Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

a chcesz klapsaaa ??? chce zadbac o Ciebie a Ty mi takie tu farmazony piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhihihihihi witaj belvuniu :) co to znaczy kanałami? za dużo by tłumaczyć!!! Ale dobrze, że jesteś :) Copertko? chcem klapsa , chcem!!! 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnej pracy , belvo 😘 Ide w kierunku łoza , bo godzina duchów!!!! dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajarka1
Pozdrawiam Was wszystkie i do uslyszenia po urlopie ..... wczoraj sie pakowalam a o 12 z minutami mam samolot ... Na poczatku wrzesnia sie odezwie pa waszya Bajarka ... pozdrawiam wszystkie kobietki cieplutko.... Piosenka szkolna , ale odzwierciedla pozegnanie... Pożegnać się już nadszedł czas, Braterski splećmy krąg. Przy szkolnej ławie jeszcze raz Ostatni uścisk rąk. Kto raz przyjaźni poznał moc, Nie będzie trwonił słów, Innego roku, w inny czas Do zobaczenia znów. Nie zgaśnie tej przyjaźni żar, Co połączyła nas, Nie pozwolimy, by ją starł Nieubłagany czas. Przed nami przeżyć nowych moc I moc młodzieńczych snów. Innego roku, w inny czas Do zobaczenia znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek mile ogoraski :-) U nas dzisiaj nie jest juz tak goraco... tylko 35 stopni C w cieniu .. To juz postep.. musze sie cieplej ubrac he he he :-D Ide dizisja wczesniej do pracy wiec napisze troche pozniej Bajarko \"trzym sie cieplo \" i wracaj szybko bo nam bajek potsebo! Zofinko 👄 Szarooka👄 Dzisiaj bedzie polski obiad!! Moj luby sobie zazyczyl!!! Ja cos ostatnio jestem z miesem na bakier troche ale coz zrobic ... trzeba zrobic od czasu do czasu jak i tak juz ta bida przyplacila zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM szkoda :( tez chciałam takiego słodkiego buziaka od belvy :( ale nie zasłużyłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko 👄 👄 dla ciebie!! Nie moge przeciez calowac kogos kogo nie ma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was zawsze czytam i troszkę mi smutno że u Was smutno :( A zbierta się dziewczyny kochane i na przekór wszystkiemu z pogodną minką ------ NIE DAJTA SIĘ !!!!!!! Pozdrawiam Wszystkie tu piszące, a Bajarce życzę cudnego urlopu i dużżżo słoneczka. Do miłego. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wsi wieści niosą ze mendelek na rogatkach :D Nojeczka jak zwykle pozdrawia puki co neta nie ma, bo wyszły większe problema Lamia🌼 belvo👄❤️ Zofinko radosna dziewczynko 👄❤️ tas taś tas :D:D:D Szarooka po pracy wpadnie i pare słów złoży ładnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie klubowiczkii! Melduje sie na topikum wieczorowa pora.... Urlop minal i troszke bylo zal do domu wracac... Ale wszystko dobre co sie dobrze konczy, poznalismy wspanialych ludzi i myslimy utrzymywac z nimi kontakt... Odpoczelam, nalykalam sie jodu, odmlodnialam i czuje sie jak 30-latka Kupilam pare pamiatek, a nawet ksiazek pomimo, ze \"starych\" nie zdazylam przeczytac . Widzac dobra ksiazke nie moge sie jej oprzec i musze kupic. Po urlopie potrzebuje jeszcze jeden na czytanie! Narobilam mnostwo zdjec, ale ze wzgledu na brzydka pogode nie wszystkie wyszly. Pozniej wstawie pare i podziele sie z Wami pieknymi widoczkami. Mojemu MM i mnie samej tak sie spodobalo to leniuchowanie, ze bez trudu dalam sie namowic znajomym na krotki wypad w pobliskie gory w nastepny weekend... Qurde jak szalec to szalec dopoki czlowiek ma ochote i zdrowie na to! Slowa jednej piosenki mowia same za siebie: \"Uzywajmy poki czas , bo za 100 lat nie bedzie nas...\" Chcialabym bardzo podziekowac Zofince, Medelkowi ,Copertce za sliczne i ciekawe przesylki. Jak bede miala \"urlop od urlopu\" to odpisze! Teraz powaznie: postaram sie jak najszybciej podziekowac Wam osobiscie Mocno sciskam i pozdrawiam. Belve, Nojke, Medelka, Zosunie,Szarooka, Coperte i wszystkie pozostale👄 Fotki wkleje jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane babiszonki!!!!!!!! nareszcie w domu ... mowie wam... sądny dzien w pracy... same ciezkie przypadki , jednym słowem ostry dyżur..... ale juz po wszystkim... juz wolne!!! hurrrrrrrrra!!! moje kochane , na naszym osiedlu przeprowadzaja jakies konserwacje związne z internetem wiec wejsc na jakąś strone graniczy z cudem, walczyłam od pol godziny , zeby sie z wami połaczyć ....nie wiem jak długo to potrwa wiec... jak nie bede sie odzywac to znaczy , ze nie z mojej winy dziewczyny , mam jeszcze jeden kłopot mam w \'\'soich dokumentach \'\'cały plik zdjęc z wakacji ... ni jak do cholery nie wiem jak mam je przesłać na naszą strone ... ze skypem nie mam problemow.. przesyłam bez problemu...moze trzeba jakiegoś programu , czy jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka http://www.fotosik.pl tam się dowiesz :) to własnie tam umieszczają wszystkie dziewczyny fotki i dopiero stamtąd kopiują linki do zdjęć.... musisz tylko się tam zalogować :) idę spać, spokojnej nocy :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario!!! Witaj z powrotem!!! :-) Ja znowu mam problemy z twarza :-( Jestem pokryta 2cma wartwa masci i blagam Boga aby nie spuchnac.. Troche juz spuchlam niestety..:-( U nas potwornie goraco !! Nie mozna wyjsc na dwor :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że miłość jest udręką Bo się wszystkiego od niej chce Ja pragnę mało, malusieńko A właściwie jeszcze mniej Ździebełko ciepełka W codziennych piekiełkach W wyblakłym na szaro obłędzie Różowa perełka, ździebełko ciepełka Znów wiem, że jakoś to będzie Gdy serce ukłuje przykrości igiełka I biedne się czuje, niczyje Ciepełka ździebełko Ździebełko ciepełka Wystarczy i wszystko przemija Ździebełko ciepełka Diamencik ze szkiełka Czułości kropelka na listku Ciepełka ździebełko Tkliwości światełko W twych oczach wystarczy za wszystko (Jonasz Kofta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po północy witam mało nas ale.... powoli kończą się wakacje..... bedzie nas więcej!! Witaj Alisario po wakacyjnych wojażąch :) Witaj copertko :) Belvo? jak twoja sliczna buzia się ma? już zeszło ? pozdrawiam miłe moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z moja coreczka i wnusia. Niestety moje mile malo mam teraz dla was czasu az do poniedzialku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×