Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Dziewczyny! Środa, 13 czerwca 2007 Zmarł piosenkarz i autor tekstów Jacek Skubikowski Jacek Skubikowski W warszawskim Szpitalu Czerniakowskim zmarł Jacek Skubikowski, piosenkarz, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, prezenter telewizyjny i sceniczny. Od wielu miesięcy walczył z chorobą nowotworową, lekarze musieli usunąć mu całą krtań. Jest autorem m.in. piosenek: \"Śmierć w dyskotece\", \"Droga pani z telewizji\", \"Taniec pingwina na szkle\", \"Stan gotowości\" i \"Kryształowa\" Lombardu czy \"Zawsze tam gdzie ty\" i \"Tacy sami\" Lady Pank. (js) Pokoj niech bedzie jego duszy, tak mi przykro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mnie ścieło...bo to jeden z moich ulubionych kompozytorów i gitarzystów.....jak słyszę o krtani...a niedawno miałam z tym problem do końca nie wyjaśniony...a teraz ma to jedna z przyjaciółek...to mnie przeraża i zasmuca.Pokój jego duszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka...
Dzien dobry! Zajrzalam do waszego klubu,troszeczke poczytalam. Podoba mi sie tutaj atmosfera,ktora tworzycie.Wczesniej pisalam na innych topikach.Pozniej byla dluga przerwa.Brakowalo czasu. Dzisiaj chetnie wlacze sie w szeregi klubu.Czy mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kruszyno...my po prostu wiemy jak wyglądamy, jesteśmy sobą,piszemy o swoich odczuciach, zamiłowaniach...taki klub koleżanek z myślą o spotkaniu kiedyś w realu.Jak odważysz się nie być całkiem anonimową....pozwolić się poznać...to miło będzie.Jest nas mało i dziewczęta nie zawsze mogą skorzystać z komputera z różnych przyczyn ale wchodzimy kiedy się da bo się lubimy.Witaj w klubie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka...
Dziekuje Nojko za zaproszenie.Kiedys dostalam po lapach za moja szczerosc i teraz jestem ostrozna.Potrzebuje czasu. Obiecuje zrobic sie na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! O czarna Kruszynka... nam przybyła. Witam, rozgość się! Przyjechałam, ale na krótko. Wymieniam tylko garderobę, gotuję obiad i jadę teraz do drugiego wnuczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...kruszynko...do twarzy...i jak swojsko!...byłam w necie...dlatego dopiero przeczytałam.🌻 witaj mendelku...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ..nie gniewajcie się...ja muszę do pędzla.W niedzielę wyjeżdżam na tydzień.Czekają mnie przygotowania...więc zostaje mi tylko ten dzień.Może wieczorkiem odezwę się.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku szkoda ze nie mozesz wziasc ze soba kompa na to wnuczkowanie.. Przypominasz mi moja kochana przyjaciolke z Bostonu.. Czy wiecie dziewczyny ze ona wziela sobie na glowe wnuczkowanie dwojga malych dzieci tylko po to zeby corka mogla pracowac?? Taka sama jest tesciowa mojej corki.. Cudowne kobiety.. Ja nie wiem czy dala bym rade ..chociaz czy ja wiem gdybym nie pracowala??? Kruszynko witaj w naszym Klubie.. My jestesmy szczere dziewczyny .. nie lubimy falszu tak ze pewnie bedzie ci z nami dobrze... Poczytaj cos o nas w poprzednich wpisach bo kazda wylala tu kawal swojej duszy... Zapraszamy z calego serca... Nojka jak zawsze szampanska..:-) Alisario🌻 Szarooka 👄 Zofinko ❤️ No juz skonczyly mi sie emotikonki wiec wszystkich pozostalych cmokam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane .. nareszcie dobiłam sie do klubu!!!! to wszystko przez te ulewne i kosmiczne burze... komouter domawia połaczenia ... juz nie wspomne o rozmowach przez telefon ...dzwoniłam do syna .. jest terza w Jeleniej G. a jedzie do Zielonej G ... po 15 mni połączen dopiero złapałam jakiś zasieg kiedy burza przesunęła sie troszeczkę.....oooooooo jak przywaliło!!!!... cały czas grzmi i bozia robi mi zdjęcia aparatem z lampą błyskową..... witaj kruszynko w naszych progach... zasiadaj przy nas... Belvuniu jak sie trzymasz??...wiem, napewno jestes zmeczona ... ale trzymaj sie dzielnie ... napewno goście wyjadą zadowoleni, a ty wtedy odpoczniesz sobie .. takie najazdy trzeba przejść jak grypę Nojeczko maluj kochana , bedzie co ogladac , tylko zrob zdjęcia zanim obrazy pojda w świat... a tak wogole ty takie kazde swoje dzieła powinnaś fotografowac i katalogowac 4 Mendelku👄 alisario👄Różo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie jest cudowne powietrze po burzy... i jak cudownie ochłodziło sie , ziemia paruje i zapach jej jest oszałamiający, woroble ćwierkaja jak najęte... ufffffff jak ulga.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla naszych artystek. Twórzcie swoje dzieła, a my się przy nich \"ogrzejemy\"❤️ Piosenka o poszukiwaniu Pomyślałem, że gdy gitarę ujmę Dźwiękami kilkoma światu prawdy określę kształt nuty jak nuty nut obojętność każdy zna Myśl dźwiękiem wyrażona Wymiaru nabiera innego Lecz nie sposób dźwiękami wyrazić milczenia Przyszło słowa mi składać w zdania słowem znaczącym światu prawdy określić kształt słowo jak słowo głosu brzmienie każdy zna myśl słowem wyrażona wymiaru nabiera innego lecz nie sposób wyrazić słowami milczenia nauczyli mnie kreski i plamy ich kompozycją światu prawdy określić kształt obraz jak obraz jego względność każdy zna myśl barwą wyrażona wymiaru nabiera innego lecz nie sposób wyrazić barwami milczenia szukałem już w wietrze w miłości szukałem nadziei zostało niewiele gdzie znaleźć tę wiedzę o prawdzie gdzie znaleźć niech będzie to prawda w milczeniu W.Bellon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mile panie! Ogrzalyscie mnie swoimi serdecznymi slowami.Klaniam sie nisko i dziekuje.Posiedze chwile w kaciku i poczytam,poogladam zdjecia.Chociaz jak pisze Cztery mendle...\"nie sposob wyrazic slowami milczenia\".Jednak troche pomilcze.Uklony dla kazdej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie panienki :) wczoraj byłam tu z wami , poczytałam ale nie wpisałam się ..... :) belvunia smutna dziś , ja wczoraj.... moze to biomed niekorzystny?... :) Nojeczko... skad u ciebie takie pokłady opty? ja mam coraz częsciej kłopot z powodu niedoborów w tym temacie... Alisario.... coraz częsciej odchodzą ci , z którymi łączymy się we wspomnieniach z naszej młodości , te wiersze, piosenki , klimat naszych młodych lat..... to prawda , ta piosenka to jedna z piekniejszych..... kruszynko witaj w naszych progach, mam nadzieję , że bedziesz się tu dobrze czuła , tak jak my :) chętnie byśmy cię zobaczyły!.... :) 4Mendelku :) duzo sił ci życzę 😘 Różyczko 😘 SZAROOKA jak ja ci zazdroszczę tej wody z nieba!! kogoś ominęłam? chyba nieeee :) dla wszystkich ucałowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko witam ciebiw👄 jaka pozmywam te sterty garow przysiadam sie do pogaduchy ... kruszynko nie siedz w kacie ... bardzo prosze nikt ciebie nie bedzie sztorcował ani nie stawial do pionu... ja tez od niedawa tu jestem , ale nigdy nie spotkałam sie z gnebieniem \"nowych\" jak bywa na innych topikach .. gdyby ci sie wyrwało cos nie tak , dziewczyny sa na tyle taktone , ze moga przemilczeć pewne sprawy , ewentualnie zrobia to z wielkim taktem i kulturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka a co zes ty gotowala ze masz tyle garow do zmywania?? Zofinko wyczulas u mnie moze nie tyle smutek ale wielkie zmeczenie Jestem zmeczona fizycznie i psychicznie i wciaz mi sie chce spac.. Jestem tez troche zla .. Musialam powiedziec mojej corce zeby nie przyjezdzala z wnusia malenka za ktora bardzo tesknie bo mam dom pelen gosci ... Wiec musze poczekac az do nastepnego miesiaca aby pobyc troche z moja corka i jej nowym dzidziusiem.. Snilo mi sie ze ja strasznie sciskalam i calowalam .. Bardzo dziwny sen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki Belvuś ! a widzisz, gotowałam gołąbki, młode ziemniaczki z koperkiem i kefir albo maslanka ... no wiesz taka z lodowki az w zębach łupało ... poezja.. sama wiesz ile to grzebaniny z tymi frykasami zeby dogodzic MM a dlaczego mowisz , ze to dziwny sen... przecie tęskisz za tymi swoimi skarbami i nawet we śnie myslisz o spotkaniu .. w ty momencie twój mozg nawet mysli o nichkiedy śpisz ... ale wytrwłości.. Belvus wytrzymaj.. kiedy one przyjadą dostaniesz skrzydeł i zapomnisz o tych mordęgach... to minie ... jako wyśmienita dyplomatka i dama z klasą (moje spostzrezenia)...zniesiesz ta niewygodę z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wieczorkiem!!! Pozdrawiam Cztery medle, Szarooka, Zofinke, Rozie, Kruszynke, Nojke , Belve, Iskiereczke i wszystkie ktore tu wpadaja:) Wszystkim BABKOM wysylam buziaczki 👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄 To nie dowod, ze Was lubie!!!!!!!! Ps. Belvo, nie wierz w sny, moja babcia zawsze mowila: \" Sen mara Bog wiara \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny.. Alisario to chyba mialysmy wspolna babcie :-D Szarooka Ja w tamtym tygodniu zrobilam 60 golabkow i zamrozilam je. Jeden dzien gotowalam a drugi dzien sprzatalam po tym gotowaniu.. Tak ja bardzo tesknie za moja coreczka i dzidziusiem ... A mam tych dzidziusiow dwie sztuki jedna ma 8 miesiecy i mieszka we Wloszech a druga poltora i mieszka 3 godziny ode mnie.. Powiem jwam jakie ja wczoraj zrobilam kartofelki Polsko -wloskie.. Ugotowalam kartofle w mundurkach potem obskubalam , i wymieszalam z jedna cebula podsmazona z boczkiem i z oliwa i duza iloscia koperku... Goscie sie zajadali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pobiłas mnie ja zrobiłam tylko 21 sztuk... robi sie szybko ... tylko to sprzatanie po tym całym ambarasie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie to tak szybko sie nie robily.. Najpierw kapuste obgotoac i porozdzielac liscie ... 2 godziny. mieso przygotowac z cebulka zmazona i przyprawami 2 godziny, zawijanie i gotowanie ich nastepna 2 godziny i sos na koncu pomidorowy godzine.. Caly dzien gotowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka,dzieki! Nie naleze do niesmialych.Spojrz,siedze jak hrabianka----otulona chusta,nogi wyciagniete i rogladam sie wokol.Pieknie tu....i tak rodzinnie.Dochodza do mnie wasze rozmowy.Poczulam sie troszeczke glodna jak uslyszalam o golabkach. Pewnie wybiore sie do belvy.,moze zdaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja jestem jeszcze w biurze, chcialam wyjsc ale sie wrocilam bo leje jak z cebra.. Kruszynko... jak to ja nie odbieralam telefonu? Chyba do mnie dzwonilas wirtualnie..he he he:-D Jak kiedys bylysmy male to to sie nie nazywalo wirtualnie tylko \"na niby\":-) Pa dziewczyny, przestalo lac lece do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , belva nie odbiera telefonu , bo rozmawia ze mną!! :) Bo ja już odpaliłam moją starą latajacą miotłę i lecę na te gołąbki!!!! Belvo , odmroż dla mnie ze dwa , bo się tu nad klawiaturą zapluję dokładnie, farba z klawiszków mnie się pozmywa i jak bede pisać do was? I nie smuć się już i nie złość , to minie , będziesz się cieszyć maleństwem .... no, może tylko o miesiąc starszym :) Iskiereczko? czemu maile do ciebie ode mnie wracają? Wyślij mi chociaż pusty liscik , byle adres zwrotny do ciebie był! :( ....a obiad miałam taki jak SZAROOKA!!Chyba się dziś zmówiłyśmy??? Teraz jestem objedzona truskawkami , są teraz pyszne, bo się kończą :) takie słodkie i dojrzałe.... co roku obiecywałam sobie , że jak bedzie sezon na truskawki to bedę tylko je jadła , nic innego!! W tym roku mi się udaje , pochłaniam je wprost , około 2 kg dziennie , a może i więcej? I sikam hihihihi Lecę własnie do łazienki! Dobranoc, do jutra , 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×