Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Czesc. Ciesze sie,ze chociaz ty Holli tu zagladasz.U mnie waga pokazuje o 1kg mniej,kocham MM.Nie wiem ,czy wspominalam ale ja potrafie byc troche uparta w dazeniu do celu.Naprawde motywuje mnie ten wyjazd do kraju latem,jak zaczynalam przygode z ta dieta ,to jeszcze nie wiedzialam,ze pojade.Nie chce wygladac,jak ,,torba\'\' mam juz tego dosc. Dobrego weekendu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem,zaglądam ale w poniedziałek idę do szpitala i musiałam przygotować stosy papierów ,żeby mąż nie miał problemów z prowadzeniem firmy jak mnie nie będzie [papiery to nie jest jego mocna strona].Waga stoi jak zaczarowana ale wiem,że to normalne.Mam nadzieję,że wrócę lżejsza bo na szpitalnym jedzeniu nikt nie przytyje a rodzina ma zakazane przynoszenie mi wałówek.Woda,grejfruty będą zaspakajać moje łakomstwo.No wezmę jedną Princessę żeby ćwiczyć silną wolę.Odezwę się jak wrócę.Życzę powodzenia.Holli ja wim,że to jest okropne mieć świadomość,że trzeba się tak odżywiać do końca życia ale ja przez połowę swojego odżywiałam się żle to drugą połowę albo to co mi zostało chcę dobrze no i co tu ukrywać .Nie chcę być starszą otyłą panią.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Shalimar mam nadzieje ,ze Twoj zabieg ortopedyczny pojdzie dobrze i wrocisz tu do nas z powrotem bardzo szybko,powodzenia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaglądam co dzień i trwam na mm już 5 kg zgubiłam i muszę powiedzieć,że nie było bardzo trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Agawa gratulacje,5kg to swietnie i bez wiekszego wysilku ,to cudownie.Ja dietkuje uparcie ,chodze rowniez na silownie(moglabym czesciej,ale brak czasu).Zycze dobrego tygodnia dla wszystkich. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LALKI :) tez chce sie pochwalic... choc stouje dietkę typu Atkins i Montanica razem ... czyli ograniczam węgle do minimum i nie łacze produktów - unikam zimników,marchwi, buraków i słodyczy oraz cukru i owoców... dziś mam znów 1kg mniej :) - choć w tamtym tygodniu zjadłam owiele za duzo słodyczy.... metabolizm u mnie sie ruszył i to jest podstawa... No to trzymam za nas kciuki by nasz wymarzony cel wkońcu sie ziścił.... :) polecam stronkę: http://www.montignac.com.pl jest super i jest pełno wskazówek i fajnych przepisów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jestem a miało mnie nie być .Nie było mnie 7 godzin bo tyle trwał pobyt w szpitalu.Miałam nieciekawe wyniki i odesłali domu.Poprawią się to pójdę znowu.Ale za to nie ważę już 76 kg a 75,7.Taka mała rzecz a cieszy.Pozdrawiam wiosennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, a u mnie zadnej diety nie bylo ostatnimi czasy. ale nie utylam. Sama sie dziwie,jak to sie stalo. Dzis jest dobry dzien,zeby znow powalczyc e soba. zaczyna sie post.obiecalam sobie,ze w poscie postaram sie jesc tak,jak dawniej z wami, bo przeciez nie osiagnelam jeszcze swojej wagi. holi, mamy podobny cel. zycze wszystkim powodzenia.i milego dnia oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Swietnie,ze sie w koncu odezwalyscie .U mnie troche sie ocieplilo,ale snieg dalej lezy .Moja dieta trzyma sie niezle ,zauwazylam ,ze nie moge omijac kolacji,gdyz wczoraj tak bylo,ze szukalam w lodowce jedzenia po 22 ej,co napewno nie jest wskazane . Magusia jestes bardzo blisko swego celu,tak trzymaj. Shalimar,rozumiem,ze jak bedziesz miala lepsze wyniki,to wracasz do szpitala na zabieg? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego jutzrejszego piatku wam zycze, podciagam topik pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jest zimno ,wietrznie,brzydko.Nie lubię zimy i zimna. Goodlife zgadza się czekam na wyniki i idę zaraz do lekarza i zobaczę jak długo teraz będę czekać.Kolejny zabieg [na rękę ]miałam zaplanowany na lipiec.Zobaczę jak to będzie.Teraz muszę skupić się na zrzuceniu wagi żeby bez skrępowania powiedzieć pielęgniarce ile ważę.Takie to małekompleksiki ma człowiek jak by nie miał większych problemów.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej laski :) jak tam dietka? powiedzcie czy takie konieczne jest by na diecie montanica jeść regularnie? bo u mniee to naprawde różnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Pozdrowienia piatkowo,u mnie dietka ma sie OK.Kobiece ksztalty,to bardzo wazne,aby jesc regularnie na MM i zachowywac odpowiednie odstepy miedzy posilkami. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy,moje drogie nie wiem,ja na pewno nie jadam regularnie i nie jadlam. tez schudlam troszke. wiec moze to nie jest az taki rygorystyczny nakaz??? no tak, tylko ze wtedy robi sie dieta nie mm, tylko pewnie jakas inna, nie? ale czy to wazne? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jest pięknie ,wiosennie aż umyłam jedno okno.Gorzej z wagą ale ostatni tydzień sprzeniewierzyłam się zasadom tzn.nie łączyłam ale podjadałam.To byłą reakcja na nieudany pobyt w szpitalu.Dzisiaj już grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nas wToronto znow zasypalo sniegiem. Pozdrawiwm ,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Goodlife,nie zazdroszczę ci śniegu,sobie pogody dzisiaj też nie zazdroszczę.Jest buro,mokro nieprzyjemnie.A wczoraj do południa było tak pięknie.Tylko daty napawają mnie optymizmem .Co raz bliżej do ciepła.Chyba,bo biorąc pod uwagę anomalie można spodziewać się niedobrych rzeczy.Pozdrawiam ulep w moim imieniu bałwana tylko nie za grubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pierwsza osoba zauważyła ,że ;chyba schudłam\' jestem hapi pozdrawiam wszystkich na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Shalimar tego sniegu przed moim domem wystarczy na wiele balwanow,ale postaram sie ,aby nie byly grube(ha.ha). Agawa 99 jeszcze wielokrotnie spotkasz sie z tym,ze ludzie beda Cie pytac jak udalo Ci sie schudnac,wierz mi... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Widze ,że sobie niezle poczynacie.Ja jesli mogę to do Was dolacze ,ale jestem ta XXXXXXXXXXXXL ,bo waże 102 ,cvzyli babka na 102. Jak tu napisałyście : ja też nie chcę byc otylą starszą panią , \"nie chcem............. i nie mogę \" Dieta ,za dietą ciagle przerabiam i nic .......... waga rośnie fakt może to menopauza ale \"menopauza\" nie kazala mi pochlonąć wczoraj 300 g czekolady z orzechami i jeszcze kilku \"krowek\" nie mogę się powstrzymac od pochłaniania słodyczy wiem ,że głownie z powodów \"psychicvznych\" ale sa to byle jakie powody na szczescie nie muszę moieć wielkiego problemu ,zeby zjesc słodkosć wystarczy silne postanowiienoie \"ze od jutra to już nie będzie i tak jest od wielu lat................. MM tez stosowała i też ...mi nie wyszło jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phiphi
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciesze sie ze znalazlam ten temat , mam nadzieje ze przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami :) Jestem na mm od 20 stycznia i schudlam juz 9 kg ..tzn do przedwczoraj ale obecnie mamy goscia i skusilam sie na dwa kawalki pizzy i troszke zaniedbalam ostatnie dwa dni . Od jutra wracam do mm bo w maju biore slub i chce wazyc ok 58-59 kg . Przed MM wazylam 75 kg teraz 66 :D Pozdrawiam serdecznie Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×