Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

a czy Alisaria a alisaria1..to dwie różne osoby?kieruję do Basi...ale gdybyś była inną nie znaną mi istotą to też się cieszę, że mogę poznać.No nieeee....alisario...to ty czy nie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarooka...nacisnęłam twój nick i wpisałam adres mailowy olenka57@o2.pl Czy to Twój email?....bo ja na niego wysłałam mojego skypa.musisz mnie dodać na skypa...taka opcja z dodawaniem potem wkleić treść i dopiero wysłać.Spróbuj...jak się nie uda to jutro...ale jeszcze zróbmy tak, że ty podaj proszę swojego skypa...bo ja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka, to ja , to ja:) Ale myslalam ze mnie cos na maila przyslalas, i pognalam jak wariatka na poczte , a tu puchy:( Ale rozumiem to nie do mnie , to do Szarookiej cos wyslalas... Mimo to sciskam Cie mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszę, że u nas na błoniach koncerty są na \"Dni Lubina\"...aż huczy...a ja tu przesiedziałam wypatrując Was i przegapiłam atrakcje...widzicie?...no...a skoro Was nie ma to idę sobie...do wanny i łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc]👄 ACH ŚPIJ KOCHANIE:-D W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci musza spać... Ach śpij kochanie. Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz dostaniesz. Czego pragniesz daj mi znać. Ja ci wszystko mogę dać. Więc dlaczego nie chcesz spać??? Ach, śpij, bo nocą, Kiedy gwiazdy się na niebie złocą Wszystkie dzieci, nawet złe, Pogrążone są we śnie A ty jedna tylko nie.... Aaa... Aaa... Były sobie kotki dwa. Aaa... Aaa... Szarobure, szarobure, obydwa Ach, śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie A gdy rano przyjdzie świt Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął a nie ty W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci musza spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKAAAAAAAAAAAAAAAA!!! wstawać kochane gaduły, pisać szybko posty bo..... czytać z rana nie ma co!!! :) Dzień dobry wszystkim, które zawitają , ranek piękny, optymistyczny, więc biezrmy się do swoich spraw z radością :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zofinko....reszty chyba o tej porze nie będzie?🌻...pędzisz do ogródka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tzez Was Witam i zycze milego poniedzialku ! Mam dzisiaj od rana urwanie glowy, wiec wpadne pozniej:) Zofinko👄 Nojka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już jestem babcią na odległość, ale ciągle w temacie dziecinnym: Krasnoludki🌻 Krasnoludki z wszystkich miast Urządziły w lesie zjazd. Program zjazdu był taki: Po pierwsze - Gdzie zimują raki? Po drugie - Czy brody są dosyć długie? Po trzecie - Czy zima może być w lecie? Po czwarte - Co robić, żeby dzieci nie były uparte? Po piąte - Skąd wiadomo, że zawsze po czwartku jest piątek? Po szóste - Dlaczego niektóre orzechy są puste? Pierwszy mówić miał najstarszy, Ale tylko czoło zmarszczył; Drugi mówić miał najmłodszy, Więc powiedział coś, trzy-po-trzy; Potem głuchy streścił szeptem Wszystko to, co słyszał przedtem; Ślepy mówił o kolorach, Lecz przeoczył coś, nieborak; Zaś niemowa opowiedział O tym, czego sam nie wiedział. Mańkut milcząc spojrzał wokół I napisał tak protokół: \"Krasnoludki z wszystkich miast Urządziły w lesie zjazd. O czym tam się mówiło przez dwanaście godzin, To pana, proszę pana, zupełnie, ale to zupełnie nie obchodzi!\" Witam Nojeczkę i wszystkie panie \"topikowe\".🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziopecki HeJ!!!!! Wczoraj pospalam troche a potem luby zajmowal mi komputer do poznej nocy tak ze nic nie moglam ani napisac ani przeczytac.. Nojka nawet dla ciebie kazalam zrobic mu zdjecie ale d...pa wolowa z tego mojego fotografa bo wszystkie zdjecia wyszly poruszone.. Mam dwa nosy i cztery pary oczu wszedzie... Oj , juz wszystko bede musiala robic sama... musze tylko znalezc instrukcje jak samej sobie robic zdjecie ... Nie wiem gdzie ona jest.. Szukalam caly wieczor i w koncu ..... doszukalam sie do zupelnie innych rzeczy ktorych szukalam kiedys tam i ni e znalazlam....... LOOJOJOOOOOOJ.. No w kazdym razie przeciez ty masz moje zdjecie... bo chyba mendelek ci dal.. Mendelkuuuuuuu!! Juz dobrze zes wrocila z etgo babciowania.. Wierszyk fajny... :-) Jutro wraca znowu ferajna... niestety.. wiec musze sie pocieszyc moim domem dzisiaj .. Ja bardzo lubie moj dom i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło widzieć wpis mendelka i belvy...tak ostatnio oszczędnie z tym. Mendelku...wierszyki dla dzieci są piękne dla nas, bo też byłyśmy dziećmi...ja z bajkami siedziałam non stop...jakbym nie chciała wiedzieć co dzieje się w realnym świecie.Mój nos mi podpowiadał...że życie dorosłych jest trudne a ja miałam tendencje do upraszczania sobie życia i chadzałam własnymi ścieżkami - dosłownie. Belvuś...a co jeszcze lubisz...nie dokończyłaś wypowiedzi?Na zdjęcie poczekam ale nie za długo...niecierpliwa jestem.Od szarookiej dostałam...i wiecie co...pewne rzeczy ma podobne do mnie jak siostra.Jest tu wiele dziewcząt...które są do siebie podobne...i to jest fajne....bo może się okazać, że odnalazłyśmy nawzajem w sobie własne odbicia pod różnym kątem. Straszne tempo miałam w domu...prac zaległych moc.Jeszcze nie skończyłam więc będę tu zaglądała za wami.Na razie!❤️👄. ...oooo zapowiadają w radio...wiatry 70km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kruszynko👄...minęłyśmy się...czekam na Twoje foto...nio? Pozdrawiam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko,moja podobizne dostaniesz,,,,,obiecuje.Uzbroj sie w cierpliwosc.Czy bedziesz malowac nam portrety? Ciekawa jestem... jak nas widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.... znowu caly ranek z okazji poszukiwania kaganca dla psa ..... przerzucilam garaz do gory nogami... wywalilam dwie ciezarowki smieci i...kaganca nie znalazlam ... ale za to znalazlam 2 olbrzymie butle chemikaliow do basenu o ktorych zupelnie zapomnialam :-) Te chemikalia sa drogie jak diabli wiec przyjemnie jest tak sobie cos znalezc prawda? Kaganiec potrzebny mi na laciatka bo chce go wykapac i oztrzyc a on podgryza i zlosci sie jak sie dotyka czy czesze... Chyba zawioze go do psiego fryzjera i juz.. Ide robic rybe na grilu( nowym) a potem ide do pracy.. Oj nie chce mie sie bardzo! Nojeczko -sloneczko !!🌻 Wszystkie babki ❤️ Kruszynko ??????????????? Nie badz taka tajemnicza... My tu jestesmy swoje babki... A moze ty jestes ambasadorem Polski i dlatego chcesz bys tak incognito??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce zdjecia wszystkich !!!!Co ja ?? Od macochy??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Pań. Belva..... witaj 👄 ...ja też chcę Twoje zdjecie. Ja chcę zdjęcia Was wszystkich, proszę. Kruszynko...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) własnie doczytałam coś o fotkach..... ja też chcę zobaczyć , jak wyglada belva , kruszynka i inne kobitki :) Bo Nojkę znam namacalnie :) Alisarkę z fotki ale inne? ja też chcę was poznać !! może kazda z nas zamieści swą fotkę na fotosiku? to tylko propozycja ale co wy na to? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem \"za\"....bo jak już was traktuję jak siostrzyczki...to w każdej szanującej się rodzinie wiszą na ścianie w ładnych ramkach...a ja będę miała w komputerze...i zajrzę sobie czasem...jak mi się wasz obraz zatrze.:D U nas pada i walą pioruny...jest wietrznie ale na termometrze balkonowym 20 stopni a dochodzi godz 23....jak tu spać? Okna nie można zostawić otwartego bo ma w nocy wiać. Zawiozłam dziś koleżance kieckę, którą jej kupiłam za śmieszne pieniądze a jest naprawdę piękna.Postanowiłam ją ubrać...a powód? Jej druga połowa...zdradziła ją z dziewczyną kiepskiej urody i sylwetki...poleciał na jej ciuchy...bo nic innego nie dopatrzyłam się w tej kobiecie...rozumku też niewiele...ani tyłka ani piersi...trądzik na twarzy i figura stracha na wróble...ja mu udowodnię jaką ma piękną żonę...tylko nie dbał o nią dostatecznie.Oczywiście żona ma wiele zalet...a przede wszystkim anielską cierpliwość i wielkie serce...tak cicho cierpiała...z honorem...i ślepą miłością do niego.Faceci to cienkie bolki do zakładania rodziny na stałe...nie nadają się i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...a o mnie na plenerze utarło się że jestem chłopem...hahahaha! Bardzo mi to schlebia...nareszcie będzie odpowiedni dystans...i ślinić się nikt nie będzie...bo zawsze mnie to obrzydzało.:D...mam oddech i przestrzeń...i to mi odpowiada...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×