Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

hahahahahahhahahahahaa......belvuś!...ale się obśmiałam.Pomyślałam, że albo ludzie wykorzystują te piętra i pokoje na agroturystykę...albo na dom uciech....ale po co komu tyle sprzątania?...no chyba, że to zwykła inwestycja w nieruchomość a potem sprzedaż z zyskiem ale tak czy siak Ty belvuniu zawsze kogoś tam będziesz miała. Jak dla mnie, takie gmachy budują ludzie,którym się wydaje,że będą żyć wiecznie i nie starzeć się.Chyba,że to z myślą o dzieciach...które i tak pójdą w świat jak znam życie.Każdy chce mieć jakąś intymność a nie użerać się z dziećmi i problemami braci i sióstr pod jednym dachem. Dziewczyny....uśmiecham się do Was i do siebie....idzie nadzieja dla mnie ale nie chcę zapeszać więc cicho...sza. Czasu dalej jak na lekarstwo! Całuję mocno i ściskam wirtualnie moje biedronki....zofinkę i legwanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, tak nam ostro nakazałaś być cicho, że cały topik zamilkł i czeka na dobre wieści od Ciebie! Byłam dzisiaj na kolejnym badaniu kontrolnym i niby już jest lepiej( ja mówię ,że o niebo lepiej!) , ale pan doktor jeszcze czeka na całkowite wygojenie i coś tam będzie jeszcze poprawiał....😭 Całuski dla Belvy, Alisarii, Zofinki, Coperty i Grani i wszystkich, które za mnie trzymały przysłowiowego kciuka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ pominęłam przy całusku Jolę, to mam wierszyk na przeprosiny! Wybór choćby serca skamieniały pękły uczucia umarły wyschły choćby wszyscy i wszystko zdradziło - zostanie ci wieczny świergot wróbli symfonia poranka u otwartych powiek żółte ściernisko - święta bieżnia skaleczonych stóp abyś do śmierci pamiętała beztroskie dzieciństwo - twardą szkołę życia nad nim wciąż tańczą motyle i sterczy wysoko etiuda skowronka... choćby miłość odeszła - zamarzła choćby zamknęło cię wszechpotężne kłamstwo zostanie ci jasne wirowanie liścia i lot Ikara nad spaloną ziemią J. Ślusarczyk-Latos 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie jeszcze pamiętasz :classic_cool: Czy mnie jeszcze pamiętasz dowód na to mi daj czy jak inne dziewczęta baju baj, baju baj. Czy mnie jeszcze pamiętasz i może wrócić chcesz tu czy jak inne dziewczęta zapomniałaś mnie już. A gdy zechcesz wrócić tu wracaj z uśmiechem swym choć bym inną kochał już będziesz tylko ty. Czy mnie jeszcze pamiętasz i pamiętasz ten dzień czy jak inne dziewczęta zapomniałaś już mnie. Czesław Niemen Co z Wami? Gdzieś wybylyście?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKUJE
Legwan👄 ŻYCZĘ CI DOŻO ZDROWIA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Legwan
Dzieki Ci bardzo ! Jestem jedna z tych,ktore wymienilas!Zycze CI Zdrowka bo pogody ducha nawet na krok nie stracilas!TAK TRZYMAJ!!!SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie! Wczoraj nasze stowarzyszenie miało wernisaż na wiosce.Grał zespół jazzowy, sala duża i ładna, barek a na nim mnóstwo pater z owocami, różnymi smakołykami, napojami i trunkami.Było tak dużo ludzi, że nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji a już tym bardziej telewizji z naszego miasta.Znów będą nas pokazywali a my dowiemy się o tym od ludzi...he he.Można było kupić książkę o nas z naszymi pracami i o dziwo...ludzie kupowali a nawet podchodzili prosząc o wpis lub autograf.Pierwszy raz w życiu mi sie to przytrafiło....jest to miłe. Atmosfera była miła i przyjazna.Potem koleżanka artystka - architekt, zaprosiła nas w tej wiosce do swojego domu na poczęstunek różnych nalewek własnej roboty w przemiłej i pięknej szacie wystroju swojego domku marzeń.DAWNO TAK FAJNIE się nie czułam.Ostatni wernisaż odbył się niedawno w Lubinie i był szczególnie uroczysty gdyż obchodziliśmy piętnastolecie twórczej działalności.Zostałam uhonorowana medalem Zasłużonego dla Ziemi lubińskiej i dostałam legitymację członka honorowego. To wszystko co mnie ostatnio spotkało miłego. Teraz wyjdę sąd, by za chwilkę znów do Was zajrzeć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kochany legwanku...wiesz co chcę powiedzieć o Twoim wspaniałym sercu....niech bije długo i mocno!Bardzo się cieszę, że są na świecie tak wspaniali ludzie!!!Co najważniejsze jest tutaj właśnie na kafe, parę oddanych, wspaniałych koleżanek, które nie są żadną cyber - fikcją, są, żyją, piszą, wspierają, rozśmieszają, martwią się, zwierzają....czyż to nie pękne, że można mieć takie koleżanki ??? Legwanku....dziękuję!!!!!!!!!❤️❤️❤️👄👄👄 Mam nadal trudną sytuację....ponieważ doszły mi jeszcze inne troski.Moja siostra....aż trudno mi pisać....nie chcę zapeszać więc nie wymienię tej choroby....domyślcie się.W dodatku nie wiem na co czeka, nadal jest uparta i chodzi do pracy jak gdyby nigdy nic, mówiąc, że to taka uroda w naszej rodzinie...i że samo przejdzie....a ma oznaki pogarszana się zdrowia.Strasznie jestem przerażona....bo ja już nie mam sił na znoszenie żadnych takich sytuacji....gdyby coś się stało!Nie chce mnie słuchać ani nawet samej siebie. Chcę uściskać i podziękować za wsparcie Ewie....jeśli to czytasz...proszę nie izoluj się w kłopotach, Ty mnie wspierałaś...ja też chcę Cię wspierać....zajrzyj czasem na skypa chociaż.👄👄👄❤️❤️❤️ W tym miejscu - serca buziaki dla...Zofinki, belvy, coperty, grani, alisarii , liszki, różyczki i dla wszystkich, które udzielają się od czasu do czasu lub czytają nas tylko ale są z nami sercem❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie klubowiczki w ten zimny i deszczowy wieczor!Pozdrawiam! Jolka to ty jestes super artystka!Nic nie wiedzialam nawet sie nie pochwalilas!GRATULUJE ! jesli chodzi o siostre to serdecznie CI wspolczuje!Wiem napewno co czujesz!Moja siostra odeszla mi w lipcu tamtego roku! Odeszla w najgorszym dla mnie momencie wtedy ja tak bardzo potrzebowalam chociaz dzielilo mnie z nia 450km bylysmy sobie bardzo bliskie wspieralysmy sie! TO STRASZNE dlatego wiem co czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tylko podpiszę listę :) Własnie uruchomiłam kompa po awarii, jakiś wirus zeżarł mi wszystko na dysku C!!! Musiałam formatować i....mam dużo miejsca ale straciłam kontakty na gg, Skypie, bo nie zapisałam , mnóstwo dokumentów , fotek.... :( Jutro odczytam pocztę i odpiszę :) Dziś już mnie łacka bolom od tego ślepienia w ekran , Brak mi jeszcze wielu programów :) Wszystkie was całuję , łapką macham 🖐️ i do jutra , dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowionka dla pan---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pozdrowienia dziekuję w imieniu swoim i pań pozostałych :) Facet żył na bezludnej wyspie. Miał tam wszystko. Jedzenie, picie, dach nad głową, brakowało mu jednak kobiety. 250 metrów od jego wyspy była druga wyspa, pełna pięknych, wyuzdanych kobiet. Co dzień wieczorem obserwował je gdy wyczyniały harce rodem z Lesbos. A one przywoływały go, a on nie mógł płynąć, gdyż akurat w tym miejscu zawsze roiło się od rekinów... A życie było mu milsze niż sex... Pewnego dnia, gdy siedział sobie na brzegu, obserwując kobiety z drugiej wyspy, podeszła do niego złota żabka. - Cześć, mówi. Jestem złota żabka. Mogę spełnić Twe jedno życzenie. Jedno i tylko jedno. Zastanów się dobrze, bo szansę masz jedyną i ostatnią. Gość się podrapał po głowie, pomyślał i mówi: - Zrób mi tu proszę mostek! - Ale sobie wymyśliłeś!!! - rzekła żabka stając na tylnych łapkach i wyginając się do tyłu... kolorowych snów życzę :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahahahahaha......zofinko...uśmiałam się!!!! Dopiero dzisiaj tu zajrzałam z braku czasu za co Was przepraszam! Poza tym u mnie bez zmian....huśtawka nastroju, śmiech rzadko...więc zofinko należą Ci się brawa, że udało Ci się mnie rozśmieszyć. Byłam...uwaga...we Wrocławiu w siedzibie artystów...i Bóg mi świadkiem, nie mogłam nic zrobić, żeby się z Wami spotkać, bo najpierw musiałam dojechać busem do Legnicy do kumpla i jeszcze wysłuchać pretensji koleżanki przed wyjazdem, że nic jej nie powiedziałam a ona też by chciała jechać...no więc na przystanku powzięłam krótką decyzję, że jedzie z nami.Kumpel zrobił oczy jak zobaczył nas dwie ale w rezultacie nic nie powiedział.Ja jednak byłam zdenerwowana jej pretensjami i umknął mi pomysł, żeby Was zawiadomić...może byście dojechały do siedziby koło Placu Solnego?...No trudno się mówi, następnym razem pomyślę do przodu. Matko jak mnie wyściskali, myślałam, że mi wyprują wnętrzności...ha ha ha Zaczęłam malować obraz...duży, za który już uregulowałam część rachunków a on dalej nie skończony więc mam stresa, bo temat do d....y, gość się nie zna ale cóż było robić,trzeba było się ratować więc przyjęłam ofertę. Tam dowiedziałam się, że mój kolega był u nich mocno podpadnięty, więc głupio mi się zrobiło...no ale przynajmniej była okazja spotkać się z nimi po 1,5 rocznej przerwie...a wróciliśmy do domu o 2 w nocy, bo kolega miał na rano do pracy. Aniu... złotko moje....jak się czujesz?Mam nadzieję, że dobrze.Bądź dobrej myśli, bo któregoś słonecznego dnia znów się spotkamy w małym gronie i dla tych chwil dbaj o siebie proszę!Wybierz się do wizażystki...masz taką ciepłą i łagodną twarz...niech Ci coś wymyślą...jakiś image.Chcę wiedzieć Cię wesołą, piękną i odmłodzoną...oni to potrafią...zrób to dla siebie i dla nas!Zobaczysz, że dołki miną. Belvo....czy Ty nas opuściłaś???? Droga koleżanko....ja czekam na Twoje wpisy...nawet nie wiesz jak mi bliskie....bo tak na prawdę....to rajcuje mnie wszystko co związane z życiem obyczajowym w sąsiedztwie przyrody i zwierząt.Czytając Ciebie...widziałam swoje marzenia.Odezwij się proszę...myślę o Tobie! Miła copertka...też gdzieś uciekła....ech to życie....czemu tak jest??? A alisaria...jak wybyła przed świętami....obiecała wrócić a nie ma jej! Alisario......! Wszystkie panie serdecznie pozdrawiam!👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , Joleczko! Kopa masz jak w banku za to , że nie dałaś znać , że będziesz!!! Ja już skończyłam niańczyć dzidziunię , więc mam czas, zanim nie znajdę sobie innego dzidziusia........ mogłysmy się spotkać :) ale wiosna idzie , myślę , że jeszcze będziesz w moim mieście nie raz , prawda? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki stawiam FINLANDIĘ i pyszne, niedawno odkryte przeze mnie wino czerwone pod nazwą NAPOLEON podstawiać kielonki!!! No właśnie........ gdzie Belva, Alisaria , grania i copertka? A Legwan? Odezwijcje się dziewczyny :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko...przepraszam Cię ale siedzę przy obrazie na tzw.wczoraj...olbrzymi i temat,który ciężko mi idzie,bo narzucony przez klienta.. Okowitki nie napiję się...muszę się oczyścić..po tych fajkach i piwkach...bo cera okropna.Zaraz zmykam do wanny,bo woda stygnie. Pozdrawiam...i ubolewam,że takie pustki się zrobiły....dziewczęta...gdzie jesteście?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko ale ja mam powody do tylko 🖐️ :-D :-D Dopiero co wrocilam z EU i jeszcze mam walizki w przedpokoju.. A ty?? Bardzo malo sie tu dzialo pod moja nieobecnosc.. :-( U nas glupia zielonkawa zima denerwuje mnie... Poinsetty Bozonarodzeniowe stracily wszystkie liscie bo niepodlewane przez mojego \"chlopaka\".. Dobrze ze chociaz psy zyja.. Bede musiala zakasac rekawy i doprowadzic chalupe do orginalnego wygladu.. No to na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko!....Zofinko byłam na Twoim skype.... Belvuniu....to Ciebie nie było ??? Jesteś usprawiedliwiona...liczę, że jak uporasz się z ogródkiem to opowiesz nam ciekawe fragmenty z tej wyprawy do EU....ja też się cieszę, że twój chłopak nie spowodował zejścia Twoich piesków....no tak zażartowałam po Twojemu...he he Ogólnie...znów mam ciśnienie....bo obraz nie skończony.W piątek wernsaż koleżanki, temat (TYBET, NEPAL)...Z jej wyprawy.W sobotę wernisaż w Jeleniej Górze...chyba pojadę z tym kolegą z którym byliśmy we Wrocławiu.Poznałam też kogoś z innego miasta 2,5 godziny jazdy ode mnie...ale jeszcze go nie znam a jak zaczyna mi mówić coś o całusach i pieszczeniu....to mam cofkę.Coś się ze mną porobiło...ja chyba już z nikim....nic. Trzymajcie się ciepło!Piszcie...maluję przy komputerze to choć zerknę i poczytam!please... my dear friend;s !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, dobrze ze sie odezwalas. W Eu bylam w Polsce i we Wloszech. W Polsce same zalatwianie spraw i tylko jedno mile spotkanie.. a we Wloszech wakacje w gorach pieknych jak marzenie z moja malenka dzidzia..tez piekna jak marzenie.. Mam nadzieje szybko sie pozbierac i dojsc do tutejszego \"czasu\" Na razie budze sie glodna o 5 rano i jestem gotowa zjesc jakis objad.. he he he:-D Musze z dysku przerobic zdjecia to cos wam podesle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tlusty jak tlusty.. Ja o nim zupelnie zapomnialam.. Nie wiem czy jest jeszcze sens .. z tym zarciem.. W Afryce ludzie pokotem na ziemi leza i umieraja z glodu.. a my obzeramy sie.. i jedyny problem jaki mamy to to ze za duzo wazymy.. Jak mysle o tym ze KK broni napoczetego zycia tak zaciekle.. a tam juz napoczete i urodzone .. od dawna ..z glodu umiera.. to zlosc mnie bierze.. :-( Dzisiaj u mnie tylko zupa kartoflanka z grzybami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem tu 1 ja nie zabyłam o WAS ,ale i czas i poczucie potrzeby dziwne mam nie jestem w temacie co komu dolega i o co biega :( Chorym życzę zdrowia , smutnym radości i szczęscia miło , Legwanku ,Zosieńko i Jolu ,że wspominacie mnie bo pewnie zostawiłam w WAS jakichs slad tylko ja wypalona i malopotrzebna sie czuje moze wiosna zmieni nastroje :) pozdrawiam WAS wszystkie serdecznie i Ciebie belvo.. i grania2508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko Wszystkiego najlepszego z okazji imienin.. pamietasz to? [url=http://img149.imageshack.us/my.php?image=slicznamyszkaox4.jpg][img=http://img149.imageshack.us/img149/2047/slicznamyszkaox4.th.jpg] Poczytalam stare nasze wpisy.. i zal mi sie zrobilo nas... Co sie stalo z naszym topikiem?? Czemu sie rozlecial?? Bardzo mi jest smutno z tego powodu.. Nawet Aleks sie nieraz pojawiala... A teraz juz tylko wiatr przewiewa przez wybite okna naszego zamczyska- klubu.. porwaly sie piekne kilimy.. a zlodzieje rozkradli stare ksiazki.. Na kanapie siedzi smutna siwa baba...przykryta podziurawionym kaszmirowym szalem , ktory widzial lepsze czasy.. To ja.. Komin dawno zapomnial co to cieplo i pieszczoty plomieni..a po pieknej kamiennej podlodze szwendaja sie tylko jakies..liscie z tamtego roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×