Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Zofinko podwójna dziewczynko :P belvunia zartuje ...na maile nieodpisuje :( zamierzam zrobic w pisaniu ankrakt i nie narazac sie na atak miłego klikania do odwołania pozbieram sie to wróce :) tymczasem do miłegoooo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto jestes niegrzeczna :-D Nie widzisz ze ja jestem o ciebie zazdrosna :-P Mnie wolno latac wszedzie a Tobie nie wolno bo jestes nasza :-D i juz :-D Ja Tobie odpisalam na ostatniego maila z muzyczka wiec czemu mowisz ze nie odpisuje?? To dla ciebie [url=http://imageshack.us][img=http://img502.imageshack.us/img502/1838/kwiatkify7.jpg] Shot at 2007-07-31 Szarooka Witaj Witaj!! Jak sie ciesze ze jestes juz z powrotem🌻 Powysylaj nam jakies fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo ja z tych baaardzo niegrzecznych jestem nawet twój link niechce mi siem otworzyc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos zchrzanilam :-( To mialy byc kwiatki dla Coperty :-O Zofinko dostalam raz ze zdjeciem :-D Zdarza sie ze antywirus wyrzuca mi niektore maile. Jezeli nie dostajecie odemnie zadnego potwierdzenia czy chociazby pocaluj nie w nos to znaczy ze nie dostalam :-O Zofinko dzisiaj zrobilam baklazany ala \"grzybek\" chcesz wiedziec jak? W kazdym razie dzieki serdeczne za te maile ktore dostalam . Jestescie wspaniale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COPERTO!!! Niegrzeczne dziewczynki się nie mazgają !!! To one wyciskają łzy innym!! Więc otrzyj oczka i rozchmurz buzię!! Do mnie belva też nie pisze.... :( Głaskam cię po buzi....... czujesz? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak belvo , zrobiłam , jednego dnia , po południu upekłam , posmarowałam sosikiem , jak w przepisie , poukładałam w głebokiej misie z ceramiki , i postało całą noc.... a nastepnego dnia,gdy postawiłam na stole , to rodzina podeszła z pewną rezerwą do zawartości miski.... :) Ale po spróbowaniu wszystko prawie zostało pozarte !!! :D bardzo smakowało mojej rodzince, chwalili\"wynalazek\" , jeszcze nie jedli tak podanych bakłażanów! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi \"robicie smaka\" dziewczyny! A ja znowu zaordynowalam sobie diete odchudzajaca! Sa postepy, wiec kontynuuje i nie bede sie tymi pysznosciami zajadac. Rodziny nie ma,wiec nie mam dla kogo gotowac... Na dokladke Wam powiem,ze cos poprzyciskalam w swoim komputerze i wcale nie moge wejsc na Google\'a , wiec i poczte i kafeterie i wszystkie moje ulubione strony mam z glowy :( Teraz wlamalam sie na sprzet meza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baklazany ala \"grzybek\" Mlode ( bezpestkowe) baklazany , mloda zuchinie, czosnek, zielona pietruszka,jeden swiezy pomidor, maslo.. Na masle ( w rondlu) zarumienic czosnek, dodac pietruszke ( poszatkowana) dodac pokrojone w 2cm kostke baklazany i zuchinie.. pomidor. Zarumienic i dogotowac pod przykrywka..posolic, Uwazac zeby sie nie przegotowaly. Maja to byc kostki a nie miazga. Ja tez dodaje na koncu pokrojone juz ugotowane kartofelki Robie jeszcze baklazany ala "parmigana" ale to juz jest wyzsza szkola jazdy.. Mendelku musisz z powrotem znalezc Google. Albo wlamuj sie troche czesciej.. Bo my tu czekamy na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję belvo :) i za to , że zwróciłas moją uwagę na ....legwana!!! Gdybyś nie napisała że Ania ma szukać Google....... qrna, nie wpadłabym na pomysł , że to nasz mendelek!! Zaćmiło mnie cy cuś? zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu i zajrzałam..... i opłaciło mi się!! hihihihhihihi Ania włamywaczka!! no to chyba M się zawścieknie? biorę się za sprzątanie.... miłego dnia moje kochane klubowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam przypomniec ze dzisiaj jest rocznica Powstania Warszawskiego. Dla mnie bardzo wazna bo jestem Warszawianka w pelnym tego slowa znaczeniu. Moja rodzina udzielala sie w Powstaniu w calosci za co dotychczas jeszcze cierpi. Ciekawe ile jeszcze pokolen bedzie ponosilo skutki tego ewemnetu?? http://www.youtube.com/watch?v=A_sp2PLKHEw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rozmawiałam telefonicznie z Nojeczką serdecznie pozdrawia szczególnie tych co pytają o nia ale powiedziałam jej ze wszystkie życza jej jak najlepiej i tęsknimy i baaardzo nam jej brak musi zadbac o zdróweczko ma klopoty zdrowotne sle od niej buziaki 👄👄👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie Topik
OJ , szkoda topik sie konczy wszystkie przesiaduja na kawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj _witaj_witaj___
SZarooka!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pococito
coperta nie lataj do 50 siedz u siebie po co ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie Topik
A gdzie NOJKA;Alisarka, iskierka.Medelek, kruszynka,enka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie Topik
A gdzie ? pan stefek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuje
ratujeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie Topik
GDZIE TE DZIEWCZYNY WSPANIALE TAKI E???? GDZIE JEST BELVA ZOFINKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLLOOOO!! POBUDKA!!! PORANEK PRZEŚLICZNY!!! Klubowiczki moje miłe? A gdzie wy wszystkie jesteście? Nie wierzę , że na urlopach! że na piaskach nadmorskich wygrzewacie swoje ciałka! Alisaria jest na wakacjach , jest usprawiedliwiona, Nojka nie ma na razie neta ale ma kłopoty ze zdrówkiem (Nojeczko 😘 ) copertka coś smutna...... 😍 belva a co z tobą? 😘 mendelek? gdzieś ty? 😘 SZAROOKA-wróciła z wywczasów, opowiadaj , fotki pokaz, prosimy :) Odezwijcie , kawa zaparzona , na podgrzewaczu dziś zostawiam , bo ranek chłodny, choć słoneczny ..... a nie wiem , kiedy któras wpadnie!!! Czekam na was!! Sama ze sobą gadać bede? To to samo , jakbym z garami w kuchni gadała!!! ihhihihihi :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaniesmiala
Nojeczko czekam na Ciebie mily Kwiatuszku, bez Ciebie nie ma radosci na topiku. Jedyna Zofinka robi co moze ale to Ty jestes KROLOWA BALU, nie daj sie prosic dluzej👄 Twoj kwiatuszek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Ej mala niesmiala :-D A ja to co?? Nie udzielam sie??? No wiesz!! Jestem bardzo obrazoa i ....ide sobie :-((................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... do kuchni po kanapke z pomidorem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko do garnka to jeszcze nikt mnie nie porownal :-D Mam nadzieje ze chociaz do takiego ladnego nowego garnka a nie do starego zardzewialego i z poodpalanymi uszami.. :-O :-O Wszyscy rogi nam przyprawiaja u wszystkich a ja biedna tu na posterunku stoje i ... co prawda nie marzne ale nudzi mi sie. Bardzo dobry chlebek z maslem i pomidorkiem sobie wcinam .Po kryjomu ,bo gdyby sie luby dowiedzial ,ze ja tu jem na klawiaturze to chyba by mi nogi powyrywal.... zkrzesla z krzesla :-D a co juz chcialybyscie zeby z czego innego?? I tym milym akcentem zegnam was do wieczora. Ide na basen Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo,a to przy klawiaturze nie wolno ? Jeść i pić...? Pierwsze słyszę ...:) To ja już dawno powinnam mieć nogi powyrywane. Tylko jak u Belvy....któż śmiałby ?? Całuski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaniem S.. przy klawiaturze mozna tylko pic wino. :-D Przyszedl mi do glowy \"szatanski\" pomysl :-D :-D Wiecie taki ruchomy stolik, przyczepiony do komputera na ktorym mozna postawic talez i filizanke :-D :-D jezeli ktos sie skusi na moje wspaniale odkrycie to prosze bardzo, pozwalam laskawie na opatentowanie mojego wynalazku :-D Jedyna zaplata dla mnie bedzie ze bedziecie pisac i opowiadac co tam stoi dobrego do jedzenia.. He he he :-D Ide sie ubrac bo siedze w reczniku.. Cholercia ten komputer jak jakis nalog :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×