Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Gość wiem że cudów nie ma
czytam i czytam i niestety niewiele rozumiem Prosze o pomoc i ocene mojego jadłospisu ja jem dziennie 2 bułki grahamki dwa jajka 5 jabłek 2 mandarynki i 2 kubki kefiru Bardzo prosze o ocene mojego jadłospisu co powinnam dodać a czego nie jadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moze napisze o podstawowych zasadach diety Montignaca. 1.Jemy 3 glowne posilki dziennie:2 weglowodanowe i 1 tluszczowy. 2.Po posilku weglowodanowym robimy 3 godz.przerwy ,po tluszczowym 4 godz. 3.Owoce jemy na czczo przed sniadaniem(ok.1/2 godziny przed). 4.Jemy bialka proporcjonanie do wagi np.70kg-70g bialek (tabela bialek www.montignac.miniportal.pl/bialko.php 5.Posilki sa:weglowodanowo-bialkowe lub tluszczowo-bialkowe. 6.Do wegli zaliczamy(laczymy z tluszczem do 1.5%): -chleb z maki z pelnego przemialu , -makaron z pszenicy durum. -kasze,-ryznaturalny(nie bialy). 7.Do tluszczy zaliczamy: -mieso,-jajka, -sery tluste, -smietane, majonez (bez cukru ,np.kielecki). 8.Jemy weglowodany do 50 IG (tabela IG www.montignac.miniportal.pl/ig.php To tylko podstawowe zasady tej diety,wiecej informacji mozesz zna lezc na www.DietaMM.com Nitka kawa z kofeina jest raczej nie wskazana na tej diecie.Do kazdego posilku jemy warzywa,czym wiecej tym lepiej. Wiem ze cudow nie ma,twoj jadlospis raczej nie jest zgodny z MM , nie widze zadnych warzyw w twoim jadlospisie ,bulki grahamki tez nie sa MM,napewno maja dodatek rowniez bialej maki.Owocow ,jak wspomnialam nie jemy w ciagu dnia (tylko na czczo).Jogurt,czy kefir,tylko 0% tluszczu (bez domieszki owocow i cukru).Slodzic mozemy fruktoza.To tyle pokrotce.Mam nadzieje,ze w czyms pomoglam.Powodzenia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PONOWNIE zaczynam skuteczna dietę, skoro PONOWNIE, to znaczy, że nie jest skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Topola ,MM to nie jest dieta ktora stosuje sie przez miesiac czy dwa-to zmiana stylu odzywiania .Powrot do starych (czytaj zlych) nawykow-to powrot do poprzedniej wagi( a raczej nadwagi). Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Goodlife, wiem że kawa z kofeiną nie jest wskazana, ale to naruszenie ja MUSZĘ zrobić. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować wstając codziennie o 5 rano do pracy i żyć bez kawy. Niestety. Myślę, że nie ma to większych konsekwencji, bo kawę zawsze piłam na \"rozruch\" i ładnie chudłam na MM. Dziś pochwalę się pierwszym sukcesem, pożegnałam 7 z przodu!!!! Ważę 69,7 hihi. :) Teraz następny cel to 65! :) Pozdrawiam i wpadajcie częściej, żeby coś się działo. Acha, jeszcze dzisiejszy jadłospis: kawa (musowa!), jabłko; 2 x chleb pp z chudym twarogiem, pomidor; zupa z soczewicy; zapiekanka z kalafiora z serem i śmietaną. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki, co tu tak cicho, miałam nadzieję, że częściej będziecie pisać, buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam powrocic na moment do slow Goodlife. Ja calym sercem jestem za tym co mowisz, powinnismy dbanie o siebie poswiecac sobie, czy mamy na mysli odchudzanie, fryzjera, zabiegi kosmetyczne. Od kilku lat cwicze swoja charakter, aby tak wlasnie czuc, ale musze sie przyznac ze gdzies w srodku mam ta kobieca proznosc -proznosc podobania sie, zwlaszcza partnerowi. Chce poprostu byc dla niego atrakcyjna i mysle ze jesli widzi mnie w maseczce, to tez gdzies w srodku jest zadowolony ze o siebie po prostu dbam. Moze to naiwne........? Pamietam jakies piec temu kiedy po basenia smarowalam sie balsamem, moja kolezanka z pogarda zapytala \"po co ci to? tyle starania, i tak jak bedziesz po cztrdziestce, bedziesz gruba, miala obwily brzuch i rozstepy....\" jakos zapamietalam te niemile slowa i momo ze do czerdziestki jeszcze czas to jesli teraz \"sie zapuszcze\" to co bedzie potem? I dbac o siebie trzeba na przekor takim zlosiwym babom. Dziewczyny jutro wazenie! a dzis moze jakas maseczka? Oto moja propozycja: Odżywcza do cery suchej banan, 2 łyżeczki miodu Owoc rozgnieć widelcem i dokładnie wymieszaj z miodem. Otrzymany mus nałóż na twarz, szyję oraz dekolt. Po kwadransie zmyj skórę letnią wodą i wmasuj odżywczy krem nawilżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hol ja też miałam podobny przypadek.Spotkałam kiedyś dawną znajomą [nie widziałyśmy się parę lat] i jej pierwsze słowa do mojego męża \"ale ją spasłeś\" ja oczywiście mając do siebie dystans odparowałam jej za męża \"moja żona świadczy o mnie,widocznie bardzo o nią dbam\".Minęły 4 lata spotkałam ją i co widzę osobę zdecydowanie grubszą ode mnie i wykazałam się dużym taktem i kulturą i po prostu nie skomentowałam jej wyglądu.Teraz ja powolutku odzyskuję figurę a ona biedactwo tyje.Los jest przewrotny.I jeszcze jedno mąż nigdy mi nie zarzucał,że mnie przybywa tak więc nie miałam tego ciśnienia,że mężowi mogę się nie podobać.A jesteśmy już 32 lata razem.Róbmy więc swoje nie patrząc na innych to zawsze będziemy miały swoje satysfakcje.Jak ja. No ulżyło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nitka gratulacje,6 z przodu ,swietnie. Dziewczyny ja jestem rowniez tego zdania ,ze trzeba dbac o siebie i to juz wczesniej,w mlodszym wieku(musztarda po obiedzie zbedna). Pewnie wiekszosc z nas ma podobne znajome,ja np.bedac ostatnim razem w Polsce (2005) natknelam sie na kolezanke ze szkoly ,ktora widzac mnie ,stwierdzila ,,ale przytylas \'\'.Ja rowniez moglam powiedziec kilka slow na temat jej szarej cery,braku zebow i rozdwojonych wlosow po zle zrobionej trwalej ,ale sie powstrzymalam.... no coz ,byc moze spotkam ja jak bede na urlopie,pozyjemy,zobaczymy. Tyle. Pa,jutro wazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Dziewczyny takie znajome to nic tylko dusić gołymi rękami ale tylko w przenośni nie dosłownie. Na moich zareczynach moja ciocia ni z gruszki ni z pietruszki obwieściła ze i tak będe wyglądać jak ona czyli baleronik, niestety miala racje. Całe lata ciągle walcze z łakomstwem i z kilogramami a po co to robię ano po to aby nie być potforem, dla samej siebie, dla własnego zdrowia i dla M też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ela dobrze,ze jestes. Waga stanela,nie, nie jest zepsuta tylko pokazuje,ze nic nie schudlam przez tydzien.Ale staram sie myslec pozytywnie,dobrze ze nie przytylam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife świetnie to ujęłaś.Waga nie spada no cóż jakieś zawachania ważne że nie idzie do góry.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Witam!!Musze sie pochwalic....pozegnalam 7 teraz 6 jest juz z przodu!!!...69,5.U mnie jest tak ze jeszcze bedzie sie to wachac ale ...jest super.:)Jeszcze 5 kg i moze II faza.Pozdrawiam milego dnia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy moja 12 letnia córka może odżywiać się według zasad mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Agawa,mysle ze tak ,jest nawet ksiazka Montiniaka na temat tej diety dla dzieci.Powiem ci nawet ze moja corcia jest w ciazu:) (bede babcia!!!) no i pytala ginekologa czy moze stosowac ta diete-powiedzial ze jaknajbardziej! radze poszukaj ksiazki na ten temat.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Aaaaa!Dziewczyny....dzieki za gratulacje to buduje!!Nie moglam sie doczekac tej 6 na poczatku !!!Waga mi stanela w miejscu mialam mala zalamke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Defi ,to cudownie bedziesz babcia(moj wnuk Alex ma 2lata i 3 miesiace -uwielbiam go),gratuluje . Jak ten czas szybko leci,juz wtorek .Dietkuje twardo ,doszlam jednak do wniosku,ze nie moge trzymac ciemnej czekolady w domu ,gdyz za bardzo mnie kusi.Wiesz Defi czasami waga staje w miejscu,ale to wcale nie znaczy ,ze musimy sie zalamywac ;bo napewno to sie zmieni i waga ruszy...w dol oczywiscie. A wiec dobrego dietkowania.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Defi to cudownie ,że zostaniesz babcia wszystkiego dobrego dla córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie schudlam, ale i nie przytylam.czasu nie mam. problemow masa. a najwazniejsze to chyba milosz i opieka nad nim. :( znow pojawiaja sie jakies problemy z opiekunka. jak ja jestem juz nimi zmeczona. ale coz, takie zycie! poza tym niedlugo oddaja nam mieszkanie i tzreba sie wszystkim zajac. architekta szukalismy. mam nadzieje,ze zanalezlismy go.tzreba mu tylko o tym powiedziec i sie dogadac. na to wszystko tzreba czasu,a ja po prostu go nie mam.ani ja,ani moj maz, niestety. tak miotamy sie strasznie. milosz wpada w rozpacz ostatnio jak wychodze do pracy lub gdziekolwiek, mowi ze chce sie przytulic, itd... podobno taki wiek, ale ja juz jestem taka zmeczona :( ale se ponarzekalam pozdrawiam was,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie I ja pochwalę się wnuczką.Ma już 7 lat jest jedyna ,uwielbiana,rozpieszczana i bardzo za nią tęsknię.Mieszka daleko ale na szczęście w Polsce tak więc na święta i teraz jak już pójdzie do szkoły to w wakacje mam ją u siebie.Wnuki to dar i szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Duzo milosci w dniu Walentego. Magusia trzymasz wage ,to juz nie jest zle.To przykre,ze nie mozesz znalezc wlasciwej opiekunki dla swego synka.Ja mam podobne doswiadczenia w znalezieniu pani do sprzatania(mam duzy dom i duzo pracuje),zawiodlam sie juz kilkakrotnie , wiele ludzi jest nieszczerych....i nieodpowiedzialnych. U mnie zima na calego ,mroz i snieg ..brrrr. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kobietki, ja coz, WSTY WSTYD WSTYD Trudno mi ,nawet badzo, po kilku dniach na diecie dopadl mni taki glod, ze pozarlam gore jedzenia (oczywscie jedzenia nie mm)w jeden wieczor, nastepnego ranka przybita mysla ze tyko kilka dni udalo i sie jesc mm, postanowilam, ze i tego dnia nic z diety. Czarna rozpacz Kobity!, brak samodyscypliny i slodyczoholizm okazal sie znow silniejszy odemnie. Chcialam sie troche usprawiedliwic, dlatego nie pisalam, bo niby o czym? o serniczkach? Nie wiem jak walczyc z tym co we mnie zle, ze zlymi przyzwyczajeniami, nawykami ktore robia tyle zlego. Brak motywacji. Oczywiscie jest chec, duzo radosc daloby mi zubienie nawet 3,4 kg, niby nie duzo, a jednak to nie latwe. Gdzie szukac motywacji? Trudno mi a to odpowiedziec. Goodlife, ty po 14 kg musisz czuc sie poprostu bardzo lekka, to kolosalna roznica! Kawal dobrej roboty za Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Coz tlusty czwartek juz za nami,przetrwalam bez grzechow. Holli nie zrazaj sie tym,ze mialas kilka chwil bez diety ...zaczynaj znow -4kg ,ktore chcesz schudnac,to naprawde nie tak duzo poradzisz sobie z nimi,uwierz mi.Ja rowniez jestem slodyczocholikiem,wiec wiem jak to jest. Napewno nie zmarnuje tego,co juz do tej pory udalo mi sie zrzucic,bo troche wysilku mnie to kosztowalo.I czuje sie z nowa waga naprawde swietnie,na duchu i na ciele .Mnie chyba najbardziej motywuje fakt,ze moge sie ubrac w nowe (mniejsze)ciuchy . Pa Dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ladnie,juz sie wcale tutaj nikt nie pokazuje. Dziewczyny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam co raz, ale co tu mialam pisac? jak sie rozkleilam i pierwotne checi poszly sie \"czesac\" nie ma to tamto, jestem znowu w grze!! od dwoch dni, Boze daj mi wytrzymac choc dwa tygodnie !! w tym momecie tylko taki krotki planik przyszedlmi do glowy, a i wynalazki mam nowe, np. maka z amarantusa, pol kilo cynamonu (uwielbiam bardzo!) i herbatke cynamonowo mitowo waniljowa ciezka jet tylko ta prada (jak przeczytalam na forum mm), ze tego sposobu wlasciewie trzeba trzymac sie do konca zycia, o ile chce sie schudnoc i urzymac....., no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×