Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość pff
Paczki rozrywają sie pod wpływem ciężaru lub innych paczek nałozonych na jedną kupe alewy głupie żeby takiej rzeczy nie pojąc żebraczki.. pewnie nie stać was na kosmetyki dlatego.. ahaah Jak sie jeszcze tłumaczą..tak zazdroszcze..bo co tydzień kupuje inną serie kosmetyków..ahhahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj z Beko tak jak wszyscy:D i z czterech pór roku adres strony www.pharmacf.com.pl tam znajdziecie adres . To tyle narazie papatki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna24
Czesc jestem nowa co mam zrobic zeby dostac darmowe próbki wyjasnijecie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, tak jak obiecalam wyslalam zaproszenie do kolejnych osob, tym razem- projekt STREETCOM, testowanie kosmetykow, gadzetow itp. Moglam zaprosic tylko 5 osob wiec wybralam te ktore zglosily sie po zaproszenie do klubu nivea. jesli ktos jest chetny niech wedzie na www.streetcom.pl mozna sie zalogowac- wypelniajac ankiete dotyczaca zainteresowan i zaprosic swoe kolezanki badz kolegow. polecam :) pozdrawiam dott ps zaproszenia wysylalam z maila dotta84@gazeta.pl a nie jak ostatnio z nivea z mrufciaz1@wp.pl alr jakby co to oba maile sa aktualne. hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
musisz znajsc emaile do firm , wyslac z 30 maili z 1/4 odpisze ze nie kolejna 1/4 wcale nie odpisze a wysle a reszta odpisze i wysle :) pozdrawiam a pomocne beda google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
dott malutki a jakie sa korzysci z jak sie zapisze tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivea ze stronki, na której jest promocja polegająca na wysłaniu 10 zaproszeń do koleżanek, które muszą się zarejestrować :) po tym podobno wysyłaja żel antycelulitowy Nivea 200 ml :) jeśli chcesz prześlę Ci takie zaproszenie :) napisz tylko maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zastanawiam czy się zapisac do tego STREETCOM.. :) Z tego co czytałam za oceny i wypełnienie ankiet o otrzymanych próbkach dostaje się punkty wymienne na nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka22
czeesc :D Jestem tu pierwshy raz , i mam pytanko czy nie podała by ktoraś z was jakis e-majli firm od których dostałyście probki lub gadzert ?? Z góry wielkie dzienkx i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzis też nic ...... @.........................@ @@@.................@@@....................@ @@@@.....#......@@@@...................@@............... .........@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................ @@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@ @ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##.. @@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@ @@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@. .....@@@ .....................................................@@@ .........@@@ .....................................................@@. ............@@ .....................................................@.. ...............@ ale moze jutro.............zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logujesz sie na stronie, w zamian za to zostajesz ekspertem streetcom, testujesz produkty gadzety, dostajesz punkty, organizowane sa spotkania ekspertow. podam przyklad, na rynek ma wejsc nowy zel pod prysznic, ty testujesz go, wydajesz opinie, pytasz znajomych o zdanie, sowja odpowiedz wysylasz do streetcom, za to sa punkty nagrody i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dzisiaj 2 przesyłeczki ze Szkoły Handlowej we Wrocławiu kalendarz i ulotki:), oraz z torfu ulotki i małą tubeczkę kremu(www.torf.pl tam trzeba wypełnić formularz i zapisać się do klubu, wtedy wyślą:)). To w sumie tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostalam z urzedu miasta zgorzelec naklejkę,2 pocztówki i długopis , a dzisiaj z urzedu miasta krotoszyn długopis ,breloczek oraz ulotki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dott malutki dzięki za zaproszenie :) a tak poza tym to u mnie także nic ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do mnie można pisać o zaproszenia:) panna_chwila@op.pl Buziaki; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa3
a po co pisac prośby o zaproszenie jak samemu mozna sie zarejestrowac i tak sie juz nie dostanie zeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostalam po raz drugi pojemnik na proszek do prania i jakis katalog z dafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam 2 przesyłki: - po raz drugi z urzędu miasta PIESZYCE um@pieszyce.pl : płyta CD \"Góry Sowie\" i 3 małe kalendarzyki kieszonkowe, - od hurtowni farmaceutycznej \"SLAWEX\": biuro@slawex.com.pl : długopis, balonik, lusterko i bezpłatne czasopismo \"Zyskaj zdrowie\" . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś: z zyskaj zdrowie - to co wszyscy: luterko, dlugopis (trochu polamany;/) i balonik gazetka jakas, ulotka - dermiki 5 probek - z bielendy etz 5 ale wszystkie widze dla mamy, bo seria przeciwzmarszczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaa 189
kurcze a ja czekam i czekam i narazie nic od ok 2 tyg mi nie przyslali;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu mincer-drugi raz coś im sie pomyliło pewnie z jakiejś strony o dzieciach kalendarz na ścianę zobaczymy co dziś........ ;):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefecia86
ja juz ze 3 mies temu pisalam chyba do 40 firm i doastalam 4 przesylki :( zazdroszcze Wam ze dostajecie, ja to mam pecha. a to jest str darmowych gadzetow, jak moglybyscie kliknac to mialabym punkcik. z gory dziekuje :) http://www.darmowegadzety.pl/?usid=33684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obsypało makulaturą... 1. UMiG Słomniki wyd_promo@go2.pl : - 2 mapy składane, 2. Gmina Czarna Białostocka um@czarnabialostocka.pl : - makulatura. 3. Yves Rocher bok@yves-rocher.com.pl : - makulatura i żeton do wózka na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM !! Ja tu nowicjuszka - ale kurde jakoś naciągnełyście mnie na te nowe hobby :p Wczoraj 2 paczuszki :D Z mincera próbki ( ilość 4 ) MtM styl - katalog na płycie :) Pozdrawiam i życze owocnych dostarczeń listonoszów do domków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×