Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

moze sa.. zobacz w katalogach jak chcesz to wysle ci baby tego ktore mam. pisze jedna reka bo trzymam na kolanach moje cudo 3 miesieczne lalka..istna lalka tylko ze zywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miłe moje :) Alisarko 😘 Belvo :) wiem co czujesz 😘 Jak zaczynałam opiekęnad moją małą Weroniczką (ona już stara baba, w tamtym miesiącu skończyła rok!! ) to też nie istniał telewizor..... ona skutecznie go zastapiła!!! Mogłyśmy obie z jej mamą patrzeć godzinami na to małe cudeńko :) Teraz umie już biegać, pokazać co chce i dostawać ataków histerii :) ale nadal jest cudowna :) gdy najedzona , wyspana..... rozkoszniaczka!!! :) miłego przebywania z malutką 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje!!! Kchanej Listonoszce wysylam buziaczka za doreczenie 👄 A Belvie za cudo ktore wyslala👄 Cos pieknego te krzewy i drzewka, Belvus szczerze mowiac to takie cuda widzialam tylko w takich specjalnych (Herrenhäuser Gärten) to taki krolewski Ogrod tutaj :) Cudowne masz to drzewko na naszych dzialkach nie widzialam takiego..... Synowa z wnuczka przyjda to mnie troszke oswieca bo nie znam angielskiego:) Zofinko👄 Ja tez przy tej jesiennej pogodzie mam zly humor i boli mnie glowa:( Pozdrawiam Was W b W i zycze kolorowych snow👄 ZDOBYWANIE PRZESTRZENI Rozpycham myśli bramy poza obrazu ramy poza utarty schemat tam, gdzie jeszcze nic nie ma rozszerzam niewyraźnie zdobytą wyobraźnię po nieskończoność koma największa niewiadoma .. tylko nie wiem gdzie zmieszczę tę całkiem nową przestrzeń..?? Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie gorąco,dawno sie nie odzywałam,ale bylam w goscinie fajnej u synowej i syna,teraz giszczę ich u mnie i jestem cała szczęśliwa.Jest też ze mną Mama mojej synowej.Pozdrawiamy Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libra!!! Jak fajnie ze sie odnalazlas!! :-) Jestem w pracy ale po tygodniowych wakacjach nie chce mi sie nic robic. Rozleniwilam sie :-O Bylam na malym przyjatku na lanchu u sasiadki z okazji jej urodzin..Ubralam sie elegancko na ten lunch zeby te sasiadki nie myslaly ze ja tylko w ogrodniczkach i rekawiczkach jak jakis farmer.. Niech widza mnie tez jako kobiete a nie jako ogrodnika he he he. Tak sie zdziwily jak mnie zobaczyly taka czysta i z manicurem i pedicurem.. :-) Dziewczyny ja mam kilka baby tych drzewek . Moge je wyslac poczta np do Mendelka a potem on wam porozsyla.. Te drzewka rosna szybko.. tak ze wiecie... nie bedziecie mialy po 80 lat zeby sie doczekac kwiatow.. Maja tez sliczny czerwonawy pien. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro, jak miło słyszeć,że jesteś szczęśliwa w gronie najbliższych!!❤️ Belvo, listonosz coś się pośpieszył, ale w dobrej intencji!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja druga chętna na takie drzewko !!! proszę 😘 Belvo , ono jest piekne, napisz tylko parę słów o pielęgnacji...jakie ma wymagania?.... Byłabym szczęsliwa , gdybym takie miała u siebie :) Mendelku , zatroszcz się o to . co? Witaj Libra 47 😘 naprawdę dawno cię nie było!!! Fajnie że jesteś!!! Udaję się w kierunku mojego leża, póżno już...... Dobranoc , miłe panie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKI WÓZ Zasypiamy daleko od siebie otuleni kołdrami marzenia, wędrujemy z gwiazdami po niebie, przytulamy pluszowe wspomnienia. I noc płynie nad nami wysoko łącząc myśli i serca w pół drogi, powierzamy pieszczotę obłokom, nazywamy już siebie bez trwogi. Wielkim Wozem z parkingu nad rzeką odjedziemy być bliżej, chcieć więcej. W świat za lustrem pójdziemy daleko naszą miłość trzymając za ręce... Maciej Pinkwart Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Ania powiedziała wszystkim dobranoc :) a ja witam wszystkie klubowiczki , które zajrzą do klubiku :) Miłego dnia miłe panie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki! Drzewko nie potrzebuje zadnej specjalnej opieki . Trzeba je pielegnowac , podlewac, tak jak kazda rosline. Najlepiej posadzic w srodku ogrodu aby korona mogla sie ladnie zaokraglic. i to wszystko. Poczekam chyba z wysylka do konca lata bo teraz nie jest odpowiedni czas aby wsadzac cokolwiek a mozliwe ze bede w Europie to i szybciej dojdzie i mniej bedzie cierpialo bez ziemi.. Musze jeszcze zdecydowac kiedy jade.. Te drzewka maja tez rozne odcienie rozowego i bialy ale ja mam tylko ten czerwony color sadzonek.. Dzisiaj znowu dzien pelen zajec , trzeba posprzatac i uporzatkowac chate po najezdzie ( na szczescie z pomoca) i poprasowac cala posciel , i doprowadzic wszystko do pierwotnego stanu.. Wczoraj byla straszna burza i nasmiecila mi w ogrodzie dopiero co wysprzatanym i poscinanym .. :-( Suche galezie sosen paletaja sie wszedzie.. Czy wam tez sie tak dzieje? Jak tylko umyje samochod to zaczyna padac..:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,Hejka dziolszki !!!moze wiecie na ktorej stronie sa obrazy Nojki ??? potrzebuje bardzo !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,moze macie na kompie wyslijcie mi na meila plisssssssssssssss!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie panienki :) Mendelku 😘 Belvo 😘 jesli naprawdę wybierasz się do Europy , to może jednak zahaczysz o Polskę? Jak widzisz cieszymy się już samą obietnicą Twojego przyjazdu !! Na drzewko cierpliwie poczekam :) bo jest baaaaaaardzo piekne :) A gdzie się podziały pozostałe kobitki? Z utęsknieniem czekam na Nojkę :), tak samo jak i wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Musze Wam napisac, ze moja synowa znalazla Belvy drzewko w katalogu holederskim :) Przyznala mi racje, ze jest cudowne i obiecala, ze na jesien zamowi:) Wiec nie bede Ci Belvus zawracac tym glowy, ale doceniam Twoje szczere checi i bardzo, bardzo dziekuje👄 Medelku kochany Ciebie tez caluje mocno, za wiersze i za to, ze poprostu jestes👄 Coperto, Szarooka, Zofinko, Nojka, Roziu, Kruszynko, Libro milo Was wszystkie pozdrawiam 👄 PS . Dziewczynki pogoda deszczowa, a ja mimio niepogody wybralabym sie z Wami w jakis dlugi rejs:-D POLSKIE MORZE... Z rozwianym wiatrem wlosem, z oczyma pelnymi blasku, stoje na brzegu morza, z samego rana, o brzasku. Stapajac w chlodna wode, nurzam sie w morskiej fali, mewy widze nad wydma, latajace w oddali. Bursztynu czar miga w piasku, kuszac mnie do zbierania, promien slonca goracy kusi do opalania. O morze moje kochane, plazo piekna, zlocista, sosnami porosnieta, cudowna twa wydma piaszczysta. Baltyku moj kochany, ktorz twemu pieknu zaprzeczy, kocham cie i bede kochala, twoja Marysia z obczyzny...... Copyright © Maria Janik 2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofciu nie wiem na ktorej stronie... Poczekaj gdzies tak miesiac temu ona je zamiescila tu.. Poszukaj ja tez poszukam.. pa na razie Ja ich nie mam na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge ich znalezc.. Chyba to bylo jednak na poczatku Maja kurcze.. Sofciu a z Nojka rozmawialas?? No i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo❤️ jest ok! szybka reakcja dziewczyn dzieki👄!! zobacz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUUUUUUUUUUUUUUU
A kto to.aaaaaaato ta LO matko FUJJjjjjjjjjjjjjjjjjj, BUuuu Won loo mtko1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszystkich no i nareszcie w domku robie porządek w fotkach i za niedługo podam link do urlophoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wpadlam na chwile aby sie pozegnac i dobrze bo trafilam na Copertki album:) Copertko ! Wielkie dzieki jestes bardzo mila i fajna Babka, fotki cudowne!❤️ \" Piękna nasza Polska cała, Piękna, żyzna i wspaniała, Wiele krain, wiele ludów, Wiele stolic, wiele cudów, \" dylemat list piszesz czy wiersz na jedno wychodzi jeśli twoje słowa oddają piękno jakie w sobie nosisz od zarania Spijcie Dobrze dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogutek
posiwiały wam cipuchny?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiwialy, rzecz natury:-D Ale i Tobie paluszek sie juz w trabke zwinal:-D hi h ihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty biedny kogucie, kogucie:-D Pożycz mi swój grzebień... Nie pożyczył. Uciekł.:-D Tchorz, wstretny tchorz:-D Dobranoc tchorzu hi hi hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×