Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Lady Makbet-----ale jajca, czyli z tego wynika, że byłaś w klasie niżej niż ja.....kto cię uczył? Moją największą zmora była pani Szafruga ucząca matematyki, całe nastoletnie życie mi spierdzieliła.... Ja dzisiaj mam kota i mam kota ;p Zawsze marzyłam o czarnym kocie w sam raz takim dla wiedźmy jaką jestem:) I mam, śliczny, dostojny, 7 miesięczny :) Na razie zwiedza zaciekle mieszkanie, wycierając sobą wszystkie najbardziej zakurzone kąty :) Fajny jest :) Został nazwany Tofikiem na czesc mojego ulubieńca Tofika z kabateru ani mru mru:))) Wiecie co.....wlaśnie to pisałam, kiedy słysze miałczenie z holu, ide patrze z na mój widok kot się wywalił brzuchem do góry i czeka na głaskanie :) Fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez nie chwale nawet małzonek jeszce nie swiadomy z drugiej strony faceci mało spostrzegawczy sa od tygodnia nie śłódze cukierów unikam a on nic nawet nie pyta a teraz to własnie rodzinka cała popcorn wcina i tez nic ja mowie ze nie chce a oni ze dobrze bedzie wiecej dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci faceci to tak maja wszyscy ze totalnie niespostrzegawczy sa? Oni w ogole malo co zauwazaja jak im sie wprost nie powie... To naprawde jest niewiarygodne nie uwazacie? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie wy? chyba mi nie powiecie, ze dalyscie sie sterroryzowac do reszty swoim malym pociechom? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ze dałam dzieciaki mnie opadły jakies gry na alegro ogladam bo to mikołaj i choinka niedaleko ale pogoniłam pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no ja na szczescie mam kopmuter wylacznie do wlasnej dyspozycji w pracy, a w domu komputerek dziele tylko z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekokruszek
ja ważę 82 kg i się przyłączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek zapraszamy :) a jaki masz cel? chodzi mi o wage jaka chcesz osiagnac? napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
witam was moje koleżanki jaksamopoczucie u was? bo ja dzięki wam daje sobie rade dziś zrobiłam sobie test na siebie na swoją silną wolę i zrobiłam kolację dla całej mojej rodzinki porobiłam kolorowe kanapeczki każda z czym innym i chciałam zobaczyć czy weznę choć jeden kęsik ale wytrfałam, i nie wżiełam mój mąż patrzył tymi swojmi oczkami jaka jestem silna, proponował mi że on zrobi ale ja chciałam sama, jestem z siebie dumna.jestem z mojm mężem już 12 lat zna mnie jaka ja byłam szczupła i jak zrobiłam z siebie pączka , on mnie dopinguje,choć zawsze mi powtarza że kocha mnie a nie moje ciało ale ja się żle czuje być gróbiutką, jestem naprawde z siebie dumna bo nie biore żadnych tabletek ani niczego innego tylko popijam czerwoną cherbatkę i xenne bo mam problemy i dużo wody wzrost 158 20.11.06 98.400 25.11.06 93 cel 55-60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika super! Grunt to wytrwac i na efekty wcale nie trzeba dlugo czekac (jak zreszta widac chocby po Twojej stopce) Mi tez to forum pomaga wytrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do samopoczucia to moje dzis nie zaciekawe, bo nie dosc, ze wlasnie okropnie sie zaziebilam, to jeszcze dzis przyszedl okres i ogolnie nie czuje sie dobrze. Co do diety to dzis kubeczek platkow z mlekiem na sniadanie, na obiad piers z kurczaka w sosie slodko-kwasnym z ryzem, kolacja jablko. Mialam jeszcze przewidzianego grejpfruta, ale apetyt mi dzis nie dopisuje i zostal mi on na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wy mnie chyba za to marudzenie z tego forum wyrzucicie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
fajnie że znalazłam tą strone i mogę być z wami wiem że razem damy rade zawsze jest ktoś kto podtrzymuje na duchu bużka dla ciebie fiona1983 a co się dzieje z bigmamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
tijka musze dać sobie rade ja dziś zjadłam na sniadanie 2 jajka na twardo na obiad brokułki i ok18 marcheweczke i miałam taką ochote na marynowanego grzybka to zjadłam ze dwa ale nie wiem czy mnie już brzuch po nim nie zaczyna boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj wieczorem wciagnelam pol sloiczka grzybkow, ale brzuch mnie nie bolal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ponownie witam:),puszku przyłacz sie pewnie,dziewczyny jestem sobie w przedszkolu i patrze a tam z moim synem do grupy chodzi corka mojego meza byłej dziewczyny,ale w czym zecz,oturz ona laska jak sie patrzy ja sie wybrałam w adidaskach,dzinsach i sportowej kurtce:-o,a ona zajebiste kozaczki spudniczka fajna bluzka,i to tego zgrabna jak jasna cholera!! patrze na mojego meza ,nie zeby sie slinił na nia ,bo ona z mezem :),ale moj mowi mi tak ona wcale sie nie zmieniła...a ja na to a przytyła chociasz ,a on nie ani grama:-o,to sobie mysle tak ,chyba sie mnie wstydził oczywiscie nic mi nie powiedział ale widziałam jak sie na nia gapił:-o,no kurcze sama sie gapiłam na nia jak nie normalna:-o,i coz za tym idzie naprawde musze sie wziasc za siebie:),dzis mi jeszcze kuzynka tak powiedziała ,ty sie juz nie odchudzaj bo ja zazdrosna jestem,ale czego ona ma zazdroscic jak sama chuda ja patyk:-o,nie rozumiem o co jej chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka musze wejsc na alegro i zobaczyc te ciuszki ,nigdy z tamtad nie kupywałam,Monika gratulacje dla silnej twojej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na allegro nie kupowalam, tak sobie tylko ogladalam, zainspirowana przez ptakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ,ale ja was myle;),nie wiem prze co moze przez te suknie slubne?? ale dzieki za odp tijka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , po cięzkim dniu. Na razie wytrzymałam!!!!:D:D:D Hura! Mąż mi szykuje kanapkę na kolację i herbatkę do popicia i sprawdza żebym późna nie jadła, ale dziś jadłam o 19.40 bo popsuł się nam samochód i musiałam go odebrać i późna wróciłam W pracy miałam jeden wafel pełnoziarnisty, 2 jaja na twardo, 2 marchewki i mandarynkę a potem jeszcze jogurt naturalny Danone bez cukru. Na kolację i śniadanie po 1 kromce razowca z twarogiem i pomidorem i ogókiem. Pycha. Zjadłam jeszcze jedno jabłko, ale to nic ... prawda.? Przysłijcie zdjęcia dziewczyny, których nie znam, np. juulka, dziwadełko, tiki-tak. Proszę .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×