Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Cześć! Wczoraj miałam pracowity dzień :). Zrobiłam miejsce w komodzie dla niuni :) Cała komódka jej będzie. I zaczęłam prasowanie. Oj dużo tego... Musiałam wstać o 8.30 (a pospałambym sobie jeszcze) bo mnie niunia zaczęła z całych sił kopać. Nawet coś wystawało a jak zaczełam macac to było to długie na około 4-5 cm, może to girka :). Zaraz ide do sklepu po świeże bułeczki na śniadanko. Pozdraionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
dziewczynki właśnie przeglądam allegro...mam pytanko czy któraś z was kupywało na allegro foteliki samochodowe i leżaczki i nianie alektryczne???może możecie coś polecić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj leniuszkujemy, rodzice zaprosili nas na obaidek wiec bierzemy ze soba naboj slodkosciowy i pewnie tak po 13tej pojdziemy; wczesniej zapowiedziala sie moja chrzestna wiec swietowanie zaczniemy juz niedlugo chociaz my z mezykiem to juz wczoraj zaczelismy hehehe Basia podrzuc przepis na te ciasto na platkach, ja tam lubie takie specyfiki ;) Malwinistka co do nian elektrycznych to sa bardzo fajne jak sie mieszka w domu jendorodzinnym czy ma bardzo duze mieszkanie. my mamy nianie ale przy naszych 44m nie sadze zeby nam sie przydawala. znajoma kupila na allegro nowa na gwarancji ale nie wiem od kogo, inna kupila uzywana i tez sobie chwali. co do lezaczka to ja stawiam na fisher price tyle ze na razie kupowala nie bede bo one i tak sa dopiero powyzej miesiaca do stosowania z reguly. poza tym zobacze czy moj maluch lubi taka pozycje, najpierw wyprobuje to w foteliku samochodowym i jesli bedzie ok to wtedy lezaczek bujaczek zamowie. a fotelik to najpierw zaczekaj i zobacz jaki wezmiesz wozek. moze akurat wezmiesz w zestawie albo przynajmniej taki ktory da sie wpiac na stelaz... poza tym takie rzeczy najlepiej kupowac na sam koniec dzieki czemu gwarancja ci sie przedluzy bo teraz i tak nie bedzies ztego uzywalala a 2 miesiace gwarancji przepadna, mysle ze takie rzeczy \"gwarancyjne\" mozesz spokojnie na poczatek lipca zostawic Anulka mi sie marzyla komoda wlasnie dla maluszka ale niestety nie byloby gdzie jej zmiescic na naszych \"salonach\" w zwiazku z tym mamy slupek bielizniarke - tak jakby polowke szafy. mega to to pojemne i w sumie teraz tak patrze ze chyba i wygodniejsze od komody bo dobrze widac co masz na polkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-chcieliśmy kupic dla niuni komode ale niestety też zabardzo nie pomieścimy sie w naszym mieszkanku ;). Tez myślałam o takim słupku, widziałam ostatnio w sklepie i sie zastanawiałam czy nie kupic :). Mimo wszystko chyba kupię, zawsze to dodatkowe miejsce na ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki...ale mnie dziś rozpycha...już moje ulubione spodnie ciążowe robią się ciasne ...właśnie sobie popijam sok warzywny fortuny...mam nadzieję że mi troszkę pomoże na zaparcia... ale dziś pusto??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Witam w piękny słoneczny dzionek :) przynajmniej we wrocku taki mamy. wczoraj wieczorkiem długo nie mogłam zasnąć toteż dzisiaj wstałam późno bo odsypiałam....dzidzia dziś mega-aktywna daje mamie kopniaki od samego rana, a po śniadanku jeszcze bardziej :) zaraz wskoczę pod prysznic, potem mam rodzinny obiadek...rosołek mojej babci :) poprostu cudo :) jak mój chłop przyjedzie wyciągnę go na spacerek :) Aneczko dzięki za przepis na ciasteczka :) jutro idę do sklepu po produkty i piekę. zresztą nawet jakby mi się nie chciało upiec to i tak jakieś \"trociny\" kupię :) (bardzo mi się spodobało to określenie) właśnie dziewczynki muszę więcej nabiału, warzyw, i jakichś ziarenek jeść, bo coprawda to robiłam ale ostatnio już wszystko było oki i trochę to zaniedbałam...poza tym Aneczko jestem pod wrażeniem Twojego zacięcia do wynajdywania różnych fajnych rzeczy na Allegro, ale wiem że jak się dobrze poszuka to faktycznie można wiele ciuszków dziecięcych kupić za grosze zwłaszcza jeśli się kupuje od tej samej osoby...ale do wynajdowania takich okazji to trzeba mieć cierpliwość a ja niezbyt ją mam :P stonka dzięki za info dot. foczki. sama się zastanawiałam czy kupić tą foczkę czy takie coś z gąbki a treraz mam większą jasność w temacie :) basiu pewnie jesteś już poza domkiem i tego nie przeczytasz przed podróżą do BabyMaxxx, ale wcale nie jest to takie gigantyczne ani nie jest tam tak tanio jak to reklamują. ja tam byłam w długi weekend i przeżyłam szok bo też sobie to tak wyobrażałam jak ty, a to tylko taka hurtownia i nawet wyboru za dużego niema...a ceny normalne. ja też chciałam komodę na rzeczy niuni i jakieś fajne mebelki do kompletu, ale mamy malutki pokoik a przeprowadzka nie wypaliła i narzazie jesteśmy skazani mieszkać u mnie w pokoju na ok. 15 m2 (na oko) więc rzeczy dzidzi wylądują w naszej szafie. myślę żeby zorganizować jej ze 2 półeczki. myślicie że rzeczy dziecka mogą być przechowywane w naszej szafie czy lepiej żeby były osobno? mam coprawda jakieś szafki ale nisko przy podłodze i jak myślę ze miałabym się x razy dziennie schylać żeby coś z stamtąd wyjąc to wydaje mi się ten pomysł wogóle bez sensu... to narazie tyle :) spadam się prysznicować....miłego i pogodnego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek nie ma za co :) te trociny robi sie migusiem i sa serio nie takie zle :) mam gdzies jeszcze przepis na wersje ciastowa z twarogiem ale to bylo na jakiejs kartce i znalezc nie moge... jesli idzie o nabial to ja staram sie jesc na zmiane twarog (koniecnzie ze smietanka i cynamonem mniaaam) i jogurty. poza tym slyszalam ze w ciazy wazne jest by zjadac 2-3jajka tygodniowo ale nie smazone tylko gotowane na miekko lub twardo wiec wcinam skoro od tego maluch ponoc lepiej rosnie :) a jesli idzie o zaciecie allegrowe cooooz czasami na nie narzekam a to przez to ze allegro uzaleznia ;) zreszta ja jak szukam to konkretnych rzeczy wiec jest latwiej. wydaje mi sie ze jesli masz miejsce w szafie to spokojnie moga rzeczy maluszka byc z waszymi, pod warunkiem ze nie wisza tam zadne \"antymolki\". Anulka my mamy taki slupek z BRW z serii pop system cena cos ok 450zl - malo miejsca zajmuje a jest baaaardzo pojemny, na gorze poleczki na dole szuflady gdzie mozna wrzucic skarpetki czy buciorki tak wyglada zakmniety http://img206.imageshack.us/img206/8384/05130004jd9.jpg a tak z czescia maluszkowej zawartosci :) http://img526.imageshack.us/img526/4429/05130008yi1.jpg szerokosc na 2 zlozone pieluchy co chyba w miare dobrze na fotce widac... zostaly mi do uprasowania jeszcze 3pralki rzeczy... jeeeeej jak sie zmobilizowac???? kurcze zazdroszcze wam tych hurtowni dzieciecych... ja do najblizszej mam ponad 90km. niby pzry oakzji wizyty w warszawie moglabym zajechac do jakiejs ale zadnej nie znam to raz a dwa wtedy za duzy stres jest by myslec i porownywac... dobrze ze chociaz jest allegro i sklepy internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie wlasnie jest misiek i oglada tv oczywiscie Kubice a ja siedze na forum ,jestesmy po obiadku i sie nudzimy:(..chce zrobic goferki ale sie tak nawpiepszalismy obiadu ze nie wiemy czy damy rady .:) ide do misia sie przytulic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do kuzyna na herbatke. Siedziałam tam ponad 2 godzinki :). Jak zwykle było miło-poplotkowałyśmy sobie z jego żonką. Teraz robie sobie moją slynną salatke z awokado! Tym razem sprawdziłam date ważności fety ;) Jak chodzę to boli mnie lewa pachwinka, ale wiem jaka jest przyczyna :) niunia ma tam główkę (potwierdzone na USG )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam swietny humor dopoki do rodzicow nie poszlismy... od progu zaczely sie jazdy z mama bo stwierdzila ze za lekko ja i mala jestesmy ubrane i zaczela gderanie no i od slowa do slowa sie scielysmy, a pozniej jeszcze stwierdzila ze mala trzeba karmic i opowiadaniami do jedzenia zachecac i uslyszalam ze nawet dzieckka nakarmic nie potrafie... ja wychdoze z zalozenia ze mala potrafi doskonale najesc sama i tylko u moich rodzicow takie cyrki z marudzeniem nad talerzem przechodza wiec to powiedzialam no i zaczela sie mega awantura... a ze to bylo w czasie obiadu to po prostu odechcialo mi sie skutecznie jesc (az do teraz!!) no i ostentacyjnie opuscilam kuchnie i zamknelam sie w pokoju obok i zbeczawszy sie jak nie wiem co zasnelam... troche juz mi lepiej bo wrocilismy do domku ale dalej jestem strasznie nabuzowana... z moja rodziciielka mamy bardzo rozne poglady na wychowanie dzieci i czasami takie scysje maja miejsce a ze teraz ciazowo jestem bardziej rozdrazniona to juz w ogole :O z nerwow tak mnie rozbolal brzuch ze z lozka sie podniesc nie moglam, nawet zolta wredna przyjaciolka (czyt. nospa forte) nie pomogla i dobzre ze do domu to blok obok bo nie wiem czy bym dala rade dojsc :( Jolka - przejrzalam oferte tej hurtowni no i w sklepach 2 ktore w wawce nawiedzilam plus w moich w pipidowie jednak jest taniej! dla mnie to wcale nie sa ceny hurtowe niestety... wole poszperac na allegro tam predzej sie kupi za nizsza cene niz w tej bajce. Anulka salatke powiadasz ;) ja wlasnie umylam glowke salaty i zaraz sobie zrobie ze smietanka, dorzuce kalorii smietanowych trudno ale juz samych lisci wcinac mi sie nie chce a ze salata ma duzo zelaza to chce czy nie chce staram sie jesc jej sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie wróciłam od rodziców i znowu zapakowana, jak na targ :) blacha placka, torba jedzenia i pełna trorba ciuchów :):) nieźle musze wygladac, jak wracam tak obładowana do siebie :) no i kupiłam dzisiaj wózek, choc zupełnie takiego nie planowałam :) CHICCO, ale taki w stary m stulu :) piekny!! skłąda sie super, wprawdzie ma pompowane koła, ale o dziwo nie jest cieżki i i kolorek przepyszny :) chciałam znaleźć na necie i wam pokazac, ale com mi to nie wychodzi ;) asiulek masz racje, ze troche przereklamowany jest ten sklep :) chociaz warto było sie wybrac ze wględu na ten wózek :) za nami jedno małżeństwo tez sie na identyczny skusiło :) i wydaje mi sie ze troche tansze mają łóżeczka, choc generalnie wydaje mi sie, ze wszystkie te hurtownie u nas mają podobny narzut. a co do ciuszkó, to wydaje mi sie ze mozesz małej trzymac spokojnie z waszymi :) w koncu swoje tez macie czysciutkie i pewnie jak otweirasz szafe to pachnie raczej świeżościa niż brudnymi skarpetkami :):):) aneczko podam ci przepis na to ciacho, jak tylko znowu pojade do rodziców :) generalnei pamietam składniki, tylko z proporcjami troche gorzej :) nie zazdroszcze rodzinnej awantury. a swojądrogą to zadziwiające, jak czasem zwykła błahostka moze napsuc i krwi i stosunki między ludźmi. odpocznij sobie i pooddychaj głęboko, bo czasami to najlepiej pomaga :) teraz ide sie położyc, bo po tej całodniowej aktywnosci mój krzyż mówi mi ze przesadziłąm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) właśnie wróciłam z wycieczki jaką zrobiliśmy sobie z rodzicami i babcią po obadku.. pojechalismy do arboretum w wojsławicach koło niemczy. dziewczynki jak tam przepięknie :) to jest taki ogród botaniczny a w nim pełno przepięknych kwiatów w różnych kolorach tęczy i inne cudne rośliny, oczka wodne, górki, mostek..po prostu marzenie a ten zapach...:) jeśli będziecie w okolicach to zachęcam do wybrania się tam na spacerek Basiu gratuluję zakupu wózeczka :) owszem ceny wózków są tam całkiem rozsądne. byłam dziś u kumpeli i ona da mi wózek po swojej córci. nie wiem coprawda jakiej marki, ale trzyfunkcyjny takze będzie oki. a oszczędzone pieniążki przydadzą się na inne rzeczy. i jeszcze ciuszki też ma nam dać także mamy z głowy kupowanie... Aneczka ty się nie martw, między matkami a córkami są zawsze różnice zdań zwłaszcza co do wychowywania dzieci... ja już sobie wyobrażam jak się nasza niunia urodzi jak babcie i prababcie będą dawać dobre rady i wtrącać się do wychowania. pewnie też nie obędzie się bez spięć. a ty się nie stresuj bo to szkodzi dzidzi...teraz wieczór relaksu zalecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z poniedzialku, swoja droga to dla mnie najgorszy dzien w tygodniu bo po milym rodzinnym weekendzie znowu zostaje sama w domu. Po woczrajszej nerwowie brzuch dawal sie we znaki caly wieczor i jeszcze w nocy ale przetlumaczylam sobie i maluszkowi ze trzeba myslec pozytywnie i na poczatku bardzo niespokojne malenstwo sie wyciszylo, glaskalo mnie tak fajnie od srodka jakby chcialo powiedziec \'mamuska nie przejmuj sie\' no i faktycznie sie uspokoilam. wlasnie wrabalam kisc winogronek, wzielam leki i spokojnie moge 2 godziny zaczac odliczac do nastepnego ;karmienia\' hehehe Basiu to ja postaram sie o przepisik przypomniec :) a sluchaj ten chicco to 4 czy 3 kolowy wzieliscie? bo jesli 3na tych duzych pompowanych to bede wiedziala jaki :) bralas zestaw 3w 1 czy taki tradycyjny? a co do krzyza wczoraj kolezanka mowila mi ze znalazla sposob na swoj - biorac prysznic puszcza wode nie z gory ale tak jakby bardziej pod katem i to w taki sposob ze stoi jakby wygieta w koci grzbiet, mowi ze na nia rewelacyjnie to dziala wiec moze sprobuj. Asiulek melduje ze zastosowalam sie do relaxowych rad ;) a co do urodzenia sie malenstwa ja pamietam jak na swiat przyszla Gabinia i obie babcie byly urazone ze zadna nie moze astystowac przy 1 kapieli, po 2tyg w szpitalu i myciu dziecka nawet pod kranem jakos z mezem nie mielismy oporow i dalismy sobie rade sami a babcie... cooooz byly mocno zawiedzione ze nie potrzebujemy pomocy ;) cale szczescie tescie sie nie wtracaja i z nimi kontakt jest nikly ale za to moja mama nadrabia za wszystkich ;) Marylka kobieto uwazaj na siebie!!!!!! czy mialas przy tych swoich wywinieciach jakies zawroty glowy albo mroczki czy to po prostu byly \'przypadki\' i zlosliwosc losu??? mam nadzieje ze dzisiaj juz z ta koscia ogonowa lepiej, na wszelki wypadek powiedz o tym lekarzowi, niech ci zrobi usg i sprawdzi czy aby wszystko w pozadku!!! 🌻 na pocieszenie i od dzisiaj pol kroku wolniej chodz... na uplawy to smarowanie clotrimazolem powinno pomagac, przynajmniej mi w 1 ciazy tak ginek zalecil a no a poza ciaza to wiem ze kolezanki robia nasiadowki z vagosan tutaj mozesz o tym poczytac http://www.info-med.pl/katalog/leki/ziolaindeks/vagosan.html?PHPSESSID=9bb3dcf3b6f51e8e6cf3b0674fe7b32f ja mialam sobie teraz kupic do podmywania ale tam niestety jest rumianek i szalwia ktore mnie uczulaja. wiem ze im pomoglo bardziej niz wszystkie leki apteczne. na zapalenia pecherza to zurawina jest dobra ale w tabletkach nigdy nie bralam ale teraz popijam sok zurawinowy i wcinam konfiture zurawinowa czesto. w 1 ciazy non stop mialam problemy z pecherzem i uplawy wiec teraz jest juz ciut lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka a co do liczenia tygodni sa 2 szkoly, np u nas gin liczy ze jak jest 32t3d to juz jest 33tydzien ciazy podczas gdy ten moj spec w warszawie oblicza to samo jako 32tydzien ciazy bo u nich licza sie tylko tygodnie skonczone. w tabelce wpisuje zawsze tak jak mam w karcie czyli zaczetymi tygodniami. a propos tabelki - laseczki moja ostatnia aktualizacja nie zostala uwzgledniona przy kopiowaniu, plizzzzz patrzcie czy aby na pewno kopiujecie ostatnia tabelke. aaa no i pofatygowalam sie zerknac ile z nas tu pisze baaa w ogole zaglada raz na jakis czas i wyszlo ze na stale nawet 20nas nie ma bo niektore tylko wpadaja tabelke aktualizowac... szkoda ze nawet nie napisza co u nich slychac... no ale miejmy nadzieje ze jak urodza to chociaz sie pochwala :) AKTUALIZACJA Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....33........05.07.07 ???......+10 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......32.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....32.....08 .07.07..+12synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...32.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....30 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...30.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......30. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda.......30........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80....Magda....26......Wrocław......28...30.07.07. +9 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a mnie dopadla opryszczka wargowa, podejrzewam, ze zarazilam sie od kolezanki, po wypiciu herbaty - chyba niezbyt starannie umyla kubek. i jest mi smutno :( zazwyczaj mialam jedną kropeczke, ktora szybko schodzila, a teraz rozroslo sie to i normalnie mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek :-) zaczynamy kolejny tydzien, oby byl jak najbardziej pogodny i przyjemny ;-))) wczorajszy wypad do Wisly dobrze mi zrobil, zlapalam troche sloneczka, pospacerowalam i w nocy spalam jak zabita :-)) Dziewczyny pisalam Wam kiedys o tym maluszku mojej znajomej, ktory przyszedl na świat przed Wielkanocą (ur. w 32 tygodniu) i teraz w weekend \"wyszedl\" do domku :-)) super!!! :-)) Maly byl w bardzo ciezkim stanie, a tu prosze chlopak wazy juz niecale 3 kg i jest w domku z rodzinką :-) Marylka, Ty juz nie szalej! ja sie ostatnio uspokoilam, ale tez potrafilam zaliczac niezle soki, biegi itp.... a jak teraz? mam nadzieje ze nie boli Cie za bardzo? Pozdrow Aleczka od cioci justki z topiku :-) Posciel w zyrafki zamawiam w tym tygodniu :-) Jolka87 widzialam taki lezaczek u kolezanki, ktora ma malego bobasa i widac bylo ze malemu podobalo sie w tym lezaczku :-) Aneczka ja sie dzis zabieram za trocinowe ciastka, to cos dla mnie hihihi Basia, Aneczka fajnie ze napisalyscie o tych kosmetykach AA. Nie planowalam ich zakupu, zastanawialam sie czy ktos je juz wyprobowal. Bo wszedzie ich tyle i zastanawialam sie jaka maja opinie. Ja chyba kupie polskie bambino albo niemiecki penaten :-) Jutro lub pojutrze dostane komode ktorą zamowiłam dla Maluszka wiec moge kupowac i kupowac :-) Remoncik zakonczony i jest juz swiezutko i czysciutko :-) milego dzionka Wam życze a tym szalonym i narwanym zero stresow i upadkow ;-) calus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynka mnie tez wysypalo tyle ze ja wiem ze to przez zarlocznosc - krecilo mi sie w glowie i jak szlismy ze sklepu to zezarlam kilka winogron brudnych (wiem wiem durna jestem) smarowalam sudocremem i szybko przyschlo i lagodzilo swedzenie, sprobuj moze i tobie pomoze wg mnie lepiej to dziala niz pasta do zebow :D Justka - jakze milo sie czyta takie wiesci o maluszkach... dziewczyna z innego forum 3tyg temu urodzila w 31tyg blizniakow 1500 i 1600gram a chlopcy juz maja po 300gram prawie wiecej i ladnie sie rozwijaja i rosna dlatego ja sie ciagle pocieszam ze i u nas bedzie dobrze mimo ze ciut wczesniej :) i jeszcze slwoko wtrace do komody - wyczytalam w jakiejs gazecie dzieckowej ze mebelki powinny odstac przynajmniej tydzien nim zacznie sie w nie dzieciece rzeczy ukladac bo jesli sa drewniane lakierowanie to jakos tam lakier reaguje z ciuszkami a jesli sa z plyty to tam tez cos jest ze lepiej odczekac, moze wiesz ale jakby co pisze ku przestrodze... ja nasza bielizniarke odwietrzalam tydzien :) a tak w ogole to znowu szaleje na allegro hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....33........05.07 .07 ???......+10 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......32.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....32.....08 .07.07..+12synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...33.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....30 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...30.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......30. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda.......30........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80....Magda....26......Wrocław......28...30.07.07. +9 córeczka ? Dzisiaj wraca mój mężulek!!!!!!! Na obiadek już będzie w domku ;). Może uda mi się go namówić na wypad do Hurtowni (skoro dzisiaj ma wolne od pracy). Mieliśmy jechać do hurtowni w sobotę bo tylko wtedy nam pasuje ale może uda się dzisiaj :). Porównam ceny z allegro i jak cos to dzisiaj zrobimy zakupy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslo na dzisiaj CZERWONA WODA.... zadzwonilam wlasnie podac w spoldzielni stan licznikow i mowie panu adres nazwisko a on do mnie stan licznikow prosze na co ja inteligentnie \"no to tak czerwona woda\" i nagle smiech wielki i jego i moj. myslalam ze mu nie dam rady stanu licznika podac tak sie smialam. na co pan bardzo dowcipny - to teraz stan niebeiskiej poprosze :) to sie nazywa poprawic sobie humor z poniedzialku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak byłam u mojego kuzyna to weszłam sobie na wagę. Jego waga zawsze pokazuje tyle samo kg co u mojego lekarza. No i wykazała że jest już 17 kg więcej!!! Prawdopodobnie znowu przytyłam 4 kg w ciągu miesiąca ;). No ale porównam wagę, tak na wszelki z wagą u lekarza (okaże sie w środę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ale sliczny dzien dzisiaj mamy!!! Jestem juz w pracy zaopatrzona w maminy drożdzowiec :) tak wzbraniałam sie wczoraj przed zabraniem całej blachy, a po wieczornej konsumpcji małżonka i naszym dzisiejszym zapasie do pracy, na blasze jeden pasek tylko został :))) asiulek tez wczoraj chcielismy sie wybrać do Arboretum :) pracuję na uniwerku a chyba jako jedyna z pracowników jeszcze tam nie byłam, wiec postanowiłam nadrobic :) tylko wszyscy polecają mi poczekac jeszcze z tydzien, dwa, bo podobno zakwitną rododendrony dopiero :) do zobaczenia w szkole! marylko doskonale rozumiem twoją ciążowa niezdarnosc, mam to samo, tylko w troche mniejszym natężeniu. uważaj na siebie! nie ma żartów z takimi upadkami. mam nadzieje, ze dzidzia nie była narażona na za duze wstrząsy, chociaz moja gin mówi, ze amortyzacja w brzuchu, ze takie wypadki nie powiny zaszkodzic, ale lepiej na zimne dmuchac :) czujesz sie troszke lepiej? aneczko kupilismy wózek czterokołowy, te trójkołowe cos mnie nie przekonują. wózek ma spacerówke, nie ma fotelika. jest bardzo klasyczny, to model chyab Dream, ale nie wiem, bo ne moge takiego znaleźc na sieci :) a mam pytanie, co to jest ta foczka do wanienki? co do placka to generalnie jest to najprostrze ciasto świata, ale uwielbiam je jak mało które :) przepis oczywiscie uległ modyfikacji, jak wszystkie, któe wykorzystuje ;) ugniata sie ciasto z 15 dag płatków owsianych, 20 dag mąki pszennej, kostki margaryny, szklanki (ja daje maks 2/3) cukru i szczypty soli. ciasto dziele na pół, pierwsza połowe wykłądam na blache, na to daje powidła śliwkowe, posypuje orzechami włoskimi, i resztą ciasta przykrywam. czasem posmaruje rozbełtanym jajkaiem aby sie błyszczało, ale generalnie zapominam ;) ciasto niewdziecznie sie ugniata przez płatki, a druga warstwe trzeba nakładac płatkami małymi i potem łączyc i przykrywac dziury bo sie klei, ale jest naprawde pyszne :) ja używam małej tortownicy i pieke nawet półtorej godziny. nie wiem dlaczeog to tyle trwa, ale sama zobaczysz, jak sie zacznie rumienic :) zadzownie tyko do mamy dzisiaj i upewnie sie co do proporcji maki i płatów bo nie jestem pewna :) a w oryginale były figi zamiast powideł, ale wydało mi sie to za słodkie. a powidła daje rewelacyjny posmak kwaskowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona i niebieska woda :-))) dobre :-)) Aneczka jak wypucuje moja komode to bede ją wietrzyc przez tydzien. Dzieki za rade kochana ;-) i owocnego szaleństwa na allegro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi narobiłyście smaka tymi ciastami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Muszę dzisiaj cos pokombinować ;) Postanowiłam jutro na 11.00 pojechać do szpitala i wypytać sie o te kwalifikacje do porodu rodzinnego :(. Męczy mnie to bardzo więc muszę się o wszystko wypytać . Mam nadzieję, że okaże się, że to wszystko nie będzie potrzebne (te kwalifikacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka napisz o co chodzi z tymi kwalifikacjami, bo sama jestem ciekawa :) a waga sie nie przejmuj, tylko upichć sobie jakies pysznosci, bo nie ma to jak dobre słodkości na ciążowe dolegliwości :):):) justka, bardzo sie cieszę, ze maluch twoich znajomych rośnie szybko i zdrowo :) mój mąż tez sie dopytuje, czy jak mały urodziłby sie teraz, to miałby szanse :) takie historie zawsze podnoszą na duchu :) balladynko mi na opryszczki zawsze pomaga krem penaten. stosuje go praktycznie od dziecka i uważam ze nie ma nic lepszego :) kiedys synek moich znajomych miał całe wargi w opryszczkach, dostawał bóg wie jakie cuda od lekarzy i jak poleciłam aby mama posmarowała mu penatenem buźke, wszystko przeszło jak ręką odjął :) no i w końcu mogę sie zaktualizowac! waga poszła w góre, wiec sie dopisuje :):):) Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....33.... ..04.07.07........+12 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....33........05.07 .07 ???......+10 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......32.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....32.....08 .07.07..+12synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...33.. ..09.07.07...+15...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....31.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....30 ...15.07.07...+13...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .30....18.07.07...+9..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...30.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......30. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda.......30........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 14 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....28...23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....2 9.....24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....29.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......30.. ...29.07.07. +5...synek madzik80....Magda....26......Wrocław......28...30.07.07. +9 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moj maz mnie nie przeswieci za allegrowe zakupy :) wczoraj kupilam pare rzeczy dla maluszka od tej samej babki co przedwczorajsze po cale 2zl a dzisiaj upolowalam kolejna gdzie ma sa rzeczy po 3zl, chce kupic pajacyki takie 0-3 bo wlasnie pajacykow i rampersikow na ten rozmiar mi najbardziej brakuje. w sumie jak bylam w 2 ciuchlandach to u nas za taki uzywany trzeba zaplacic z 8zl to po 9sa w pepco wiec mysle ze te z allegro sie oplacaja zwlaszcza ze gap next i mothercare do mnie przemawiaja :) Basia kurcze ale mi te ciasto juz pachnie :) jutro pieke i ciasto i ciasteczka tylko zebym nie zapomniala powidel kupic, cukru dam pewnie jeszcze mniej bo wole powidel wiecej polozyc :) a co tam przynajmniej trocinami sie bede co ktorys posilek zapychala :P a co do modelu chicco to niestety nie wiem jaki to moze byc bo u nas to tylko te CT w skelapch stoja, czy to cos w tym stylu -> http://www.allegro.pl/item192613195_chicco_4wd_tech_duo_stan_b_dobry_.html Anulka jesli tyjesz teraz 4kg miesiecznie to baaardzo dobrze. taki tydzien tygodniowo to bardzo dobrze :) 3mam kciuki za jutrejsze dobre wiesci!!! nie stresuj sie i zapisz sobie wszystkie pytania jakie chcesz zadac bo na miejscu moze ci to wyleciec z glowy Justka nie ma za co :) ja tez o tym nie wiedzialam i zeby nie gazetki to bym pewnie szybko wytarla i rzeczy poukladala rach ciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-właśnie nie bardzo wiem o co chodzi z tymi kwalifikacjami do porodu rodzinnego. Weszłam ostatnio na stronkę szpitala a tam napisane, że we wtorki o 11.00-kwalifikacje do porodu rodzinnego. Podobno to \"pic na wode\", przynajmniej mówią tak dziewczyny z szczecińskiego forum. Ale wolę dmuchać na zimne (i pojadę tam osobiscie), bo nie chce żeby w ostatniej chwili okazało się, że z jakichś tam powodów nie będzie moglo być koło mnie mojego mężulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym tyciem to faktycznie wychodzi teraz że 4 kg przytyłam, w miesiącu poprzednim 3,5 :). A muszę przyznać, że naprawdę dużo nie jem. Na śnadanko 2 bułki, potem jakieś owocki, potem obiadek, jakiś jogurcik i coś słodkiego (np. wafelek ;)), i na kolację 1 bułka :). I to wszystko! Widocznie jestem taki typ co więcej tyje w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka bo to ponoc lepiej jesc po troszeczku a czesciej, chociaz moje po troszeczku tez przyprawia mnie o 1kg tygodniowo :P a propos jedzenia to wypadaloby sobie chyba jakeis snaidanko zrobic ale mowiac szczerze nie mam zadnego pomyslu co bym miala ochote zjesc... allegro mnie pochlonelo hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×