Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Belvo,witaj! Nie jestem wolnym ptakiem! Nie mam wnukow.Wiem na pewno,ze przyslonie im nieba.Jestem zbzikowana na punkcie dzieci. Takie babcie to sa \'niebezpieczne\".Moze dlatego musze jeszcze poczekac... Wiem,ze jestes za oceanem.Lubie czytac Twoje posty.Jestes mi bardzo bliska,bo piszesz sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to milo mi :-) Ja nienawidze falszu to fakt!! Nieraz jednak wiesz jak jest... Niestety zeby kogos nie skrzywdzic trzeba go uzyc.. i wtedy to sie nazywa dyplomacja.. Jak juz sie dobrze oswoisz to powiedz cos o sobie OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze ludzi msciwych,cynicznych i posepnych. Dyplomacja belvo wrecz wskazana.Nie musimy wszystkim przyklaskiwac,ale musimy tolerowac.Kazdy z nas jest w gruncie rzeczy o innej konstrukcji.Mysle o wrazliwosci.Kiedy czytam Twoje posty,odnosze wrazenie,ze jestes szalenie uczuciowa i wrazliwa.Tacy ludzie nie wyrzadzaja krzywd innym.Mam to przerobione.Wyczuwam zle czy dobre czyjes intencje.Tu takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widze ze znow cos nam sie zatkalo .trzeba wolac hydraulika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjOJojokojo
Tu tyz jak makiem zasial! Belvo , sama nie poradzsz , gdze te klawe dziolchy Noja, alisaria,Zofinka, ty tyz bevo klawa kobita, ale one ten topiz z toba krasli.... Dzolczy wrocajta topiksie wali, Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydraulik....
wsystko przetkane,jutro powinno dzialac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjOJojokojo
To sie ciese, todobrze , dziolszki wracajom, to dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjOJojokojo
dziolchy Noja, alisaria,Zofinka, ty tyz bevo to spijta se sopkojko, soipjtase Jalubie jesce tego medla soijtasz dolchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaaa
duzo czytania i nie nadrobienia ale na bierząco znów chetnie poczytam alisarie , zofinke, belve ,alex , nojke czy coperte no a cztery mendle, sama czy gabrysia gdzie? kruszynko Ty chyba tu odniedawna? NORMALNIE POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dziękujemy!! Dzisiaj mój \"przedostatni \"synek się obronił na Politechnice, więc jestem cała w skowronkach! Wczoraj widziałam spadającą gwiazdkę i zamarzyła mi sie 5 z jego obrony.... no i ma! HURRRAAAA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwleczke Babeczk! By pozdrowic Was wszystkie i zyczyc milego dnia:) Cztery medle, podzielam Twoja radosc kochaniutka, i ciesze sie z Toba calym sercem , wiem i doskonale rozumiem jaka to dla matki wielka satysfakcja👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku kochany GRATULACJE!!! Jest SUPER... Masz nowego inzyniera w rodzinie!! Czy juz wrocilas z babciowania?? Okropnie bylo ciebie brak tu.. Juz chcialam sie przeprowadzac na inny topik :-( NIEEEEE zartuje!! Moi goscie laskawie pojechali wczoraj na Floryde i wroca 28 wiec ciesze sie wolnoscia.. dopoki moge :-) Alisario !! Czy ty przyjezdzasz do Polski czesto? Gdzie sa wszystkie inne babki? Szarooka??? Nie lubie jak ktos tak wyparowuje..:-( A gdzie Iskiereczka piekna blondyna??? A Zofinka?? Juz nas nie budzi z samego rana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję! ❤️ Jeszcze babciuję... Dzisiaj wpadłam tylko na parę godzin do domu, żeby troszkę oprać moich panów i coś upitrasić i wymienić garderobę. Spółdzielnia mieszkaniowa na naszym osiedlu wymienia, czy modernizuje bramy wejściowe, więc jest głośno , no to uciekam na wieś!:D Ale Ty Belvo nie żartuj z tym swoim uciekaniem ! NU, nu nu ! Pozdrawiam serdecznie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam właśnie, że zaczęło się lato tego roku! No to wszystkim życzę słońca i miłego odpoczynku w super towarzystwie. Coś mi się wydaje, że z okazji przesilenia letniego wyszykowałyście swoje miotły i poleciałyście na sabat.... Z okazji \"Sobótek\" tańczcie i dokazujcie całą noc aż po świt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu skopiowałam dla pozostałych(mniej wtajemniczonych ;) ) Sobótki, nazwa obyczajów będących pozostałościami dawnych wiosennych praktyk magicznych mających zapewnić zdrowie i urodzaj. Związane najczęściej z letnim przesileniem Słońca, praktykowane w tzw. noc świętojańską (z 23 na 24 czerwca) oraz w okresie Zielonych Świąt. Kościół katolicki doprowadził do identyfikacji sobótki z obchodami wigilii św. Jana Chrzciciela, ale nie zdołał aż do XIX w. zatrzeć pogańskiej treści obrzędów. W czasie sobótki palono ogniska, przez które skakano i przy których odbywały się wróżby, dziewczęta puszczały z nurtem rzek wianki z zapalonymi świeczkami. Na Mazowszu i Podlasiu obrzędy sobótkowe nazywane były kupalnocką, a na pograniczu polsko-ukraińskim kupałą. Także nazwa ognisk palonych w noc świętojańską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pamietam , pamietam chodzilo sie na \"wianki\" z dziewczynami i chlopakami... Wianki po Wisle plynely ze swieczkami.. To byly wieczory!! Ten zapach czeremchy w nocy ! Zawsze mialo sie jakiegos \"swiezego\" zalotnika na ta okazje... Ech!! Ta mlodosc!! A pamietacie piosenke \"bialy kwiat\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane dziewcyny!!!!! bije sie w pierchy...moja wina , moja wina , moja wielka wina ...!!!! nie pisałam , nie odzywałam sie , jestem be, be.. wiem ... ale chce sie usprawiedliwic ... sobota i niedziela zeszła mi na wojazach rowerowych, ktore wyszły mi bokiem , złapała nas ulewa 15 km , przed miastem , do najblizszej wiaty , zeby sie schowac było 1,5 km .. przemokłam , zmarzłam i na drugi dzien nery dały mi sie we znaki tak ,ze nie mogłam sie ruszać , a przy kichaniu wrazenie jakbym miała granat w nerkach ... głupota ludzka , nie zna granic, a pozniej zdychanie w łozku, zeby sie jakos doprowadzic do ludzi bo w poniedziałek do pracy, a po pracy przychodziłam skonana i tylko myslałam , zeby sie wpakowac do lozka i sie wygrzac .. jest czwartek i do piero teraz nie czyje bolu jak siedze przy kompie ... mysle , ze mnie zrozumiecie moje kochane i wybaczycie moja głupote.. jestem juz i czytam zaległe wpisy👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejej, Olenko... Cale szczescie zes sie wyrwala chorobsku.. Fajnie ze jestes z powrotem:-) Ja dzisiaj jestem na wagarach ;-) Udaje chora. Ale tak naprawde to ciesze sie ze przez tydzien nie mam gosci. Zrobilam super porzadek w jednym schowku w ktorym nie bylo sprzatane przez 5 lat :-O Jestem z siebie dumna bo poodnajdywalam niektore rzeczy o ktorych juz zapomnialam.. Piekny dzien dzisiaj a ja zamiast buszowac w ogrodzie to buszuje w internecie i to jeszcze bezprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje jkochane dziewczyny , przy porannej kawusi 👄👄👄👄 dla wszyskich , ktore zawitaja dzisiaj , albo maja zamiar wdepnac do klubu... czekam przy kompie na wiadomosc od mojego brata ... wczoraj miał urodziny, ale zadnych odpowiedzi na poczcie... chyba zabalował z przyjacołmi... Belvuś , ciesze sie , ze na moment sobie odziapniesz i masz chwike dla siebie , to duzo daje, tych kilka dni od takiego kieratu... gary, i zabawianie gosci... Mendelku, gratuluje obrony pracy synulka.. jestes dumna z tego... wiem .. kazdy sukces naszych dzieci dodaje nam skrzydeł i chce sie wtedy zyc i wykrzyczec na cały swiat o naszym szczesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która z Was...
Żadnej szansy nie ominie, by podłożyć komuś świnię.... Stare krowy udające szczebiotliwe bziubziulki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ocenia człowieka swoimi kategoriami, widocznie pomaranczko jestes taka , ze kazdemu dowalasz do pieca i podkladasz swinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to robia ludzie niedowartosciowani , słabi , ktorzy szukaja zadowolenia w robieniu komus przykrosci , bo w realu zostali odsunieci od wszystkich i nie maja wsrod swioch akceptacji za chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa, krowy stoja w oborze i mleczko daja:-D A ty nawet mleka nie dajesz:-D Taki nijaki z Ciebie czlowieczek skoro tak idiotycznie piszesz, dla mnie mniej niz \" O \" poprostu null:-D A czy wiesz kochana ze swinia swini tylek slini:-D Sle pozdrowienia i zycze milego dnia... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj szarooka i Alisario! Pomaranczko! Chcialabys cos zmienic? Zmiany na lepsze sa zawsze pozadane,podobnie jak praca nad soba! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki!! Dzisiaj spalam sobie smacznie i dlugo.. Musze spieszyc sie z radoscia bycia bez gosci chociaz ten tydzien bo we wtorek wracaja i znowu bede miala towarzystwo .. Dzisiaj facet od trawy niechcacy nie domknal bramy i uciekly mi moj laciatek wraz ze swoja kolezanka ktora ja sie opiekuje tymczasowo.. Sliczna jest ale kawal cholery i nie daje sobie w kasze dmuchac... Cale sasiedztwo za nimi gonilo.. ni jak nie chcialy sie zlapac nawet na kielbase.. Jestem cala spocona i zmeczona... a tu trzeba isc do pracy..W niedziele zaprosilam do nas czarnego olbrzyma sasiadki \"Skootera\"On jest slicznym kundlem cos ala Czarny labrador... Bardzo kochany... Sasiadka chce sprzedac dom i ma tzw. Open House.. wiec pies szczekalby pewnie na gosci caly dzien.. Tak to sobie pogania z moimi.. Nie jestem specjalnie szczesliwa ze taka mala frekwencja jest na topiku.. Gdzie wy sie podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×