bo teraz moge zapomniec. Justka mam identycznie moj maly np mnie budzi tak ok 3-4 nad ranem i nie pozwala spac na prawym boku wrr normlanie tez juz mnie wytresowal hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko za kase to nic sie nie da bo mi zalezy zeby mnie do poradni w szpitalu przyjeli i zeby udalo sie na ich szpital zakwalifikowac do porodu... samo usg u zwyklego lekarza nie starczy bo zeby sprawdzic stan jelitek trzeba miec swietny sprzet (taki ma czerniakowska i kasprzaka w wawie) no i zostalam za przeproszeniem z reka w kiblu i musze czekac do 22go maja i modlic sie zeby ci nasi na gorze poszli po rozum do glowy i jednak dogadali sie z lekarzami... na dodatek dzwonilam na uczelnie i dalej nie wlynela zgoda na tok indywidualny, dzwonilam do zdiekanatu i tam sekretarka pani prodziekan powiedziala ze zgoda zostala udzielona do 24wrzesnia tylko cholera nie mam tego na pismie... mam czekac do czerwca az panie tymi sprawami sie zajmujace wroca z urlopu... no mozna dostac kur.... babyyyy chyba wysle meza po karmi... a co tam jak sie smutac to przy piwku chociaz... selua mi smakowalo jako tako, poema di cafe tez, najbardziej jednak te tradycyjne mi podchodzi... no ale moze moze wypraktykuje cos nowego... a teraz ide lezec bo zdycham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowe karmi też jest dobre, ale jednak najbardziej smakuje mi te tradycyjne. Aneczko ty to sie masz z tymi problemami, z tego co piszesz to nie da sie nic zrobić, no i tylko czekać, modlić się, no i trzymamy kciuki. Basia, Justka - ja raczej też zdecydowałam się, że kupię kosmetyki, łącznie z proszkiem w Niemczech. Za dużo się naczytałam i nasłuchałam, że jednak te produkty są tam lepsze. Idę poprasować, bo przez ostatnie dni troche mi sie tego nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie z tymi kosmetykami to tak dziwnie jest. Np. Bübchen z Niemiec sa ok. A z Polski np. moga uczulac... :o :o Podobnie np. z proszkiem Persil. Ale dlaczego?? Czy te produkty nie sa importowane z zagranicy?? W sumie nie rozumiem tego. Ja mam 3 typy kosmetykow: Bübchen, Penaten lub Hipp ale na poczatek nie kupie calych serii bo mam duzo \"reklamowek\" ktore wyprobuje i sie przekonam jakie sa najfajniejsze dla moich maluszkow. Bratowa kupila cala serie \"Nivea\" i maluszek mial uczulenie, ze szok!! Wszystko musiala odstawic. Na nic innego tak nie zareagowal tylko na te kosmetyki. Do dzis nie jest na nic innego uczulony. A mamy ogolnie chwala te kosmetyki. Tak wiec nigdy nic niewiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko nie wiem co powiedziec na twoje problemy ze śłużbą zdoriwa. nóż sie w kieszeni otwiera jak sie słyszy takie historie. traktuja nas wszedzie, jakbysmy za darmo prosili o pomoc, a wo koncy płącimy skłądki i to nie mało. ja juz odpusciłam publiczną służbe zdrowia, rpzynajmnie jna razie, bo co przygoda, to nieciekawa. tylko poród bedzie w szpitalu, bo nie jestesmy milionerami aby płącic pare tysiecy za to, co nam sie za darmo nalezy. mam kolezanke ;lekarza, mówi, ze ten strajk nie jest wcale pewny, wiecej sie o tym krzyczy, niz cokolwiek robi, noa le mam nadzieje, ze 22 maja bedzie juz ok. trzymajcie sie z malutką cieplutko i bądx dobrej mysli, bo odpowiednio zaprogramowana psychika to połowa sukcesu. wszystkie trzymamy kciuki aby sie udało!!! a sama pracuje w uczelni panstwowej i niestety wiem jak wszystko działa od środka. pewnych rzecz po prostu sie nie przeskoczy, chodźby człowiek na głwoie stanął! ech, szkoda gadac... a co do zakupów, to zostały nam sprawy kluczone, łóżeczko, materac, wózek, ale znając moją matule, to znowu wyjdziemy z hurtowni jak wielbłądy ;) ja polecam Lecha bezalkoholowego, mniam :):) smakuje jak normalny, tylko nie szkodzi. mi nie podchodzą karmi, bo sa za słodkie, aten Lech Free jest akurat :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Rodzice pojechali już więc chata wolna :) :) :). Przegonili mnie po sklepach i nic nawet nie kupiłam :(. Aneczko trzymam kciuki zeby wszsytko dobrze sie ułozyło!!! Mam do Was pytanko. Czy jak pierzecie ciuszki dla naszych szkrabów to płuczecie je 2 razy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowe karmi tez mi smakuje :-) w sumie to kazde mi smakuje, zaraz ide do sklepu to sobie kupie :-) no i jakies lody hihihi a moze wejde do cukierni? mam taką fajną pyszna cukiernie pod nosem :-) lece bo mi slinka cieknie :-) Aneczka ja mam rodzinke w Niemczech i tylko do ich produktow mam dostep. Ale wierze ze amerykanskie czy te z Anglii tez są dobre. Nie wiem dlaczego tak jest..... Proszki do prania czy plyny do plukania tez wole \" z zachodu\" :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- ja plucze tylko raz ale daje mniej proszku (polowe) i tylko troszke plynu do tkanin (dla niemowlat). Acha- piore w \"Persilu sensitive\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi sie poprawil nastroj, malej temp spadla i juz troszke radosniejsza jest i bylysmy na spacerze do apteki bo nam sie syrop temperaturkowy i kaszlowy skonczyl a mezu bedzie po 18tej dopiero. wrabalam wlasnie prince polo xxl i hormon szczescia ciut podskoczyl... Anulka78 ja piore w persil sensitive biale i w lovela kolorowe ale bez plynu do plukania, ustawiam pranie na dlugi cykl (od 4 a na programatorze skala od 10) no i sie to dluuugo pierze. taka sama metode stosowalam przy corci. wiem ze niektore dziewcyzny piora ubranka na lewa strone by takowe sie lepiej wyplukaly ale ja nie przywiazuje do tego uwagi, na lewa strone to ja piore jedynie nasze czarne ubranka :) justka wydaje mi sie ze te rzeczy juz nie sa importowane tylko produkowane u nas w kraju, podobnie jest ze slodyczami czy nawet sprzetem, kiedys whirlpool byl do nas sprowadzany w tej chwili produkowany jest juz w polsce, tak samo jak srodki chemiczne czy kosmetyki, swoja droga np polski avon jest kiepski ale ten angielski... i perfumy inaczej (i dluzej pachna) i kremy maja inna konsystencje... jeszcze troche musimy poczekac zeby i u nas jakosc szla w parze z cena... Basiu - staram sie odpowiednio zaprogramowac. zalezy mi zeby byc jeszcze w domu na dzien Matki bo u corci w przedszkolu bedzie wystep i ona ma swoja partie wiec chcialabym zeby miala wtedy mame przy sobie. postanowilismy z mezem przegadujac sprawe ze jesli 22go sie nie uda w insytucie to 28maja mamy wizyte u lekarza ktory mnie do tej pory prowadzi wiec jak cos to na nia pojedziemy albo prosto do tego do instytutu gdzie podkoloryzuje ze sie zle poczulam ble ble ble, nie beda mogli mnie jakby co odeslac bo do domu 150km mamy wiec tylko w tym cala nadzieja... Anulka26 - co do nivea to ja niestety tez mam doswiadczenia podobne jak bratowa twoja. mala uczulala oliwka i chusteczki, ja zreszta mam uczulenie na praktycznie cala serie nivea, jedynie szampon do wlosow mi jakos podchodzi... teraz nim cos kupie dziecku to najpierw sprawdzam na sobie, jak mnie uczuli to na malcu nie stosuje poszlam na latwizne i zamowilam torcik na niedziele... jutro kupie jeszcze jakies ciacha i huk z goscmi... jakos nie mam nastroju na stanie i pieczenie (mimo ze normalnie to uwielbiam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z moją siostrzycą i mówiła mi że nie płukała 2 razy :). Od tego wszystkiego czlowiek już głupieje i wymyśla różne rzeczy! Nie pamiętam czy Wam mówiłam ale według usg średnica główki mojej niuni to 8,62 cm!!!!!ł Ło matko, to dla mnie jak narazie niewyobrażalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nudze w niezby dobrym humorze:/ dzieki dziewczyny ze odpisylascie mi w sprawie tych cen badan na toskoplzmoze ,bo ostatnio mialam kontakt z kotami co prawda mylam rece ale zawsze sa obawy i zastanwialam sie czy nie isc ale lekarza mam w piatek za tydzien wiec chybasie wstrzymam i wezme skierowanie i bedzie za darmo. Moja malutko bardzo malo sie rusza dzis ,a zawsze taka rozbrykana nie poznaje jej ;)moze ktos mi dziecko podrzucil hehe;) ,wiem ze rosnie jak na drozdzach bo wpycha mi sie nie tylko do gory pod zebra ale i w boki az zakluje nieraz !,licze ze dzis wieczorem pokaze jeszcze na co ja stac i zacznie mocno kopac zaniepokojona mamusie! A ja dzis bylam na zkaupach kupilam koplet obiadowy za 129zl w realu,garki 8cz.ze stali nierdzewnej za 70zl ,mikser z misa obrotowa za 50zl ,i szklanki ..no i 250 zl poszlo jak nic ale zadowlona jestem narazie z zakupow:) zobaczymy jak sie beda sprawdzac:),moj misiek dzis pojechal z ojcem w interesach do Bydgoszczy mial zajrzecz do AUCHAN bo ponoc jakis bezworkowy odkurzacz jest za 99zl firmy manta i mial go kupic ,ale co sie okazalo dzwonil do mnie ze straszny korek jest a pozatym samochod sie rozwalil:( pojechal o 13 a tu 16 ..a oni jeszcze nie dojechali:(:( a mial dzisiaj do mnie przyjsc na 20 i pewnie przyjedzie o 19 do domu i stwierdzi ze jest zbyt zmeczony zeby sie mogl ze mna spotkac a ja ostatnio szybko wpadam w depresje wogoel plakac mi sie chce..potrzebuje duzo uwagi i wsparcia ..a on dzis pewnie nie przyjedzie:(:( A propo klotni to tez sie tne ze swoim jak trzeba nawet o garnki albo o sprzet jaki kupimy w sumie o byle co..a ponoc kobietom w ciazy sie ustepuje jak widac jeszcze nie wszyscy o tym wiedza Malo tego jutro zjazd:( tez sie denerwuje znowu 2 kolokwia...szkoda gadac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny...ja dziś w miarę się czuję i jakoś mi humor dopisuje,chociaż ciężką noc miałam,trudno znalęźć odpowiednią pozycję do spania... NOWA nie przejmuj się że dzidzia dzisiaj mniej się rusza...u mnie tak samo...ostatnio przez kilka dnie synuś był tak ruchliwy..a w czoraj i dzisiaj to tak grzecznie....poprostu maleństwo się zmęzyło i musi sobie odpocząć...zobaczysz jak się położysz wieczorrem do łóżka to dzidzia sie rozbryka,przynajmniej wczoraj u mnie tak było...nie martw sie ważne że czujesz ruchy ... dziewczyny mam do was pytanie??jaką wanienke kupujecie??/takie zwykłe(słyszałam że takie najlepsze) czy z jakimś wkładdem z gąbki(taką mam moja koleżanka i dopiero jutro się odwiem czy jest zadowolona i wam napiszę...teraz jestem u teściów i mam przy sobie swojego kochanego męża ,więc mi humor bardzo dopisuje....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o po wizycie u lekarza :) Okazało sie ze wyniki mam ksiazkowe, mały rośnie i wszystkie jest w jak najlepszym porządku :) moja gin zrogiła mi jeszcze dzisiaj na szybko USG i mały tak sie pieknie ułożył do zdjecia, ze nawetr wydrukowała mi jego śliczny profil :) szkoda, ze w środe na USG trójwymiarowym nie chciał nam tak ładnie zapozowac :) pytała sie mnie, czy chce sobie juz na zwolnienie pójsc, ale mysle ze jeszcze troche popracuje :) lekarka powiedziała, ze moja decyzja, ale jak tylko bede sie meczyc, czy bedą puchły mi nogi, to mam sobie odpuscic prace i cieszyc sie maleństwem i ciażą:) to sie nazywa podejscie do pacjenta ;) nowa mnie tez ostatnio dzidzia zaniepokoiła bo bardzo słąbiutko zaczeła sie ruszac i trwało to pare dni. okazało sie, ze po prostu tak sie ułożył, a lekarz powiedział, ze ma po prostu ciasno i bedzie coraz ciasniej, wiec jezeli tylko czuje, ze sie choc troszke rusza, to jest ok :) do tego dowiedziałam sie, ze jak dziecko ma czkawke, to dorby objaw, bo znaczy, ze jest aktywny i sie bawi :) aneczko z zamwóieniem słodkosci to był bardzo dobry pomysł. wcale ci sie nie dziwie, ze nie masz siły na pieczenie, a w koncu kazdy rozumie :) zobaczysz, jak nie jedna wizyta, to druga wyjdzie. w koncu lekarze tez mają sumienie i zrozumienie dla pacjentek. przynajmniej mam taka nadzieje :) głowa do góry, jestesmy z toba 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja to od kilku dni jak slysze o tych strajkach lekarzy to mnie krew zalewa bo tak pazernego na kase srodowiska w polsce do chyba drugiego nie ma. Ja mam w rodzinie trzech lekarzy i wszyscy jezdza super furami i maja wypasione domy i jeszcze im malo i rzadaja podwyzek chociaz niedawno dostali te swoje 30 procent a dla porownania nauczyciele dostali 3 procent i maja sie cieszyc. Dla mnie w tym wszystkim oburzajace jest ze chca podwyzek a jak zwykly czlowiek chce u nich glupie skierowanie zalatwic to robia problemy badz tez potraktuja czlowieka tak jak Aneczke. Jak moga tak ryzykowac zycie nienarodzonego dziecka przeciez chociazby sumienie powinno im podpowiedziec ze to powazna sprawa i powinni pojsc Aneczce na reke!!!! Za co oni chca te podwyzki bo ja nie wiem!!!!!!!!!! Aneczka trzymaj sie mam nadzieje ze do 22go dotrwasz ze spokojem zycze ci tego z calego serca!!!! Pozdro dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×