Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczka, trzymam na was kciuki. Musi być dobrze ! A co do lekarzy to prawda, tyle kasy mają ale biadolą strasznie. . Jeszcze biednego nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo chyba probuje rozladowac maminy stresior bo tak mnie stuka i puka ze nie idzie sie zamartwiac tylko sie w ganianego bawimy :) nic nie zmienie moge tylko o siebie dbac i starac sie robic wszystko zeby doczekac do tego 22go bez komplikacji...dzieki dziewczyny za wsparcie i sorki ze wam tutaj tak caly dzien jojczalam ale serio ciezko mi strasznie ;( no ale zbieram sie powolutku w garsc... wyslalam meza po lody smietankowe i bede sie pocieszala. zapomnialam mu powiedziec o karmi ale przezyje :) Basiu ciesze sie ze wszystkie twoje niepokoje calkowicie zostaly rozwiane i przez wlasnego gina. zazdroszcze dobrych wyniczkow, jak ty to robisz??? jesz cos specjalnego?? mi nawet amarantus nie pomogl na wyniki a tyle go wrabalam ze ho ho :) strasznie swedza mnie dzis rece i nogi, siedze i sie drapie ze az czerowne slady mam, kurcze od czego to moze byc?? nie zmienialam proszku wiec to raczej nie to... czy to mozliwe ze od antybiotyku??? w skutkach ubocznych nic na ten temat nie ma wiec sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka napewno będzie dobrze, zobacz ile osób trzyma za Was kciuki :) Mi troszkę smutnawo jest bo mężulek wyjechał (na komunię bo jest chrzestnym) i wraca w poniedzialek :(. Dobrze że mała w brzuszku szaleje to i humorek nie jest taki tragiczny. Poprałam już wszystkie ciuszki i od jutra prasowanko i segregowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotnio... spalismy sobie w najlepsze a tu szef meza zadzwonil ze ma przyjechac szybko do pracy bo oni wyjezdzaja i ktos musi w firmei zostac. nie sadzilam ze moj maz potrafi byc w 5 minut gotowy do wyjscia :D no ale juz po spanku bylo wiec zwloklam szanowne cielsko z wyrka i wlasnie koncze swoje 1 snaidanko czyli jabluszko zeby nie brac spasmophenu i antybiotyku na czczo. kupilam w koncu na allegro u justinex tuniczke z krotkim rekawkiem, z przesylka niecale 40zl a ze wczoraj przyszla to powiem tylko jedno REWELACJA. cieniusienka bawelna z domieszka czegos elastycznego dzieki czemu pieknie sie uklada, slicznie skrojona no i co najwanizejsze rozmiarowka napisana na aukcji jest zgodna z prawda i xxL idealnie nadaje sie na moje 108 w cycu :) dla zainteresowanych bralam dokladnie taka tuniczke http://www.allegro.pl/item192558409__romantyczna_tuniczka_kwiatuszki_s_.html bedzie jak znalazl po ciazy po ma fason w miare neutralny no i do karmienia jak znalazl dzieki dekolcikowi :) mam tylko nadzieje ze pogod asie nad soba zastanowi i matka natura podesle troszke ciepelka w koncu bo na razie to u nas gwizdze ze szok i az w domciu zimno... milego dizonka babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny, słoneczny poranek :) moja kicia obudziłą mnei o świcie i teraz zadowolona mruczy mi na rękach :) no i jak tu sie gniewac na takiego łobuza ;) wyprawiłam mojego zapalonego miłośnika paintball\'a na wojenke i mam cały komputer i chałupke dla siebie ;) aneczko ciesze sie, ze mała fika ci w brzuchu i nie pozwala martwic :) moze wyczu wa nastrój mamy i daje ci naturalne sygnały uspokajające :) widzisz jakie te dzieciaczki mądre, a jeszcze sie nie urodziły :) a co do mojej ciaży to chyba dla wszystkich jest to wielkie zaskoczenie, tym bardizej ze poczatki nei były ciekawe. zawsze miałam skłonność do anemii, kiepskie wyniki, dosyc niskąwage i generalnie każdy lekarz mi mówił, ze jezeli nie doprowadzę swojego organizmu do porządku to nie mam szans donosic zadnej ciaży. a tu prosze :) jednak orgnizm kobiety, szczególnie w ciaży jest pełen niespodzianek :) dziecko zamiast odbierac, to dodaje mi sił i energii do życia :) a bluzeczka super :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dzieki za wsparcie mieliscie racje dzidzia fikala wczoraj mocno wieczorem:) i moje men przyszedl do mnie bylo super:):):) a dzis do szkoly!!! jade o 9:45 mam autobus..jutro chce sobie zrobic wagary:P wkoncu ani razu wtym roku nie opuscilam zadnych zajec wiec chyba mi sie naleza tymbardziej ze w niedziele moj maly kuzynek ma przyjeciep ierwszej komuni to cala rodzina jedzie nawet moj brat tez nie idzie jutro na studia ..ja nie jade bo bedzie to na duzej sali prawie jak wesele ok 70osob jak nie wiecej harmider,dym papierosow ,jeszcze ktos mnie szturchnie czy co..wiec sobie odpuszczam ale za to mieszkanko zostaje puste i zapraszam mojego boya na obiadek a potem na gofry ..:). Aneczka1979 pisalas ze wszystko cie swedzi to albo sie rozciaga albo jest to tak zwana pokrzywka ciazowa ,ogladalam ostatnio film o 3 trymestrze ciazy -dostalam od kuzynki na DVD i bylo pokazane ze moze wystapic swedzenie w obrebie calego ciala ...poczytaj sobie na necie najlepiej No to co dziewuszki lece jesc sniadanko i jade do szkoly! ,buziaczki:*:*:*slodziutkie jutro sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Aneczka, ale fajna bluzeczka! Ja oststnie ciuszki kupiłam sobie w C&A bo na Allegro już trochę się boję bo wymiary mam coraz większe i wolę przymierzyć. Swoją drogą jak mierzę kilka bluzek to max ze dwie się nadają. W spodnie nadal się mieszczę, chociaż tyle. Miałam na dziś bardzo ambitne plany, poprasować i pochować ciuchy do szafy, jakiś obiad i ciasto na niedzielę, poprzątać i takie tam. Tylko ze od rana kręci mi się w głowie i mam wrażenie że zaraz padnę jak długa. Idę przytulić się do mojej córci, na pewno mi pomoże. Jak ja się cieszę że przynajmniej szkołę mam za sobą. Trzymajcie się cieplutko i głowy do góry ! miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) O kurka ale mnie tu długo nie było. Mieliśmy remont i urządzaliśmy kącik dla maluszka. Kupione mam już wszystko i wózek zamówiliśmy:):) http://www.allegro.pl/item193631551_wozek_3w1_brevi_bmax_basic_super_cena_od_kajasklep.html stwierdziliśmy ze ten jest chyba najlepszy i wcale nie musi być na kołach pompowanych. Taki doradzono nam w sklepie i faktyczne jest bardzo fajny. Ciąża przebiega mi w miare dobrze tylko jest jedno ALE . Strasznie sie mecze i wchodzenie na 4 piętro bez windy jest ciężkie. No cóż mieszkania innego nie kupimy. Na jakimś forum przeczytałam że Aneczka1979 ma miec planowaną cesarke. Dlaczego jeśli można wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewcvzynki :) ja byłam wczoraj do 16 na szkoleniu z podatków i strasznie mnie kręgosłup rozbolał od siedzenia na niewygodnym krześle. zresztą mój kręgosłup już coraz bardziej zaczyna odczuwać że nosi prawie 2 kilogramową kluskę :P wieczorkiem byliśmy na USG i dokładnie pooglądaliśmy naszą malutką...mózg, serduszko, tętnice, żołądek, kosteczki i wogóle wszystko co się dało... wszystko jest na miejscu i wygląda prawidłowo więc jestem bardzo szczęśliwa :) co prawda mieliśmy robić USG 3D ale dzidzia już za duża, za mało płynu owodniowego i nic z tego nie wyszło...szkoda, bo miałam nadzieję że zobaczę buźkę mojej myszki... Basiu cieszę się że z twoim maluszkiem wszystko ok i że wyniki są w porządku. ja też narazie skończyłam swój maraton po lekarzach i jestem z tego bardzo zadowolona bo już miałam trochę dość...wiesz ja przed ciążą nie prowadziłam zbyt zdrowego trybu życia i tym bardziej jestem zaskoczona oczywiście bardzo pozytywnie tym że tak dobrze przechodzę ciążę, jak mi mówią lekarze \"książkowo\", wyniki mam też dobre i poza niewielką niedokrwistością nic mi nie dolega...więc tym bardziej jestem zafascynowana tym jak organizm kobiety potrafi stworzyć warunki do rozwoju dziecku...największym pożytkiem z przemian jakie zaszły w moim organizmie jest to że bezproblemowo rzuciłam palenie, co wcześniej przez 12 lat mi się nie udało...a w ciąży samo przeszło :P Aneczko ja Ci mogę tylko powiedzieć to co inne dziewczyny...trzymaj się, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze, myślę ze w twojej sytuacji powinni cię przyjąć na wizytę bez gadania.w końcu w tym przypadku chodzi o zdrowie i życie malutkich dzieciaczków. zresztą może do tego całego strajku nie dojdzie....trzymam kciuki żeby wszystko było oki. Trzymajcie się dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz jestem po sniadanku trresciwym - nie ma to jak chrupiaca buleczka ze swiezym maselkiem i pasztecikiem :) mezu w pracy to mama zadbala zebym dokarmila wnusia lub wnusie :) postanowilam zabrac meza dzisiaj na urodzinowy obiadek, w prawdzie urodzinki jutro ale mama wziela mala na caly dzien wiec po pracy go wyciagne na zakupy a pozniej niespodziajka i wloska knajpka :) stwierdzilam ze po prostu potrzebuje gdzies wyjsc posiedziec pogadac o dupie maryni... zwlaszcza ze wiem co przed nami... Stonka mi sie podobaja ubranka c C&A ale niestety nie sa na nasza kieszen a ze w okolicy nie mam hipermarketu i takowe nawiedzam tylko przy okazji wizyt u lekarza w warszawce to i z promocjami ciezko... co od zawrotow glowy to moze byc skutek skokow cisnienia, mi np przy niskim cisnieniu to po prostu karuzelka sie robi, wtedy ratuje sie kawa lub chociaz cola. ewnetualnie moze to byc od spadku cukru, wez troszke miodu zjedz albo cukeirka krowke (ja wlasnie wszamalam) powinno pomoc jesli to od tego Jolka - dziecko ma wade anatomiczna stad planowana cesarka i to tak wczesnie, walkowane to bylo juz tutaj wiele razy i sorki ale nie chce mi sie powtarzac od poczatku do konca. Asiulek ciesze sie ze jestes spokojniejsza po USG, najwazniejsze ze wsyztsko dobrze a buziaczkiem sie juz niedlugo zaczniesz cieszyc na zywo :) ja w 1 ciazy poznalam co to bole kregoslupa dopiero w 9 miesiacu, teraz na szczescie jest wszystko ok i zadne takie wredoctwa mnie nie dopadaja... dzisiaj brzuch od rana tylko twardy ale grzecznie legatuje, wyschna mi wlosy to tylko podryptam do cukierni odebrac torcik i ciacho a pozniej to juz 4litery w samochodzie bede wozic :) Basia no ja przed ciaza mialam nadwage a wyniki w normie ale o te normy bardzo walczylam wiec to nic dziwnego ze teraz sa kiepskie.. wiesz wydaje mi sie ze to zalezy od naszej urody :) mam kolezanke co w ciazy po prsotu kwitnie i przy 3 dzieciaczkow w zadnej ciazy nie miala komplikacji wiec stwierdzila ze skoro jej tak ciaza i macierzynstwo sluza a ich stac to jeszcze na 4 sie zdecyduja.. podziwiam swoja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiluje sie wybrac do cukierni ale tak wieje ze mi sie nosa z domu wysadzic nie chce zwlaszcza ze mamy maly propblem.... zadna kurtka sie juz nie dopina a jakos mi sie nie widzi przefiukanie przez wiatr :O no ale chyba trzeba isc bo jeszcze sprzedadza co zamowilam bo tam dzisiaj tylko do 14tej :P Marylko dzieki :) tuniczka na zywo znacznie ladniejsza niz na fotce bo kolorek jest slicznie zielony a nie taki wyplowialy, maz zachwycony dekoltem i o to chyba chodzi hihihi Dobrze ze szybko interweniowalas z tym sziptalem wczoraj no i ze to nie wody jednak, czasami te infekcje sa jak bumerang, jedna sie konczy kolejna przychodzi brrrr, a no i ciesze ze Alek juz w domku, obserwujcie go z tymi krostkami bo moze jeszcze wysypie, ponoc u chlopcow czesto pierwsze wyskakuja na jajeczkach i w okolicy wiec niech siostra go dobrze obejrzy, a no i jeszcze w glowce, u mojej malej od tych na twarzy szyi i glowce sie zaczelo. a powiedz mi u kogo bralas posciel w zyrafki? u tego sprzedawcy z allegro mamo-tato? czy u kogos innego. jestem ciekawa czy inne osoby tez beda z tego sprzedawcyktorego polecalam zadowolone wiec pytam :) Malwinistka nie zauwazylam tego twojego pytania o wanienke - ja mam taka normalna tyle ze ten duzy rozmiar zeby bylo wygodnie malca kapac i na dluzej starczyla. Nie kupujemy gabki przy malej mielismy ale to byl horror z jej praniem i suszeniem i szybko ja wyrzucilismy, tak jak pisze marylka mozna pieluszke podlozyc na dno ale teraz to planuje kupic taka foczke kapielowa co to sie w wanienke wstawia, kolezanka kupila i bardzo zadowolona bo sprawdza sie lepiej niz lezaczek ktroy tez miala. gabek nie polecam bo to zbiorowisko bakterii niestety, nasza neonatolog twierdzi ze juz lepiej myc szybciutko w powietrzu niz na gabce no i dla maluszka do namydlania poleca materialowe myjki a nie gabeczki wiec takie \'szmatkowe\' bedziemy uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979 rozumiem sorki że pytałam o to zaraz poczytam. Rozumiem że jesteś przygnębiona i zapewne boisz sie. Sorki jeszcze raz tak mi sie teraz głupio zrobiło:(Przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka nie ma powodu zeby ci bylo glupio, po prsotu nie chce zeby znowu jakas pomarancza mi zarzucila ze pisze tylko o sobie... temat gdzie wszystko jest opisane dokladniej jest tutaj --> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3451094 Marylko ja bym zadzwonila do przychodni w poniedzialek i zapytala co z wizyta 15go, u nas tylko przychodnie prywane nie strajkuja pozostale do strajku przystepuja, a zwolnienie moga ci wystawic w poniedzialek od wtorku albo w srode tez z data wtorkowa takze sie nie przejmuj lece po ciacha do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wiem ze już o tym pisałyście, ale napiszcie mi jeszcze w skrócie co działa na zaparcia...bo ja właśnie po godzinnej sesji w kibelku i nic...strasznie mnie to męczy. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sama w domku :( Kuzyn z żona mieszkający blok obok co chwilę dzwonią i pilnują mnie, czy aby napewno wszystko w porządku :) Asiulek-ja problemu z zaparciami nie mam odkad piję codziennie sok wielowarzywny (Fortuny) :). Super sprawa polecam. Ponoć sok z kiszonej kapuchy pomaga i suszone śliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz po zakupach, maz z radosci ze wychodzimy zjawil sie w domu rpzed 13sta i spokojnie moglismy sobie isc i na obiadek i na zakupy. obkupilismy sie nie tylko \'ciastowo\' na jutro ale takze zaliczylismy sklep z rzeczami dzieckowymi - kupilam przewijak ostatecznie bez tego ochraniacza z tylu bo pani twierdzila ze w hurtowni maja tylko ten wzor szkaradny w laleczki chucky i kury wiec zrezygnowalam i wzielam cos takiego: no a pozniej wyciagnelam mezyka do pepco :) rozmiaru 50 bylo sporo ale postanowilam ze na 1 rzeczy poprzestane (pajacyk za 9,99) i ewentualnie dokupie jak juz paczki dostaniemy bo za duzo takich maluckich to tez moze nie bedzie potrzeba... dla tych ktore planuja kupic Jedo Bartatina - dostalam dzisiaj odpowiedz z bobowozki ze gwarancja jest 2letnia a wiec moim zdaniem suuuuper. Anulka78 - tylko sie chwali rodzince ze maja cie na oku :) Asiulek na zaparcia sok z kiszonej kapuchy, sliwki suszone - mozan zjesc same lub zapazryc i najpierw wypic te wode a pozniej zjesc sliweczki. ja przyzwyczailam swoj organizm ze od razu jak wstane zjadam jakis owoc - jablko winogrona czy banan, dzieki temu kibelek zaczliam codziennie a nawet kilka razy dziennie ;) taka mala rada jesli dlugo nie bylas w kibellku to bezpieczniej bedzie kupis syrop LACTOLUSOLUM (moj gin i kilku innych go polecalo) lub zaaplikowac sobie czopek glicerynwy. w ciazy nie powinno sie naprezac raz ze mozna nabawic sie hemoroidów dwa mozna spowodowac skurczybyki takze jesli zawioda sposoby naturalne to mykaj do apteki. czy ktoras z was kupowala kocyki na allegro? chodziloby mi o jakies w miare tanie a ladne i dobrej jakosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zaparcia- herbata z kopru wloskiego !! (1-2 szkl. dziennie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie wróciłąm z maminego objadku i musze przyznac, ze był pyszny :) na jutro też sie zapowiedziałam, wiec mama jakies smakołyki juz dla mnie szykuje ;) a rano pojechałam z kolegą i jego malutką córeczką do ZOO :) wieki tam nie byłam i musze przyznac , ze patrzenie na te biedne zwierzęta w klatkach działa troche przygnębiająco, no ale mała miała oczy wilekie jak guziki, jak mogła wejsć do wybiegu dla kózek i sama je pogłaskac :) aż nie mogę sie doczekac, jak bedę obserwować mojego malucha, jak gania i poznaje świat dookoła :) niestety spacer skonczyłsie szybko, bo zastałą nas ulewa, ale i tak bardzo miło spedziłąm dzien :) na zakupach dzisiaj nie bylismy, bo chce jechac z nami mój tato, aby sam pooglądac cudeńka dla wnusia, a nie czuł sie dzisiaj najlepiej, wiec postanowilismy poczekac, w końcu sklepy nie zastrajkują, jak co poniektóre instytucje :) aneczko od tych twoich wypraw do cukierni sama skonsumowałam własnie batonika :) myslałam że nie mam ochoty na słodkie, ale jak to mówiła moja babcia do mamy jak była w ciąży \"nie wierz gębie, tylko połóż na zębie\" :):):) ach te mądrosci ludowe ;) asiulek polecam rano na czczo słabą czarną kawe :) a jak zagryziesz jabłkiem, to efekt murowany :) mój małżonek zapytał sie mnie wczoraj czy ćwicze sumiennie zwieracze :):):) patrz jak zapamiętał z zajęć :) chociaz myśle, ze mięśnie Kegla brzmią troche mniej dosadnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziweczyny! Aneczko na poczatek trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo. Wierze ze wszystko ulozy sie tak jak tego chcesz wiec nie martw sie na zapas tylko badz dobrej mysli 🌼 A mysmy sie z mezem dzisiaj zrobili wypad do \"sklepow dzieckowych\" na poczatek tak aby tylko sie zorientowac co i jak. Gdzie i co mozna taniej kupic. Mamy dwa sklepy na oku jeden ciut tanszy od drugiego. Jeszcze tylko porownam te co zobaczylam z allegro i zaczynam kupowac:) Mam pytanko odnosnie lozeczek: Czy warto kupic takie lozeczko ktore pozniej po wyjeciu szczebelkow i bokow staje sie normalnym łozkiem? Czy moze lozeczko / kolyske np: http://www.allegro.pl/item180021837_radek_ii_teak_kolyska_szuflada_klups_w_wa_.html Teraz jak zaczynam powoli sie rozgladac za rzeczami dla malucha to pewnie bede miec do Was sporo pytan :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam dziewczyny za rady odnośnie zaparć...mam teraz taki zestaw metod że nic tylko wypróbowywać... i chyba zacznę już od zaraz. dzwoniłam do znajomej lekarki i powiedziała że dobre też są otręby z jakimś mlekiem albo jogurtem. nie wiem czy któraś z Was próbowała... Basiu ja też ćwiczę mięśnie Kegla...zwłaszcza że przydają się nie tylko przy porodzie :P a do ZOO to też chętnie bym się wybrała.. może jutro wyciągnę mojego faceta po treningu, bo on dzisiaj i jutro ma te treningi aikido i nie miałam serca mu zabronić żeby tam poszedł. Aneczka ależ ty masz energię do tego biegania po mieście i zakupów...tylko pogratulować dobrego samopoczucia :) laleczki chucky mnie rozwaliły :P Maggie ja też myślałam o takim łóżeczku. praktyczne jest bo jeden wydatek a służy długo nawet jak dziecko jest już większe. generalnie uważam że to dobry pomysł, ale dużo też zależy od jakości wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneczka i wszyscy zainteresowani, miałam tę plastikową foczkę do kapieli, super sprawa, korzystałyśmy do 8go m-ca życia bo później córcia siedziała sama albo kąpała sie w wannie. Gąbki nie chcę nawet z dopłatą. Jest wiecznie wilgotna, nawet jak sie ja odwiruje po kapieli a poza tym zostają w niej resztki z kapieli, brud i mydliny a jak się zamierza jakieś oilatum albo inne namaszczenia wlewać to całkiem masakra. Meggie, ja mam duże łóżeczko 140x70 , dostałam je od znajomej po jej dziecku. Zamierzam wymienić materac i dokupić pościel. Służyło nam do tej pory czyli 6lat. Pierwsze kilka m-cy udawało mi się położyć tam dziecko a później spała z nami. Dopiero w tym roku zaczęła spać sama w tym właśnie łóżeczku. Zdejmują się szczebelki i górna część zagłówków czy jakby to nazwać i zostało małe łóżko. Teraz znów skręciliśmy. Aha, w czasie kiedy nie spała w łóżeczku jeden bok zdjęliśmy, tato zamocował w nim haczyk i mielismy barierkę przed schodami zeby nam córa na górę nie wchodziła, tak że różne części się przydały. Co prawda szlag mnie trafia bo na duże łóżeczko jest niewielki wybór ochraniaczy no i materacyk droższy ale nie będę kupować łóżeczka bo może drugie też nie będzie tam zbyt długo spać tylko przeniesie się do naszego łóżka. Asiulek, metod jest masa a każdy ma swoją. Ja piję kefir, czasem na czczo bo mi się chce z rana a wtedy kibelek gwarantowany. W razie tragicznego zaparcia piłam lekką herbatę przeciw zaparciom, czego się nie robi w desperacji. Trzymajcie sie zdrowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka :-) ale dzis pospałam.... 5:50 :-) zapowiada sie piekny, słoneczny dzien :-) mam nadzieje ze tak juz zostanie bo mamy zamiar udac sie do Wisly/ Ustronia. To dosyc blisko od nas wiec podroz nie bedzie zbyt męcząca. Oby tylko nie padalo :-) Aneczka widzialam ostatnio dziewczyne w takiej tunice (widzialam ja w piatek rano jeszcze zanim napisalas) i pomyslalam sobie ze baaardzo ładna tuniczka i bardzo praktyczna. Widzialam na zywo- super :-) a cena tez bardzo przystepna :-) Fajnie ze ją wypatrzylas na allegro, moze i ja sie skusze :-) Aneczka Ty to jestes inspiracja do naszych zakupów hihihi tak samo z pościelą :-) Jolka zaglądaj do nas czesciej :-) fajnie ze juz wszystko kupilas- ja dopiero od przyszlego tygodnia zaczynam zakupowy maraton :-) sklep w ktorym kupilas wózek jest kilka kilometrow ode mnie a dokladnie sa dwa te sklepy w gliwicach. Są super zaopatrzone i ceny tez bardzo fajne :-) Marylka ach te żyrafki hihihi a co do bambino to tez slyszalam ze są dobre. I chyba nie sa drogie prawda? Fajnie ze Aleczek juz w domku ;-) a co do naszej sluzby zdrowia..... to strach chorowac ;-( Asiulek 78- ja jeszcze jakis miesiac temu meczylam sie z zaparciami straszliwie brrrr to byl koszmar, na szczescie juz mam spokoj. Na poczatku jadlam sliwki suszone i zaczelo pomagac, a ogolnie to jem duzo jogurtow-rowniez naturalnych i jem je z otrębami, pije kefirki, maslanki, jem jabluszka a poranna mała czarna tez pomaga :-) a czasem sok z kapusty kiszonej sobie zaserwuje. Zaparcia zniknely a wierz mi ze byly koszmarnie bolesne. A propo slodkosci- bylam wczoraj na urodzinkach i jadlam super ciasto- postaram sie o przepis i Wam podam bo ciacho rewelka a chyba nie bylo zbyt \"trudne\" :-) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze pytanie odnosnie kosmetykow dziecięcych- czy wiecie cos na temat serii AA Oceanic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki myslalam ze wy sobie smacznie spicie i tylko ja juz na nogach a tu patrze ze pewnie wiecej z nas juz w ruchu... brutalnie zostalam o 6.25przez corcie obudzona ktora stwierdzila ze musi mi zrobic zdjecie!!!! wczoraj maz ja nauczyl obslugiwac cyfrowke wiec pierwsze co zrobila przyleciala sprawdzic czy pamieta...no i moje zdjecie wyszlo cudo - z wlosami na bacznosc i 1 okiem otwartym :D kupilismy DZIECKO ZAKUPY I MY zeby popatrzyc co i w jakich cenach oferuja rozne sklepy no i bylo warto bo na koncu jest linkownia do stron online i wiele adresow skelpow. sa takze kupony rabatowe (od 5 do 15%) no ale w mojej pipidowie nie ma zadnego takiego sklepu niestety... wczoraj do baaaaardzo pozna bo chyba do 1 rano buszowalam na allegro ale za to udalo mi sie kupic dla szkraba 3pajace w rozmiarze 0-1za cale 13zl a ze u tej samej osoby wzielam i rzeczy dla malej i poluje jeszcze na maluckie ubranka to w sumie wyjdzie mi tanio za przesylke :) Asiulek jesli idzie o samopoczucie to z nim gorzej ale ja zawsze sie mobilizuje jak jest taka potrzeba. poza tym moje bieganie to raczej kulanie sie... wczoraj pierwszy raz poczulam sie jak ciezarowka, szlam i mialam wrazenie ze sie kolysze na boki i ide jak kaczka!!! maz twierdzi ze az tak zle nie bylo ale brzuchol nisko i bolacy to jak tu isc inaczej... dobrze ze czasami chociaz sie udaje troche wygladu atrakcyjnego sobie dorobic ;) otreby sa bardzo dobre, ja to je nawet na sucho jesc potrafilam kiedys :) pamietam ze jeszcze przed ciaza kupowalam jakies ciasteczka otrebowe, byly z tych takich \"leczniczych \" i mnie kaloryczne plus maaasa tych trocin w nich wiec byly dosc drogie ale 2 ciasteczka do kawki zamiast sniadanka starczaly na dluuuugo no i extra gonily do kibelka ;) teraz kupuje jogurt z musli bo bardziej mi smakowo podchodzi ;) Stonka - no wlasnie mam te same zdanie o gabce co ty, u nas po 3 czy 4 myciach gabka powedrowala do szafki w postaci malych kawalkow do scierania lazienkowej podlogi ;) foczka to wydatek rzedu 9zl. wczoraj jeszcze ogladalam stojak pod wanienke, kosztuje 60zl jest dosc stabilinny i teraz tylko sie zastanowie czy chce czy znowu bedziemy na stolki stawiac. ;) co do lozeczka to poszukaj na allegro. gdzies mi sie rzucilo ze szyja na wymiar ale za diabla nie pamietam ktory sprzedawca. mysle ze moze warto wyslac zapytania to moze gdzies by ci sie udalo takowy zamowic za niewielka doplata. Ja przy tym maluszku zrobie wszystko wlacznie z karmieniem na stojaco :) zeby tylko malec spal u siebie a nie u nas w lozku, z mala zajelo nam ponad pol roku zeby ja odzwyczaic od naszego wyrka (bo do 2 roku zycia tylko z nami spac chciala!!! zasypiala u siebie i ok 1-2 w nocy juz plakala do nas) Marylko czy z bambino jest plyn do kapieli lub jakies mydelko w plynie do mycia?? obszukalam polki w 3 sklepach wczoraj i tylko oliwki i szampony byly. daj mi znac czy trafilas na takowe to bede wiedziala czy mam dalej szukac. mydlo w kostce widzialam ale ja ogolnie jestem przeciwniczka kostkowych mydel wiec takie odpada Justka zycze Wam udanej wyprawy!!! oby pogoda dopisala spacerkom :) aaaa no i zadna tam inspiracja ale jak sie mieszka w pipidowie gdzie posciel 2 czesciowa byle jaka kosztuje prawie 80zl a najtansza bluzeckza ciazowa 80 to zostaje allegro. zreszta allegro to moja slabosc i to straaaaaaaaaaaszna, tak jak pisalam wyzej lubie polowania ;) czekamy na przepis na ciacho zawsze to jakas nowosc na stole by sie pojawila :) jesli idzie o serie AA to ja im kompletnie nie ufam :( niby takie super hipoalergiczne a jak sobie kupilam kiedys tonik to tak mi twarz obsypalo ze sie u dermatologa oparlam, jesli cos testowane na mnie okazalo sie do d... to z maluszkiem nie zaryzykuje. pytalam wczoraj polozna o Bubchen i mi odradzila polska serie - mowi ze mnostow maluchow matek ktore zna dostalo na nie uczulenia i ze pediatrzy mowia ze to rumianek tak uczula! w sumie ja np mam uczulenie na rumianek ale sadzilam ze dla dzieci to idzie jakas specjalna wersja i raczej powinno byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo ma wlasnie czkawke i az mi brzuch skacze.. ciekawe dlaczego bo przeciez winogronka i jogobella z musli zjadlam wiec raczej nie powinno... no ale moze to jeszcze wczorajszy obiadek z wloskiej knajpki ;) Asiulek szukalam szukalam w tych moich przepisach i znalazalm sprawdzony przepis na ciasteczka owsiane, kiedys go gdzies w necie dorrwalam i wypraktykowalam tyle ze odrobine zmodyfikowalam ;) moze sie przyda Składniki: - 1 szklanka płatków owsianych, - 1 szklanka otrębów pszennych, - 1 szklanka rodzynek (jak duze to kroje na pol przynajmniej) - 1 szklanka mąki tortowej, - 1 jajko, - 1 szklanka soku jabłkowego (garden jest ok bo jest ciut slodszy niz hortex), - 1/4 szkl oleju, (z oliwa z oliwek sa wstretne) - 1 łyżeczka proszku do pieczenia (mozna i bez tylko wtedy sa plaskie totalnie ale tez smaczne, raz mi sie zapomnialo i byly ok) - 4 łyżeczki cynamonu. Najpierw trzeba wymiesza TROCINY czyli płatki, otręby, mąkę, proszek, posiekane rodzynki i cynamon. \\w garnuszku wymieszać jajko, olej i sok. Dodać do sypkich produktów i wszystko dobrze wygnieść.Wykładać łyżką ciasteczka na blaszce (najlepiej na papierze do pieczenia bo na folii aluminiowej kicha) i piec w 200 stopniach ok 17 min czasami dluzej jesli mocno wyrosna. Maz sie smieje ze te ciasteczka to takie jak dla konia albo conajmniej krolika ale mi smakowaly i zastanawiam sie wlasnie czy jutro takich nie machne, przynajmniej zdorwa przegryzka by byla w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ale śliczna dzisia pogoda! Zaraz jade do rodziców na pyszny obiad i ciacho drożdzowe, mniam :) mama nawet dzwoniła wczoraj czy ma upiec wczoraj, czy dzisiaj, aby było świeżutkie jak przyjade i ocxzywiscie wole dzisiaj :) ach te przywileje cieżarnych ;) ale mąż cały dzien w pracy, to co bede sama w domu siedziec :) chyab wybierzemy sie dzisiaj do nowej hurtowni pod wrocławiem BabyMaxx, powiem wam dziewczyny co jest warta, ale podobno jest gignatyczna :) meggie ja jestem zwolnenniczką tradycyjnych łóżek. wszelkiej maści kołyski do mnei nie przemawiają. mysle ze opcja z wyjmowanymi szczebelkami jest bardzo dobra i tez mysle ze sie na nią skusze :) justka ja tez darowałabym sobei kosmetyki z serii AA. Mam super wrażliwąskóre i myslałam, ze skoro jest to seria dla alergików, to bedzie ok, ale okazały sie okropnie alergogenne. próbowałam różnych serii z tej firmy i każda to byłą katastrofa, wiec nie wierze, ze dla maluchów robiącoś innego. Aneczko ja tez uwielbiam ciasteczka owsiane, a jeszcze lepiej ciasto nba płątkach. jest super proste, tobie je jako dodatek do każdych świat, a wszyscy sie smieją, ze po ilosci skłądnikó wyglada jak postne :) no ale schodzi pierwsze, pomimo, ze na stole jest mnóstwo innych słodkosci, wiec o czymsc to świadczy ;) a co do czkawki, to pytałąm mojągin, czy moge cos zrobic, aby maleństwo tak sie nie meczyło, bo az mi szkoda, jak co chwile brzuch mi skacze, jak czka. powiedziała, ze nic co jemy ani pijemy nie ma na to absolutnier wpływu (potwierdził to tez mój gin od USG) i że bardzo dobrze ze ma czkawke, bo to dziecka naprawde nie męczy, a oznacza, sie sobie fika, jest wesołe i sie bawi. wiec mysle, ze niech czkajana zdrowie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki...fajnie żę dziś ciepło bo wczoaj to był strasznie dzień męczący i ciąglę padało...mojej dzidzi też chyba to nie pasowało bo była mało aktywna... wczoraj byłam u znajomej i jej słodkiej 5miesięcznej niuni...dostałam kolejną torbę ciuszków i laktator... widziała u niej nianie elektryczną ( bardzo sobie chwali bo ma duży dom) i chyba ja też sie skuszę,chociaż wcześniej nie myślałam o zakupie... poleciła też stelaż pod wanienkę (chyba też sobie zakupię).. jeśli chodzi o kosmetyki to ja będę używać bambino,są w super cenie i są dobre... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, moja gąbka zakończyła zywot przy fugowaniu :D Ochraniacze na moją szerokość robi Darland. Zamówię u nich. muszę się wam pochwalić, moja córcia upiekła wczoraj ciasto drożdżowe ! Pyszne jej wyszło. Na dzisiaj zostały nam okruchy. udanej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×