Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

hej ja jestem od ok 2 miesiecy na MM i zgubilam ponad 13 kg robie odstepstwa :P czasami ale nadal spada waga MM byla moim jedynym ratunkiem , zadna inna dieta nie dzialala a mm suprer Do zobaczenia wkróce papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą i chcę posłusznie zapytać czy jeszcze przyjmiecie mnie autorkę topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Tery wlasnie przepisalam z Twojej stronki przepisy na ciasta dla innych dziewczyn na swieta.Fajnie ze znowu tu jestes moze znowu milo bedzie tu zagladac bo ostatnio bylo tu bardzo cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w piatek,u mnie zapowiada sie cudownie sloneczny dzien,wybiore sie dzis na silownie ;po wczorajszych cwiczeniach czuje sie swietnie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Goodlife dzięki za przyjecie. Gratuluję Ci taaaaakij zrzutki wagi suuuper. Ja niestety ciągle w podróży no i dieta nie przestrzegana co widać na stopce. Mój problem zdrowotny nadal jest ale podobno trzeba na to czasu. Muszę znowu rozpocząć odchudzanie tylko będę miała trochę problem ponieważ mam wykluczyć nabiał, wszystkie kwaśne potrawy typu cytrusy, kapusty, pomidory itp. duzo grycznej i wołowego, myślę że jakoś sobie poradzę. Nie wiem tylko od kiedy zacząć? Witaj defi milo mi, że skorzystałaś z przepisów, trzeba trochę ich wrzucić bo ostatnio cosik mało ich. Do miłego ciekawa jestem co słychać u Was i u innych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko z powitaniem widzę że rzadko odwiedzacie topik, może to troche mojej winy ale tak sie ułozyło niezależnie odemnie. Teraz mam trochę czasu za to Was nie ma a dobrze mi tak. Od dzisiaj dietkuję napiszcie mi ile schudłyscie to mi da motywację a godlife jeszcze raz gratuluję wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Czesc Tery ja schudlam 15 kg przez 4 miesiace,teraz idzie wolniej bo waga niby do wzrostu ok 172-66,5 kg ale moim celem jest 65 do konca kwietnia.Teraz czesto pozwalam sobie na ciasto nie mm ale potem grzecznie wracam do mm,nie jest zle,(pomoglam w motywacji?)Wracaj troche nas pogon bo cicho tu a jak ktoras wpadnie to tylko na dwa slowka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Defi aż mnie zamurowało że aż tyle schudłas wiem że to możliwe gratulacje chylę czoło to sie nazywa silny charakter super Goodlife również chylę czoło oj macie charakterki oczywiście w pozytywnym znaczeniu Dzieki defi za motywację pewnie że każde słowo to jak okład na bolącą ranę. Potrzbna mi motywacja teraz jak nigdy dotąd mam doła no i jeszcze mamy zaproszenie na wesele a to już tylko 3 tygodnie może z 4-5kg zejdę w dół (i ciągle ten dół). Dziewczyny to na dobre wymiotło Jestem nocny marek ale dzisiaj chyba pójdę wcześniej spać, życzę wszystkim dobrej nocy a Goodlife miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Tery zacznij od zmiany twojego motta wpisanego na dole to bedzie juz pierwszy krok.Cieszmy sie kazda chwila.Los daje nam juz szanse kazdego poranka,kiedy rano sie budzimy,bo przeciez mogloby byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałabym sie do Was przyłaczyć. Samej jakos ciężko mi idzie a ze wsparciem może będzie łatwiej. Pierwszy raz słysze o diecie MM, ale nadrabiam zaległości... Nigdy wcześniej specjalnie sie nie odchudzałam, ale teraz jestem zmuszona, bo serio nie mam sie w co ubrać, otórz.. 3 miesiące temu urodziłam synka, w ciąży przytyłam ok 30 kg :) Niestety nie karmię już piersią, więc mogę stosować dietę. Obecnie waże 78 kg (wzrost 165 cm) Mój cel to: 63 kg Pozdrawiam gorąco i udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Piękana pogoda u mnie. Niedziela niestety ale trochę zapracowana. Właśnie dziś rozpoczęłam dalszy etap odchudzania. Sniadanie było tłuszczowe: ser żółty, wędlina,ogorek i Anatol, na obiadek schab gotowany + warzywko, zupka krem z suszonych grzybków zabielana śmietanką a na kolację nie wiemjeszcze co. Defi masz rację że to moje motto może dołować zmienię go tylko sie rozpatrzę na razie nie bardzo jestem z czasem. Dziewczyny inne to chyba tu już wogóle nie zaglądają jak zajrzycie to sie odezwijcie i pochwalcie sukcesami napewno je macie tylko ja tak zaprzepaściłam ale tak jak mówilam wcześniej było to niezależne odemnie na ten czas(a może jak bym chciała to bym mogła, niestety byłam skupiona na moim zdrowiu - teraz również ale muszę sie wziąć za siebie.) Witaj kienko to może razem Ty zaczniesz a ja będę nadal kontynuować z innymi dziewczynami. Trzymajcie się bo ładne macie wyniki. Potem to już tak człowieknie wraca na wadze może trochę ale ten sposób odżywiania później wchodzi w krew u mnie chyba tak teraz jest pewnie i u Was też a nawet po dłuzszym odchudzaniu zjedzenie ciastka czy nawet dwóch ciastek nie jest strasznym obciązeniem dla diety. Miłej i cieplutkiej niedzieli Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Witam Was!!!Witam Kenko pewnie ze razem latwiej!No to kiedy zaczynasz?Trzymam kciuki za Ciebie a ty trzymaj za mnie ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Witam Was!!!Witam Kenko pewnie ze razem latwiej!No to kiedy zaczynasz?Trzymam kciuki za Ciebie a ty trzymaj za mnie ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa
hej dziewczyny! widze ze wy jestescie zorientowane w temacie diety mm wiec mam takie pytanko, czy mozna ja stosowac zaraz po zakonczeniu jakiejs diety niskokalorycznej tzn diety norweskiej?? czy moze efekty beda mniejsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkową porą. Witaj Tery,wysłałam do Ciebie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tery i Aga :):):) Nie zaglądam tu bo jak dawno, dawno pisałam dieta mm poszła w odstawke, najpierw święta, następnie dołek to znów sprawy zdrowotne i tak zrobiło się z tego ponad 3 miesiące. Od jakiegoś czasu znów próbuje z różnym skutkiem, ostatno minusowym. Też ma wesele (przyśpieszone) i chciałabym lepiej wyglądać. Dieta mm bardzo mi odpowiadała ale świadomie popełniałam pewne błędy i pewnie to powodowało odstępstwa. Mam duże zapasy suchych produktów do diety i jak wagowo trochę się unormuje to może znów zacznę mm. Waga 71,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko dla wszystkich dziewczyn. Aga dzięki że sie odezwałaś, ELa mialam rozpocząć za Tobą poszukiwania dobrze że jesteś. Dziewczyny a już myślałam że nie będę miała sie z kim odchudzać. Mozemy tylko podziwiać defi i Goodlife a mogło być tak pięknie. Trudno tak jak w topiku \'ponownie zaczynam skuteczną dietę mm pod warunkiem że nie przerwie jej los, może tym razem nie będzie taki okrutny. To co dziewczyny dołączamy do defi i Googlife jeśli nam pozwolą? Może tak z marszu od teraz od już ja jestem gotowa no i w sobotę ważenie w międzyczasie piling, maseczka i krem, parafina na rączki. Zaczynamy? dajcie znać, dziewczynom się powiodło nam też sie powiedzie. ahaaaa zależy to jak długo stosowałaś dietkę i ile ma się wiosenek mogą efekty trochę być mniejsze ale na pewno będą, jeśli masz ochote dołącz do nas. Rozpisałam się ale muszę trochę ogarnąć dom i lecę na masaż. Milutkiego dnia Wam życzę a zanosi się że będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife i defi dzięki wielkie że żeście tak często tu zaglądały 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
zagladalam i na was czekalam!Teraz bedzie razniej!A i motto mi sie podoba:)🌻 no to zzzaaccczyynnaammy!!!!Wpadne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka71
dziewczyny ja przegladalam tabelki z indexem glikemicznym i nie ma tam miesa np interesuje mnie jak sie przestawia sprawa z drobiowa watrobka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Defi trzymam mocno za Ciebie kciuki i za inne dziewczyny. Dzis mam 1 dzień bez słodyczy (poranna kawka bez ciastka), ale trzymam się, Mój mały chorował, teraz zaczyna zdrowieć, więc będę miała trochę ruchu z wózkiem, no i przełamałam się do makaronu razowego :) Wyciagnęłam dziś z szafy ulubioną kurtkę wiosenną i szok, brakuje paru centymetrów, żeby sie dopiąć, więc mam dodatkową motywację :) Pozdrawiam gorąco i dużo usmichu życzę. Zobaczycie jeszcze będziemy laseczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
Też chciałabym rozpocząć tą dietę.Będę tutaj z Wami,poobserwuję,poczytam i może się dołączę,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Pozdrawiam wszystkie nowe na topiku i zycze powodzenia. Tery ja po prostu wiedzialam,ze Ty wrocisz i stad to podtrzymywanie topiku.Ja w dalszym ciagu MM-uje uparcie i chyba tak juz zostanie,przynajmniej chcialabym schudnac jeszcze troche i moze przejsc do II fazy Mm.Czuje sie swietnie ,jem do syta,chodze na silownie....oby tak dalej.Jedynym moim grzeszkiem jest kawa (nieduzo)i ciemna czekolada. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa
bardzo chetnie do was dolacze dziewczyny, oczywiscie jesli mnie przyjmiecie do swojego grona :D, jestem 8 dzien na diecie norweskiej i planowalam zaczac diete mm po jej zakonczeniu czyli od poniedzialku 2.04.07. Postaram sie w tym tygodniu "wchlonac" te wszystkie zasady do diety mm ale nie wiem czy dam rade doscignac takie ekspertki jak wy:) no ale najwazniejsze ze jest postanowienie i plan, teraz tylko trzeba go zrealizowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy dysponujecie przepisami (np. dniowymi) diety w I fazie? Nie moge otworzyć strony dietamm.com? Jeśli tak proszę na prv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×