Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

no teraz muszę się pożegnać bo mój się pyta czy długo jeszcze w tym necie? życzę Wam, żeby przyśnił się któryś a najlepiej wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no idę spać! Jutro poczytam.....:classic_cool: Ludwik Jerzy Kern Jastrząb i kura Pewien jastrząb, co życie całe spędził w górze, podczas jakiejś wyprawy zakochał się w kurze. Różne dziwy się dzieją, gdy w grę wchodzi miłość. Jastrząb z kurą w ogromną popadli zażyłość. Jemu jedno szczególnie przypadło do smaku, to, że kura jest inna od znanych mu ptaków, że spokojna, że cicha, że nigdzie nie lata, że poza swym podwórkiem już nie widzi świata... I to były, jak sądzę, te powody główne, że jastrząb wybrał kurę, a nie jastrzębównę. Jej z kolei ogromnie podobało w nim się, że każdej chwili usiąść może gdzieś na gzymsie, i na wieży, i wyżej, wiele wyżej jeszcze, gdzieś na chmurach, co w sobie kryją zimne deszcze, a mimo to, wbrew swojej jastrzębiej naturze, woli dreptać po ziemi przy niej, przy swej kurze. Tak go zresztą po jakimś czasie opętała, że gdy wzlecieć miał chętkę, płakać zaczynała, jemu żal się robiło, szedł, przepraszał kurę i przysięgał, że nigdy nie poleci w górę. Dziś, po latach, gdy kura całkiem mu obrzydła, opuścić jej nie może, bo nie niosą skrzydła. Odwykły. Nic mu na to już pomóc nie mogę... Jastrzębie inne z tego niech mają przestrogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojeczko jeszcze raz dziekuje .. podziekowania wyslałam na twoja poczte spij smacznie niech ci sie przysnia same takie piekne ciała.. meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ide spac .. moze mi sie przysnia tez te piekne ciała całuje was mocno moje kochane babiszonki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy te kury to my???? Nieeee!!! Nieee!!! i jeszcze raz NIEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 B E L V A.... odezwała się dziewczyna z wiadomością o Dereszce !!! Jeszcze jest ponoć,ale ja chcę umrzeć...następny maluch w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks jezeli masz skypa to daj znac przez e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie cala rozrelaksowana przy winku ...A WY SPICIE.. :-( Nie lubie tego... Z kolei jak ja spie to wy rozrabiacie.. I czy to jest sprawiedliwosc?? Aniu V moze chociaz ty tu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo!! Chcialam powiedziec jedna rzecz... Dzisiaj uslyszlam glos Nojki.. Mial on na mnie piorunujace wrazenie.. Glos przepiekny!! Nie spodziewalam sie tego.. Nojko!! Dziekuje Ci ze zawitalas na ten topik.. jak blekitna nuta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry..... mówię tak po cichutku bo za oknem leje więc moze jeszcze spicie? Mimo deszczu , tak potrzebnego roslinom, my mamy dziś dobry nastrój , prawda? Spójrz w lustro , usmiechnij się do siebie i od razu zobaczysz słoneczko!!! życząc miłego dnia wszystkim kobitkom odlatuję do obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Paniom, usłyszałam przepiekną Clair de Lune i korzystajac z okazji chciałam dwa zdania do Nojeczki. Dziś Księżyc sprzyja wydarzeniom artystycznym i działaniom twórczym. Artyści będą mieli dziś wenę twórczą, odbiorcy ich dzieł z podziwem i entuzjazmem odniosą się do ich twórczości. Miłego dnia wszystkim życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ja znów słabo spałam...a może M przesadza z filmami i za późno chodzimy spać.Coś źle się czuję, łapie mnie jakieś choróbsko z węzełkami chłonnymi od Grodźca...jednak okresowo czułam się lepiej a teraz znów gorzej.Po tym lesie p. zaprosiła mnie na kolację po swojemu czyli te swoje zielska \"wege.\".. było tak pyszne, że zjadłam w nadmiarze i żle się poczułam ale napewno kupię cykorię i serek sojowy wędzony...pycha ...polecam.Dziś kurs...głowa mnie boli ale pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Aleks i ellę48...pozdrawiam ciepło❤️ mendelku...wiersz świetny i wymowny....:D👄 Całuję pozostałe koleżanki👄! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks...smutno mi, że Tobie smutno...z całego serca powodzenia Ci życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze Wam wszystkim
milego dnia i duuuuzo sloneczka__ piekny topik-- jestescie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aleks__
usmiechnij sie to przynosi ulge__ jutro bedzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Elli 48
Ellu! Ty jestes jak to sloneczko__ zawsze umiesz wszystkich pocieszyc, za to kochamy Ciebie prawie na calej kaffe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellu48...nasza czarodziejko i wróżko...może i wena jest ostatnio...ale z moją biedną głową gorzej...a tu jeszcze kurs na którym trzeba się skupić i dokonać niemożliwego.Fajnie, że jesteś z nami...doceniam ile pięknych rzeczy od początku topiku napisałaś...jak zawsze życzę CI Aniołka non stop! belvuś...winko?...mam nadzieję, że nie w samotności...bo znam takie przykre stany...trzeba coś z tym zrobić..i rozweselić Cię!::D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo,hallo., hallo!!!! Kobitki kochane jestescie takie wesole, a wczoraj zabawa byla hej, ze hej!!!! Belveo!-szkoda, ze czytalam moglam z Toba lepiej winko saczyc👄 Ta nasza Nojka to zywe srebro na topiku👄 Mendelka- super wesola Babeczka i te jej przepiekne wiersze...Lubje Cie kobieto👄 Szarooka-👄moja kochana o wspanialym Nicku 👄 Ellu48-czarodziejko, slonko Ty nasze pocieszaj nas prosze👄 Libro- odezwij sie dziewczynko👄 Iskiereczko-👄 Aniu V👄 I wczorajsze pomaranczki takie mile i wesolutkie👄 Pozdrawiam i milego dnia Zycze👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coz to nie piekne
dzieki za pozdrowienia! Jestem z tych slodkich pomaranczy, bo jak wiemy sa i kwasne, ale zycze Wam, zeby takich bylo jak najmniej na waszym topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkiej 🌻 dziękuję za słowa otuchy.. Co do ELLI48🌻...kochamy ją na całej Kafe,bez prawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks_ 555 , kochana przeprasza, ze o Tobie zapomialam. Przesylam Ci pozdrowienia prosto z serca i zycze powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na otwarcie stronki stawiam lody\" Calipso\" to byly moje ulubione:) Pamietam takie opakowanie jak kostka masla:) Na rogu w Budce siedziala starcza pani i smiejac sie do mnie (malej dziewczynki) pytala -\" Jaki podac waniliowy czy czekoladowy\" bylo mi wszystko jednio lubilam dwa rodzaje:) a potem patrzac milutko zyczyla mi smacznego.... Nie wiem, czy jeszcze sa lody o tej nazwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!🖐️ Ennkaa, nie wiem ,czy są lody Calypso , ale są Śnieżynki też pakowane jak kostka margaryny :D Jestem małomowna, więc wklejam wiersze, które mi się podobają. Cieszę się , że Wam też!❤️ Belvo, Bardzo dziękuję za utwór pana D. To są te klimaty: noc, dobre winko,trochę poezji,w tle sącząca się muzyka i już jestem cała\" happy\"... no może jeszcze ktoś u boku.... W najbliższy wtorek wybieram się na minikoncert pieśni Debussy\'ego w wykonaniu uczniów PWSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy tylko znajde czas poczytuje WAS i prosząc o chociaz krótki list poczta nadal pustkami lśni miłych uciech i zabaw na topiku życzy coperta bez liku czasami ktos sobie o mnie wspomni jak wpisze słowo albo dwa ale czuje, ze tu chyba nie pasuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×