Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Copertko a dlaczego zmienilas twoja elektryczna stopke na taka smutna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie...bo już ze śmiechu wargi obniżyły mi się do piersi , piersi do warg a wargi do pięt jak u murzyńskiej piękności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysstkie dziewczyny bardzo cieplutko.Jestem świezo upieczona internautka.Wasza stone czytałam przez prawie cały dzień(z małymi przerwami).Jestem pod wrażeniem.Mam małe pytanko?Czy przy okazjii otwarcia 100-nej strony moge przyłączyś sie od Was.Stawiam drugiego szampana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapałam głupawkę....grunt to się z siebie pośmiać....ale ty belvuś uważaj na siebie bo tam na tej ślizgaweczce cię rozpoznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szarooka belvo to z racji virgini tak miałąm a teraz zapomiałam czy dobrze napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nie mów, że nosisz jeszcze majteczki z lat sześćdziesiątych????? Witaj szarooka...jak nie boisz się naszych energii...to wejdź proszę 🌻szarooka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
tez stawiam szampana na 100 stronke, a moze ktos woli czerwone winko, poprawia krazenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko.... belvo....no co tak zaniemogłyście...gniewacie się....pliiiiiz ...ja tak dawno się nie śmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
to juz nalewam rosse!!!---------- na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIATJ SZAROOKA🖐️ Ja też jestem tu od niedawna , ale klimat na tym topiku jest fantastyczny. Poczytaj co ta małpeczka Nojeczka wypisuje? Otwieraj zatem tą druga flaszeczke. Belvuś kończ tą pracę!:P Coperto Twój drink pierwsza klasa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko...sprzedaję pod to winko twój kawał ale po swojemu bo dokładnie nie pamiętam Babcia karmi wnuka - no jeszcze troszkę kiełbaski za babcię i...jeszcze troszkę ogóreczka za dziadzia ...................................................... - ku..a babka...ja mam 30 lat...a ty mnie karmisz?!!!!! - nie wkurzaj mnie wnusiu...ja bardzo nie lubię jak pijesz wódkę i nie zagryzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny chyba nie chcecie zeby mnie wywalili z pracy za to rozrabianie i upijanie sie.... mam jeszcze 3 godziny do konca.. A gdzie sie podziala Cztery Mendle? Aleks!!!! Czy ty gdzies tez krazysz?? :-) Witam nowe kumy.. przysiadta sie przy kominie... Coperto tys pani tu u nas na baszcie wiedz polewaj... Ja najwyzej moge sobie powachac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPKA
Tak tu gwarno , wesolo i wypić jest co , więc wstępuję . Przyjmiecie ? Mam tyle lat ile mam, pasuję do klubu . Może bedę miala z kim wypić poranną kawę ? Innych używek " niet "- wszystkie poza mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się poczęstowałam....pychotka...ale bulki mi szkodzą...potem fałszuję jak śpiewam A tak poważnie...słyszałyście francuską piosenkarkę I ngrid.Sęk w tym, że nie wiem jak się to pisze żeby ją poszukać.Pasowałaby do tego szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPKA
Co tak cich ? Chyba Was nie wystraszyłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPKA
Coperta - nie po rusku , tak tylko wtraciłam , dla interesu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu u was wesolo
i sto lat niech zyje klub nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo sapka daj se na luz ja tez wiele razy tak czułam ze po mnie nastepuje cisza ale to tylko złudzenie albo poprostu koniecznosc kosci sztywnieją i czasem trzeba wstac od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×