Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Jesieni uroki ! http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2624.jpg Idzie jesień 1. idzie jesień 2. deszcz zmył z chodnika grę w klasy 3. wieszcz chciał coś powiedzieć ale nie zdążył mokry liść zamknął mu usta teraz patrzy smutno spod kamiennych powiek 4. a Chopin grał tak pięknie 5. rozstanie jest jak śmierć 6. delikatne nutki deszczowego preludium wibrują w kryształowym szkle 7. młodość ukryta za siecią zmarszczek rozsypuje się w proch 8. smutny uśmiech losu? ... gorzka wolność 9. czarny woal okrył martwe pisklę 10. wołanie niesie wiatr Bolesław Łucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , miłe kobietki :) Belvuniu własnie dlatego znikają topiki , dlatego że się poddajemy! A szkoda wielka , że pouciekały dziewczyny na inne topiki i tam piszą , nawet bardzo dużo .... widocznie nie są ważne dla nich wirtualne kontakty i przyjażnie.... a może to nie były przyjażnie?.... a szkoda.... Ja osobiście piszę na dwóch topikach, może nawet na trzech i nie widzę w tym nic złego , a co zarzucają mi różne kolorowe wredoty!!! Na tych forach , na których piszę , mam dobrze mi znane i lubiane przeze mnie kolezanki , lubię do nich pisać , spotykać się z nimi wirtualnie a nawet czasem realnie :) Proszę cię Belvo , nie uciekaj :) Napisz od czasu do czasu, dobrze? 😘 Alisario piękne fotki :) tapety na ekran dla ciebie też całusy słodkie 😘 😘 dla wszystkich , które tu może wpadną? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofinkooo
ao co chodzi ? do kogo żal ? jak sama robisz tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota pomaranczowa
pozdrawia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia.
Alisario, kochana! Nie zrażaj się ta wredna miernota która na tamtym topiku pozostała... Ona tak kreci i wierci dziurę w brzuchu ,jeśli ktoś jest lepszy od niej... Jest straszna zazdrośnica, zazdrości Ci Twoich pięknych fotek i cudownego ogródka... Boi się , ze zostanie zapomniana , a chce błyszczeć na scenie jak matrona... Wiesz przecież, ze zdarzają się często takie typy i w realu a tym bardziej już spotkać ich można na topiku... W rzeczywistości pisze na tamtym topiku od dosyć dawna i nawet z nią rozmawiam nieraz bo wszystko wie i o wszystkich udziela informacji... Wiec Alisario głowa do góry i śmiej się jak dawniej... Lubie Twoja wesołość i brakuje mi jej...👄 Mozę bym to przemilczała ale twój wpis mnie do tej szczerości i wyznania zmusił... Pozdrawiam Nojke super dziewczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniu dobrze napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , Klubiku!! Wpadłam na moment okna pootwierać , przewietrzyć , bo coś się tu duszno zrobiło...... Miłego dnia życząc biegnę do zajęć .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Zosiu
niepoznaje Cie ......zioniesz ageresja.....na dodatek niegrzeczna ... Belve ❤️ copertko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla miłośników kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Cześć witam W B W! Pozdrawiam! Belve, Nojke coperte , Tonie................... Alisarko ! Jak znajdziesz troszkę czasu to odezwij się na Czterech porach roku....... Bardzo proszę OK ? Mam Male Pytanko do Ciebie? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo ale
wypięły się na ciebie Co? Zycie płata figle... A ludzie , byli, będą i są fałszywi... Na tym topiku szczerymi osobami byli i są i będą Nojka, Iskiereczka,Alisarka,Cztery mendle,koperta, Ty i szarooka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAAAAAAAJCIE!!!!!!!👄 A cóż tu taki pesymizm???????? W takim razie wszystkim paniom...również pomarańczowym dziś serwuję moją dobą energię przywiezioną prosto z przedgórza Izerskigo...żeby nastała zgoda i przyjazna atmosfera.Wierzcie mi dobrze jest być z siebie zadowolonym...to dobrze wpływa na innych. Szkoda, że nie mogłam zabrać Was ze sobą.To było najpiękniejsze miejsce ze wszystkich plenerów w tym roku.Namalowałam 5 obrazów ale 2 musiałam zostawić w zamian za noclegi i wyżywienie.👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wirus nadal grasuje i zjada mi literki...ciągle poprawiam. Belvuś...Alisario...Coperto...ja protestuję...chcę żebyście nie odchodziły..dla mnie jesteście bardzo ważne i to przecież głównie z Was składa się ten topik.To był ostatni wyjazd więc wpadnę częściej choć na krótko...zaczynam remont, kurs i może podejmę pracę na kilka miesięcy...żeby zarobić na zrealizowanie dalszych planów. Dziś byłam na opieńkach z siostrą i mamą...każda nazbierała po reklamówce.Był cudowny dzień...prawie lato. Zofinko...to jak z zakupami w moim mieście...masz w planie to zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Babeczki Kofane 👄 Wybaczcie, ze ostatnio malo pisze, ale pogoda sliczna wiec same rozumiecie do natury czleka ciagnie:-D Kochane dziewuszki nie denerwujmy sie zyciem wirtualnym, pal go szesc co ktos o nas mysli i pisze :-D Wlasnie Siostra mi przypomiala , ze \"Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil \"...:-D I niestety,nie da sie zyc tak, zeby wszyscy nas kochali... Ja tez wysylam pozytywna energie na zgode i pojednanie.. Moze kogos tez swoim wybuchowym zachowaniem obrazilam czy skrzywdzilam to wybaczcie sorry! Udzielil mi sie optymizm naszej kochanej mlodszej kolezanki Nojki... Bardzo prosze by na topiku zapanowala jednosc... Od dzis nie ma gorszych czy lepszych, ladnych czy brzydkich , grubych czy chudych, sa tylko kobietki piekne, mlode i madre:-D Sle pozdrowienia W BW i bardzo dziekuje za @............ Życie jest nowelą - Ryszard Rynkowski Życie jest nowelą Jak "Pory roku" Vivaldiego Zmienia się światło w twoich oczach Powiedz mi życie coś miłego Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Raz przyjazną a raz wrogą Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo Każda rodzina jest jak drzewo Łamie się chwieje, czas je zmienia Jak w "Porach roku" Vivaldiego Szczypta zachwytu, łyk cierpienia Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż..... jeśli ja jestem niegrzeczna...... pomarańczo tchórzliwa osiągnęłaś cel.... nie będe tu pisać , trudno, ale ja przynajmniej nie wstydzę się mojego nicka , bo nikomu nic nie zrobiłam , ty natomiast szczekasz zza płota pomarańczowego! nie masz odwagi na czarno, brużdzisz wszędzie .... tfu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą klubowiczki Zosiu na pomarańczowe wypinaj sie,i owszem ale na nas chybe nie bedziesz sie wypinać Czekamy na Twoje wpisy i przypomnij sobie \"małpeczko\" co radziłas mi względem pomarańczy 👄 Nojeczko 👄belvo👄i WAS całą reszte serdecznie pozdrawiam nie jestem w stanie nawet sobie przypomiec miłe zaglądające tu osóbki Lamia, Róza, iskiereczka, no mendelek na wyjeździe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo....jak miło Was zobaczyć!!!!!(cześć) Wbrew pozorom przywiązałam się do starszych klubowiczek...byłoby miło , gdyby odezwała się różyczka, iskiereczka, z nowszych...lamia, libra jak również panie które na krótko tu zagościły i tak miło się wpisywały.Może kiedyś się doczekam...? Wiem, że mendelek wyjechała, szarooka pewnie już po urlopie w pracy...hej kotku...czytałam Cię...niestety również mój urlop pokrywał się z Twoim tak więc minęłyśmy się ale pamiętam o Tobie. Powiem kilka słów o tym urokliwym miejscu godnym polecenia do wypoczynku latem i jesienią. Wioska nazywa się Stankowice i leży między Gryfowem a Lubaniem.Nawiasem mówiąc w Lubaniu byłam podczas pleneru w charakterze pacjentki szpitala pod kroplówką gdyż dostałam atak kolki nerkowej i cierpiałam.Po kroplówce poczułam się od razu lepiej i wróciłam na plener.Za Stankowicami ( 4 km) w stronę Lubania położony jest piękny zamek nad Czochą...który widziałam z przeciwległego wzgórza na którym usadowiłam się ze sztalugą i płótnem...malując prześliczne krówki skore zresztą do przyjaźni...lizały mi to płótno.Była to posesja Holendra....gospodarza agroturystyki ze stadniną koni.One również pasły się w zasięgu mojego wzroku więc byłam rozanielona, bo przypomniały mi się obrazy z dzieciństwa.Z mojej drugiej strony był zarybiony staw z wysepką na której mieszkały króliki...biały i szary...tam mieszkały w rurach wkopanych w ziemię i skubały sobie trawkę oraz marchewki.W stawiku stado oswojonych kaczek a na drugim stawie piękna altana ogrodowa jak na wyspie okalana wodą i kwieciem.Dalej całe rzędy orzechów włoskich...więc ciągle je zbierałam i zajadałam.poniżej obu stawów zagroda ze świnkami wietnamskimi, małymi i dużymi...również kogut i kurki.... W bok od zagrody obszar kwiecia i równo przyciętego trawniczka wkomponowanego w alejkę drzew z huśtawką dla dorosłych....potem basen na powietrzu...ale z komputerowo podgrzewaną wodą...wokół marmury...kominki, grile, leżaczki, kwiaty...i knajpka przypominająca winnice...z obszernym barem i parkietem na tańce z oknami na basen. Wyobraziłam sobie, że leżę tam z drinkiem... i opalam się.Niestety lato się skończyło...nie mogłam ani się wykąpać ani wypić drinka...bo jeszcze nie mają tam pozwolenia na alkohol. Oglądałam pokoiki...małe ale schludne, przeważnie dwuosobowe.Już się tam zapowiedziałam na przyszłość.Idealne miejsce jak w bajce...fajne chatki...trasy do przejścia...rajdy konne...łódki, campingi....a doba kosztuje 30 zł.Za domem Holendra jest aneks kuchenny więc można samemu coś upichcić...zwłaszcza że wokół są miedze z drzewami leśnymi i rosną tam grzyby.Teren pagórkowaty i z dobrą widocznością terenu.Pejzaż może sprzyjać malowaniu i pisaniu wierszy.Zwierzaki we wsi jakieś oswojone i lecą za człowiekiem psy, koty a nawet kury i kogut więc trzeba mieć przy sobie suchy chleb. To jak...poprawiłam Wam humory?Mam nadzieję, że tak. Lecę do wanny...ściskam was i całuję....do jutra....pa!(serce)(usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze do Zofinki....kochana Zosiu...a ty dokąd?...nie widziałam niczego aż tak strasznego żebyś mi uciekała...bez Ciebie również ten topik byłby smutny...jesteś tu główną gospodynią...budzisz nas i witasz...na stole stoją zawsze smakołyki a na deser żarciki...nie może Cię zabraknąć....ani mi się waż odchodzić!!!!!!! Belvuniu...Ty też jesteś dla mnie takim szczerym, prawdziwym człowiekiem i sprawiasz, że nie czuję jakbym pisała z nickiem tylko z dobrą znajomą.Lubię Cię bardzo ja i resztę dziewcząt...proszę się przespać a i myślenie będzie lepsze...dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario...przy Tobie można się poczuć jak z dobrą kumą zza płota i kompanką do zabawy.W dodatku masz talent artystyczny i wrażliwość.Tak zawsze o Tobie myślałam i nic się nie zmieniło...nie wolno tak łatwo rezygnować z przyjaciół. Był taki czas, że czułam się tak bardzo samotna w życiu realnym, że topik był dla mnie drugim domem...to dzięki Wam wciąż jestem i trwam z Wami jak wierna rzeka...choć bywały chwile ostre jak żyletka i polały się łzy zwątpienia.Jednak stwierdzam, że nic nie dzieje się bez przyczyny...nauczyłam się szacunku do osób odmiennych...momentów wycofywania, elokwencji...a to nie oznacza mniejszej szczerości tylko dojrzałą wstrzemięźliwość. Jeśli człowiek jest szczery...nikogo nie udaje i ma otwarte serce to kiedyś doczeka się ...podobnych ludzi wokół siebie. Belvuś...tak dużo piszesz o suszy...czyżby zrobiła się u Was Afryka...bo u nas Ameryka...oby nie nastała Afryka...moje żyły tego nie wytrzymają. Dobrze, że poisz wodą te stworzenia....może to właśnie Twoja misja...strażnika zwierząt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo....szkoda...belvunia pomachała...mam nadzieję, że tylko na dobranoc. Pozdrawiam gorąco wszystkie panie...te które znam od dawna i te poznane niedawno.Znowu poczułam się samotnie jakbym miała przebywać w pustym pokoju i gadać do ścian...mam nadzieję, że jednak ktoś tu zajrzy...będę wypatrywała z zewnątrz...(usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota pomaranczowa
👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki ! Teraz Was troszke poczytalam... Witam i pozdrawiam WBW:) ZOSKA!!!OLEJ POMARANCZOWE👄 Dzieki ZA @ Coperto kochana, wieczorem CI @ napisze...👄 Nojka sciskam Cie mocno i do serduszka przytulam👄 Belvus!!! WRACAJ BRAKUJE TU CIEBIE👄 MEDELKU, przytulam CIE MOCNO I BARDZO DZIEKUJE👄 SZAROOKA, piekna Ty nasza wpadnij 👄 LAMIO, o Tobie tez pamietam i przyciskam Cie mocno do serca👄 Cos mi tastatura nawala i pisza sie literki raz male raz duze:-D Chce Wam napisac, ze CHARI Bedzie mial10 pazdziernika operacje:( Psiaczek schudl kilogram i moze bez przeszkod byc wykastrowany... Ja przytylam kilogram na dobrym wikcie mojej siostry....:-D Charli podlewa jarzebinke:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2649.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2646.jpg Pozdrawiam Milutko i zycze milego wieczorku... Dla BELVY! http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2611.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2629.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana nasza Alisarka
👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana nasza Alisarka
Nawet nie wiesz jak ja tęsknię za Toba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że jesteś Alisario...ulżyło mi.Dzięki za aprobatę mojej skromnej osoby. Copertka...niech nie myśli, że jej się upiecze i zwieje całkiem, bo jest dla mnie również wspaniałą koleżanką...lubię ją...poznałam osobiście i nie pogodzę się ż opuszczeniem nas. Belvuś...piszecie do siebie maile a ja tylko wzdycham...bo nie wiem czy w dalszym ciągu moje maile do Ciebie by dochodziły.Byłaś pierwszą damą, która podała mi tutaj przyjacielską rękę a ja od razu ją capnęłam jak tonący brzytwy.Później okazało się że jesteś tak życiową, fajną babeczką...że ciągle bym Cię czytała, pisała z tobą a najchętniej widywała się w realnym świecie od czasu do czasu. Zofinko...Ciebie również poznałam osobiście...dobrze się czułam w Twoim towarzystwie...jakbyśmy się znały od dawna....bardzo doceniam i lubię Twoje nowinki przesyłane na maila...masz swój styl i niezależność...cenię to i akceptuję. . Szarooka...bardzo podobnie...wysyłasz dobre, szczere fluidy...taka mała zadymiara jak ja, która jednak ma swoją klasę i styl...jesteś miła i komunikatywna. O mendelku nie wspomnę....typ intelektualistki i przytulanki w jednym...wszystkich by przygarnęła i ugościła.Bardzo komunikatywna i czytelna.Miło się z nią przebywa i mam nadzieję, że to nie był ostatni raz wtedy we Wrocławiu. Dziewczęta...w takim składzie...ten topik nie może zginąć....bo to tak jakbyśmy same wypięły się na siebie...przemyślcie to.Chyba , że któraś ma do mnie o coś żal...piszcie na maila...choć łudzę się że ze swojej strony za wyjątkiem tych pustych postów kiedy byłam na plenerach...nie macie do mnie jakiegoś ukrytego żalu....jesteście dla mnie kimś więcej niż nickami czy osóbkami do zabijania nudy.Podkreślam...topik tworzymy my same....zapraszamy do towarzystwa wszystkich, którzy mają chęć z nami być i polemizować...lub po prostu się wygadać.Proszę...wyrzućcie z siebie urazy i złości....czas tak szybko mija...bawmy się razem...co ? pozdrawiam WBW...i lecę do obierania opieniek...nawiozłam ich cały koszyk dzisiaj.Gdybyście mieszkały w pobliżu to chętnie bym się podzieliła lub zaprosiła na gotowe specjały z nich przyrządzone.Buziaki!!!!!!❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×