Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Krysie to kobiety charakterne,to prawda. 馃尰 Jakie dekoracje na st贸艂 wielkanocny?Prosz臋 o podpowiedzi. 馃尰Najbardziej lubi臋 zielon膮 rze偶uch臋... robi臋 gniazdo w rze偶usze. Do tego s艂u偶y mi du偶a ,p艂aska patera.Wcze艣niej wysiewam rze偶uch臋 na lignin臋.Gdy osi膮gnie wysoko艣膰 4 cm,uk艂adam na niej pisanki i figurki ptaszk贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
kobitki zapisuj臋 si臋 do was mam 58 lat, ale w tej chwili musz臋 zawie偶膰 obiad rodzicom, s膮 w wieku 83 i 85 lat, a potem syn wpadnie na obiad, bo synowa ma dy偶ur w domu dziecka. Jeszcze wpadn臋 na chwil臋 do drugiego syna, popyta膰 si臋 co i jak, bo zawozi swoj膮 te艣ciow膮 do szpitala na operacj臋 p臋cherza. od jutra mam do pilnowania wnuka 5 lat, bo chory. Mi艂ej niedzieli 偶ycz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Witam.Ch臋tnie podziel臋 si臋. Z Wielkanoc膮 kojarz膮 si臋 bazie.Najszybciej wiosn臋 wita w艂a艣nie wierzba.Witkom wierzbowym od zamierzch艂ych czas贸w przypisywano w艂a艣ciwo艣ci magiczne.Wyganiano nimi z艂e moce. Podpowiem jak baziami ozdobi膰 bia艂膮 艣wiec臋. Wystarczy przygotowa膰 kilka drobnych ga艂膮zek wierzbowych,na kt贸rych zacz臋艂y rozwija膰 si臋 bazie.Nale偶y przyci膮膰 je na r贸偶n膮 d艂ugo艣膰,a nast臋pnie przyklei膰 dooko艂a 艣wiecy. D贸艂 kompozycji mo偶na zamaskowa膰 mchem lub wst膮偶eczkami. Bazie z czasem uschn膮,ale wci膮偶 b臋d膮 wygl膮da膰 atrakcyjnie. Pozdrawiam wiosennie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Cze艣膰 dojrza艂e kociaki:) Wiem, 偶e marzycie o tym, 偶eby m艂odszy ku艣 wszed艂 do Waszej psitki i si臋 w 艣rodku wyspermi艂:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Hanka, stara ruro w*********j st膮d.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
piczusie kobiet po 50 to 贸smy cud 艣wiata, pulsuj膮 z 偶膮dzy, maj膮 tak膮 chcice, s膮 o niebo lepsze od studentek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Zawsze ta sama zdzira udaj膮ca faceta!!!!!!!!! St贸艂 wielkanocny ozdabiamy wiosennym bukietem. Uwielbiam 偶onkile i hiacynty.Je艣li chcecie by one d艂ugo sta艂y w wazonie,to przed wstawieniem ich do wody,trzeba ko艅ce przetrze膰 papierowym r臋cznikiem i...przypali膰 lekko nad p艂omieniem np 艣wiecy.To zapobiega wyp艂yni臋ciu 艣luzu z 艂odyg-gdy jest go du偶o w wodzie,to kwiaty szybciej wi臋dn膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
na wielkanocnym stole jaja i kie艂basa, jaja takie m臋skie a kie艂basa podobna do kootasa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
pytanie do dziewczyn po 50 (pyta facet m艂odszy): Czy pieprzycie si臋 w pipke bez gumki czy jeszcze mo偶ecie zaj艣膰 w ci膮偶臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
go艣膰 dzi艣 W wi膮zce bazi mo偶na umie艣ci膰 wiosenny bukiet z hiacynt贸w,ga艂膮zek kwitn膮cej jab艂oni i narcyz贸w. Wstawiamy bukiet do okr膮g艂ego s艂oika/wazonu. Ga艂膮zki bazi przycinamy na d艂ugo艣膰 nieco wi臋ksz膮 od jego wysoko艣ci. 艢ci艣le otaczamy nimi s艂oik/wazon tak,偶eby nie by艂o go wida膰. Nast臋pnie przewi膮zujemy go szerok膮 wst膮偶k膮 robi膮c kokard臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Hanka,nie masz dzisiaj zaj臋膰 w szkole?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
wiecie dziewuszki 偶e dzisiaj Dzie艅 dojrza艂ej pipki:) dlatego ja facet przesy艂am ka偶dej z Was gor膮ce ca艂usy w pipke, ale ka偶da z Was musi majtki zdj膮膰 przed ca艂usem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Zwyk艂y kosz wiklinowy pomaluj bia艂膮 farb膮 do drewna.U偶ywaj p臋dzla.Do kosza wstaw naczynie w wyhodowanym owsem. Je偶eli kosz jest wysoki,umie艣膰 je na garnku odwr贸conym do g贸ry dnem.W ro艣liny powtykaj wydmuszki z kwiatami oraz figurki;zaj膮czki,ptaszki,baranka,,偶onkile.Pi臋knie wygl膮da:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 SARA 50
Pi臋kne stroiki w kolorach wiosny.!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
SASA lubisz bara bara?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
SARA lubisz bara bara?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 SARA 50
Barwne tulipany,s艂oneczne 偶onkile,zielona rze偶ucha,najpi臋kniejsze dekoracje na st贸艂 wielkanocny powstaj膮 z wiosennych dar贸w.Ka偶dy mo偶e to zrobi膰. Mo偶emy tez wykorzysta膰 wydmuszki z jajek lub mini wazonik w tym kszta艂cie. Do 艣rodka wk艂adamy wilgotny wacik,mech ,stokrotki i s艂oik gotowy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Sarusiu kotku, lepsze m臋skie banany ni偶 tulipany, chcesz mojego banana do piczy?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mi艂e panie,po ilu dniach kie艂kuje rze偶ucha? A po ilu jest dobra do jedzenia? Nasiona wyk艂adamy na wilgotn膮 lignin臋 i ju偶?,,,, co dalej?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
10:34, Ty dojrza艂y kotku i bez rze偶uchy jeste艣 gor膮ca w 艂贸偶ku:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gabrysia555
Jak mi艂o,偶e nasz topik nabiera rumie艅c贸w.Pozdrawiam ! do go艣cia dzi艣 Wysiej rze偶uch臋 w w膮skiej p艂ytkiej skrzyneczce.Aby zd膮偶y艂a wyrosn膮膰 na 203 cm mo偶esz to zrobi膰 tydzie艅 przed Wielkanoc膮. Postaw j膮 w ciep艂ym s艂onecznym miejscu i regularnie podlewaj by pod艂o偶e by艂o stale wilgotne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰Maciek lat 20
wiecie dziewczyny 偶e m贸j pierwszy raz chc臋 prze偶y膰 z kobiet膮 po 50, Wasze 艣liczne pipki a偶 p艂on膮 z po偶膮dania m艂odszego wacka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
pytasz ... po ilu jest dobra do jedzenia? " rze偶ucha jest dobra do jedzenia po 10-12 dniach wy艂贸偶 naczynie wilgotna lignin膮/wat膮 nasiona przeznaczone do wysiewu wsyp do kubeczka i zalej kilkoma 艂y偶kami wody pozostaw na 4 godz przynajmniej aby nap臋cznia艂y i wydzieli艂y 艣luz rozsmaruj no偶em lub 艂y偶k膮 na ligninie postaw na parapecie przez ca艂y czas podlewaj,by lignina by艂a wilgotna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
po zjedzeniu rze偶uszki wszystkie dziewczyny po 50 to 艣wintuszki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gabrysia555
!Kto ci臋 艣winio tu zaprasza?Pilnujesz nas jak bura suka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Gabrysia555 ch臋tnie wyli偶e Twoj膮 dojrza艂膮 wart膮 grzechu psioche:) Marek lat 18

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wielkanocny pacierz Nie umiem by膰 srebrnym anio艂em - Ni gorej膮cym krzakiem - Tyle Zmartwychwsta艅 ju偶 przesz艂o- A serce mam byle jakie. Tyle procesji z dzwonami - Tyle ju偶 alleluja - A moja 艣wi臋to艣膰 dziurawa Na 膰wiartce w艂oska si臋 buja. Wiatr gra mi na ko艣ciach mych psalmy - Jak na ko艣lawej fujarce - 呕eby cho膰 papie偶 spojrza艂 Na mnie - przez bia艂e swe palce. 呕eby cho膰 Matka Boska Przez chmur zabite wci膮偶 deski - U艣miech mi Sw贸j zes艂a艂a Jak ptaszka we mgle niebieskiej. I wiem, gdy 艂z臋 swoj膮 trzymam Jak z艂oty kamyk z procy - Zrozumie mnie ma艂y Baranek Z najcichszej Wielkiej Nocy. Pyszczek po艂o偶y na r臋ku - Sumienia wywr贸ci podszewk臋 - Serca mojego ocali ks. Jan Twardowski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Baranku Wielkanocny Baranku Wielkanocny co艣 wybieg艂 z rozpaczy z paskudnego k膮ta z tego co po ludzku si臋 nie uda艂o prawda, 偶e trzeba sta膰 si臋 bezradnym by nie logiczne si臋 sta艂o Baranku Wielkanocny co艣 wybieg艂 czysty z popio艂u prawda, 偶e trzeba dosta膰 pa艂膮 by wierzy膰 znowu Jan Twardowski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
dziewczyny, Wy w majteczkach nad psioch膮 macie g臋ste futerko jak baranek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
uwierzcie mi dziewczyny 偶e jestem facetem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×