Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Dzień dobry w niedzielę :) Ciesz się bliskimi , belvo , my na ciebie poczekamy :) Mówię wszystkim , które dziś tu zajrzą , słoneczne dzień dobry :) Miłej niedzieli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisała mi Nojka:\" Bardzo tęsknię i znajdę w końcu sposób, żeby z wami mieć kontakt\" ! Prosiła też, żeby pozdrowić Belvę i resztę dziewczynek!! Jej problemy jeszcze się nie skończyły, ale walczy i jest bardzo dzielna! Trzymam za nią kciuki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libabki !!!! Pozdrawiam i caluje Was Wszystkie, wszysciutkie bez wyjatku 👄 Zycze milej niedzieli !!! A naszej Belvuni zycze, zeby alergia jej slicznej buzki nie atakowala. 👄 Medelu, kochany wypoczywaj👄 Szarooka👄 Nojeczko , naprawde zycze CI wszystkiego najlepszego 👄 Liść zakładnik W pokoiku na Ogrodowej znalazłem nadczytany przez myszy tomik poezji (że nawet one też muszą zachwycać się Villonem) Między wierszami "Wielkiego testamentu" mieszkał liść zakładnik dawno przeszłej jesieni Udało mu się Przecież tyle liści przechodzi do zielnika niepamięci a on swą starość spędził między wierszami i teraz jest mądry prawie jak drzewo Wiersze Adama Ziemianina DO WIECZORKA BABECZKI🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślami za Wami płynę, a serce rwie się jak ptak. Nie wiecie kochani nawet jak bardzo mi WAS brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalu czego Ci zal, kowalu wracaj do kuzni !!! Poezja Autor: komar Hej kowalu, kowalu, Młot cisnąłeś w kąt. Nawet skrzydeł aniołom nie podbijasz. Tylko dym snuje się jak sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Ranek piekny , choć słoneczko dziś pewnie na L4 :) w tiwi kraczą nam o burzach ale my sie deszczu nie boimy bo mamy własną pogodę w sercach!!! Miłego dnia dla wszystkich, tych wrednych pomarańczowych , też!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję
Ci rację Kowal2 - to towarzystwo wzajemnej adoracji udające klub pań intelektualnie na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale piekna psinka
bardzo lubie pieski tej rasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki kochane napisalam do was wczesniej i wiecie co sie stalo?? Wpis znikl !!!:-O :-O :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrrrrrra !!! udało sie wiec moge sie z wami spokojnie przywitac witajcie moje kochane babiszonki.... dopiero teraz dostałam wiadomosc z fotosika , ze jestem zarejestrowana, czekałam od czwartku , ale połacało sie...moze ud mi sie wysłac troche fotek z wioski Wikingow ... ale jak mi sie nie uda to trudno... bede prubować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udaje udaje
Szarooka fajna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zofinko ... morduje sie z przesyłaniem zdjec , dlaczego tylko przeszlo jedno.. nie mam zielonego pojęcia...strona z instrukcją przesyłania zdjec na forum nie otwiera sie.. nie mam problemow z wrzuceniem zdjec na strone fotosika, ale przesłanie dla was nic nie wychodzi ... bede prubowac:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu znikl mi moj wpis do was Ki diabel :-O? Napisalam ze Szarooka jest piekna I pozdrowienia dla Alisarii wyslalam normalnie i ktos mi skasowal ... Dziwne rzeczy sie tu dzieja.. Acha napisalam jeszcze ze moj ziec gra mi na nerwach jak nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×