Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość aga sunset
Aktualizacja: Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....33........05.07 .07 ???......+10 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......32.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....32.....08 .07.07..+12synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...33.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....30 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...30.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...31.. . ...22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...23......sląsk......30. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..30....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......28...30.07.07. +9 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga sunset
pozdrawiam wszystkie lipcowe dziewczyny, czytam was, choc (rzadko przyznaje), ale dopiero jestem juz na zwolnieniu i mysle wszystko nadrobic. Dopiero zabieram sie za wyprawke dla mojego malenstwa i jestem megazakrecona, totalnie nie wiem jaki wozek kupic, jakie lozeczko, nie wspomne o innych roznosciach, o ktorych tu piszecie. obym sie tylko z czasem wyrobila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki..ale ta pogoda męczy ,szczególnie w bloku(jest tak duszno)... ja dziś kupiłam OMEGA 3 1000mg,60 kapsułek za 19 zł...położna powiedziała że dobrze wpływa na mózg dziecka,na jego skórę ,i na włosy ...mam pic 1 dziennie... basia ale mi też zrobiłaś smaka na ten tort bezowy,napewno się skuszę,lubię wszelkie slodkości... jesli chodzi o pieluchy tetrowe to juz kilka zakupiłam ,ale myslę że 10 to chyba za mało( BĘDĘ TEŻ UŻYWAĆ PAMPERSÓW) ...czytałam że któraś z was kupuje dodatkowo majteczki na pieluchy tetrowe..ja miałam je kupić ale one są dosyc grube i z tetrą to wógóle nie przepuszczały by powietrza,kupiłam za to ceratki ,które wiąże się po bokach jak majteczki na tetrę... a wogóle to bardzo się cieszę ,bo na usg miałam iść sama,bo moje kochanie miało dzisiaj długo pracować,ale przyjedzie i będzie przy mnie...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach obiadu wrabalam pol glowki salaty, wczoraj na kolacje cala... no i zagryzlam pomidorkiem, trzeba jakos sie dofaszerowac zelazem przeciez :) czy dla was tez miesko i wedlina moglyby nie istniec?????? AgaSunset no to teraz mamy nadzieje ze sie w temacik wciagniesz :) pisalysmy o wozkach lozeckzach poscielkach juz tutaj duzo wiec milej lektury ;) Malwinistka ja podalam link na majteczki pare postow temu, mialam je dla corci i byly extra poza tym sa rozne rodzaje majteczek - takie ceratkowe co to sa faktycznie grube i nie przepuszczaja powietrza ale tez i takie (jak te z mojego linka) ktore maja ceratke cieniutka i w srodku i na zewnatrz oprocz tego siateczke. spraktykowalam na malej i byly idealne za to te majtki ceratowe byly do bani. te ktore pokazalam w linu maja w srodku taka kieszonke w ktora wklada sie pieluszke i dzieki temu pieluszka sie nie przesuwa ani nie ucieka. a jesli idzie o ilosc pieluch - ja mialam 40szt tetry i 20 bawelnianych ze stanow z wkladem podwojnym a na spacery i na noc byly pampersy. dzieki temu moglam nastawiac pralke co 2 dzien takze mysle ze troche malo masz pieluszek, srednio wszedzie pisza ze przy zmiennym stosowaniu tetry ok 30szt powinno sie miec conajmniej. daj znac jak bedziesz po USG :) Pestka to ty teraz centymetr juz odcinac powinnas jeszcze tylko 9 dni pracy i laba :) moze czesciej i tutaj zawitasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu w domku :) mały tak dzisiaj dokazuje, ze wybryki skonczyły sie czkawką :) no ale jak lekarka mói, ze to dorbze, to dobrze :) mój mężuś waśnie poszedłpo smakołyki do sklepu, chociaz i tak mam ledwo miejsce w żołądku :) malwinistka wydaje mi sie, ze jak chcesz chociaz troche tetry uzywac, to 10 sztuk to troche mało :) moja kuzynka miała 10 tylko do użytku \"przy okazji\" i było akurat, wiec jezeli jeszcze bedziesz zawijac w nie maluszka, to moze warto z 10 dokupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi sie namówić mężulka na wyprawę do hurtowni :). Ceny bardzo porównywalne do cen z allegro. Wiadomo coś było tańsze a coś troszke droższe ale w sumie wyszło bardzoe podobnie jak na allegro. Kupiłam praktycznie wszystko dla niuni co chcialam :) m.in. ręcznik z kapturkiem, foczke do wanienki, smoczki i mleczko do ciałka, pieluszki tetrowe i śliczne flanelowe, podkład pod prześcieradełko, kołderkę z poduszeczką plus pościel (pościel wyniosła o 10 pln taniej jak na allegro :)), 2 wyprawki rozmiar 56, 2 wyprawki rozmiar 62, laktator AVENT z 2 buteleczkami. Z takich najbardziej niezbędnych rzeczy zostało mi do kupienia: koszula do karmienia i staniczki do karmienia. Resztę rzeczy typu fotelik, kocyki rożki i ubranka mam od siostry :) Jutro robię pranie nowozakupionych rzeczy. Tak się cieszę, że praktycznie wszystko już mam !!!! Wiadomo jakieś pierdołki trzeba będzie dokupić, ale praktycznie wszystko już jest. Przynajmniej spokojniejsza będę ;) Stwierdziłam, że jednak za tydzień pojadę do szpitala w sprawie tych kwalifikacji do porodu rodzinnego, ponieważ jutro są strajki i nie wiem czy w ogóle opłaca sie jutro tam jechać :( Acha jeszcze jedna sprawa, dostałam w końcu decyzję z zusu (wydaną na podstawie orzeczenia orzecznika zusu) w sprawie zasiłku rehabilitacyjnego!!! Cieszę sie że wkońcu przyszła bo zasiłek chorobowy kończy mi sie w tą niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale macie zaped w pisaniu ze czytac nie nadazam.No i kazda ma juz prawie wszystko gotowe dla dzidziusia,a my dopiero na poczatku czerwca planujemy malowanie pokoiku dzieciecego i wtedy pranko i prasowanko ciuszków dla dzidzi.Może faktycznie to troche za pózno????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia-stwierdziłam,że skoro teraz jestem na chodzie, to wszystko już przygotuję :). A niedaj boze później będę miała nawrót rwy kulszowej... lekarze mówili że może wrócić :( a wtedy to nawet nie ustałabym. Nie martw sie zdążysz ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny...właśnie wróciliśmy z wizyty usg,bylo godzinne opóźnienie...mam śliczne kolorowe zdjęcię mojego maleństwa... ale nie jest do końca dobrze...gin badała serce i mózg,okazało się że przez chwilke tetno serca było inne niż tetno mózgu..sam był zdziwiony..później sprawdzał to jeszcze kilka razy i było wszytsko ok...mozliwe że to wynika z braku magnesu i potasu(mam zrobić wyniki) ... jestem teraz w 30 tyg ,mój synuś waży 1540 ... jutro idę zrobić badania na magnes i potas i w czwartek mam jeszcze raz ide na usg (usg robię na joanitów)...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny..ja już dawno nie spię ,bo mnie mężuś słodko obudził,żebym mu kanapeczkę do pracy zrobiła,bo on zaspał.... a wogóle to nie mam nawet na stroju na spanie..wykapię się i pójdę zrobić badania na magnez i potas ,,tylko nie wiem czy robi się je na czczo czy po śniadaniu??mam nadzieję że się wszystko wyjasni i że będzie wszystko ok,zwłaszcza że serce maluszka pracuje ok i mózg jest dotleniony...w czwartek się wszystko wyjaśni..kurcze juz bym chciała żeby był czwarttek...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie dzisiaj wyspalam!!! poszlam spac o 22giej i obudzilam sie dopiero o 6 rano!!! w prawdzie w nocy sie przebudzalam przy kazdej zmianie pozycji bo brzuchal bolal ale momentalnie zasypialam i nie bylo mantykowania. zaraz przyjezdza do mnie znajoma ktora mieszka 20km ode mnie a ze teraz mogla sie z dziadkiem zabrac i dopiero do pracy na 12 ma to sobie poplotkujemy :) Marylka niezla pomoc, ja tez bym taka nie pogardzila ale ze jestem jedynaczka to na siostre czy brata nie ma co liczyc, dobrze ze moj maz sie takimi babskimi rzeczami potrafi i nawet lubi zajmowac ;) jak tam twoje obite miejsca?? Malwinistka nie martw sie tym badaniem, ja nie lubie ginkow i ogolnie lekarzy ktorzy mowia glosno cos czego nie sprawdzili zwlaszcza ze jak sama piszesz przy ponownym sprawdzeniu tetno bylo juz ok. byc moze sam pan dr sie zgapil i dlatego mu wyszly rozne tetna, ja bym nie brala tego do siebie dopoki to nie zostanie potwierdzone i to nie koniecznie przez tego lekarza ale jeszcze przez innego. 3mam kciuki za dobre wyniki Anulka - no kochana zaszalalas niezle wczoraj :) jestem w szoku ze gdzies bywa posciel tansza niz na allegro bo u nas po doliczeniu przesylki z allegro i tak wychodzi minimum 20zl taniej (ja mowie tylko o poszewkach bo z ochraniaczem jakbym chciala to juz taniej o kolejne 30) najtansza z ochraniaczem jaka znalazlam i mega badziewna bo twarda 97zl kosztowala :O fajnie ze masz tansze sklepy!!! mala rada - wez liste wyprawkowa i odkresl zakupy ktore masz, ja tym sposobem przekonalam sie ze brakuje mi kilku dupereli ale z serii niezbednych ;) moze bede wredna ale mam nadzieje ze dzisiejszy strajk wyjdzie lekarzom bokiem. nie wiem jak w waszych szpitalach ale w moim za ten 2godzinny strajk ostrzegawczy z zeszlego tygodnia lekarzom normalnie zaplacono i o zgrozo dyrektor sie wypowiadal ze bedzie sie musial zastanowic jak z zaplata za ten calodobowy!!! no tak oni sobie strajkuja a my ich oplacamy :( miejmy nadzieje rzad pojdzie po rozum do glowy i w przyszlym tyg nie bedzie generalnego bo sie chyba zalame :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) własnie opchałam sie maminym drożdżowcem i zabieram do pracy :) szkoda, ze nie przyswieca nam juz dzisiaj słonko, no ale trudno, nie można miec zawsze tego, co sie chce ;) wypróbowałam disiaj w nocy niezły patent na skurcze łydek, który sprzedała nam fizjoterapeutka ze szkoły rodzenia :) poradziła, jak złapie skurcz, położyc stopę na zimnej podłodze, albo przyłożyc do zimnej ściany. tak zrobiłam i faktycznie po paru sekudnach po skurczu nie było sladu! jak dla mnie rewelacja :) pewnie to znacie, bo zdaje sie to nic odkrywczego, ale jeżeli nie, to warto wypróbowac bo naprawde działa :) anulka widze, ze miałas niezłe zakupowe polowanko :) ja tez powoli kupuje sobie wsystko, chociaz mam jeszcze troche czasu, bo czuje sie dobrze i wolę zrobic to teraz, zanim jakas niemoc przykuje mnie do fotela :) poza tym mnie i męża czeka jeszcze wybieranie całego wyposażenia do mieszkania, od scian po sufit, bo w sierpniu oddają nam mieszkanie no i watpie ze z maluszkiem będę mogła latac po hurtowniach. no a wolałabym sama przypilnowac, jakie kafeltki, meble i podłogi zakupi mój małżonek ;) malwinistko zgadzam sie z aneczką, ze nie powinnas przejmowac sie wynikiem. to mogł byc zwykły bład lekarza, tym bardziej ze sie nie powtórzy. zrób spokojnie wyniki, ale mysl o nich pozytywnie, bo jestem przekonana, ze wszystkie bedą w porządku. aneczko nie wiedziałam nawet , ze lekarze mieli płącone za strajk!! to faktycznie skandal, tym bardziej, ze opłacamy personel, który ma nas w głębokim poważaniu. każdy obsługuje nas z wielką łaską, jakby co najmniej dopłacali nam do wizyty. i gdzie tu mowa o powołaniu do zawodu, to nie sa kolejarze, których strajk co najwyżej sparaliżuje ruch kolejowy, ale nie zaszkodzi ludzkiemu życiu!!! wydaje mi sie, ze nie zdecyduja sie ma generalny, jezeli tak, to nie zdziwiłabym sie, jezeli szpital miałby mnóstwo pozwów do sądu od pacjentów za zaniedbanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dziś w nocy przeszły przez naszą miejscowośc szalone burze,ale o dziwo jestem wyspana i wypoczęta :) Anulkaobyś miała racje????????????Z moim pierwszym dzieciątkiem,to zaledwie zdążyłam cokolwiek przygotowac,bo wyskoczył z brzuszka równy miesiąc przed terminem!!!! malwinistko nie przejmuj sie za bardzo tym tętnem,te maszyny też czesto sie mylą,ja na wczorajszym usg usłyszałam ze dziecko w brzuszku waży już74kg ;) basia_81 ja też czest mam skurcze ale zimnej ściany czy podłogi to jeszcze nie próbowałam ale wypróbuje,może to lepsza metoda niż moja?????!!!!! Dziewczyny czy wy już myślicie nad imionami dla waszych maleństw????????????Ja mam mętlik w głowie????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! ja juz jestem po pierwszym sniadanku ( jogurcik ) i zaraz wybieram sie po swieze pieczywo :) Wczoraj mialam wizyte u mojej ginki no i na USG. Z dzidzia wszystko ok, szyjka tez ok ale wyszlo mi ze moj maluch wazy 2 kg - wymiary ma na 33 tydzien ( ja jestem w 30 tc) Najlepsze jest to ze ja szlam do ginki to martwilam sie ze moze synek nie rosnie bo lecze sie na nadcisnienie i sporo naczytalam sie o hypotrofii a okazalo sie ze wazy wiecej niz powinien. No i znowu sie martwie. Lekarka smiala sie ze mnie ale powiedziala ze mam sie nie martwic bo dzieci roznie rosna. No i najgorsze jest to ze moje wyniki z krzywej cukrowej mieszcza sie w normie ale sa podwyzszone no i mam ograniczyc slodycze :( tak wiec nici z torcika bezowego i innych pysznosci:( ale czego sie nie robi dla dzidziusia :) Tak sie zastanawiam czy tez dlatego tak duzo wazy?? Dominisia my tez mamy metlik w glowie jezeli chodzi o imie dla malego. Narazie mi sie inne imiona podobaja a inne mezowi. Boje sie ze na imie to zdecydujemy sie dopiero jak go zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, coś mi poprzedni post zjadło..... mężu zbudował mi fortecę do siedzenia przed kompem bo na normalnym krześle wyrabiam około 5 minut....a teraz jest jak w niebie.... wczoraj byłam na wizycie u ginka.....na szczęśćie (odpukać w niemalowane) nic z szyjką się nie pogorszyło. Nadal mam bezwzględnie leżakować, bo każdy dzień do przodu jest na plus dla dzidziulka. I wiadomość dnia....przez 3 tygodnie udało mi się przytyć 1 kg :-), w sumie od początku ciąży to całe 4 kg już są.....lekarka powiedziała, że taka moja uroda i choćbym dziennie jadła konia z kopytami, to nic nie da.....grunt, że dzidziuś dobrze rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zaktalizuję tabeleczkę.... Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....33........05.07 .07 ???......+10 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......33.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....32.....08 .07.07..+12synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...33.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....30 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...30.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...31.. . ...22.07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika...23......sląsk......30. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..30....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......28...30.07.07. +9 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia spróbuje z ta ścianą i podłoga. generlanie chodzi o to, że zimno wyciąga skurcze i rozluźnia. moja koleżanka z pracy mówi, ze od dawna tak raobi i zawsze działa :) a co do imienia to u nas staneło na Kubusia i mąż nie chce za nic ustąpic :) wybralismy to imie zanim sie zorientowałam, ze jest mówiąc delikatnie, popularne i postanowilismy juz nie zmieniac :) mi podoba sie Hubert i Lena, ale mozejmu małżonkowi absolutnie nie podchodza :) no i jak tu znaleźc kompromis ;) a dizewczynka miała sie nazywac Alicja. Ala to takie wdzieczne imie dla dziewczynki :) meggie mój maluch tez wazy wiecej niz przecietna, a ja mam mały brzuszek i przybieram mało, tak wiec nie wydaje mi sie, aby ilość spożywanego cukru miało na to jakis wpływ :) a ze słodkościami odrobisz sobie po porodzie :):) najwazniesze , ze maluchem wszystk dobrze :) istra to jak lekarz nakazał odpoczywaj grzecznie i niczym sie nie przejmuj :) a co do wagi, t omoja lekarka mówi to samo co twoja i ze lepiej przybrac za mało niz za duzo, bo to bardizej niebezpieczne dla mamy i dziecka :) i jak piszes, grunt ze dzidzius dobrze rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dalej walcze z moimi bolami:o Od rana dopadl mnie bol plecow. Jak wstalam i troche pochodzilam to troszke przeszlo a teraz siedze przy herbatce i tez jest lepiej...dziwne...a jak lezalam to bolaly. Widze, ze dzis dzien Usg? ja tez za chwile wybieram sie do mojej gin. W sumie nie wiem po co bo w niedziele mnie pobadali no ale mam dzis termin. Pewnie moja hgl. znowu spadla...:( A co do wielkosci dzieci to czesto tak jest, ze sa wieksze niz tydzien ciazy. Ja mam bliznieta i caly czas myslalam, ze beda mniejsze a tu odwrotnie...W-g niedzielnego USG wymiarowo sa na 31-32 tc. a ja w 30. jestem... Ok. uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!! Całą noc miałam nieprzespaną :(. Najpierw nie mogłam zasnąć, potem mężulek chrapał (a chrapie naprawde rzadko. Potem dzidziuś strasznie boleśnie dla mnie -wiercił sie. Ostatnio tak mam, że bardzo oczuwam jej wiercr\\enie bo zahacza chyba o moje flaczki ;). Potem zaczęły boleć mnie kości bioder i nóg ;(. A teraz zaczęłam się zastanawiać czy ten ból był od wiercenia niuni czy może był to jakiś skurcz :(. W sumie było to jaby \"zahaczające kłucie\", nie wiem jak to Wam wytłumaczyć. Sprawdziłam brzuszek i nie byl wtedy twardy. Jak myślicie mógł być to jakiś skurcz?? Ale w sumie to był to taki ból, jak w ciągu dnia od wiercenia dzidziusia. Nie wiem sama co myśleć. W każdym razie napiszecie czy przy ewentualnym bolesnym skurczu twardnieje brzucho czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinistka- nie martw się, napewno z dzidziusiem jest wszystko ok. Malwinistka, Meggie, Istra - gratuluje dorodnych dziciaczków!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka 78 ja mam podobnie z tymi skurczami. generalnie mały tez mi po wnętrznościach fika, ale czasami czuje ze to nie to. zapytałam sie w piatek mojej gin co to oznacza i mówi, ze to macica przygotowywuje sie do porodu i ze to naturalne. pod warunkiem oczywiscie zze okresowe i mija. tak wiec nie denerwuj sie, wydaje mi sie ze to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę jestem spokijniejsza :)tym bardziej, że ból ten był jednorazowy idłuuuuuuugo nie trawł. Jutro idę do lekarza i oczywiście napomknę mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj wstalam zjadlam sniadanko pouczylam sie godzinke i teraz astanwiam sie co tu robic,po obiedzie jade na zakupy do marketow po reszte rzeczydodomu no i pewnie bede sie nudzic do 15 potem zakupy seriale;D tzn.pierwsza milosc i o 20 M jak milosc i jakos zleci ten dzionek ...nudzi mi sie juz ,jak bym miala bobaska to bym miala zajecie a tak :( juz chce moja dzidzie!!!!!!!! Chcialam dac na imie Nikola ale nie podba sie ani moim rodzicom ani tesciom ale to przeciez moje dziecko i to ja wybieram imie ..zaczyna mnie wkurzac moja tesciowa bo mowi ze mam dac amelia albo Kornelia a mi sie wgole nie podba..nie sobie zrobi dzieciaka!! i sama go tak nazwie ! wrrr! zla jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Basia u nas tez ma byc Jakub:):)to bylo jedyne imie co do którego oboje sie zgodzilismy hihi tak wiec juz tak zostanie. Pamietacie dziewczyny jak pisalam o remoncie i okradanym aucie?Wyobrazcie sobie ze dzowniła do nas administracja ze ktos sie skarzy ze remontujemy po 22!!!!!!!!! NO ja nie moge to my sie staramy ze stukaniem wyrobic do 19 30 a oni opowiadaja takie głupoty, zreszta chyba sie domyslam kto to wiec jak sie upewnie to zrobie cos na zlosc tez tej osobie. Wiecie co czytam ze kupujecie te tetrowe pieluchy i majtki ceratowe? A ja myslalam ze nie musze togo kupowac?ze moge uzywac pamperso od poczatku?jak to wkoncu jest uzywacie pieluch zwyklych?jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa mi sie tez Nikola bardziej podoba niz jakas amelia:)Nazwij dziecko po swojemu:)a potem i tak wszystkim sie spodoba:) A ja juz ostatnie dni wpracy postanowilam ze od poniedziałku ide na L4 tylko skzoda ze nie bede miala dostepu do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jeśli chodzi o pieluszki, to zależy tylko od Ciebie. możesz cały czas używać jednorazówek, a możresz i na zmianę z pampersikami. Mnie ciocia połozna polecila na zmianę raz te raz te, bo skóra pupci powinna jak najwiecej oddychać. A wiadomo pampers niby oddychający....ale to tak jak wilka podpasaka, która tez powinna oddychać.....podobne zdanie mają mamusie, które juz maja dzieciaczki. W dzień tetra, na spacerek i na noc pampersik. Ale wiadomo z jednorazówkami mniej zachodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa kiedyś pytałaś o sprzęty....ja polecam Boscha, zwlaszcza praleczki, sama mam, teście i rodzice też. a co ważne przez 5 lat mieszkałam w akademiku i tam \"obsługiwały nas\" Bosche. a wiadomo jak w akademiku, chodzą dosłownie 24h na dobę 7 dni w tygodniu i nikt o nie nie dba. Sprawowaly się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja tez bede używała od poczatku jednorazówek. kupiłam tylko 10 tetrowych, bo wiadomo, jak sie dziecku ulewa trzeba sobie podłożyc na ramie, do wanienki, aby sie mały nie slizgał i takie tam :) wszystkie moje znajome które ostatnio urodziły dzieciaczki uzywały od początku jednorazówek i żadna nie miała problemów z odparzeniami :) no i ciesze sie, ze ktos tez zdecydował sie na Kubusia, bo jak na raize jak mówie, ze bedzie Jakub, to kazdy sie mnie pyta, czy nie mam fantazji. a ja uwazam po prostu ze to piekne imie na każdy wiek i każda okolicznośc :) a sąsiadów masz sympatycznych, ani słowa! nowa z cay mszacunkiem dla twoich teściów, wybór imienia należy do rodziców a nie dziadków, tym bardziej, ze Kornelia i amelia nie brzmią zbyt szcześliwie. mi tez podoba sie bardziej nikola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×