Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Gość Goodlfe
Witam w niedziele. Oj,Merusia sorki Ciebie tez przyjmiemy. Wszystkich gdzies wywialo..... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nieprzytomna,nawet wlasnego nicku nie potrafie napisac..To chyba ta kanadyjska zima tak na mnie dziala. Merusia napiszcos wiecej o sobie.. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) To fajnie ,że mnie \"chcecie\" :) Walczę z otylością o \"od urodzenia\" a było to dawno............ dawno temu ......dokładnie 49 latek temu i na dodatek wala jest kompletnie nieefektywna......wprost przeciwnie...... rosnę \"w sile i POTEGE\" mam 100 kg i juz się wstydze.......ale to nic nie zmieni Nie wierze juz w nic i MM tez jakoś mi nie lezy wiec co ja robie TU a moze jednak?????????????????????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Merusia ,jak zaczynalam diete MM (jak widac w mojej stopce,wcale niedawno) moja waga byla niewiele mniejsza od Twojej.Ja rowniez ,,przerobilam wiele roznych \"diet w swoim zyciu(mam 41lat),niechce ich tu nawet wyliczac.Dopoki nie poznalam diety MM -przewaznie glodowalam na tych innych.Wszystko bylo dobrze przewaznie tak do popoludnia,a gdy wracalam z pracy ,to rece mi sie trzesly z glodu i moglam zjesc cala zawartosc lodowki wraz z lodowka.Jestem emocjonalnym slodyczocholikiem.I w koncu trafilam na info o MM i...uparlam sie,ze to zrobie-schudne i utrzymam wage ,ale tylko dla siebie samej,nie dla Meza ....tylko dla swojego zdrowia.MM pomogla mi w walce ze slodyczami,zrozumialam dlaczego lepiej jesc czesciej a mniej. To tyle pokrotce,mam nadzieje ,ze bede Ci w stanie w Twojej walce pomoc,wiem ze mozesz osiagnac duzo,abys tylko chciala ...Merusia. Ja korzystam z pomocy innych osob,ktorzy sa na MM ...ale wiem,ze wszystko jest w naszych rekach......takze nie zniechecaj sie i sprobuj jeszcze raz.Pozdrowienia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem nieregularna.chce do was czesciej zagladac, ale jakos nie wychodzi.milego dnia na razie wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie tzn,stare i nowe. Mam pytanko do wszystkich.Czy też zauważyliście,że waga wieczorna jest 0 ok.1,5 wyższa niż poranna.U mnie jest tak - wczoraj rano 75,1 cały dzień na chodzeniu i niewiele jedzenia.Wieczorem 76,5.Tak mniej więcej.Szału idzie dostać.Rano euforia ,hura schudłam,wieczorem apatia znowu przytyłam.Wiem,powinnam się ważyć raz w tygodniu.Ale wolę być uzależniona od wagi niż od jedzenia.Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife:) Och ..to zupełnie jak ja,rano super a po poludniu zjadam szybko ,wszystko co się da .............. odpuszczam sobie łatwo i grzechy rosną na moich biodrach.............. No może spróbowac z tym MM ..........? A czy liczylaś kalorie na MM ? Ja wiem ,że nie trzeba ,ale tak do konca nie jestem przekonana ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Merusia nie licze kalorii na MM i wcale nie gloduje,a wrecz mam wyrzuty sumienia ,ze sie tak swietnie odzywiam ;wazne jednak jest,ze chudne.Sprobuj jeszcze raz ,ale musisz byc konsekwentna i stosowac zasady diety. Shalimar co do roznicy wagi rano i wieczorem ,to jest normalne ,wiec sie tym nie zniechecaj,prosze. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie Kobietki. Dziś nasze Święto więc życzmy sobie samych dobrych dni. Wiem nie odzywałam się ale to choróbsko mnie dobija, idzie wiosna może będzie lepiej mam taką nadzieję Wam życzę samych pogodnych chwil Pozdrawiam i cieszę się z Waszych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... ja mam wage naszczeście nie elektroniczna i w sumie troszkę pokręconą... bo wskazuje wage różnie tzn... zależy jak satne na niej.... i waze sie co tydzien. ale zapewne gdybym miała elektorniczna to wązyła bym sie częsciej .... no cóż..... nigdy nie popełniam tego błedu by ważyć sie rano i w ten sam dzien na wieczór - bo bym sie załamała.... liczy sie waga rannna a nie wieczorna.... MM to fajna dietka, bo rzeczywiscie je sie dużo , a jak jest zgodne z zasadami to i różne kluski, fasole po bretońsku, chleb, nalesniki.... zuełnie jak nie na diecie... ale ja nie mam piekarnika i cięzko mi jest upiec jakies fajne ciasto zgodne z MM... a na formum \"diety zuzla\" sa przepyszne przepisy i do tego fotki..... mniam.... pozadrwiam wszystkie opdchudzaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc stane :) a pozatym ja próbuje sie do MM dostosowywac czyli zupełnie nie łacze produktów węglowych z tłuszczami.... i czekam miedzy posiłkami te 3 godziny.... tylko że na śanidanie jadam zazwyczaj posiłek tłuszczowy - tak sie jakos przyzwyczajiłam do ciepłych potraw z rana ... do jajecznicy itd... ale mój drugi posiłek o 12.00 to jest zawsze węglowy 15.00 znów tłuszczowy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Serdeczne zyczenia w naszym dniu .Tery odzywaj sie czesciej. Kobiece ksztalty,wiele osob robi sobie2 tluszczowe w ciagu dnia,wazne jest,abys nie byla glodna i aby byly spadki wagi. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
WitamWasWszystkie!!Dawno sie nie odzywalam ale mialam klopot z internetem.Duzo nowych dziewczyn dolaczylo do nas to fajnie.Moja waga pomalu ale spada.Teraz mam 67.8 :) Jest super pozwalam sobie na male grzeszki ale tylko male(powiedzmy!)Gdyby nie to,to pewnie szybciej osiagnelabym ta docelowa maja wage czyli 65 kg.Mam ochote na muffinki ide sobie upiec bo najbardziej to wlasnie grzesze jedzac"niedobre"nie mm ciasto.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Masz racje Goodlife marnie idzie nam z tym pisaniem.Ja mialam problem z internetem,ale teraz zamierzam tu zagladac codziennie.Powiem Wam ze brakowalo mi czytania waszych wpisow ale chcialabym zeby wiecej optymizmu szlo stad czerpac!!!!pozdrawiam milego dnia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Goodlife!.Jestem no i codziennie tu bede!U nas powoli robi sie wiosennie az chce sie wyjsc na spacerek!Powiedz mi jak Ty jesz groch,fasole?Bo ja jeszcze tego nie robilam a przydaloby sie.Domyslam sie ze z tluszczami raczej nie?Ale jak wiesz to poradz mi.Dziewczyny czy naprawde to juz koniec naszych spotkan? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Defi,nie laczymy tluszczow z weglowodanami,masz racje.Ja czesto robie ciecierzyce,soczewice itp.Czesto robie sos pomidorowy,coraz sobie cos nowego wymyslam,improwizuje po prostu.Ja uwielbiam kuchnie indyjska,takze robie ciecierzyce z curry,ale nie kazdy to lubi,moj M np.nie toleruje zapachow indyjskich potraw.Troche przepisow mozesz znalezc tu,na kafeterii na temacie np.jak wpadlam na Montignaca,ew.na przepisach naszej Tery. A wiec powodzenia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
To tak jak ja Goodlife z ta improwizacja!Wlasnie jak ktos mnie pyta o ta diete to oczekuje gotowych przepisow,a ja nigdy z takich nie kozystam,chyba ze ciasta to tak.A tak to wystarczy wiedziec co z czym mozna.Jeszcze nie jadlam ciecierzycy musze sprobowac w ogole co to jest!A tak pozatym powiedz sama cos tu pusto na tym topiku.czyzby wszystkie juz tak schudly ze nie potrzebuja "wsparcia"?Pozdrawiam do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Chyba musze zmienic topik :-o tu nic sie nie dzieje,szkoda bo fajnie bylo z Wami sie "spotykac "Pozdrawiam!Ide poszperac po innych topikach:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Nawet Ty Goodlife tak jakbys mnie nie zauwazyla,przeciez moglybysmy pogadac?No ale coz chyba jestem niewidoczna.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No rzeczywiscie Defi ,mozemy pogadac.Obiecuje ,ze napisze jutro znacznie wiecej.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×