Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

belvuniu kochana...szkoda, że nie widzisz jak się Cieszę...miałam to na płycie od kogoś przegranej, bez tytułów...muza zrobiła furorę na plenerze międzynarod...to teraz wiem po tytułach czego szukać żeby znów nagrać....bo płytę zajechałam i przerywa.Kochana...masz jeszcze coś dla mnie....toć ja całe życie obok indian...uwielbiam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze!!!!!jeszcze chcę...jak nie znajdziesz to indyjską muzę...i taką do ćwiczeń yoga. Do tej muzy na plenerze był kręcony filmik o nas artystach. Belvo....cieszę się, że dobrze ci z gośćmi...myślę, że czasem trzeba z kimś poprzebywać...zwłaszcza jak jest miły.Jak będę trochę lepiej sytuowana(narazie w sferze marzeń)...to ja wyłowię z Waszej ekipy...sorry z naszej topikowej fajowe osoby i tak to zorganizuję..że wypoczynek połączony będzie z artyzmem i tańcem.Na razie to marzę i marzę...przydał by się basen koło domu oj przydał...a w mieście posucha...musiałam kota moczyć w zimnej wodzie bo ledwo zipał...od razu radosna się zrobiła.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna kocina pewnie miala pchly i tak ja one meczyly a po kapieli potopily sie .. To jest bardzo dobra cecha pchel .. nie umia plywac. Ja uzywam specyfik aby psy nie mialy pchel.. ani kleszczy.. a przedwczoraj znalazlam kleszcza na sobie.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ciekawostkę dodam..że większość moich obrazów w ostatnich latach powstało przy tej muzyce indiańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kocinka nie ma pcheł bo ona nie wychodzi na dwór...było jej gorąco...szukała zacienionych miejsc i ciężko dychała...ale teraz słodko śpi na moich kolanach...nawet się nie obraziła za tę kąpiel...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam Wam poszukać muzyki \"Dead can dance\"...ale nie ma na youtube video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko❤️ mendelku❤️ belvo❤️ copertko❤️ szarooka❤️ alisario❤️ zofinko❤️ aleks❤️ ennka❤️ różyczko❤️ p.Stefek❤️ libra❤️ i pomarańczki...z którymi tak miło się bawiłyśmy w rejs❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zaproszenie Nojeczko!!! Bylam w Szklarskiej porebie 2 razy , pierwszy raz jak mialam 14 lat, a drugi bodaj 8 lat temu.... Wiesz, mialam kiedys z tych stron przyjaciolke, ktora juz od kilku lat nie zyje (zmarla na raka piersi) Wlasnie z nia 8 lat temu lazilam po SZKLARSKIEJ POREBIE fajne byly to czasy:) Tak to piekne miasto jest duzo atrakcja sportow zimowych:) Nojka napewno Ty wiesz, ale dodam , ze Szklarska Poręba jest obecnie promowana przez czesc mieszkancow jako miasto Ducha Gor zw. Rübezahlem....... Ciesze sie , ze dla mnie zagrasz i zaspiewasz❤️....Jestem optymistka Nojeczko i jak nam zdrowko dopisze to wszystko zdazyc sie moze!? Cztery medle , salatka wyszla swietna , a jak smakuje :) znakomicie :) jeszcze raz dzieki❤️ POZDRAWIAM WSZYSTKIE BABKI..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NojeczkoNojeczko
jestem ,jestem,uwielbiam ciebie za twoje posty,za artystyczna dusze----wnosisz tyle radosci na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
alisarie,jest taka pogodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam :-D To pobawimy sie w piaskownicy:-D Dziewcynki dobze ?:-D Ja wielbiam Nojecke i was systkie:-D A jak ty pomarancowa pomarancko mne nie lubis to zabieram moja loopatke i wiaderecko i ide do domu :-D Powiem mamusi , ze jestes niegzecna wies gupia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawde to mysle i jestem przekonana , ze ten ktos, kto tak nam tu dogaduje, jest poprpstu zazdrosny o Nojeczke !? A moze o Alisareczke ??? Ale to juz tego kogos problem!...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj...ojoj
alsario wracaj i nie skarz mamusi zem niegzecna wracaj do paskownicy i pozyc mi wiaderecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka,jest stara legenda o Liczyrzepie,Duchu Karkonoszy.. Kiedyś był dobrym duchem,ale zakochal się w śląskiej księżniczce.Ona płakała ,bo tęskniła za swymi dwórkami i rodziną,więc zasiał pole rzepą,by z rzep wyczarować jej dwórki.. Księżniczka była szczęśliwa,ale rzepy zwiędły i jej przyjaciółki umarły.. A jednak mu uciekła.Zgodziła się na wesele,ale przedtem kazała mu policzyć rzepy na polu,aby starczyło na wyczarowanie gości weselnych.W czasie ,gdy liczył rzepy- udało się jej.. Od tej pory przylgnęła do niego ta pogardliwa nazwa...Liczyrzepa.. Może coś przekręciłam.Opowiadam tak jak mi przekazała moja niania...100 lat temu.. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Nojka to bardzo ciekawa strona! I teraz czytajac przypomialam sobie , ze ta moja przyjaciolka pracowala tam w tej Huta Szkła Kryształowego „Julia” Tyle ciekawych miejsc jest w naszym kraju, tyle ciekawych historii, leged ,ze nie sposob wszystiego widziec i zapamietac:) Zycze wszystkim milych snow .... Dobranoc http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2305.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczęta za zaspokojenie mojej ciekawości i uzupełnienie wiedzy...ALEKS...proszę zagość u nas na stałe...ja CIEBIE ZAPRASZAM w imieniu pozostałych👄koleżanek...ale myślę, że wszystkie byłyby \"za\" alisario...dziękuję, że jesteś z nami...pozostałym dziewczętom wkładam od poduszkę lalkę...jak wkłada indiańska kobieta swojemu wojownikowi na znak, że oczekuje, jest gotowa na miłosną noc...pozostałym paniom...wieszam nad głową \"łapacza snów z piórkami\"...i serce w dłoń❤️.Mówię dobranoc...bo jeszcze sprzątam, potem się wykąpię a potem włożę lalkę M.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam was moje kochane dziewczyny ja na nogach juz od 5 rano...moje malutkie ma 2 dniowy wyjazd i mamunia musiała wypaszportować syncia w podroz.. pojechał od Wrocławia, Jeleniej Gory , a pozniej kierunek Zielona Gora.. wczoraj miałam klopoty z wejściem na naszą stronę ... tyle sie naprodukowałam , a gdy chciałam wam wysłać wiadomość cos sie zawiesiło i to na długi czas... no nic dzisiaj, nadrobie te zaległosci... a tymczasem zapraszam na poranna kawusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...jestem nieprzytomna...zmiana pogody...wypijam kawkę i lecę...ostatni raz mam dzisiaj kurs.Jeszcze nie widzę na oczy a wyjście za godzinę...więc nie będę pisała.moja kawka już pachnie.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Szarooka❤️...wyślij proszę te wiadomości dzisiaj...w tym momencie serwer działa.Ja pomyliłam dni.Kurs jest jutro...uff...cieszę się, zaraz wstawiam pranie...obiad na dwa dni ugotowałam wczoraj więc nareszcie dziś mogę malować...zwłaszcza, że głowa lepiej pracuje jak nie ma upału. Wczoraj również nie mogłam wejść na kafe...widać do południa coś tam robią. Mam nadzieję...że przed moim wyjazdem w niedzielę...odezwie się iskiereczka❤️...bo przecież praca pracą kochana moja...a my tu tęsknimy żebyś choć wpadła i napisała \"żyję\"...brak czasu...pozdrawiam...ot co. DOSTAłAM na maila piękne fotki piorunów...od alisarii...są jednocześnie piękne i straszne....podziwiam je i boję się.Dziękuję Ci za dostarczenie mi wrażeń wzrokowych❤️ Dziękuję również Różyczce❤️...za foto największego psa świata.Faktycznie robi ogromne wrażenie.Niewiele niższy od konia...nie wiedziałam....że takie są.Kiedyś na plaży widziałam psa łudząco podobnego do lwa...nawet miał grzywę...jakiś chiński chyba...ale nie znam się na rasach. belvo❤️...żyjesz? mam nadzieję, że bawisz się świetnie?:D macham do Ciebie łapką 💤....będzie lało czy co? Całuję wszystkie koleżanki...które są tu takimi dobrymi duszkami Zofinko❤️...nie miałam czasu przeczytać wszystkich dowcipów...ale się poprawię...część jedynie zdążyłam...i dzięki za kawałek rozrywki.Niektóre mnie ubawiły:D:D:D ciałko opalone już całe? dla nie wymienionych ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki!! Pozdrawiam Was serdecznie i zycze milutkiego dnia:) U mnie dzis troszke chlodniej ,wiec zabiore sie za porzadki:) http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2305.jpg Co się nażyłam... Osiecka Agnieszka Jacyśmy byli, przyjaciele moi, czy nam o ważną sprawę szło, o co się który z nas niepokoił, czy o dobro, czy o zło? Ja wam na to powiem godnie, nie nosiliśmy się modnie, ani chcieliśmy wygodnie sobie żyć... Co się nażyłam, to się nażyłam, co się napiłam, to się napiłam, co wymarzyłam, to moje! Co przetańczyłam, to przetańczyłam, co pogubiłam, to pogubiłam, a co znalazłam, to moje! Co przegapiłam, to przegapiłam, a co zrobiłam, to moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka !!! Wiesz, ja nie wysylalam Ci zadnych piorunow jestem 100% pewna:) Ja tak bardzo sie ich boje, popatrz napewno to jakas pomylka :) 👄 Dodam , ze ja tych piorunow o ktorych piszesz na oczy nie widzialam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie \"Klub Wspaniałych 50 i 60 i...\" Nie mam czasu aby poczytać wpisy, mam wielkie zaległości. Chciałam ucałować i przytulić każdą z Was. Nojeczko .... na jaki kurs chodzisz? Bo ja na angielski od 8 maja i do połowy sierpnia. Już chyba się zamęczę, nie mam czasu na nic. A uczyć mi się nie chce.....a to przecież czas wypoczynku, wakacje ....urlopy....??? Pozdrawiam ....a Nojeczko błyskawice są od Zofinki....:D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic alisario...nie szkodzi na poprawę nastroju nieco inny wierszyk mojego autorstwa o facetowskich podbojach...bez tytułu narazie Pamiętał...była puszysta nie zapamiętał koloru jej oczu za to zapamiętał że... ona obiecała go pamiętać był fantastyczny...to dokładnie pamięta ale... nie pamięta jej imienia...jak również daty zdarzenia ależ miała tyłek....rozpamiętywał koliste jego parametry i jeszcze przy której to było ulicy najważniejsze z tego zapamiętał. miał powodzenie... .............................. wszystkie mu się podobały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale gapa ze mnie...witaj różyczko...kochana❤️:D chodzę na A B C KOMPUTERA...taki roczny(zajęcia raz w tygodniu)...i bezpłatny ale nie z urzędu.Wytrwaj różyczko...to inwestycja w siebie...dasz radę a jesienią odpoczniesz...jak będzie ślicznie i będą grzyby!:D Zofinko...dziękuję za pioruny!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozweselenie ...po prostu śmieszne. wpisy do dzienniczków \"Weronika nie slucha polecen nauczyciela i mówi, ze jej to zwisa. Prosze powiedziec córce, iz nie moze jej nic zwisac\" \"Wojtek samodzielnie chodzi po klasie.\" \" Zbyszek sprawdza jezykiem kolezance czy ma wszystkie migdalki\" \"Wycina genitalia meskie i zenskie z papieru i bawi sie nimi na kolanach kolegi.\" \"Uczen Tomasz pomalowal kolege Radka flamastrem po glowie. Jednoczesnie informuje, ze Radkowi wpisuje uwage o tresci: Uczen Radek cieszy sie z tego, ze zostal pomalowany flamastrem przez kolege Tomka.\" \"Agnieszka kopnela kolege w krocze tak mocno, ze kolega juz druga godzine chodzi z genitaliami w rekach, tzn. je trzyma w reku przez odziez wierzchnia w postaci spodni meskich czarnych\" \"Radek na moje uwagi odpowiedzial: \"Spoko, luzik.\"\" \"Michalina upomniana, zeby sie nie denerwowala, bo zlosc pieknosci szkodzi, odpowiedziala: \"To pani z pewnoscia nie zaszkodzi.\"\" \"Rysuje trumny na marginesach, twierdzac, ze zaklada przyszkolny zaklad pogrzebowy, a ja moge byc pierwszym klientem.\" \"Mariusz narysowal w zeszycie do niemieckiego czlonek meski i wmawia nauczycielce, ze to Sw. Mikolaj.\" \"Córka bezczesci eksponaty w pracowni biologicznej, wkladajac cietrzewiowi w dziób papierosa.\" \"Odmówil odpowiedzi na lekcji polskiego, twierdzac, ze postmodernizm gwalci jego poczucie estetyki.\" \"Wyslany z gabka wrócil z wiadrem i szmata.\" \"Uczen na lekcji krzyczy: nie ma seksu bez pumeksu!.\" \"Podtapia kolege na basenie twierdzac, ze tamten ma skrzela i sobie poradzi.\" \"Meska czesc klasy odmówila wyciagniecia fletów.\" \"Po kichnieciu nauczycielki, Mateusz krzyknal - cytuje: \"Zeby Ci ryja nie urwalo\"\" \"Uczennica Justyna C. podrzuca lawke pod sufit, a kiedy ta z wielkim impetem uderzyla o ziemie krzyczy \"O kurwa ale jeblo.\" Dziewczyny ......już zostawiam Was ale zawsze pamiętam...na 13 na kurs biegnę. Paaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D:D:D...ale mi się trzewia trzęsą:D:D:D!!!!!!!! Dobre to było! hehehehehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc skarby..dzisiaj jestem smutna bo mialam brzydkie sny :-( Wstalam, zrobilam kawke sobie i nakrylam do stolu do sniadania gosciom.. Jestem okropnie zmeczona! Wczoraj zaraz po pracy trzeba bylo zabierac sie do robienia kolacji.. na nowym grilu.. Tak wlasciwie to luby z drugim facetem robili tego grila ..ja zrobilam tylko kartofelki i salate.. ale to siedzenie przy stole i zabawianie i gadanie okropnie mnie zmeczylo.. Nie rozumiem dlaczego tak sie ostatnio dzieje.. nic mnie nie bawi :-O .... Dzisiaj zdaje sie pojda do jakis innych przyjaciol na kolacje to bede miala z glowy... Nawet nie witam sie ze wszystkimi tylko pozdrawiam was hurtem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie należy się tym stanem przejmować tak bardzo...z doświadczenia wiem belvo...że traci się kontakt porozumienia jak nie obcujemy ze sobą w miarę regularnie...nie jesteśmy na wzajemnej fali w jakimś temacie...bo robimy aktualnie coś innego niż znajomi...żyjemy czymś innym...mamy inne problemy...przechozimy fazę wyciszenia...a oni nie, za to kiedy ty będziesz miała nastrój do zabaw...a oni nie, mogą podobnie reagować.Czasem naka niewygoda emocjonalna ukazuje się jak przyszedł czas zmian a nam się wydaje, że jesteśmy znudzeni tym co było.Jednak zauważam u mnie...że to co kiedyś stało się przesytem a było fajne...przydaje się na nowo w pewnych sytuacjach i na szczęście powraca w mniejszych dawkach...jak np.moja muzyka...czy śpiew...Już nie planuję z tego użytku zarobkowego...nie szrpią mną niespełnione ambicję...umiejętność i tendencja do sprawiania sobie nią przyjemności...pozostała i przydaje się z doskoku jak mam chęć posłuchać, pośpiewać...zagrać.Wtedy czułam przesyt...wprowadziłam malarstwo...i mam dwie rzeczy zamiast jednej.Tak samo z przyjaciółmi...dlatego nowych przybaywa..choć starsi nadal zajmują w sercu sporo miejsca...bo należą do części moich wspomnień.Głowa do góry....:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×