Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Nojka🌻...z najlepszymy życzeniami ,wiersz Osieckiej,która była Ci duszą pokrewną....jak myślę... Zobaczysz, jeszcze z tego wybrnę, nie będzie dziury w niebie, pamięć - jak szybę - wytrę... Niech no tylko przyjdę do siebie. Wystarczy jedna chwilka, wystarczy jeden gest, a przyjdę, przyjdę do siebie... Lecz gdzie to? Gdzie to jest? Zobaczysz, zajdę ja daleko - we włosach złoty grzebień... dłonie, jak białe mleko... Niech no tylko przyjdę do siebie. W jesieni lustrze bladym zastygnie strużka łez, i przyjdę, przyjdę do siebie... Lecz gdzie to? Gdzie to jest? Zobaczysz, jeszcze mnie zawołasz, jak ja wołałam ciebie... Przerwiesz daleki wojaż, za hamulec szarpniesz w potrzebie... Wystarczy jedno słowo, wystarczy jeden gest, i przyjdę, przyjdę do ciebie Lecz kto to? Kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziękuję Aleks🌻👄...przepiękny wiersz...daje do myślenia...a to mile mnie zaskoczyłaś...>D u nas chyba zaczną się dziś teatry uliczne....słychać już muzykę od ryku...co roku tam jestem...świetne widowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOJKA! Chcialabym Ci dzisiaj piesn podarowac taka, by zawsze przy Tobie byla. Nuty i slowa cudownie dobrac,bys jej sluchajac swobodnie zyla. Chcialabym Ci dzisiaj taniec darowac, najcudowniejszy, jaki znac moge-----bys w takt muzyki wirujac smialo, zawsze gubila smutki i trwoge! Zycze Ci zdrowia i satysfakcji z tego,co robisz! Zycze Ci milosci----by byla ona z Toba,a nie przeciw Tobie! Zycze Ci slonca ! Niech Ci slonce zawsze swieci! Niech Ci slonce swieci co dzien! I pogody ducha zawsze,chocby nie wiem,co sie dzialo! Wszystkiego najlepszego DROGA JOLU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kruszynko ty kruszynko...dziękuję...dziś chyba samotnie wypiję winko...jak uda Wam się sięgnąć przez ekran to proszę bardzo...kielichy i siup pod te życzenia....żeby się spełniły...bo są takie piękne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie zasłyszałam, że ma być gradobicie...nie wiem czy w nocy czy w dzień.Niedobrze dla roślin...burza w nocy jak najbardziej ale bez gradobicia.Koleżanka zabiera mnie jutro na koncert T.S.A w Chobieni...miło z jej strony...prawda? Koncert darmowy a zabiera mnie autkiem.W niedzielę zaś przyjeżdża moja ciotka z Niemiec...lubię ją bardzo...taka optymistyczna osóbka.To możliwe, że wyjadę dopiero w poniedziałek.Będzie gościła u mamy i drugiej ciotki, bo u mnie brak warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisario❤️...fajne to było...nie wiedziałam, że coś takiego jest na youtube...macham Ci...............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko Kochana!!! Zycze Ci wszystkiego najcudownieszego co mozna sobie wymarzyc.. Auguri di tanta felicita!! Happy Birthday!!! Pisze z komputera nie mojego wiec nie moge za dlugo sie tu udzielac.. Pozdrawiam wszystkie Panie. Odezwe sie wieczorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kochana Nojeczko ❤️ życzę Ci oczywiście zdrowia ❤️ i aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. A to zamiast kwiatów http://greetings.riversongs.com/postcards/kisses.html ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellu48...no cieszę się że cię widzę...wypadłaś mi z pamięci...bo nie pisałaś dość długo...przepraszam...i baaaaaardzo dziękuję za pamięć i życzenia❤️❤️❤️👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko, jeszcze raz w locie wysylam ci calusy i zycze ci z dzisiejszej okazji ..czarow i cudow.., snow z tysiaca i jednej nocy..z krolewiczami molto sexy,pachnacych ziemia, morzem i mchami.. platkow pelargonii , i zapachow ktore ci otworza inne swiaty i to oko .. ( o ktore jestesmy posadzani ale ktore nie wszyscy maja) Ciesze sie ze jestes z nami nasz promyku kochany.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuniu zawstydziłam się...jak ty ładnie do mnie powiedziałaś...a ty jesteś słodkim jabłuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę tylko z moim M...podłączcie się.kruszynko...cholewcia nie działa, nie mam jakiejś wtyczki czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka,po co Ci wiecej kabli? Co to za komputer---chyba XXII..? 100lat!!! wypilam do dna! Za Twoje zdrowie! Za milosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×