Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość malaniesmiala
Belvo ja Cie po prostu kocham, przepraszam, czasem popelniam fo pa:D, tak w ogole to wszystkie was kocham❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks_555 😘 A żebys wiedziała B elvo , nałóg jak cholera!!! Też to mam... dzisiaj od południa do 19 nie było neta.... qrdeeee.... chodziłam jak wściekła!! Z tego wszystkiego wyszorowałam spoiny między kafelkami w kuchni , te na podłodze , które tak szybko się brudzą.... :) teraz takie bielutkie..... mniodzio... I mimo ze myłam płynem , który wspaniale czyści (ręce i paznokcie tez!) to i tak umordowałam się !!! Ufff.... oczywiście odpoczywam włączając kompa!! :) Bom ciekawa , co u was nowego? Ale i pożytek z tego braku neta.... poleżałam wcześniej na słoneczku w ogrodzie i opaliłam sobie cycuszki :) W toplesie się opalałam..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to jest malaniesmiala? Pomarańcze bardzo brzydko się kojarzą na topikach!!! Może się ujawnisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam.. Dzwonilam do Nojki jest w plenerze i was pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko poczekaj na okazję.... bardzo dobrze jest się na coś lub kogoś wk... wkurzyć :) Robota wtedy pali się w rękach!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak ktos nie zauważył to ponawiam swoj wczorajszy wpis 15:59 coperta witajcie rozmawiałam telefonicznie z Nojeczką serdecznie pozdrawia szczególnie tych co pytają o nia ale powiedziałam jej ze wszystkie życza jej jak najlepiej i tęsknimy i baaardzo nam jej brak musi zadbac o zdróweczko ma klopoty zdrowotne sle od niej buziaki DZIEKI BELVO ZA DZISIEJSZE POZDROWIENIA OD NOJKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj coperto 😘 Jak miło że cię widzę.... czy ja też nie podziekowałam? Robię wiec to teraz :) A taka dziś jestem zmartwiona.... moja Ula oblała egzamin z jazdy.... Qrna , znów trzeba zapłacić następne 118 złociszów!/.... żdziercy! Wróciła do domu i rozpłakała się jak mała, bezradna dziewczynka!! I cóż mogłam zrobić , przytulić tylko , pogłaskać ... i poszła do pracy. miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo stolika przy klawiaturze mam pomysł : jezeli na roleczkach bywa wysuwana klawiaturka to trzeba zrobic druga taka półeczkę na roleczkach z jedzonkiem :P no i mały niski kubeczek do popijania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jednym słowem półeczka pod półeczką? ale nie kubeczk a miejsce na flaszeczkę!! A co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad kompem to ja mam różne różności ;) kalkulator słowniki kamienną małpkę z monetą , kamienną sowę lampkę szkła powiększające fotki dzieciów moich długopisy spinacze, drukarkę itd....itd.... półkę ..... nie.... ja przeważnie jadam na talerzu , nie na półce!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się odchudzasz?????????????/ Chyba z kości na ości!!!! hihihhi szczupła , ładna, to co ja mam powiedzieć? jak hipopotam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinkoo nigdy za dużo tego co dobree:) a ja to taka zawada i wogóle lepiej juz pójde spac :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim biureczku jak na straganie.. Moze Pan sie o mnie oprze..Pan tak wiednie Panie Koprze.. :-) Wysle wam zdjecie mojego straganu .. Wy te wyslijcie zdjecie waszych OK? Przytulam was do.. mojego popiersia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy belvo :) już łapię za aparat! wprawdzie u ciebie jest środek nocy , śpisz smacznie ale cię witam serdecznie ... 😘 I czekam na inne klubowiczki...... co to się porobiło? Rozwiąze się nasz topik? szkoda by było!!! Mamy już 229 stron!! Jakiś dorobek jest , mimo że trudno równać do innych , pokrewnych nam topików!!! :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam nowiutki net w pracy i własnie prubóje jak to siem pisze w pracy na kafeteriii pewnie ten jeden raz sobie na to pozwole :) a ze mam aparat przy sobie to juz foto swego biurka w pracy zrobie link podam wieczorkiem do miłegooo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeeeks!!! Niech Ci Gwiazdka pomyslnosci nigdy nieeeeeeeeeee zagasnie!! Nigdy nieeeeeeeee zagasnie A kto znaaaaaaaaaaami nie wypiiiiiiije niech go dunder trzasnie A kto z naaaaaaami nie wypiiiiiiiiiiije niech go dunder trzasnie :-) Kochana w dniu Twoich imienin zycze Ci dni slonecznych i szczesliwych.. !!! 👄 👄 🌻🌻 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niezorietowana jakaś Alex wszystkiego naj naj nallepszego 👄 a swoje miejsca gdzie łacze sie ze swiatem juz wrzucam na fotosik :) a ze to nieciekawe miejsca to beda tam niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee a skąd u ciebie , moja droga copertko, moje biurko????? No , chyba że bałagan mamy jednakowy !! hihihhihii Aleks nie mam cię w mojej \"bazie danych\" więc i nic nie wiem.... :( Nawet nie znam twego i imienia!! Ale życzę ci wszystkiego najlepszego , z całego serca!! 😘 🌻 belvo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto ale ty masz tych kacikow duzo!!! Ktory jest ten domowy? Ten z rozami?? Ja nie moge zrobic jeszcze zdjecia z przyczyn hmmm.....porzadkowych :-) Zrobie dzisiaj wieczorem OK? Zofinko podoba mi sie malpa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×