Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

dziewczynki !!! chyba juz skorzystałyscie ze stacji pomp i wziełyscie kapiel w pieszczocie pian... złozyłyscie swoje piękne , dojrzałe ciała w pościeli .... ja za waszym przykładem obmyje moje piekne , dojrzałe ciało z trudów całego pracowitego dna... jutro zawitam rano i zrobie wam pobudkę... kawa bedzie gotowa o 7:30 całuje 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnych snów SZAROOKA Dzieki za pieszczotę pian... fajne chłopy były , nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko a czyje to meble??? Podoba mi sie ta ostatnia szafa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane dziewczyny Belvus zapewne przewraca sie juz na 3 bok( tak zawsze pisze o nas ), a moze dopiero szykuje sie do spania wypiłam juz kawusie... bo wstałąm o 6 rano , niestety , wy zapewne jeszcze śpicie... no coz ... wezme sie do swoich codziennych zajec a o 13-tej do pracy .... i tak w koło Macieju... moj Boże kiedy ja pojde na emeryture!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAROOKA księżniczko! witaj, witaj!! Ja też już nie śpię , tylko łaże z kata w kąt, wyszukując sobie zajęcia...... single mają zle..... ćórka nad morzem z chłopakiem , ja też mam urlop ale nie mam chłopaka , więc nie jestem nad morzem.... Upały mnie cieszą ale ..... samemu to nawet nudzić się trudno, już lepiej by padało , można by przespać cały dzień.... :) Nie przemęczaj się więc, bo nie warto , idziesz do pracy , musisz być wypoczeta!!! :) A emerytura idzie w twoim kierunku , sama widziałam!! Nawet się nie spodziejesz , jak do ciebie trafi!! Belvo :) snów kolorowych ci życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko -słoneczko ty moje dobrze, ze wstałaś - długie spanie jest dobre w zimowe i deszczowe dni , ale nie w taka pogode , promyki słoneczka powoduja , ze wydziela sie w organiżmie endorfina - hormon szczęścia... nie żałuj sobie tego darmowego luksusu i wyleguj sie jak foka... zamknij tylko oczy i przenieś sie w najpiekniejsze zakadki świata... a co do faceta????.. jak by ci miał marudzic tak jak MM i uskarżać sie , ze idzie na tortury kiedy pakowaliśmy lezki na plaże ,to lepiej ciesz sie tym co masz... wybierz same pozytywy bycia singlem... MM katował mnie rowerowymi wycieczkami (ma to dobre strony),ciągłymi spacerami po plazy , byle nie lezec i nie wylegiwać sie na gorącym piseczku (co bardzo lubie)... spadam do kuchni... musze przygotowac cos na ząb dla moich glodnych paszczy jak wrocą z pracy.... narazisko papapa❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajarka1
Szarooka , zosiu, medelku kochany, belvus ,copertko moje kochane klubowiczki jestescie takie prawdziwe i szczere do bolu a to ja u ludzi bardzo cenie Nojka tez ma bardzo szczere wpisy, tylko ta kruszynka , moze grzesze, ale jakas przyszywana cos krecila ... tak raptem zginela, o jeszcze iskiereczka to kobietka z temperametem , alisarka tez fajna babka, Ennka tez zginela bez wiesci.... Ale my musimy sie kupy trzymac i jeszcze raz jak bedzie pogoda wyruszyc w rejs.... Pozdrawiam WAs wszystkie i zycze milego dnia... Tesknie za NOjka , Alisarka ....Dziewczynki wpadajcie szkoda tego topiku tu sa prawdziwe z krwi i kosci babeczki....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Wybyczyłam się na podwórku, wychustałam na hamaku, wiatr mnie przeleciał.... pedzę więc na topik , bo może tu tłok i mnóstwo wpisów?.... qrna felek!! a tu cisza! no doooobra, poczekam cierpliwie na koniec lata , na to , że Nojka znów będzie miała neta, że Alisaria wróci z urlopu, mendelek bedzie mieć dostep do swego kompa..... a gdzie belva? południe wszak u niej? :) SZAROOKA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... wyHuśtałam miało być!!!! wtórna analfabetka jestem i mi wstyd!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko !!! To ty tez?? :-D :-D Ja myslalam ze tylko ja jestem wtorna analfabetka? he he he hhhhh o kurcze he :-D Kochanie a ja dzisiaj wyrwalam 3 taczki chwastow z 2 grzadek w temepraturze okolo 100 stpni i w pelnym sloncu..Posialam co nie co i poobcialam olbrzymie galezie rozmarynu.. Te galezie sa bardzo pachnace wiec uzywam je do szaf i spizarni. Te suche pale w kominku i pachnie super. Weszlam teraz do domu i zjadlam reszte mojej wczorajszej peperonady.. Oczywiscie jadlam ja przy komputerku moim milym.. Dobrze ze chociaz jest ten basen to moglam sobie wskakiwac od czasu do czasu.. Ale niedugo w nim soe chyba tez woda zrobi slona przez to wskakiwanie takiej foki jak ja.. Caluje was Szarooko a dlaczego ty chodzisz o pierwszej do pracy? Ja tez chodze o pierwszej do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj belvo! wywołałam cię ? fajnie :) a foka to ja jestem..... taka wielka armata!! córka pojechała nad morze , więc mam nieskrepowany dostep do jej wielkiego lustra , wiszącego na scianie , w którym widać całą sylwetkę.... ona w nim przegląda się cały czas, ja mam mniejsze...... i dobrze, że na codzień się nie ogladam! hihihhihihi i nie mam motywacji i jakoś mi się nie chce.... by się odchudzic.... całkowity brak silnej woli!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane foczki własnie wrociłam z pracy... ufffffffff, nareszcie troche chłodniej niz zasiadac do komputera o 14 i pracować w takim upale.....jeszczed tylko 2 dni i juz weekend... ale pogoda ma byc pod pse , czyli bedzie lało... no coz i on jest potrzebny. Belvuni przeciez ja pracuje w systemie 2-u zmianowym wiec wychodze o 13-tej i wracam o21;30, na drugi tydzien bede pracowac od8-ej do 15tej ... i tak dookoła Wojtek ...na drugi rok minie 20 lat jak pracuje w takim systemie i bardzo sobie chwale... no coz.... ide obmyc swoje grzeszne ciało i wroce aby zerknąc , czy jestescie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorowa porą jezeli jeszcze któras jest wróciłam z podrózy zrobiłam kurs ok 350 km - sama za kierownicą padam , ale wpadłam podpisać liste BUZIAKI DLA WAS NA NOC BELVO , ZOFINKO SZAROOKA I POMARAńCZOWA BAJARKO -dzięki za miłe słowa 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAROOKA? a długo jeszcze tak bedziesz miała? te dwie zmiany? daleko masz do emerytury? ja się już cudownie byczę w słodkim nicnierobieniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane babiszony... napewno śpicie , ja juz po porannej kawusi , ale zrobie sobie doleweczke , bo czuje sie jak bym miała cegłę w glowie , a to dlatego , ze obrzarłam sie jak głupi mydła na noc.... załadowałam sobie miche ( taka jak sie nogi myje ) pomidorowki z kluchami i poszłam spac .. tragedia!!... efektem sa wory pod gałami i morda spuchnieta ... okropny widok... zawsze sobie obiecuje , ze nie bede sie obrzerac na noc.. chyba lodowke zamkne na solidna kłudke , a klucz wyrzuce przez okno... :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj SZAROOKA!!! hihihihihihihihihi proponuję : może tak razem postanowimy zamknąć lodówki na kłódki? Ja też tak mam!!!! tylko że ja się wczoraj najadłam kole północy ogórków , z mniodkiem! Pychota to dla mnie , zjadłam cztery ogórasy, pełna byłam jak stodoła po zniwach!! a dziś rano? chyba wygladałam jak ty: patrzac w lustro zastanawiałam się , kto mi , cholerka, w nocy pysk zamienił???? Zawsze byłam taka sliczna.... ;) Ale nic to , nie łam się , jakiego mnie bozycku stworzyłeś , takiego mnie masz!! ucałowanki od mnię :) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzban zimnego kompotu ze śliwek stawiam na stole przykrytym dzisiaj białym obrusem , haftowanym w motywy kaszubskie , samodzielnie sto lat temu przeze mnie wyszywanym :) Gorąco znów bedzie, więc częśtujcie się , proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko pocieszyłas mnie , ze nie jestem odosobniona w takich nocno-wieczorowych ekscesach kolacyjkowych, ale chyba bede musiała zastosować tzw chwyt\" szlaban na gary\" .. nic innego mi nie pzrychodzi do łebądka... proponuje ... wytrwaj pzry kompociku ze śliweczek... po co mamy rano ponownie sie stresowac ... chciałabym rano budzic sie i powiedziec... lustereczko! no powiedz mi skad mi sie ta uroda bierze?... spadam na zmywak , bo mam ful garow do zmywania po wczorajszej \"kolacyje\" całuje was mocno 👄 miłych pogawedek, bede wieczorem ... Zofinko- przekąszaj od czsu do czsu ogorasem z mniodzikiem (co bys nie osłabła z głodu) tylko nie przeginaj.. pamietaj... zostaw mi trochu na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...... ogórasy przygotowane mniodzik jest apetyt na te smakołyki też..... a i na życie tym bardziej.... czy ty SZAROOKA wciąż na tym zmywaku ? tyle garów miałaś? oj, biedna ty, biedna.... :( a belva to co? obcyndala się gdzieś kanałami? :) ja się biorę za jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo widzę że tutaj copertka mi liczy ..... no to nie będę się już wcale odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×