Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

To co dziewczyny te które chcą wpisujcie w sobote wagę może spróbujemy. Czy mogłaby być taka tabelka jak poprzednio? Potwierdzcie lub zaprzeczcie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie dziekuje :) Jak juz posalam - zmylilo mnie to, ze w ponizszej tabeli: http://www.dietamm.com/glikemiczny.php jest podana wielkosc porcji w gramach. Myslalam wiec, ze jest opcja iz np. 50 g bezy (bez ? :) ma IG = 67 a porcja 100 g (2x50 g) bezy (bez? :) ) ma IG 2x67 czyli 134. Czyli to juz mamy zalatwione, dziekuje :) Drugie pytanie wciaz aktualne: zjadam jablko (IG=38), zagryzam ananasem (IG=59) wiec ile wynosi IG mojego posilku? Jak pisalam - w teorii jestem juz obczytana ale nie znalazlam takich wyliczen a ze inzynier jestem wiec lubie wiedziec jak dziala dany mechanizm :) bardzo bede wdzieczna za poratowanie w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoSpa w tym przypadku IG wynosi 38, ponieważ ananasa nie jadamy bo ma za wysokie IG i już ale pytaj chetnie Ci odpowiemy na nurtujące Cię pytania albo odeślemy na jakąś stronkę jak będzie za dużo do pisania. IG nie sumujemy tylko jemy produkty o niskim IG Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na stronkę z przepisami zobaczycie ile się dla Was napracowałam :D Tymczasem spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Tery dobry pomysl z ta tabelka,moja waga stoi w miejscu ,moze tabelka bardziej mnie zmotywuje. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife witaj. Najtrudniej chudnie się gdy waga dochodzi do celu. Może spróbuj innego jadłospisu być może organizm się przyzwyczaił co może powodować wagę stabilną. Zmykam spać bo już późno. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale przyjemnie tu wejść i poczytać. Tery z całego serca życzę powodzenia, fajnie byłoby lato przywitać w mniejszym rozmiarze :) A ja to taki niereformowalny eksponat, miotam się ciągla, eksperymentuje i jest raz lepiej raz nie :( Ale oglądając się w lustrze zaczynam sie sama sobie powoli podobać i cieszę się ogromnie że na jesieni zaczełam się odchudzać. Pomimo że w zime nie schudłam ale też i drastycznie nie przytyłam zakładam ciuszki dawno już zapomniane. Z dietą jest różnie ale staram się przynajmniej 4 razy w tygodniu pojeżdzić na rowerku treningowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Witaj Elu :) Oj Tery,napracowałaś się :) ,same smakołyki. Zainteresowały mnie głównie te pyszności z sekiem :) Dzięki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu,piszesz,ze się miotasz,tak ja ja ostatnio się miotam to chyba mało kto. Wróciłam do listopadowej wagi,i miotam się dalej :( Wiosna przyszła,a ja ciuchy te same :(Mniejsze leżą i czekają,a tak się do mnie usmiechają;) Goodlife,będzie dobrze.Schudłas tyle kilosków,więc daj sobie chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miło usłyszeć cieplutkie słowa dzięki. Stawiam Wam kawkę bezkofeinową Na śniadanko u mnie były płatki zalane mlekiem, kilka łyżeczek powideł śliwkowych (sama robiłam bez cukru i zamroziłam) + łodyga selera naciowego. Ciekawa jestem co u Was na obiadek? Bo u mnie chyba spagietti i zupa kalafiorowa zabielana jogurtem, ale jeszcze nie wiem bo znowu ruszam w trasę. Do miłego pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) czyli konczac temat: potrawa ma IG rowne najwyzszemu IG wsrod jej skladnikow, tak? :) Przepraszam, ze tam mecze ale ucze sie na razie :) Mam 35 lat, mierze 164 cm a waze obecnie 68 kg (wazylam 72). I prawde powiedziawszy nei zalezy mi na odchudzeniu sie, tak tez jest ok ale chcialabym poczuc wiekszy luz w brzuchu - mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi. Tak wiec chce sprobowac jesc inaczej - poki co podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O obiadku jeszcze nie myślę :) Ale to makarone ...........smakowicie wygląda. Tery jeśli pozwolisz to chętnie jutro z samego rana sie zważę i możesz znów mnie wpisać do tabelki :) ale jak dla mnie rozpoczęcie diety byłoby dopiero po świętach. Teraz to chciałabym zachować to co mam a i tak byłby to sukces. Tery i Aga :) Wy macie się fajnie bo walczycie razem ze swoimi połówkami. Ja też namawiałam swoją ;) narazie odmawia. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję Elę: \"Tery jeśli pozwolisz to chętnie jutro z samego rana sie zważę i możesz znów mnie wpisać do tabelki ale jak dla mnie rozpoczęcie diety byłoby dopiero po świętach.\" Ja też tak chyba zrobię,choć nie powiem,zebym do świąt szalała. Tak więc jesteśmy dwie :) Masz rację Elu,bo ja mam ułatwione zadanie.M schudł 10 kilo,wyniki ma lepsze i dalej się trzyma a ja??? wstyd......jem ukradkiem.tzn dojadam,no może dojadałam.Jak waga dobiła do tego co dobiła to przestałam.Po co mi to było? Czemu opamietanie nie przyszło wcześniej?To jest u mnie chore,ale zdrowieję ;) Ale,kiedyś mi ktoś powiedział,nie ogladaj się za siebie.Idz dalej do przodu. Miłego dnia,idę porzadkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Ja jutro tez podam wage.No a pomysl na obiad....nie wiem sama chyba zrobie pomidorowa z makaronem.Moze pomysl by sie znalazl ale pusta lodowka,no wiec pomidorowka z makaronem a jutro zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Od pewnego czasu podgladam i podczytuje wasze wpisy. Ja rowniez od jesieni miotam sie z odchudzaniem, a efekt jest mizerny. Jesli schudne 2kg, to przybywa mi 3kg. Taka hustawka trwa od jesieni, w trakcie ktorej przybralam na wadzie prawie 5 kg. Pozwolicie ,ze z Wami zacze jeszcze raz odchudzanie, mam nadzieje ,ze tym razem skuteczne. Dzisiaj rano wazylam 76,3ks . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoSpa tak masz rację. Dziewczyny Aga i Ela ok po świetach Defi czekam na jutro krzysia witaj Jutro tabelka Wyszło mi jak pod linijkę. Wróciłam późno i niestety smakowitego obiadku który zaplanowałam nie było a szybciutko usmażyłam naleśniki z mąki orkiszowej z pp z fruktozą lub powidłami śliwkowymi jak kto chciał ja osobiście bardzo lubię z fruktozą. Napiszcie co u Was było na obiadek i co planujecie na kolację? Boże ile tej roboty \"żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce\" ale dół chyba mija, magik do którego jeżdżę dał mi jakiś zagzaier obrzydliwie gorzki i chyba pomaga. Muszę odpocząć a potem do roboty. U nas dziś procesja Drogi Krzyżowej ulicami miasta jest bardzo uroczyście. Miłego popołudnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Witaj Krzysia,ja tez tak mialam z roznymi dietami a przy tym ile musialam sobie odmawiac no i cwiczyc tyle.Dopiero na tej diecie czuje sie fajnie a potem trafilam tu do dziewczyn no i jest mi razniej -mam wsparcieisama moge dac wsparcie:)No wiec jeszcze raz....Witaj u nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja jak zwykle troche pozniej,moze masz racje Tery z ta zmiana jadlospisu;mowiac szczerze sniadania moje wygladaja podobnie ,tylko zmieniam warzywka,obiady-jem filety z kurczaka,rybe,ser,niewiele zup ...moze dlatego.Chyba kiedys wspominalam ,ze gotuje ,,na 2 garnki\',takze sporo tego gotowania,gdyz moi chlopcy mojego jedzonka nie jedza.Wydaje mi sie ,ze za duzo sobie pozwalam z ta ciemna czekolada ,ale tak jak Tery mowisz -lepsze to ,niz jakies ciacho. Pa,dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Witam.Podaje wage.Pomalutku teraz to idzie. 21\11\06...81,5 kg....31\03\07...66,2 kg..wzrost...172 cm Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
jeszcze raz co tu mi wyszlo???:) bylo 81,5...jest...66,2 {od 21 .11.06)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Proszę podciągnijcie topik z przepisami bo niechcący skasowałam moje tematy i nie moge znaleźć. Dziś było wazenie. oto moja stopka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem pod wrazeniem waszych osiagniec, w tak krotkim czasie tyle schudnac, gratuluje i zycze dalszych sukcesow. Ja sama postanowilam stosowac diete od teraz, nie czekajac az mina swieta, bo wiem czym konczy sie takie odkladanie na jutro, od 1-sgo, od poniedzialku , po imieninach..... Tym razem nawet rodzinie nie mowie o swoich planach, wiadomo dlaczego... Wczorajszy pierwszy dzien na mm znioslam bardzo dobrze, jedynie wieczorem odczuwalam mocne ssanie w zoladku. Teraz poczytam przepisy mm. 30.03.07 - 76,3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kto do nas dołącza niech się wpisuje wg wzoru zapraszamy Nick********Wzrost*****Data********Było******Jest***Będzie****Ubyło Dziewczyny przy nicu proszę podać latka :D Za każde zrzucone 2 kg będzie nagroda w postaci jednego 🌼 Do miłego już tak nie zapracowujcie się. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka A może za każdy zrzucony kilogram 🌼 chyba tak będzie lepiej? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
witam ponownie.Krzysiu masz racje zawsze odkladamy decyzje o odchudzaniu na potem....ty odwaznie zdecydowalas ale dasz rade bo mozesz jesc wszystko co bedzie na stole....bigos,jajka w majonezie,do salatki dodac to co jest mm np.jajka,ogorek kiszony,cebulka,sledzika kawalek,pomidorek majonez i juz jest super.Upiecz sobie ciasto mm bedzie ci latwiej np.muffiny ze sliwkami,morelami suszonymi(ja to pieke w takiej formie podluznej do keksa i kroje )wszystkie wedliny,pieczone kurczaki,miesa ....moglabym tak dlugo no i po swietach!Tylko trzymaj godziny posilkow i jedz tyle zebys glodna nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, to jak jestescie wszystkie, to i ja chyba wracam,co?mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie. oczywiscie 2 kg w gore u mnie od ostatniej mojej wizyty tutaj. to straszne.pozwalam sobie na jakies glupoty zywienbiowe. dobra,jutro jestem z wami. obiecuje. z wami naprawde lepiej. mo swiat choc ten jeden kilosek musze odrobic, bo powiedzialam rodzinie,ze waze ponizej 70, a teraz to juz klamstwo :( jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki wagowe; 31.03.07 Nick********Wzrost*****Data********Było*****Jest****Będzie****Ubyło tery(50)*****160*****22.03.07*****92,0*****89,8*****80,0***** - 2,2kg 🌼🌼 Goodlife*****165*****08.11.06***** 94,4*****78,0*****75,0*****- 16,4kg 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 defi(44)******???******21.11.06*****81,5*****66,2*****65,0***** - 15,3kg 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Aga(42)******167***** jeśli tak to jak wpisujemy dalej? Ela(43)*******161***** jeśli tak to jak wpisujemy dalej? Magusia*****169******08.11.06*****74,0*****70,0*****65,0***** -4,0kg 🌼🌼🌼🌼 Krzysia51***???? *****30.03.07****************76,3*****podaj cel Kenko(?)*****165*****31.03.07***************78,0*****63,0************** Za każdy zrzucony 1 kg nagroda w postaci jednego 🌼 Witaj magusia już Cię wpisałam. Jeśli ktoś jeszcze chciałby do nas dołączyć zapraszamy i prosimy o dane wg wzoru następna tabelka za tydzień. Pewnie jutro będzie jakaś korekta tymczasem tak się przedstawia tabelka. Ja pracuję a Wy śpicie ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wyczytałam wczoraj na stronce Montignaca, że można łączyć z sobą tłuszcze o bardzo wysokim IG z węglowaodanami również o bardzo wysokim IG. Stwierdzono, iż proces chudnięcia jest dwukrotnie szybszy niż przy dotychczas stosowanych połączeniach produktów. Ponadto dodatkowe spożywanie produktów zwierających cukier ma duży wpływ na przemianę materii a tym samym na spalanie tkanki tłuszczowej. Udowodniono iż godziny spożywania posiłków nie mają żadnego wpływu na proces odchudzania, im częściej jemy tym szybciej chudniemy. Poczytam jeszcze to jutro Wam napiszę. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×