Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

No nieeeeeeeeee !! Znowu? :( Nie wierzę , że jeszcze śpicie !! :) Witam was słonecznie i radośnie , bo za oknem cudowna afrykańska spiekota !!! hihihihi W zimie będziemy narzekać , teraz cieszmy się , że jest nam ciepło!!! 😘 😘 😘 dla wszystkich , które dziś do klubiku zajrzą :) Do popołudnia kolezanki ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki!...wczoraj zasiadłam do pędzla po wielu godzinach przesilenia wzroku w internecie...i to odbiło się w moim obrazie.Niby jest ciekawy...ale twarz kobiety...okropna...przeniosłam swój zły nastrój wczoraj...z powodu nie wyładowania się burzy...i będę musiała dziś poprawiać.Zaraz mam kurs.Piszę przy kawce.U nas nic nie padało.Kiedyś p tym pisałam...tu ciągle pogoda i ciepło...w porównaniu do innych rejonów. Kruszynko...skąd jesteś? Ściskam Was mocno...życząc miłego dnia...❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś...umęczyłam się czytając o tej ilości gołąbków i nakładu pracy..zapomniałam, że znam przepis...gdzie farsz gołąbkowy wkłada się do wydrążonej surowej papryki.sparza się ją przed nałożeniem farszu...ścinasz ją jak berecik, wkładasz farsz, nakładasz berecik, układasz w płaskim garnku, podlewasz wodą z wegetą i kostką rosołową i pod przykryciem gotujesz.Potem wyjmujesz jako gołąbki a wodę po gołąbkach zagęszczasz mąką, śmietaną, koperkiem,przyprawy, trochę soku z cytryny, parę okruchów cukru,łyżeczka przecieru pomidor....i masz jeszcze sos do gołąbków lub makaronu czy ziemniaków. A tu znalazłam jeszcze jeden przepis http://www.kuron.com.pl/przepisy/art1678.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane ... o nie ja wstałam juz o 5 tej .... zaczełam do was pisac ... ale dostałam wiadomsc na skypie .. dzwonił brat... zobaczył , ze mam włączony komputer i nieomieszkal przywitac sie z siostra... stał gdzies w stnie Youta i wieczorami lubi sobie popracowac .. jedzie z ładunkiem do Kalafiorni.. no niestety jestem tą rozmowa troche zniesmaczona.. ma klopoty rodzinne...wiem , ze bardzo przezywa ta \"rospierduche \" jaka ma w domu... musze troche ochłonąc , bo sie całą trzese ... mamy sie spootkac w pazdzierniku w Kałamacie w Grecji .... mieszkał tam kilkanaście lat temu ... musze isc zapalić , bo mni8e strzela ...niebawem będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario dziekuje za 🌻🌻🌻, sa urocze... poprawiły mi humor... widze , ze zadnej z was nie ma.... zapewne gotujecie obiad, albo robice cos innego wiec i ja wezme sie za cos pozytecznego... całuje was mocno i dozobaczyska po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyka...
Czesc babeczki! Na szczescie mamy chlodek w klubie... Zofinko! Przywiozlas mi chociaz malusiego golabka od belvy? Tak czy nie? Wczoraj blokowalas mi linie do niej,a pozniej odpalilas te swoja niezawodna miotle i heja.Zdazylas juz dotrzec do klubu. Szarooka! Wspolczuje.Niestety,rodzenstwa klopoty sa naszymi klopotami.Ja tez tak mam.Oj te wiezy krwi... Nojka_jestem z Dolnego Slaska.W tej chwili jestem daleko w swiecie. Alisario! Swietnie.Dogadzasz nam i robi sie tak rozkosznie na duszy. No coz,zycze udanego dnia! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaamigotka
nie otwiera się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaamigotka
zgubiłaś "N"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaamigotko! Posialam okulary i pisze na \'wyczucie\'.Jak Hilary... musze je znalezc..Nie ten wzrok-co to sie porobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzylam stronke i jestem pod wrazeniem.Mysle,ze kazda z nas ma w sobie uzdolnienia,ktore nie ujrzaly swiatla .Moze nie pozwolilysmy im sie rozwinac,moze nie zaprzatalysmy sobie nimi glowy,moze poszlysmy w innym kierunku? Boleje,ze nie potrafie grac na instrumencie,malowac.To mnie pociaga,ale nie bylo sposobnosci by je sprawdzic.Trzeba miec te zdolnosci w sobie.Czy je mam,nie wiem.Wiem na pewno,ze kocham muzyke,spiew i malarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki...wzruszyło..miałam łezki w oczach.la mnie to nic dziwnego..że sprzedawca telefonów ma talent...mój znajomy...który pracował jako hydraulik...jak zagrał klasykę podczas konkursu...ubrany luźno jako jedyny i na pomalowanej w napisy gitarce....to wszyscy uciekali na kilometr...ale jak zagrał...to cisza jak makiem zasiał...a potem lawina braw.Obecnie mam jego trzy płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kruszynko..kochasz to co ja + jeszcze inne rzeczy.do niektórych nie mam talentu jak np.komputer ale coś niecoś jednak się na stare lata nauczyłam...pomimo iż, nie jestem umysłem ścisłym...to dla mnie czarna magia.Niektórych zaś rzeczy umiem a nigdy się nie uczyłam.Ludzki mózg jest fenomenalny i może nas zaskoczyć...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za swoją składnię w zdaniach...mózg nie lubi upałów...trochę fiksuje dzisiaj...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wzruszyla ta piekna aria! Naprawde, sprzedawca telefonow ma niebywaly talet..... A oglady i pewnosci siebie na scenie szybko nabierze, szczegolnie przy takich owacjach.... Kruszynko 🖐️ Nojka 🖐️ I wzystkim dziewczatkom macham 🖐️ U mnie zrobilo sie ciemno jak w nocy i jak wiatr nie rozgoni to zapowiada sie na burza..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ma się oziębić od poniedziałku...a ja będę na wyjeździe...chciałam malować w plenerze...oby nie było burz...najlepiej niech popada w nocy. alisario....dobrze, że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko,wierze,ze kiedys nas wszystkie namalujesz.Przylecimy na tych odlotowych miotelkach,niekoniecznie do Ciebie.I wtedy wreczymy Ci pedzel i polecisz....Na pewno nas odmlodzisz i wylowisz z nas to \"cos\" ,co mamy w sobie.Artystka to dostrzeze,widzi znacznie wiecej....Juz jestem ciekawa swojego \"cos\".Czy je mam? Zapomnialysmy jeszcze wspomniec o tancu.Moge tanczyc ,tanczyc... Alisario,bedziesz nasza MUZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na taniec kruszynko...muszę mieć fazę..musi być rytm, który porywa i nogi nie takie obolałe jak w upał i zero kłopotów, bo wtedy nie mam ochoty na nic...ale jak fajni ludzie wokół...wszystko może się zdarzyć. Najlepiej jednak lubię taniec solo i wymyślam własną choreografię...bo do tańca w parze...partner musi dobrze się ruszać, nie może być pijany...i nachalny....widzisz jaka jestem wybredna.Przytulany lubię tylko z kimś w kim akurat jestem zauroczona...ot i mój problem...bo jak gdzieś idę...prosi mnie ktoś kto mi się nie widzi i odmawiam...mam wyrzuty sumienia...niektórzy są urażeni i wkurzeni...a ja już tak mam i co poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko,jak tanczyc,to tanczyc,a nie udawac albo nie daj Boze meczyc sie.Taniec ma byc przyjemnoscia,radoscia.Czy wiesz,ze kiedys zostawilam faceta na parkiecie? Mysle,ze bardziej interesowal sie moim telefonem/nr/anizeli tancem.Co bylo robic z takim dziadem.Na odchodne wrzutka slowna i bye-bye.Dobiegaly mnie jego slowa\'co za impertynecje\"? hihiihi--\"gadal dziad do obrazu.. Podzielam Twoja opinie.\"Przetanczyc cala noc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo woz , halo woz , tu radiowoz.... no nareszcie mam jakies z wami połaczenie... przez te tropikalne burze mam kłopoty na łaczach... i znow zalało napewno nasza Łódź w srodmiesciu ... dobrze , ze mieszkam na gorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak mówisz...jak nie ma odpowiedniej muzyki i faceta...lubię się poprzyglądać lub porozmawiać z osobami przy stoliku...ale też nie zawsze....czasem siedzę, patrzę i sączę coś od niechcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...droga szarooka👄...jak się cieszę , że Cię widzę...opowiadaj co u CIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciebie Nojeczko i Alisario , Kruszynka- my widzialysmy sie chyba w południe , ale jej tez dam 👄.... wiecie , ze polaciała mi łezka jak słuchałam tego sprzedawce telefonow?.. wzruszajace, ajednoczesnie zaskakujące... własnie przyjechało moje malutkie z delegacji , pozegnam was na moment , nałoze mu obiadek i zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×