Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6400/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6130/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7060/?...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Justynka wyczytałam ze chcesz wziąśc kredyt.... ale nie doczytałam na co go bierzesz? widze ze Lalik jest ekspertem kredytowym :-) Lalik zapomnialam dodac ze tej Waszej Julci to niezły siłacz rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka, na moje mieszkanko:) ja dzis robilam zdjecia pol dnia, w przerwach miedzy uspokajaniem maluchow, i licze na to, ze wieczorem powystawiam aukcje. no i czekam na sporawa przesylke tez na handel;) te co maja starsze maluchy zapraszam pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka kupujesz mieszkanie? sorki ze tak pytam ale nie jestem do konca na bieżąco. i daj znac jak wystawisz aukcje. widzialam ze juz cos wystawilas :-) ja tez chyba zaczne robić wyprzedaż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka to dobrze ze zlewasz otoczenie bo ja wiem jak ludzie czasem reagują jak dowiadują sie ze kobieta nie karmi piersią. Moja kolezanka tak miala. Bylo mi jej strasznie żal. Bo ona biedaczka bardzo przeżywala to ze nie mogła karmic a ludzie jeszcze ją dobijali komentarzami. A ona strasznie brala sobie to do serca i cierpiała. Ja tez na poczatku mialam mało pokarmu i pojawil mi sie dopiero jak wyszlam ze szpitala ale walczylam i udalo sie :-) Ciesze sie z waszej radości, Tatiance na pewno było cudownie przy piersi :-) a co do kupek to Ci nie pomoge bo u nas nie bylo nigdy zielonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej kobietki..bardzo dawnomnie nie było i mam duże zaległości w czytaniu... maly MILANEK rosnie jak na drożdzach,chociaż na sztucznym mleku...zadnych problemów z nim nie mam tylko ostatnio miał ciemieniuche i pani doktor zmieniła z nan1 na bebilon pepti..troszke już lepiej...przesypia całą noc ,dzięki temu ja moge nawet sie wyspać..26 skaczył 3 miesiące.... my juz mieszkamy we własnym mieszkanku,bez treściów i złotych rad... Marylka po sztucznym mleku kupa jest zielona cały czas więc nie masz się co martwic,,,szczegolnie po bebilonie jest ciemno zielona...to od żelaza zawartego w mleku... aha..moja niunia cudnie gaworzy i wcszystkich zaczepia krzykami... dziewczyny czy wy tez tak macie???ciagły strach o swoje maleństwo,o to żeby było zdrowe żeby sie prawidłowo rtozwijało,w ciąży miałam lęki żeby zdrowy mój syn sie urodził,a teraz jeszcze bardziej sie boję że może cos się stać złego ..chyba by mi serce pekło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6400/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6130/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7060/?...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc listkaa............Maja........19lipca..........3000/53........6900/61.....mieszane Marylka2007___________a propos zielonych kupek - po sztucznym u nas HUMANA 1 plus są lekko zielonkawe, więc chyba to normalne Wszystkim dziękujemy za miłe słowa ❤️ Padam z nóg, więc zaraz lulu. Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja mam już wolne od jakiegoś czasu. położyliśmy małą ok.21 bo sobie o 19.30 drzemkę ucieła a poza tym mieliśmy pore karmienia o 21 więc tak jakoś zeszło. ale była grzeczna, pięknie wytrąbiła butlę całe 150 ml i spokojnie zasnęła bez jednego płaczku :) Marylko dziewczyny mają rację. przy sztucznym karmieniu kupy zielone. jak karmiłam małą piersią to miała musztardowe ale jak tylko przeszłyśmy na butlę od razu zielone i rzadkie. także to normalka. co prawda nie wiedziałam ze po pepti ma dziecko też zielone kupy. bo moja mała to nawet zaczęła żółte robić odkąd je pepti. malwinistko miło cię widziec na forum :) cieszę się że Milan tak się ładnie rozwija, że jest zdrowy i radosny :) mam nadzieję że będziesz do nas częściej zaglądać. wisienko Arek świetnie wyszedł na tym zdjęciu :) a mój facet znalazł na necie śmieszną grę i właśnie sobie gramy, pękamy ze śmiechu i wogóle się relaksujemy. jak macie ochotę trochę odreagować to polecam :) http://www.grymix.pl/502/ ja już lecę spac :) jakoś od porodu strasznie dokucza mi kręgosłup. mam co prawda skrzywienie, ale podczas ciąży wogóle tego nie odczułam, żadnych bóli ani nic a teraz okropnie. mam takie dni że jak się położę to nie mam siły wstać :P lecę :) mój facet obiecał mi masaż :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak klikam pomiedzy spotkaniem z goscmi, wiec podczytam co i jak jutro rano, ja bedize chwilke wolnego :) jeszcze raz bardzo dziekuje za zyczenia 🌼 dzisiaj bylismy u szczepienia i wsyzstko jest super, musze zmodyfikowac tabelke, bo misio znowu przybrał na wadze ;) lalik, dizeki za wsparcie :) Kubus jak tylko zobaczył co i jak, to zaczyna wspierac sie na rackach :) dzieki twoim wskazówkom tatus zacząl go cwiczyc i juz widac, ze małuy łąpie :) dzieki 🌼 asiulek, alez Zuzka podobna do taty!!!! pewnie córeczka tatusia ;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki .... mamm tylk chwilke wiec dpisze wisience .... wisienko 9 ch sa teretycznie mcniejsze ...bralam je raz jak nie bylo 5ch bralam je tylko dwa razy dziennie ...wiec mozesz zaczac od tych a zamowic sobie 5ch w aptece ...tylko nie daj sbie wcisjac 15 lub 30 bo te hamuja laktacje .... pozdrawiam wszytkich niedzielnie .... musze zmykac .... papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahhaha nie niedzielnie ..... switecznie mialo byc;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie pustki dzisiaj :-) a my dzis z szymonkiem spalismy do 9.30!!! o 6,stej przebudzil sie zeby coś zjesc i potem spalismy tak długo :-) oczywiscie mamusia pierwsza zasnęla hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczynki :) my z Kubuniem sami, bo mąż pojechał odwieźć naszego przyjaciela, a rodzinka wyjechała na swieto :) wziełam kąpiel, natarłam ciało wonnosciami i pewnie zaraz włączy sie alarm o mleczko ;) aktualizuje tabelke, bo mój smok torszke przybrał ;) Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6400/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....?/63 Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6130/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7320/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52......???????.......butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc listkaa............Maja........19lipca..........3000/53. .......6900/61.....mieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba gabi ospe podlapala:O mnie tez cos obsypalo. jutro lekarz. wszyscy dzis na cmentarzak, ja swoja wizyte odrobilam w sobote, dzis dalej smarkacze sie kuruja. mobilizuje meza do roboty:) trzymajcie sie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cos do smiechu:) poprosilam meza zeby przesunal akwarium, powiedzial, ze ma wazniejsze sprawy do zrobienia(od 2h siedzi przed tv) zapytalam ile mu to czasu zabierze, on mi na to \"nie czasu tylko energii\":P teraz juz mozna spasc z krzesla:D a ja nie moge sie zabrac za inne rzeczy bo materac na srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczornie!!! Pdnięta jestem, odwiedzilismy groby na dwóch cmentarzach oddalonych od siebie o 60km i wszystkie wizyty razem z Ewka, powiem, że była bardzo dzielna, tylko się nie wyspała bo co usneła w samochodzie, to na cmentarzu sie wybudzała, ale odiwedziła babcie, dziadka i pradziadków. A teraz smacznie śpi po nadmiarze przezyc dnia dzisjejszego i mam nadzieję, że tak pozostanie przez cała noc :-) Jak co roku jestem troche skwaszona, bo w ten dzień bardziej niż zwykle brakuje mi rodziców i zawsze jakaś łezka zakręci się w oku, że odeszli tak szybko i w dodatku nie zdążyli \"osobiscie\" poznać Ewki. Zmykam na tą chwilę, bo jakiegos doła przyłapuję ;-( i zdążyłam tylko doczytać, że Aneczka na jakiś czas pożegnała się z forum. Szkoda, bo zawsze była dla mnie skarbnicą wiedzy, ale mam nadzieję, że jak już odpocznie to do nas wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest kurka wodna??? gdziescie sie podzialy??? ja mam dzis dzien przemeblowania i porzadkow, w koncu moj slubny doszedl do wniosku, ze akwarium nie wyssa z niego sil witalnych i po kilkugodzinnych namowach je przesunal;) jak skoncze, pokaze wam co wymodzilam, tylko baterie musze naladowac do aparatu:) wczoraj na naszej klasie odezwala sie do mnie kuzynka, ktorej od ponad 10 lat nie widzialam:) faktycznie fajna to sprawa:) asiulek, do ciebie tez sie odezwalam, przyznasz sie do znajomosci ze mna??? no i aska, ciebie to po gg odszukalam;) a w ogole to moja kuzynka mieszka we wrocku, ma 28 lat i moze ktoras ja zna;) pewnie nie, bo to wiel;kie miasto, tak sobie tylko gdybam;) mam nadzieje ze zaduszki wszystkim uplynely w milym nastroju, bo ze sie poplacze nad grobem to chyba normalne, ja tez u babci i dziadka czasem zaplacze i gadam sobie na glos do nich:) musi to smiesznie wygladac, ale trudno, dla mnie to wlasnie oni byli jak rodzice:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wpadłam tylko na chwilke sie przywitac i pozegnac bo wyjezdzamy do tesciów na weekend:) Pozdrowionka dla wszystkich mamus i maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczynki :) ale pustki od wczoraj :) ja tez na momencik sie przywitac, bo jestesmy sami z Kubuniem i woła mame do zabawy z dołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo :-) faktycznie pustki ... szymon wlasnie zasypia wiec ja mam czas dla siebie :-) sprzatc mi sie nie chce chociaz wypadałoby ..... :-) Figielek miłego weekendu :-) oj Justynka to szybkich porządków Wam życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) widzę że pustki wczoraj były. my też zrobiliśmy objazd cmentarzy, bo byliśmy u mojego faceta ojca na grobie i u mojego dziadka. we wrocku ciężko się dostać wogóle do cmentarzy a o zaparkowaniu koło nich można sobie pomarzyć :P wiec zrobiliśmy tak żeby się wymieniać opieką nad Zuzą z dziadkami i było fajnie :) wczoraj piękna pogoda a dziś znowu pochmurno :( Zuza dziś znowu ma dzień niejadka o 8 zjadła tylko 30 ml i ani łyka więcej nie chce za nic. ja już trochę zmęczona jestem tymi jej humorami jedzeniowymi. nawet ortopeda powiedział że ona jest niejadek i sądząc z tabelki naszej to chyba najmniej waży ze wszystkich dzieci. no ale poza tym jest zdrowa i przybiera podobno prawidłowo więc narazie nie ma się co martwić. dobra zmykam narazie :) Justynko oczywiście że się do ciebie przyznałam :) choć szczerze mówiąc w pierwszej chwili nie wiedziałam kim jesteś i skąd ja cię znam :P przyznaję się bez bicia :P ale miło że się odezwałaś :) w niedzielę wybieramy się z moim facetem do Polkowic do aqua parku, bo mnie już tak mięśnie pleców bolą i kręgosłup że marzę o jakuzzi i biczach wodnych i różnistych bąbelkach :) no a do tego trochę zabawy na zjeżdżalniach :) już się nie moge doczekać :) na szczęście moja mama jest taka że jak tylko może to zawsze chętnie zostaje z Zuzą a mój tata to nawet stwierdził że raz w miesiącu to ja muszę wyjeżdżać na weekend żeby odpocząć i on mi nawet da na to kasę :) co za rodzinka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co, asiulek, fotka troche zmyla;) moja moja, z czasow jak po gabi pozbylam sie pryszczy i wazylam 15kg mniej:) hehe:) przemeblowanko skonczone, jeszcze tylko musze to wszystko ogarnac, ale jest 2 razy wiecej miejsca i nawet gabi ma gdzie biegac jak materac na srodku nie lezy:) wczoraj to chyba tylko ja tu zagladalam z nadzieja, ze ktokolwiek sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka ja tez nie cierpie jak mi sie ktos wpierdziela i gada co mam robic! ale wszyscy moi bliscy o tym wiedza wiec tego nie robia :-) bo juz nie jednej osobie sie dostalo wiec mam spokój :-) pod tym względem jestem paskudna ale ja nienawidze jak ktos mnie poucza albo mówi co i jak mam robic!!!! i masz racje nie daj sie ciotkom!!! :-) a Tatianka to taka mausina przylepka :-) Szymonek tez tak ma, jak jestem gdzies w poblizu to nie spuszcza ze mnie wzroku a jak mu znikne to zaraz sie rozgląda i mnie szuka. a jak siedzi w huśtawce a ja obok to caly czas sie na mnie patrzy i usmiecha :-) słodki jest ten mój aniołek :-) śmieje ze ze mami synek mi rośnie hihihi aaaa i tez uwielbia całuski w szyjke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i czy Wasze maluszki zakrywaja sobie główki jak zasypiają? szymon ostatnio naciąga sobie kołderke na głowe i tak zasypia. Ale boje sie co by mi sie nie udusil wiec mu ją z tej główki ściągam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko, nie znalam, ale jak tak chcial, jego wybor. o tym jednym kazdy moze zadecydowac za siebie. wisienko, ja wystawialam caly dzien aukcje, wiec co jakis czas odswierzalam, a tu pustka:( ale nadrobicie;) to teraz wiecie jak ja sie fajnie czuje jak mi ludzie na ulicy wyklady daja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heje, hej My tez wczoraj obiechaliśmy 2 cmentarze i z Emilką. W końcu to taj jak spacer, więc są głupie komentarze że za zimno i po co dziecko ciągać. W końcu to jest dla dziecka spacer, a po drugie uważam że od małego niech się dzieci tradycji uczą. Oczywisie wiem , że na razie to i tak nic nie kumają, ale nie widze powodu zeby diecko zostawiac w domu z kimś. Emilka na 2-gim cmentarzu juz troche plakala, ale generalnei nie bylo problemu, a i pogoda super się wczoraj udała. Za to dziś brzudko... :( Kurcze, mała placze, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie wisieneczko nie znam, ale mi sie wydaje, ze ten wuzeczek to na krotko:O ale ja sie nie znam. zagadalam sie ze znajomymi a tu juz pora spac, bo gabi mi pobudke o 6 rano urzadzila wpadajac w hisrterie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chodzi o to, ze ten wozeczek jakis taki maly sie wydaje:) ze areczek dlugo nim nie pojezdzi, bo tak ogolnie to prezentuje sie fajnie. a nie wiesz czemu go sprzedaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×