Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Alisario kocham Cie
Naprawde, Alisario takiej fantastysznej dziewczyny, na topikach ze swieca trzeba szukac....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario? czy ja też ci mogiem miłość wyznać? też cię kocham! A co? Zmieniam upodobania!!!! hihihihihhii Dzień dobry!!!! Listę obecności podpisuję , kawa swieżo zaparzona czeka na was , jest też cały dzban swieżo wyciśniętej marchewki na piękną skórę , częstujcie się więc do woli!!! Smacznego :) Belvo..... no ty się masz z tą chmarą dwułapych :) Ale dasz sobie radę , wypoczynek za to bedzie rozkoszą !!! Zapewniam :) Miłego dnia , Będę po południu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Cala jestem w skowronkach;-D Kochać, jak to łatwo powiedzieć Kochać, tylko to więcej nic. Bo miłość jest niepokojem, Nie zna dnia, który da się powtórzyć. Nagle świat się mieści w twoich oczach, Już nie wiem, czy ciebie znam. Chwile, kolorowe przeźrocza, Biegną, szybko zmienia je czas. Kochać, jak to łatwo powiedzieć. Kochać, to nie pytać o nic. W tym słowie jest kolor nieba, Ale także rdzawy pył gorzkich dni. Jeszcze obok ciebie moje ramię, A jednak szukamy się. Może nie pójdziemy już razem, Słowa z wolna tracą swój sens. Kochać, jak to łatwo powiedzieć. Kochać, to nie pytać o nic. Bo miłość jest niewiadomą, Lecz chcę wiedzieć, czy wiary starczy mi. Ja tez Was wszystkie kocham Dziewczynki ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis tylko jedna Zofinka sie na pokladzie zameldowala ! I to ja mianuje ja naszym Kapitanem:-D A jak Wam sie to nie podoba to ja zabiore zabawki i pojde do domu:( A tyle tu pan nieusprawiedliwionych:) Nojka, w plenerze :) usprawiedliwiona❤️ Zofinka, obecna❤️ Cztery medle, babciuje:) usprawiedliwiona❤️ Copertka, nieusprawiedliwiona:) Szarooka, nieusprawiedliwiona:) Belva, zmeczona i usprawiedliwiona❤️ Iskiereczka, nieusprawiedliwiona❤️ Kruszynka, wczoraj byla, dzis ?❤️ Larysso, czesciej wpadaj❤️ Gabrysiu, zalozycielko odezwij sie!❤️ A kogo nie wymienilam sorry!!!!!! Pozdrawiam i caluje wszystkie bez wyjatku👄 Liste obecnosci sprawdze wieczorkiem;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie to morze? http;//tomaszg.pl/foto/04lubiatowo/index.html http;//tomaszg.pl/foto/04lubiatowo/burza/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek wszystkim, spalam dzisiaj bo napilam sie nerwolsolu na noc.. Niedlugo moj nerwosol sie skonczy i nie wiem wtedy co zrobie.. Bede musiala przyjechac do Polski po nowy :-) Witajcie wierne kobiety!! Milo jest wstapic tu i was zastac 🌻 Jestem u siebie w pokoju i nie hce mi sie udac do kuchni... bo tam cale towarzystwo siedzi przy stole jedza sniadanie i rajcuja... U chomika w gospodzie Siedzą muchy przy miodzie. Siedzą, piją koleją I z pająków się śmieją. Podparły się łapkami Nad pełnymi kuflami. Zagiął chomik żupana, Miód dolewa do dzbana. - Żebyś kumo, wiedziała, Com już sieci narwała, Com z pająków nadrwiła, To bys ledwo wierzyła! - Moja kumo jedyna, Czy mi pajak nowina? Śmiech doprawdy mnie bierze... Pająk... także mi zwierzę! - Żebyś, kumo wiedziała! Trzem pająkom bez mała, Jak się dobrze zasadzę, Trzem pająkom poradzę!... - Moja kumo kochana! (Chomik! dolej do dzbana!) Moja kumo jedyna, Czy mi pająk nowina? Prawi jedna, to druga, A tu z kąta coś mruga... Prawi czwarta i piąta, A coś czai się z kąta. Pająk ci to, niecnota, Nić - tak długą - namota! Zdusił muchy przy miodzie W chomikowej gospodzie. --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedz przy stole rajcuja
i jedza sniadanie,a wszystko to za Twoje pieniazki:Dchyba nie jestes zbyt goscinna ,Belvo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo , tu nie chodzi o pieniadze tylko o najazd...i potraktowanie mojego domu jak hotelu... Oni nie przyjechali do mnie... Alisario !! Cos nie dopatrzylam... dlaczego jestesmy w stringach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario! Alez figurka_____i te wywijasy,te zwody...ale czarujesz. Belvo,musisz byc lubiana osoba,skoro masz najazd gosci. Nikt nie jedzie w gosci do nieprzyjaznych ludzi.Chyba,ze biznes w gre wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario??? Belvo ???? Nie wiem dlaczego świecicie gołymi pośladkami???? Przegapiłam jakąś balangę? Myzyka , tańce i mnie tam nie ma???? qrde !!... Lecę po swoje stringi , dołączę zaraz do was!!!! :) belvo, czegoś z tymi gośćmi nie rozumiem..... ale może ja tak mam....... i oni muszą u ciebie być? dałabym już delikatnie znać , że powinni już zamknąć drzwi z tamtej strony..... :) Alisario zaszczyt dla mnie to kapitanowanie!!!!! Ale może to ty przejmiesz dowództwo? Ja tu tylko sprzątam , często w szatni przesiaduję..... :) nie pcham się na mostek :) Kruszynko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez cos przegapilam z tymi stringami chyba ... Dziewczeta ahoj ahoj... Zofinko nie wykrecaj sie ... Jestes Kapitanem i juz... Na lajbie szatni niet... Jak wrocimy do baszty to sobie mozesz siedziec w szatni.... Ale jezeli sobie przypominam to u nas tez nie ma szatni ani zadnych numerkow... To jest w kafejce sasiadek.. U nas wszyscy rozwalaja sie w futrach po olbrzymich otomanach ... w zimie a teraz i tak jestesmy na morzu i jest lato... Wiecie co.. dopiero teraz zorientowalam sie ze mi chodzi po ekranie olbrzymia mrowka.. Myslalam ze to znowu jakis popup a tu najprawdziwsza mrowa i to spora.. Jezeli chodzi o moich gosci to sprawa ma sie tak: Oni pytali sie czy moga przyjechac do nas w 4 ( dwoje doroslych i 2 nastolatkow 14 i 16 ) posiedza 3-4 dni i jada na Floryde.. Potem przed samym wyjazdem wroca do nas ..pobeda ze 2 dni i wyjazd.. Wiec przez te 2 tygodnie jakie mieli spedzic na Florydzie, ja chcialam zaprosic do siebie moja coreczke z moja malenka 1.5 miesieczna wnuczka ktora widzialam przez 4 dni jak sie urodzila.. Co sie okazuje oni na Floryde jada tylko na 3 dni i na dodatek zaprosili do mnie jeszcze jedna dziewczyne 16 letnia ktora jako niespodzianka sie u nas zjawila.. ( trudno jest jej wydukac dzien dobry rano ) Same osadzcie czy ja jestem niegoscinna czy oni sie zachowali nie fair wzgledem nas.. To byli nasi dobrzy znajomi prze lata cale.. Potem zdecydowali ze wroca do Europy i jak sprzedali dom to mieszkali u nas przez miesiac ..jako ze ich meble byly zaladowywane do konteneru.. To bylo 3 lata temu... TERAZ Widocznie mysleli ze my mamy I TAK za duzo miejsca i ze nas uszczesliwia swoim pobytem ...co zgadzalo by sie z prawda gdyby ten pobyt byl taki jaki zesmy ustalili na poczatku... Wiecie co?? Poniewaz ja lubie ludzi i chetnie z nimi nawet przebywam wiec to moze jest meczace ale nie tragedia dla nas... Problem polega na czyms innym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam cie kruszynko ze przezemnie ci sie zrobilo tak markotno :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka..
belvo,nie przez ciebie! mialysmy plynac w rejs i nici z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka..
wypadlam za burte! wyskoczylam w pomaranczowym kapoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiihhihihihihihihihi kruszynko!!!!!!! rzucam ci więc pomarańczowe koło ratunkowe, już odgwizdałam \"człowiek za burtą!\" :) ino na rekiny uwazaj zanim koło złapesz!!! Nie majtaj tak giczołami , to może zaden cię nie zauważy? 😘 Na pokładzie czeka na ciebie goraca herbata z rumem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie mam zasługi! ktoś inny cię uratował ! pewnie jakiś marynarz przystojny?? :) ale dobrze , że jesteś, kruszynko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jak ktos woła człowiek za burtą to ja od razu jestem słysze i śpiesze na ratunek :D pozdrawiam WAS serdecznie moi kochani jestem taka stęskniona bo dłyugo mnie nie było i jeszcze nie bedzie ale jak tylko jestem to i podpisac liste sie staram Kruszyno kochana witaj no i moje znajome , które jeszcze mnie pamietacie 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... i na otwarcie całe wiaderko świeżo zerwnych wiśni !!!! mniam , mniam, mniamusne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko,nie badz taka skromna.Tymi giczolami musialam pofyrtac bom szla juz na dno---ale odbilam sie i pojasnialo mi przed slipkami,jak zobaczylam Twoje kolo ratunkowe.Juz nawet zmowilam Zdrowaski ...tak,jak trwoga to do Boga.... Belvo,nie wychylaj sie! Kapitan daje czadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściskam Was mooocno wszystkie i do miłego moze nawet jutro odezwe sie na chwile WIEEELKIE BUZIAKI MOJE DROGIE BAWCIE SIE DOBRZE 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×