Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

nie pominelas,,,ale nawet gdyby... Masz racje,ze kazda z nas tryska energia! Jestesmy mlode duchem .Czy wiesz jakie mamy plenery? Tylko wsiasc na rowerek i upajac sie ich widokami.Niektore z nas to robia! Zgadnij kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko...Ty na pewno i szarooka....ale nie zdziwiłabym się gdyby wszystkie to robiły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko...knajpka z molo wgłąb stawu jest za Prochowicami...ode mnie to 19 km.Plener jak plener...nie aż tak ciekawy ale jadę tam dla ludzi...z którymi spotykam się tam od 15 lat a może dłużej...poza tym ciekawy warsztat pracy farbami...oczy się cieszą na końcu...przy tylu ciekawych dziełach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to niedziela sprawia, że tu tak pusto?...gdzie jesteście...stęskniłam się...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-(...mam doła i wstręt do własnych wpisów....ryczeć mi się chce...nie wiem co ze mną ?Jak wracam z bajki do życia... w dodatku jestem sama w pokoju i na topiku...to tak mam.Wiem...wiem nudzę...macie swoje rodziny, rozkład dnia, obowiązki, urlopy,pracę...a ja wróciłam z wypoczynku i Wam marudzę...belvusia z euforią mnie przywitała...i nagle cisza....belvuś....napisz choć...\"nie mam czasu\":-( ...kruszynko...a Ty gdzie się podziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...jestem juz! Co Ty wygadujesz?Nie widze zadnego dola u Ciebie! Opowiadaj dzien po dniu...slucham...Tylko mi tu bez szlochow..no no no.Spojrz,dziewczyny na horyzoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka przeciez wiesz ze nie jestes sama .. no cos ty? My tu sie cieszymy jak nie wiem co zes wrocila cala i zdrowa.. ale nie mamy takiej energi jak ty wiec musisz uzbroic sie w cierpilwosc. Ja caly ranek zbieralam kwiaty dla sasiadki i zrobilam je 3 kompozycje.. Jedna formalna w krysztale z roz i...bordowych lisci oraz bordowych malenkich rozyczek itd itd druga w plaskim koszu bardzo kolorowa ( najladniejsza) z ostami liliami i olbrzymimi rozowymi margerytami a trzecia z traw, rumiankow i polnych kwiatow i ziol.. Mam nadzieje ze sprzeda ta swoja chate dzieki moim kwiatkom.. Ten dobry uczynek zrobilam dzisiaj zamiast isc do kosciola.. Mysle ze Pan Bog woli takie cos niz meczarnie na nudnej mszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak okropnie nasmiecialam w domu tymi liscmi i galeziami ze teraz musze posprzatac.. Wszedzie liscie i woda na podlodze.. Nie wiem kiedy przyprowadza psa.? Nojeczko serce moje .. nie smutaj sie. my ciebie tu kochamy promyczku ty nasz.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no w końcu jesteście...belvuniu...ty takie dobre serce jesteś...w drodze powrotnej stanęliśmy na sikanko i nazbierałam rumianków polnych żeby jutro ukrasić nimi na płótnie moje niedorobione maki. których kompozycja nie wyszła jak chciałam.Namalowałam ...nie do końca ...strumyk koło naszej chaty, fragment drogi, którą szliśmy a także 3 gracje hinduskie - z gazety...oczywiście trochę je przerobiłam i nie dokończyłam ale w ramach wyglądają 50% lepiej.Fotki z pleneru wkleję z opóźnieniem.Za parę dni znów plener...boję się go...harówka...brak snu...stres. Dziewczęta...wklejcie mi na maila proszę wasze fotki...bardzo, bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOOOOOOOOOJKA!!!!!!!!!!!! nareszcie przyjechałac , kobito!!!, jak nam było tęskno , za toba po południu nie było mnie , bo pojechaliśmy z MM na groby nszych rodzicow , był przeciez wczoraj dzien ojca , a w dodatku imieniny Jana, mojego tescia wiec wizyta na cmentarzu u obu dziadkow obowiazkowa tak ,ze moja nieobecnosc jest usprawiedliwiona, a na domiar tego MM powiedział, czy chociaz raz na tydzien dopuszcze go do kompoa , zeby sobie pograł w tysiaca na kurniku.. no coz miałam zrobic... dopusciłam go :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka ja bym wyslala ale nic nie dochodzi do ciebie.. :-( Wiecie co? przepraszam was na chwile ale po tej strasznej nocy chyba pojde sie zdrzemnac troche.. Luby usnal na lezaku wiec i ja tez pojde w kimono... Moze zamistl wezow i slimakow przysnia mie sie pola pelne rumiankow i polnych roz.. Do wieczora moje mile. Kruszynko nie odpowiedzialas na moje pytanie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarooka!!!!!❤️...cieszę się...jest nas coraz więcej...Twoje foto też chcę...proszę Was dziewczęta...zapewniam, że jest mi to potrzebne dla mnie...zaufanie...bliskość...ciekawość...ot co takie prozaiczne powody. Szarooka....dobrze, że dałaś biedulkowi pograć...jemu też się należy:D Z braku Was byłam poczytać inne topiki...zupełnie obce. Oczka odzwyczajone od kompa...znów bolą...ale dla Was wszystko...oprócz mojego faceta:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj belvuś...coś Ty oszukujesz...nie dochodziło ale już dochodzi...pisałam o tym, że mój M wykasował sporo maili z sieci...będę czekała....i proszę aktualne a nie jakieś piękności sprzed lat.Ja teraz okazale wyglądam...zniosłam docinki mamy, facetów z dwóch plenerów...a znów przytyłam ale wkleję zdjęcie bo mówi się trudno....w końcu miałam kiedyś swoje 5 min...i panów którzy zachwycali się tylko moją figurą...a reszty nie docenili albo nie zauważyli....może to powód i mój bunt, że tak się poddałam.Plus tego jest taki, że jak ktoś zna mnie mało i nie chce poznać bo mu się nie podobam wizualnie...to jego problem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOJKA!!! :) fajnie że już jesteś belva 😘 SZAROOKA 😘 kruszynka 😘 wróciłam od taty, ( Jan ), baaaardzo stareńki ten mój rodzic już :( ma 93 lata, ucieszył się , bo odwiedziliśmy go wszyscy , zawsze powtarza że moze to już ostatni raz? Ogladam wygłupy na TVP2 :) więc zajrzę póżniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko kochana❤️.....mój tatko...też...(❤️Jan❤️)...JAN SERCE...dosłownie...a ja nie byłam na cmentarzu...nie mogę...wierzycie? Nie wiem jak tego dokonać...żeby serce mi nie siadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo....Zofinko...dopiero sprawdziłam pocztę...ale ze mnie gapa...tyle fajowych rzeczy mi przysłałaś...🌻🌻🌻....dla Ciebie!!!!Bardzo to miłe....i zabawne te humory:D!!!! oooo...i różyczce dziękuję....❤️🌻 i wisi50 dziękuję...❤️🌻....superowe...niestety muzyka niesłyszalna wogóle...totalna cisza...czas zmienić laptopa...ale mam sporo wydatków...zbieram na razie na remont mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie przez jakis czas bo kopiowałam na swoja strone zdjecia , wysyłam do ciebie , ale nic nie przechodzi, nie wiem czy to nie jest zły adres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarooka...mój adres wpisz ręcznie...bo ten w nicku ma kropkę za małpą i automatycznie ten błąd idzie w adres a co go poprawię to on i tak wpisuje się błędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka...na poczcie wybierz opcję...nowa wiadomość i wpisz ręcznie ayoa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co...?Przecież dziś również dostałam maila od koleżanki...jakoś doszedł.Sprawdzam co jakiś czas skrzynkę...nic nie ma na razie.Nie mogę się doczekać słoneczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojeczko musiałam zaprzestac wysylki zdjęc , bo miałam rozmowe na szczycie z bratem , biore sie do wysyłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojeczko jesli mozesz to przeslij na moj adres mailowy adres twojego skypa , wiem , ze wtedy zdjecia przechoda bez problemu z ta poczta nic mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Witam wieczorowa pora i ciesze sie, ze Nojka juz wrocila!!!! Jeszcze nic nie czytalam bo niedawno od dzieci wrocilam:) Pozdrawiam Was wszystkie i sle 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...witaj kochana alisario🌻...wiedziałam, że musiałaś gdzieś wywędrować.Cieszę się, że jesteś z nami👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×