Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość apolu
ja też nie dostałam żadnej prezentacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja podaję maila askej@op.pl i proszę o wysłanie i do mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maat7
No to ja też bardzo ładnie i grzecznie o prezentację poproszę (maat7@gazeta.pl). Jestem ich bardzo ciekawa, bo odkąd śledzę wątek to sporo o nich się mówiło. A chętnie przybliżę sobie świat Faberlica i uzupełnię wiedzę :) Dziękuję z góry za pamięć o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Jeżeli obejmie mnie zniżka objętościowa np. 6% czy 10% lub więcej. To wygląda to na fakturze 27% + 6% (w zaleznosci od rabatu),zawsze dodają do 27% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezentacje wysle do reszty jak tylko bede miala chwile wolną Matylda Ty tez moglabys przeslać ta od Andzi Izabela na fakturce bedzie widnial upust jesli dla 6% - 33%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Dziękuję :) fajnie jest zachęcać nowe konsultanki,to może już w maju obejmie mnie 10% zniżki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna67
forevergirl Masz chyba zapełnioną skrzynkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na spotkaniu w katowicach i mam kilka przentacji takze moge sie wymienic z wami :) mam: etapy wykonywania make-up aquamarine krasa lux perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna mam oiutloka takze na bierząco sciąga mi sie na kompa , sprobuj jeszcze raz Patka mozesz przeslać te prezentacje do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Patka ja też poproszę te prezentacje, będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna67
forevergirl sprawdź czy doszły, wysłałam też paru innym osobom, zaglądajcie do skrzynek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maat7
Dziewczyny - jesteście kochane. Dzięki aniaaa (Noeskin to teraz dla mnie temat nr 1 dzięki Tobie będę mogła mniej eksperymentować, a więcej dostosować pod potrzeby skóry :), dzięki marta671 (choć akurat niektóre skany są dość mało wyraźne, ale przebrnę przez nie :) Patka - z wymienionych prezentacji to ja pożądam: aquamarine, perfumy i lux. A może jest już coś o RALA? Jak nie to poczekajcie - wzięłam jednak sobie kremik na noc i niedługo zacznę go testować. Naturalnie opiszę, abyście mogły doradzać innym. Poza tym mam na swoim koncie pierwszą w życiu sprzedaż :D Zostałam kiedyś obwąchana przez moją konsultantkę Oriflame i mój zapach tak ją urzekł, że poprosiła o to co ja mam bez względu na to ile to kosztuje. A była to O'Feerique Sensuelle :)) Zachowałam się w pełni profesjonalne - zapaszek + katalog na maj, ale obawiam się, że i tak wiernej klientki nie będę miała bo na pewno woli wziąć sobie taniej u siebie. Mniejsza o to - faktem pozostaje fakt, że zapach skusił swym urokiem inną kobietę ;) No i jeśli któraś z Was chciałaby to prześlę to co dostałam dalej (od aniaaa mam Neoskin, serięA i B+FM, marty671 nie miałam czasu się wgryźć, zrobię to jutro). Teraz muszę uciekać na spotkanie, ale jak chcecie to jutro wieczorkiem mogłabym rozesłać. Prześlę wszystkim, którzy napiszą "maat7 wysyłaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
,,Maat7 wysyłaj" - mileta@interia.pl. Z góry dziękuję. Prosiłam już wcześniej o prezentacje, ale jak narazie nic do mnie nie dotarło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
Patka, ja tez poprosze te prezentacje:) z gory bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Patka Ciebie też proszę o prezentacje jeśli można. Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziś wam powysyłam! Tylko mam prośbę to co ja dostałam od forevergirl niestety tam nie ma załączników tzn są ale puste proszę wyślij mi ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do zniżki objętosćiowej to chyba coś nie tak piszecie, bo jak weszłam w marcu na 10% i jak sie dowiadywałam w firmie to system rozliczenia jest taki ze nalicza sie okreslona kasa w zaleznosci do tego poziomu i jak sie dokonuje zakupu to ta kwota jest odliczana przez wiekszy rabat, a procent zalezy od wysokosci zlozonego zamowienia i kasy jaka mamy naliczona w danym miesiacu. Miałam znizki za marzec 55zł i zlozyłam zamowienie na 230zł w cenach katalogowych i dostałam 63%rabatu na fakturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy zainteresowani! Juz w czerwcu firma wprowadzi lakier do włosów i piankę z tej serii KRASA. Nareszice kiedys były takie produkty w niebieskich opakownaiach ale szybko się skonczyły a ponoc były bardzo dobre. Ciekawe jak te krasowe, czy tez beda fajne, opakowanie juz mi sie podoba ciekawe jak reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
wrobelek,nie bardzo rozumiem..jak to 63%? przeciez skoro kazdy konsultant ma 27% znizki,to jesli osiagnie dodatkowa np. 6% znizki to dolicza sie to i caly rabat wynosi 33%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileta - właśnie przed chwileczką wysłałam Tobie prezentacje, które wczoraj dostałam od dziewczyn. Bardzo fajna jest ta prezentacja o Neoskin - teraz wiem co mogę, a co wiąże się z ryzykiem dla mojej skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna67
Dziewczyny chciałam Was spytać czy doliczą mi EP do tego miesiąca jeżeli teraz złożę zamówienie z katalogu majowego.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxax
pięknie proszę o prezentacje lui_lotos@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, bo to nie jest doliczany rabat np. jezeli osiągnęlaś 6% poziom zniżki tylko kasa po przeliczeniu tego poziomu, tzn. np. podam ci mój przypadek, ja miałam 213 punktów za marzec, co daje mi tak jak sie uczyłam na spotkaniu 213x4 (to jest taka stała wartośćx10% czyli poziom jaki osiągnęłam=85,20zł. I to kwota jest odliczana a nie poziom na jakim sie znalazłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A punkty za dane zamówienie licza sie na ten miesiac kiedy wplaci sie za fakture, ja miałam fakture z konca marca i wplaciłam ja w kwietniu zaraz na początku wiec punkty z tej faktury mam policzone na ten miesiąc. Fajna sprawa z tymi punktami i dodatkowa znizka bo dzieki mam dodatkowo mawet ładna kase. A i super jest to ze sama nie musze tego robic, w marcu wprowadziłam 3 kolezanki i one mi zrobiły te 100 punktów które dały mi poziom 10%:) ja tylko pilnowałam zeby zapłaciły w marcu no i sama robiłam zakupy, bo zeby taka znizka sie naliczyła sama musiałam zrobic 50punktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
martyna,tak jesli zaplata za fakture dojdzie w kwietniu,jesli w maju to EP dolicza sie do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×