Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

włosy wysuszone...zrobiły się proste jak druty...a już się podkręcały...łe Raz w roku wybywam z tą przyjaciółką.Mieszkamy w innych miastach...mamy moc wspomnień z młodości i jest to jedyna osoba z którą się nie pokłóciłam....jest podobna z usposobienia do mnie...wygląd inny...czarnula...ma dużo więcej lepszych cech i zalet ode mnie...umysł ścisły...twardo pnie do przodu...realizuje cele...typ samotnika...łazika...młoda dusza...ale mężczyźni bardzo się rozczarowują, potrafi się przerodzić z łagodnego kotka w tygrysa, gdyż nie są dla niej celem samym w sobie lecz mają znaczenie konsumpcyjne dla osiągnięcia celu...ja jej tego troszeczkę zazdroszczę...że się z nimi nie zaprzyjaźnia...lepiej na tym wychodzi. JAK trzeba to opieprzy faceta...odwróci się na pięcie...i szuka innego...nie tracąc czasu na jakieś jego resocjalizacje.No ale to już trzeba się z tym urodzić...a jak ktoś ma miękkie serce...to musi nadstawiać tyłek...tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario, nie masz pojecia jaka frajde zrobilas mi tym nagraniem o jabluszku.. Moja corunia pamieta ta piosenke z dziecinstwa jak moja mama jej ja spiewala.. Teraz kiedy ona jest juz tez mama , chciala koniecznie abym jej gdzies ja znalazla... A ja znalazlam tylko slowa.. Teraz mam melodie i slowa i orginalne wykonanie... Dziekuje wam.. Odpoczywam sobie troche po 8-godzinnym zasuwaniu i przygotowywaniu mojego przyjecia wieczorem... Ledwie zyje... juz wiecej tych przyjec nie bede urzadzala...chyba ..:-O Nie mam juz sily na taka prace... Powiem wam co bedziemy serwowac... Salatka alla caprese, polmisek wedlin, jarzynki z grila, Carpaccio, Na goraco : golabki, polmiski z trzech rodzai ryb na grilu (tunczyk, Tilapia i krewetki) Kartofelki al tegame, salata Deser: trzy tarty z kremem napoleonkowym i truskawkami, macedonia z owocow z szampanem.. Ide sie wykapac i ubrac Pa Wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi Bevelo, ze tak bezinteresownie sprawilam Wam radosc tym \"Jabluszkiem pelnym snu\":) Ale slinka leci na te wspaniale dania , ktore bedziesz serwowac Belvuniu:) A dessery jakie wykwintne ja to wybralabym ten z szampanem:-D Pozdrawiam i zycze Ci udanego przyjecia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee..... znowu? już tak kiedyś było: pozegnałam i powitałam... dnia nastepnego!! :) wstawać , południe już!!! :) burze przeszły do ruskich, my mamy słoneczko , więc się radujmy dniem :) Kawa zaparzona , wstawać , bo wystygnie!! jedyne usprawiedliwienie dla was to to, że nad wodą lezycie na kocykach a w laptopach baterie się przegrzały!!!! hihihhihi 😘 😘 😘 miłego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello...witajcie...ja jeszcze bym pospała...ale telefon mnie obudził....piję kawkę i lecę na spotkanie z ciotką. belvunia...chyba dobrze się bawiła, bo napisała wpadnę później i to był ostatni wpis Zofinko dobrze, że ty zawsze na straży...i zbierasz te kurczęta do kupy. Zofinko...:D❤️ Wróciłam późno...zdjęć nie robiłam...nastawiłam się na taniec...i tak było....zagrali bosko...przemycili trochę indiańskich dźwięków....mało mi głowy nie urwało tak nią wywijałam...jak ja to mówię...były w tańcu \"dzikie węże\".W moim mieście nie miałam odwagi na tak odważne tańce a tam spotkałam bratnie dusze... narodu mnóstwo przyjechała z całej POLSKI.Miejsce klimatyczne...bo przy dobrze zachowanych ruinach zamczyska wśród zieleni.Będę tam niebawem na plenerze jak co roku.Ponieważ to taki kultowy polski zespół...przyjechało sporo moich roczników ubranych w skóry.Wielu samochodami i świetnymi, drogimi motocyklami....wartości...dwóch drogich aut.Podziwiałam i oglądałam ich paradę w rynku.Popisy jazdy na jednym kole.Część z nich nocowała w namiotach pod zamkiem.Spotkałam wśród nich moją starą kumpelę...też malarkę...której bogaty mężulek...zakupił motor i jeżdżą na zloty po tego typu imprezach po kraju. Miłego dnia Wam życzę!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem...a Wy gdzie? belvunia...to wiem, że odpoczywa....zofinka...opala...(?)...a copertka...mendelek...szarooka...kruszynka...alisaria...iskiereczka...różyczka...aleks...? a reszta koleżanek zaglądających czasem? Ja za chwilę przymierzę się do pakowania...kuknę od czasu do czasu. Niech topik żyje...proszę o to przymilnie...tak pustką wieje...aż mi smutno.❤️...dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja pytam....
A ja pytam Jeśli kochać jest niemodnie A sobą być niewygodnie Jeśli wierzyć w coś to głupie A bez celu żyć Jest cool! i super! To ja pytam dokąd jedzie ten pociąg? Jaki ma koniec ta smutna opowieść? Jeśli dzieckiem być nie wypada A być starym to przesada Jeśli nie czuć nic jest dobrze, bo zdrowo Bez sumienia żyć znaczy żyć kolorowo To ja pytam dokąd jedzie ten pociąg? Jaki ma koniec ta smutna opowieść? Jeśli młodość można kupić u chirurga A słonce w specjalnych żarówkach Jeśli siła dziś to pieniądz A moc oznacza przemoc To ja pytam dokąd jedzie ten pociąg? Jaki ma koniec ta smutna opowieść? Ja nie chcę pływać w morzu nieczułości Nie chcę uprawiać wirtualnej miłości Nie będę nosić sukienek z plastiku Nie kupię sobie ziemi na Księżycu To ja pytam dokąd jedzie ten pociąg? Jaki ma koniec ta smutna opowieść? O co chodzi tu? O co chodzi tu? Anita Lipnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny tekst pomarańczko...trafiony...zatopiony...plastikowe życie...roztacza swe \"uroki\"....fakt ale gdyby nie ono nie poznałabym Was.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymowne slowa
Wymownych slow wiele Wymawianych w potrzebie Jak sobie nie poradzisz To zapros mnie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Cichutko tu tak cos dzis, dziewczatka wybyly ? :) Nojka, pewnie juz sie zbiera, albo juz w plenerze, Belva odsypia zarwana noc:) Mendelek rozpieszcza wnuki:) Szarooka, pewnie na plazy, cialko smazy na braz:-D Copretka , przedluzyla wyjazd:) Zofinka, burze do Ruskich przegnala i sama pewnie na plaze nudystow pognala:-D Wracajjjjjjjjjjjj!!!!! Zosiu samosiu do nas:) Iskiereczko! 👄 A Ty gdzie? Pewnie w stringach sam na sam ze swoim kapitanem flirtujesz:) Wybaczcie dziewczyny za zart,tak chcialam rozsmieszyc tych co tu wpadna:) Moj piesio ma chora lapke , spojrzcje jaki jest biedny:( http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2463.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięłam sobie drzemkę...a co...razem z kotkiem. Dopiero będę się pakowała. żal mi piesia alisario...mam nadzieję...że łapka się zagoi.Dziewczęta plażują na pewno.Obudził mnie telefon...nie dobiegłam. No to kawka i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć panienki :) Opaliłam sobie nózki, pupkę ( w stringach byłam.... nie ze wstydu , lecz by było opaleniznę widać! ) cycuszki też są brązowiutkie.... qrde! tylko komu to pokazywać? Lata swietności minęły bezpowrotnie hihihihhihihi ale za to jak ubiorę białą bluzeczke..... no! pieknie wtedy jest!!! Alisario, jaki smutny piesiunio..... :) uwielbiam Yorki , są takie kieszonkowe :) Idę teraz do moherów na ławkę.... do wieczora milaczki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe dziewczyny. weszłam na ten topik dwa tygodnie temu przez przypadek szykając topiku na którym rok temu poznałam ( wirtualnie i z zdjęc bardzo sympatyczne babeczki). Bardzo mnie zaciekawił klimat tego topiku i postanowiłam przeczytać od początku do końca, może nie całkiem dokładnie bo zajęło by7 mi to dużo więcej czasu , ale do niektórych wpisów wrócę, zwłaszcza do przepieknej poezji. Chetnie z Wami porozmawiam jak mi czas i zdrowie pozwoli. Czy spotkania w czarownej baszcie są jeszcze aktualne? Nie widzę wpisów założycielki tego topiku Gabrysi 55. Zmieniła topik czy nicka. tymczasem serdecznie was pozdrawiam. Acha skończyłam już 60 wiosen i mieszkam na południu Polski ,blisko Iskiereczki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! co to?????? pomór jakiś? gdzie wy się podziewacie wszystkie? moze jaki huragan przez topik przeleciał? nikogo nie ma!!! Witaj Larysso :) Gdzieś już mi mignął twój nick, nie wiem tylko na którym topiku , bo teraz jakoś tak dziwnie się porobiło.......z jednego trzy!!! :( szkoda Alisario , Nojka..... gdzie wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie juz dla was noca ciemna i gleboka a dla mie sloneczne popoludnie..... Oj jak mi milo!! Goscie od samego rana gdzies poszli a ja sie relaksuje i opalam .... nareszcie sama bo dotychczas to byl najazd tatarow.. Siedzie sobie w pomaranczowej czapce z daszkiem na bialusienkim reczniku z koralowa roza za uchem i ciesze sie .... ze mam was, ze swiat jest piekny, ze mam tylu przyjaciol ( nawet jak sa lekko uciazliwi), Wczorajsze party wyszlo bardzo dobrze.. troche za duzo wypilismy wszyscy Prosecco ale bylo milo i goscie rozeszli sie dopiero po pierwszej.. Oczywiscie bylo za duzo jedzenia ( cos ja nie mam oka na to) ale to o tyle dobrze bo dzisiaj mozemy nic nie gotowac... Larysso oczywiscie ze przybywaj!!! Spotkania w baszcie odbywaja sie caly czas... tylko od czasu do czasu wyjezdzamy na jakis rejs ale zawsze wracamy.. Gabrysia , zalozycielka tego topiku niestety wyparowala i nie wiadomo co z nia , ale jest Mendelek, Coperta no i ja ze starej gwardii.. Nojeczko trzymaj sie i baw sie dobrze... Nie zapomnij o nas! Zofinko ❤️ Alisario❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeee maaam siiiiiły już...daję spokój, resztę spakuję rano.Wyjazd o 11:00 ale jeszcze muszę gonić do sklepu i na pocztę. Witaj Laryso...mnie nie będzie tydzień ale belvunia na pewno będzie. belvuś...ładnie się opaliłaś? Właśnie zasiadłam z M do zimnego piwka...łyknę sobie i zasnę lepiej. Zofinko...mój M...mówi, że chętnie by obejrzał Twoją opaleniznę...i żebyś kamerkę zainstalowała...oczywiście żartuje sobie ale cenę wymienił 19,90zł firmy Creatiwe w markecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla was klimatyczna Sade http://www.youtube.com/watch?v=mNuM2MZ2EdQ my w tej chwili też tego słuchamy na dvd. Nepewno nie zapomnę...belvuniu...choć w tej chatce dokąd jadę nie mam jak podłączyć internetu...o kurczę ale mnie kotka udeptuje...czuje , że wyjeżdżam. Całuję Was bardzo mocno...to wy o mnie nie zapominajcie...będzie dobrze.Jeszcze rano tu zajrzę.pa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopijam poranną kawkę...myśląc gdzie jesteście? kruszynko....Larysso...wyjechałyście...czy śpicie smacznie...a może pracujecie?🌻 Dziś chłodek...szukam cieplejszych rzeczy...trzymajcie się cieplutko mendelku❤️...szarooka❤️...belva❤️..copertka❤️... różyczka❤️...iskiereczka❤️...zofinka❤️... i serducha dla koleżanek piszących rzadko...po to by wiedziały, że noszę je w sercu❤️👄!!!!papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nojus baw sie dobrze
nie pracuj za duzo no i oczywiscie wracaj,bedzie tutaj Ciebie brakowac❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka! Zycze milego wypadu! Linki muzyczne mozna sluchac w nieskonczonosc...Sa cudne... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! Pogodnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Panie... jestem nieprzytomna bo nie spie od 2.30 w nocy... Zaczynam robic juz troche bokami... z powodu tego najazdu gosci jaki mam w domu.Ja mam po prostu Bed& Breakfast na 5 osob ale za darmo... Chcialabym juz byc sama... Mily tez zaczyna juz sie lekko denerwowac i wymysla sobie wyjazdy sluzbowe.. Wpadne pozniej 👄 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby!!!! No co wy? Gdzie jesteście? Bo Nojka to lata gdzieś po plenerach..... ale pozostałe? :( Larysa? Belva? Kruszynka? Szarooka? Coperta? Cztery mendle?.... i inne fajowe kobitki? Stęskniłam się za wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko !!! No ja co prawda nie jestem w plenerze ale jestem pod okupacja.. Ale reszta? Zeby tak nawalic??? LOJOJOJ!! :-( Jestem jeszcze w pracy ale niedlugo juz pojde do domu... Nie za bardzo mi sie chce isc do tej chmary ludu... Ja chyba jestem juz za stara na tego rodzaju przygody.. Marze o samotnosci.. a tu jeszcze do czwartku a potem 3 dni przerwy i znowu apiat ludzie na okraglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde dziewczyny ja tez juz tesknie za Wami ! Jak jutro sie nie pokarzecie, to postrasze Was duchami:-D CZY SĄ DUCHY? Czy to prawda,że są duchy? Jak wygląda taki duch? Ciężki jest jak hipopotam, czy leciutki tak jak puch ego nie wiem, lecz wiem że duchy wcale nie są złe. Nawet bardzo mała mucha nie powinna bać się ducha. Kto mi powie, co na obiad z apetytem zjada duch. Kaszkę, budyń czy też może jajecznicę z jajek dwóch. Ps. Jeszcze zdazylam Was postraszyc w godzinie DUCHOW :-D A jutro wszystkie Majtki na pokladzie melduja sie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisario kocham Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×