Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Anicca - tak, wiem ze niebardzo widac. ale wlasnie na tym zdjeciu ulozylam tak naturalnie zęby. już bardziej wysunąć górnej szczęki nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness - nia nie bialych zebow to ja niestety nie mam :D ale wlasnie mam wadę zgryzu i o to najbardziej chodzi. a te jedynki są jakby wgięte do wewnątrz i trzeba je przechylic... poza tym mam gorną lewą trójkę tak jakby wcisniętą, bo wyrosła za mleczakiem :O no i na dole stłoczone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa acha ale proste amsz za to..... czyli teraz moge przetłumaczyc mezowi ze on ma zły zgryz !!! ale napewno nie podjąłby sie leczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca - no tak, jeżeli górnę zęby nie nachodzą na dolne to jest nieprawidłowy zgryz :D nie no prostych nie mam to moze na tym zdjeciu nie widac az takich krzywych... a no i najgorsze to, ze mam te jedynki najdluzsze:O nie mogę się już aparatu doczekać!! :D sabiness - a Tobie został już niecały tydzien, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anooo :D normalnie juz sie doczekac nie umiem, az cala chodze :D ufff jestem ciekawa jak to bedzie... odrazu oczywiscie sie Wam pochwale mojim cudeńkiem Kochane :) bo juz se stopke ladnie zalozylam i potem to juz zrobie albumik i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa a Ty kiedys sie idziesz zametalowac? no i jaki wybralas? metalek czy kosmetyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no pewnie, ze się pochwal:D mi dokladnie tydzien do separacji zostal, a potem w sobote... aparacik! :D odliczam dni:) dobra kochane, ja spadam już. do jutra!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness - oczywiscie, ze metal :D na poczatku myslalam tylko o kosmetycznym, ale w koncu się rozmslilam, bo spodobaly mi sie metalki;) a co mi tam! trzeba zaszaleć :D a poza tym moja orto nie zaklada kosmetycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100% sie pochwale mojim cackiem :P to ja lece sie do budy szykowac bo teraz klasa maturalna i bedzie troche nie ciekawie... papus Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona - super efekty:) Mam nadzieje, ze u mnie tez tak szybko bedzie szlo:) Na marginesie mam jedno pytanie - co Ty robisz, ze masz tak slicznie biale te zabki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też będę miał aparat - też mnie to ciekawi jak ludzie to robią ze maja taaakie bielutkie ząbki :) kurcze, nie piję kawy (tylko herbatę ale nigdy mocnej), nie palę itp.. chyba geny.. :O sabines - czemu tak drogo płacisz za metal? nawet w tej mojej głupiej warszaFFce metale takich cen nie osiągają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bede mial... & aparatka z wiekszym-> geny, kochani, geny ;) Chociaż przyznam się, że nie palę (tylko jak pojawi mi sie we krwi parę promili - rzadko ;) ), nie piję kawy, bo mi się potem ręce trzęsą. Za to namiętnie raczę się herbatką. Czyli.....geny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość china
ウェブ全体から検索 日本語のページを検索

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka... nie wiem :/ poprostu powiedziala ze 2000 i koniec. Dowiedzialam sie ze ona jest strasznie droga ale za to bardzo efektywna. i jak jedna orto mi powiedziala ze aparat na 2,5 roku by mi zalozyla, ona mi powiedziala ze uwinie sie z tym w 1,5 roku :) Tez bylam nastawiona na wydatek rzedu ok 1300.... no ale coz poczac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona... a Ty wybielasz zabki czy poprostu masz takie ladnie biale? bo moje zabki sa baardzo nie ladne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodze sie z tymi bielutkimi zabkami u uzbrojonej sliczniutke ja to anwet po wybielaniu pewno takich nie bede miała !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle o założeniu...
anicca..... widze że masz 24 latka troche więcej niż ja, ale tylko troszke ;) powiedz Ty mi jak się czujesz z aparatkiem? ja Ciągle się wacham- nie mam bardzo dużej wady ale jednak idealnie proste me ząbki nie są.... obawiam się że moge nie czuć się w nim komfortowo jak wszyscy będą się na mnie gapić... a u Ciebie jak otoczenie reaguje? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbrojona pop zęby... Ja też mam taki przeplatany pomiędzy zamkami drucik, jak Ty masz na górze..:P I miałam taką gumą złączane 6 z 4 i się farbnęły na seledynowo, nie wiem jakim sposobem;) ale nie widać ich naszczęście... Wciąż nic nie odpadło... dziwne...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle o założeniu... co do mnie to ja tez na początku się wachałam bo własnie chodziło mi o wiek tym bardziej ze w moim rejonie nie są one zbyt spotykane i ludzie może i reagują z byt dziwnie.... Ale stwierdziłam ze wole 2 lata sie pomeczyc a potem swiecic ładnymi ząbkami No ja jeszcze jestem na etapie szukania pracy.... to mnie tez troszke zniechęcało.... Ale stwierdziłam ze mam gdzieś jeśli sie komus nie podoba robie to dla siebie wiec jesli komuś nie pasuje niech spada i sie nie patrzy .... Nawet pewna osoba (trochę pusta) powiedziła mi \"zamknij tą buzie i nie pokazuj tego bo Ci psuje wizerunek twarzy\" spoko nie ?stwierdziłam ze nawet nie mamy o czym gadać ona soba w sumie nic za wiele nie prezentuje a do mnie wyskakuje z takimi tekstami. Kuzynka ostatnio jak zobaczyła postepy to od razu stwierdziła z ona tez chce..... Także powiem Ci tyle jeśli masz nie załozyć tylko dlatego że boisz sie reakcji ludzi to było by to największe głupstwo !!!! Zakładaj i nie czaj sie....... no może ja tez sprobuje ta paste wybielającą moze to coą omoże na ten okropny osad.... Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdazet-> domyślam się, że ten drucik ma odciągnąć trochę zęby, żeby zrobić miejsce dla 2ki. Ja go zobaczyłam dopiero w domu! Jakoś mnie omiął ten fakt u ortodontki :) Ja też, w przyszłości będę miała dodatkową gumkę pomiędzy górna i dolna szczęką. Bo mam tyłozgryz, a nie chcę mieć. Chociaż, powiem szczerze, że się tak już przyzwyczaiłam do takiego układu szczęk, że nie potrafię wybrazić sobie innego :) Anicca-> z kim Ty się kolegujesz???????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle o założeniu...
anicca... ale Ci musiało być głupio i przykro jak to usłyszałaś - "zamknij tą buzie i nie pokazuj tego bo Ci psuje wizerunek twarzy" co tej osobie odpowiedziałaś? Naprawde jakaś kretynka to musiała być- zazdrosna i tyle ;) sama pewnie ma krzywe zęby i w dodatku z próchnica ;)) ja włąśnie niestety nie umiem sobie radzić w takich sytuacjach- tzn nie wiem co odpowiadać na takie zaczepki... chociaż nie przejmuje się takimi tekstami bo w końcu to o tej osobie zle świadczy i nie warto się z takimi zadawać.a głównie się waham bo moja wada nie jest duża- 2 wysunięte do przodu...ale jednak jest to widoczne. musze to przeanalizować ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się wkleić moje linki z ząbkami, jak \\wam się podobają moje druty na górze? w sobotę kontrola u orto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę o założeniu-> ja mam 27 lat i tez mam 2ki (już nie tak bardzo ;) ) wysunięte. I mam aparat. I codziennie sama siebie chwalę, za decyzję o jego założeniu! NIe szczyp się i zakładaj. Jeżeli sam nie zrobisz z faktu noszenia aparatu swojej słabości, to nikt nawet nie pomyśli żeby się do niego przyczepić. Poza tym aparaty są teraz bardzo popularne i nie ma już o co nawet robić wielkie HALO. A koleżanka Anicci jest wyjątkiem potwierdzającym regułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle o założeniu... wiesz co własnie wcale mnie to nie ruszyło bo to jest taka osoba ktora skończyła podstawówkę i tyle sobą prezentuje i w ogóle ma w głowie ze tak powiem nie pokolei .... a ma latek 22.... Takze szczykało mnie to co do mnie powiedziła i po prostu było koniec dyskusji. A tak w ogóle to kurde jak jest taki drucik zakrecony w moim przyp na 3 który przy jedzeniu czasemsie odgina dzis go zjadłam tan chyba bo go juz nie mam w buzi kurcze mam nadzieje ze mi sie nic nie stanie :-) reniferko fajna fotka troszke krzywe zabki ale pomysl ze za niedługo bedzie to juz histroia te krzywe zabki :-) rób fotki bo nie bedziesz pamietac jak wyglądały kiedys......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×