Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

Masz SsangYong\'a :) To chyba takie odpicowane Daewo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
A tak chcialem zobaczyc , bo ma silnik mercedesa. Osobiscie wole auta terenowe. Ale tym tez sie da jedzic, od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na to..
a chcialabys mniec 21 letnia kobiete??lubisz mlode??jesli nic zobowiazujacego to moze romans,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
21 to chyba za mloda jak dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Bezzebna to ty tez taka mloda ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na to..
szkoda..bo wikszosc mezczyzn w twoim wieku lubi takie..:)oczywiscie nie na stale chociaz....:)ale glownie chodzi o dobra zabawe....prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na to..
ale czemu nie chcesz 20-stki:) mlode zgrabne cialko ..super se..czego kobieta mniej po 30 albo mniej wiecej w twoim wieku ci nie da,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na to..
tam mialo bys super sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
ok. Bede dzisiaj na pewno po 19 . NA PEWNO. Pozdrawiam i moze do potem , jak ktos ze chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Odpowiem jeszcze . Nie ze nie lubie , ale dla dobra takiej 20 lepiej nie. Ludzie roznie patrza na taka co jest z facetem w moim wieku. Gdybym byl mlodszy to kto wie. Poprostu mam szacunek do kobiet , a 20 ma jeszcze cale zycie przed soba. Nie powiem , narobilyscie mi ochoty. Dla swojego dobra ide wziac prysznic , moze mi przejdzie. Bo zaczynam fantazjowac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Pod prysznicem bede sdobie walil, oczywiscie. Napiszcie mi jeszcze szybko jakie macie cipeczki i cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że podszyw - bogaci jak to pisała jedna laska \"trzepia kapucyna\" :) A dlaczego Bezzębna się nie zgadzasz ?? No to Sekstant ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na to..
ale czemu sie ludzmi przejmujesz???..np moglby laczyc nas tylko sex i zabawa.....:)chyba kazdy facet w tym wieku chcialby miec mlodziutka dziewczyne w lozku ktora nie ma zadncyh zachamowan:)taka osoba bedac z toba nie robi nic wbre sobie:)jesli tylko dwoej ludzi tego chce i pragnie to co w tym zlego:)zyje sie tylko raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może on nie tylko liczy na seks - może chce aby taka kobieta miała coś ciekawego do powiedzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na to..
a skad wiesz ze taka kobieta wlasnie nie ma???poza sexem mozna robic 10000 rzeczy..tak samo jak i rozmawiac na przerozme tematy....plusem romansu z taka dziewczyna jest to ze autor topuki poczulby sie przy niej znowu mlodo...:)czy nie mam racji:)ja wcale nie kaze mu wychodzic za maz za 20 latke!!sama mam 21 lat pewnie tez za takiego mezczyzne bym nie wyszla..moze bys pzreciez moim ojcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na to..
to oczywiste ze starsza kobieta moze dac mu prawdziwy dom rodzine...spokuj....ale to co ja jestemw stanie zaoferowac ona niestety nie potrafi juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły pijar sobie tutaj robisz :) Czyli co OrAnVag i z połykiem ?? A co na deser ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 i precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebisty ten topik dodałam do ulubionych :D kasę mam a faceta nie -> wyginasz się i prężysz, a wszyscy Cię tu zlewają stic i bezzębna -> z miłą chęcią wyskoczyłabym z wami na browar :D bogaty -> myślę że fajny facet jesteś, ale nie zgłaszam swojej kandydatury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
równiez mam takiego kolegę-ma praktyczniw wszystko...prócz jednego-osoby, do której mógłby sie przytulic wieczorkiem, zasypiając... ja nie jestem aż tak bardzo bogata, jednakze na brak gotówki raczej nie narzekam-mam chłopaka, pracuje sama na siebie, ucze się. Napewno i Ty odnajdziesz swoja kobietę :-) tylko nie szukaj....to samo przyjdzie, na pewno ogłaszanie sie typu: mam olbrzymi apartament, kilka aut, jacht, mase pieniędzy i poszukuje kochanki do noczego nie prowadzi...hmmm a raczej prowadzi, ale do tego samego, o czym pisałeś i z czym juz miałes doczynienia.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
A gdzie autor topicu obiecal byc o 19 mielismy rozmawiac o kwiatkach i motylkach a Jego gdzies wcielo no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×