Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

upsssss..... chyba się pomyliłam i już się czerwienię ze wstydu......:( chyba SZAROOKA jest w krajach dalekich? hm.... biję się w cycki jesli zawiniłam!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie też ktoś powinien skropić...jakby położyć na szalę czyny a na drugiej myśli...to te ostatnie przeważą...i niekoniecznie są grzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... może na przeprosiny po nalesniczku z nadzieniem pieczarkowym? plissssssssss......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O:O a w tek kawiarni..................... do mnie podchodzi klenerka z epoki młodszego Gierka i pyta ochrypłym głosem -czego???? wystraszona jak truśka odpowiadam -nie nic juz nie chce , ja przyszłam tylko po swoje kolezanki, bo napewno lodow juz nie ma? -no własnie , lodow juz nie ma i nie bedzie - jest tylko oranżada, no wiesz dziecko taka za 1,50 - mozw byc? no juz niech bedzie , bo jaka sie bawić , to sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie...że na moją fantazję...działa łąka z cykającymi świerszczami...i las.Podejrzewam, że gdyby zdjąć z nas piętno codziennych zmagań z życiem...i wysłać nas tam na te łąki zielone...całe kwieciem i melodią ozdobione...a wokół las roztaczający ramiona zapraszający na swoje mchy - łona...to ja mam już wizję gotową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko,wreszcie jestes po tych wojazach! Tez mam nalesniki,ale z truskawkami...bo dzisaj jakos tak truskawkowo w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofinko...źle się czujesz?...nie zauważyłam, żebyś tu kogoś obraziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka,skad masz tyle wody swieconej?Mieszkasz blisko kosciola,czy co?Przyjade do Ciebie po nia,bo bedzie mi potrzebna.Musze takiego jednego nawrocic.Wszystkie sposoby zawiodly.Pozostal mi Twoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ panie klubowiczki, och jakie piekne poezje!! a ja zamiast z wami urzedowac to pracuje juz od rana.. Goscie jakos tam sami sobie radza. Dzisiaj niespodziewanie dojechala do nas jeszcze jedna nastoletnia mloda dziewczyna.. Teraz mam piecioro.. Kruszynko a powiedz mi gdzie ciebie ponioslo ze jestes w \"swiecie\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff.... dzięki :) moze to ten upał? :) kruszynko mam dla ciebie gołabka belvy , super smakowity!!! a leciałam tak szybko że mi się miotła postrzępiła :( bo tak bardzo chciałam obrócić w obie strony i zdążyć na te lody!!!i gdzie ja teraz taką fajną dostanę? buuuuuuu ... może kupię sobie odrzutowiec? :) a tak a propos: gdzie belva? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo jest belva :) fajnie .... a już się zaczynałam martwić!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam koleżankę...która...robi porządek ze swoim życiem...po przejściach.Była w kościele po wodę...bo mówi, że w jej związku to podziałało...a już straciła nadzieję.Skrapiałam...i głośno mówiłam co z niego wypędzam...i jaki ma być a potem się przeżegnałam i zmówiłam modlitwę.To tak zadziałało...że chodzę o oglądam nową jego wersję...jakbym poznała kogoś nowego.Co jakiś czas trzeba powtarzać.Wodę trzymam w szafce w butelce po kubusiu...zaszkodzić..nie zaszkodziło...hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj belvuniu...już miałam pytać o CIEBIE👄...dobrze, że dajesz rady z gośćmi.A basen jak? pływasz w nim? kruszynko...napisz więcej o sobie...proszę Cię pięknie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo,jestem za gorami,za lasami,za wodami.. Zofinko,po cichu liczylam na Ciebie,ze \"wyzebrzesz dla mnie \".Tylko ta miotla postrzepiona.....To taki przedwojenny nabytek.Nie martw sie poszukamy w Desie. Szarooka,niose dla Ciebie twoja porcje lodow.....nie moglam przeciez o Tobie zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scenka rodzajowa w kościele: Już prawie koniec mszy, mały bąbel tak na oko 3 latka wykazuje pewne znudzenie i zniecierpliwienie. Kręci się coraz bardziej i marudzi sobie pod nosem. W pewnym momencie rzuca: Mamo! Niech ksiądz już powie \"Idźcie ofiary do domu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofinko...słowo cycki w Twoim wydaniu...tak mnie śmieszą...że coś mi skacze...hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko Ty jestes jak zdrowie!!! Wspaniala jestes dziewczyna,rozbroilas zupelnie mnie tym zdaniem:-D \" biję się w cycki jesli zawiniłam \" Nigdy tego nie zapomne , ze smiechu az sie poplakalam:-D A MM przylecjal z lazienki, z pytaniem \" co Ci sie stalo? \" Jak ja lubie jak te twoje wpisy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynkob dziekuje za lody , jstes kochana.. a tak na marginesie bardzo enigmantycznie odpowiadasz na pytanie... no nic... ta wielka woda chyba nam duzo mowi ale tylko powiedz , czy za tą \"mała\" wodą , czy za tą \"duża \" woda ??? nie daj sie posić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie mlode \"foki\' w nim plywaja tylko nie ja bo sie wstydze tak przy ludziach.. Jak nikogo nie ma to tak oczywiscie... Powinnam chyba jednak zostac zakonnica, kurcze.. Ale tam chyba nie wolno latac a ja lubie od czasu do czasu polatac sobie..hi hi hi Zofinko dawaj 5 !! widze ze i ty w tym latajacym biznesie tez he he he Kruszynko..no wiem juz ze jestes daleko ale czy za woda to jakis ocean czy tylko rzeki??? A moze to jest jakies morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu się tak boisz kruszynko...prawda jedynie nas zbliży...a my nie z tych co w gości się wpraszają...a w dodatku bez uprzedzenia:D Jeszcze zobaczysz, spodobamy Ci się i sama będziesz chciała do nas przylecieć na bajerę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario 🌻 Kruszynko ty jestes w Chicago?? Nojeczko ja tez wyprobuje z ta woda swiecona moze cos podziala?:-) Zofinko ale smieszne... rzadko kiedy smieje sie w glos ale po tych ofiarach.... :-D :-D :-D Sprzedam ten kawal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś....no coś ty...a czego ty się tak w sobie wstydzisz? Widziałaś przecież moje nowo nabyte kilogramy na fotkach z baseniku...kawał baby...i co z tego?Hipcia jesteś?...to ja lubię hipcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchajcie dziewczyny to prawda prawdzwa:) Dawno, dawno temu , jeden starszy czlowiek nie mial wanny w domu , a najwidoczniej, bardzo marzyl o niej:) Wiec kiedy dostal kawalerke z duza lazienka, slyszala moja Babcia jak do wszystkich sasiadow opwiadal, jak to" dupa bedzie w wannie wode pila":-D Widzicie Babki jak my mamy fajnie nasze tylki co dzien wode pija: hi,hi hi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kruszynka ma nawet jeziokro i lodke!!!! To co dziewczynki, odpalamy miotly i lecimy do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×